Apartamente 2 camere Sector 4 Metalurgiei

Berceni - Metalurgiei
18
2

Berceni - Metalurgiei

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere in Sectorul 4, B-dul Metalurgiei - Drumul Binelui - Lidl. Bloc construit in anul 2016; Suprafata 48 mp; Etajul 5 din 5, deasupra existand pod. Bloc prevazut cu lift; Se vinde mobilat si utilat; Pret 85.000 euro, nu exista TVA; Se accepta credit,liber.

1771 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Grand Kristal Residence / Metalurgiei
10

Apartament 2 camere Grand Kristal Residence / Metalurgiei

Apartament 2 camere, ~52 mp + 3 balcoane – Grand Kristal Residence, parcare inclusă Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat în complexul Grand Kristal Residence, zona Metalurgiei, la etajul 4 din 10, într-un imobil nou construit în 2023. Proprietatea se vinde complet mobilată ...

2441 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartment 2 camere proprietar
10

Apartment 2 camere proprietar

Vind apartment 2 camera mobilat,utilat in cartierul solar .

2083 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare Metalurgiei - Drumul Binelui
14
1

Apartament 2 camere de vanzare Metalurgiei - Drumul Binelui

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere coonfort 1 decomandat in Sectorul 4,B-dul Metalurgiei - Drumul Binelui. Etajul 2 din 4,bloc construit in 2015, Suprafata 53mp,contorizat individual,centrala proprie, Se vinde mobilat si utilat, Loc parcare - cota indiviza din teren, Acte la zi,se accepta ...

1736 EUR/m2 | 53 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei
6
44

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Metalurgiei

Oferim spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, etaj 4, disponibil intr-un ansamblu rezidential de calitate premium, in Sectorul 4, Bucuresti, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei si la doar cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei. Cu o suprafata totala generoasa de ...

1190 EUR/m2 | 63 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei
7
22

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Metalurgiei

Se ofera spre cumparare apartament cu 2 camere in zona Metalurgiei, etajul 3,cu o suprafata totala utila de 58 mp.Imobilul dispune de centrala proprie si internet. In apropierea apartamentului regasim magazine precum Jumbo,Metro. Acces facil la mijloacele de transport in comun.Are centrala termica proprie ...

1207 EUR/m2 | 58 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE  Grand Kristal
9
4

Apartament 2 camere - GATA DE MUTARE Grand Kristal

Apartament finalizat cu 2 Camere | Mobilat și Utilat | Grand Kristal Residence | Sector 4 Metalurgiei Vă prezentăm spre vânzare un apartament premium cu 2 camere, complet mobilat și utilat, situat într-unul dintre cele mai apreciate ansambluri rezidențiale din Sector 4 Grand Kristal Residence, într-o ...

1875 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartment 2 camere proprietar
10

Apartment 2 camere proprietar

Vind apartment 2 camera mobilat,utilat in cartierul solar .

2083 EUR/m2 | 48 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol si loc de parcare. Pret: 120.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei - TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 120.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Loc de parcare ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 | Parcare + Boxa Incluse
16

Apartament cu 2 camere de vanzare in Bucuresti, Sector 4 Apartamentul este situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje, finalizat in anul 2022, si beneficiaza de o compartimentare moderna si eficienta. Suprafata utila totala este de 53,6 mp, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Se vinde ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2camere +terasa Parc Tudor Arghezi
14

Apartament 2camere +terasa Parc Tudor Arghezi

Apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet pentru vanzare, ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat  Loc de parcare  Grand Kristal
12

Apartament 2 camere decomandat Loc de parcare Grand Kristal

Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Apartament spatios cu 2 camere de vanzare ndash; Ansamblu rezidential de calitate Suprafata generoasa de 67 mp, cu compartimentare eficienta, ideala pentru locuire confortabila. Luminos si aerisit, ...

1791 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare – etaj 1 – mobilat si utilat – boxa si parcare
5

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1 intr-un imobil bine intretinut. Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind ideala pentru locuit sau investitie. Caracteristici principale: Apartament 2 camere Etaj 1 Compartimentare eficienta Living spatios si ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT
14

2 CAMERE + PARCARE + BOXA - MOBILAT UTILAT - GATA DE MUTAT

2 Camere - Parcare - boxa - Inclus in pret Mobilat Utilat, gata de mutat Etaj 1 din 6 cu lift Centrala + incalzire in pardoseala Pret 120.000eur 0729 - 233 - 211 disponiil si pe whatsapp

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de doua ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Finalizat!! Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat!! Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa
19

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Drumul Binelui, Sector 4 Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Drumul Binelui, Sector 4, intr-un bloc construit in 2021, la etajul 1 din 7. Apartamentul are o suprafata utila de 53.6 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat in TMC PARK + Terasa - Gata de mutare
7

Apartament de Vanzare ndash; 2 Camere TMC PARK EXCLUSIVITATE Locatie: Drumul Binelui An constructie: 2021 Etaj: 1 7 Detalii: Suprafata: 68 mp Incalzire in pardoseala Pret: 98.500 euro; Contact: 0787347251

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Finalizat!! Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui
8

Finalizat!! Ap 2 camere Decomandat Drumul Binelui

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea