Apartamente 2 camere Sector 4 Berceni

Promovat
2 Camere Decomandat Renovat Sector 4 Resita/Huedin
7

2 Camere Decomandat Renovat Sector 4 Resita/Huedin

Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, cu balcon, complet mobilat și utilat, renovat integral de la structură (beton). Apartamentul a fost reamenajat complet, cu înlocuirea tuturor instalațiilor și finisajelor: ✔ Instalație electrică nouă din cupru (prize și corpuri de iluminat ...

1705 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, 50mp, Metrou Piata Sudului
8
1

Apartament 2 camere, 50mp, Metrou Piata Sudului

Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă, 3 minute de mers pe jos de Piața Sudului și la 10 minute de Spitalul Marie Curie (Budimex). Apartamentul este mobilat semidecomandat etaj 3/8, bloc 1964, cu acces rapid la toate facilitățile urbane. Ferestre ...

1540 EUR/m2 | 50 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Constantin Brancoveanu 2 Camere
13
2

Constantin Brancoveanu 2 Camere

Va propunem spre vanzare un apartament de 2 camere aflat la etajul 3 intr-un imobil cu 5 etaje. Apartamentul este amplasat într-un bloc îngrijit, cu vecinătate liniștită, iar poziționarea la etajul 3 oferă confort termic și lumină naturală pe tot parcursul zilei. Compartimentarea este practică și eficientă, ...

1463 EUR/m2 | 40 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare un apartament de 2 camere,in zona Berceni, la 10 minute de metrou
4
33

Ofer spre vanzare un apartament de 2 camere,in zona Berceni, la 10 minute de metrou, mobilat si utilat complet, la etajul 3 din 10, dispune de o suprafata utila de 52mp, are si balcon, se vinde exact asa cum se vede in poze, blocul este construit in anul 1980, pentru mai multe detalii ma puteti suna ...

1404 EUR/m2 | 52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere. Mall Sun Plaza / metrou Piata Sudului.
9

Apartament 2 camere. Mall Sun Plaza / metrou Piata Sudului.

Agentia Cristal Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Mall SunPlaza / metrou Piata Sudului, Decomandat, etaj 2 din 9. Apartamentul este refacut complet. Schimbat instalatie sanitara si electrica - cupru. Termoizolat tot apartamentul: peretii exteriori, peretii intre vecini, ...

2292 EUR/m2 | 48 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, cu Centrala. Metalurgiei. Postalionului.
8

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Metalurgiei, Postalionului. Decomandat, parter din 6. Cu Centrala proprie si balcon. Zona de blocuri noi.

1567 EUR/m2 | 51 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere. Decomandat. Renovat. Mobilat. Huedin, Straja.
8
2

Agentia Cristal Holding Imobiliare va prezinta spre vanzare apartament 2 camere, zona Huedin, Straja. Decomandat, etaj 9 din 10. Cu balcon. Aer conditionat. Bloc reabilitat termic. Complet mobilat si utilat. Renovat de la structura de beton. Instalatie electrica noua, din cupru, cu circuite separat ...

1886 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere - tip studio - decomandat - Drumul Binelui - Berceni
11

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - zona beneficiaza de acces facil la transportul public, statie STB la 3 minute distanta cu ruta directa catre metrou Aparatorii Patriei, Kaufland, Lidl la 5 minute de mers pe jos, farmacie, parc, centru comercial, banci, easybox 2. ...

2140 EUR/m2 | 50 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare
9
2

Apartament 2camere Grand Arena gata de mutare

Apartament 2 camere | Berceni ndash; Str. Postalionului | Etaj 2 | 59 mp Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, Str. Postalionului, ideal atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Suprafata totala: 59 mp Etaj: 2 Compartimentare practica Balcon spatios Centrala termica proprie Statie ...

1610 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat – 5min Metrou Berceni – Mobilat si utilat
8

Apartament 2 camere decomandat ndash; Biruintei | Parcare inclusa Se vinde in exclusivitate apartament cu 2 camere decomandate, situat pe strada Biruintei, la etajul 4 din 6, intr-un bloc construit in 2021, prevazut cu 2 lifturi. Apartamentul are o suprafata de 65 mp si se vinde complet mobilat si ...

2131 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere
9
3

Apartament 2 camere

Apartament 2 camere Imobilul este construit inainte de anul 1969, iar apartamentul are o suprafata de 38 mp, fiind eficient compartimentat si potrivit atat pentru locuire, cat si pentru investitie. Locuinta se vinde asa cum este prezentata, cu exceptia frigiderului, masinii de spalat si televizoarelor. Pozitionarea ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000  €
9
1

2 camere Sector 4 | Ideal investitie |57.000 €

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, confort 2, situat in sector 4 pe Strada Argeselu, intr-un imobil construit in anul 1969 , disponibil la etajul 1 din 4, cu o suprafata utila de 38 mp.pret 57.000.Telefon :(0754) 993 019

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7
1

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp
13
1

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului , potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 1 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7
1

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 2 Camere - Mobilat - Gata de Mutare -Boxa
20

Berceni - Apartament 2 Camere - Mobilat - Gata de Mutare + Boxa De vanzare apartament cu 2 camere situat in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei. Dispune de o suprafata utila totala este de 53,6 mp. Se afla pe Drumul Binelui. Situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje. Bloc finalizat in anul ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea