Apartamente 2 camere Sector 4

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2051 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Promovat
 Proprietar | 2 Camere Decomandat | Călinești 12, Berceni | Renovat & Terasă Nouă
9
1

Vând apartament cu 2 camere situat în zona Berceni (Aleea Călinești nr. 12), Sector 4, într-un bloc de 4 etaje, într-o zonă foarte liniștită și plină de verdeață. De ce să alegi acest apartament? Stare Tehnică Impecabilă: Renovare recentă completă. Au fost schimbate integral instalația electrică și rețeaua ...

1500 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
vand apartament 2 camere, rezidential Asmita gardens ardens, bucuresti
10

apartament 2 camere decomandat, complex rezidential - Asmita Gardens, vedere panoramica, etaj superior, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat. cu posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare subteran. gym cu piscina in cadrul complexului, supermarket si locuri de joaca pentru copii pret:215000E ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere | balcon mare 9 mp | parcare proprietate privată | zona Grand Arena | bloc nou
8
2

Ai la dispozitie un apartament modern, de 52 mp, construit după anul 2020, cu compartimentare semidecomandată. Pardoselile sunt din laminate, iar bucătăria open space are blat din laminate și aparate electrocasnice. Exista centrala proprie. Baia include cadă, cabină de duș și chiuvetă simplă. Camera ...

1819 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, confort 1, 49 mp, sector 4
10

Apartament 2 camere, confort 1, 49 mp, sector 4

Vând apartament cu 2 camere, confort 1, situat pe Strada Turnu Măgurele, la intersecția cu Bd. Metalurgiei și Bd. Al. Obregia, într-un bloc turn reabilitat termic recent. Apartamentul este situat la etajul 9 și are o suprafață totală de 49,17 mp (45,53 mp utili + balcon 3,64 mp). Este luminos, bine ...

1935 EUR/m2 | 46 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Straja sector 4
6
11

Apartament 2 camere Straja sector 4

De vanzare apartament 2 camere decomandat, 37m ,etaj 1 10, reabilitat recent, renovat, aer condiționat,(nou), recuperatoare de caldura,mobilat (mobila noua), Stația ratb Straja la 2-3 minute,mega image peste drum,piata Resita la 5 minute distanță,

1946 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza  Big Berceni
10
3

Apartament 2 camere, zona Sun Plaza Big Berceni

Apartament cu 2 camere semidecomandat locație excelentă, Piața Sudului, Sector 4 Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, situat într-una dintre cele mai căutate zone din Sector 4 Piața Sudului, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Apartamentul are o suprafață ...

1519 EUR/m2 | 54 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Pentru investitie, apartament inchiriat, cu dotari de lux, curte proprie imensa, zona OMV Giurgiului
10
18

PRET EVALUARE APARTAMENT 115.000 EURO OFERTA SPECIALA: REDUCERE LA PLATA INTEGRALA 10.000 EURO. PRET FINAL 105.000 EURO APARTAMENTUL ESTE INCHIRIAT PE TERMEN LUNG. SE VINDE CU PASTRAREA CHIRIASILOR, DACA SE DORESTE. Proprietar, ofer spre vânzare un apartament de lux de 2 camere decomandate in bloc ...

1250 EUR/m2 | 84 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului   direct proprietar
10
1

Apartament 2 camere, 55 mp, la 4 minute de Metrou Tineretului direct proprietar

Direct proprietar, vînd apartament cu 2 camere pe Strada Cuza Vodă nr. 130, la 4 minute de mers pe jos de stația de Metrou Tineretului și de Parcul Tineretului. Apartamentul este decomandat, are o suprafață utilă de 55 mp (din care balcon de 3,15 mp) și se află la etajul 5 dintr-un imobil cu 8 etaje, ...

2964 EUR/m2 | 55 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Berceni, P-ța Covasna, 2 camere
1
5

Berceni, P-ța Covasna, 2 camere

Confort 1, decomandat, suprafață 50 mp, etaj 5 10, construcție 1970, geam la baie, geam termopan la bucătărie și sufragerie, balcon închis cu structura de metal și geam de sticla, liber, două debarale, necesită renovare, prețul este negociabil.

1500 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament de vânzare
7
1

Apartament de vânzare

Bloc reabilitat 2025.Etaj 9 10. Mobilat, utilat. Se vinde exact cum este in foto. Particular. Fără comision.

1892 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Zonă Dimitrie Cantemir (unirii) ap 2 camere
10

Zonă Dimitrie Cantemir (unirii) ap 2 camere

Cantemir (unirii) ap 2 camere semidecomandat ,et 7 din 9 supr.utila 56 mp, zonă centrală,2 mari parcuri in apropiere Tineretului și Carol la 10 minute de mers pe jos,2 stații de metrou Tineretului și Unirii , legătură cu aeroportul STB 100 care circula non stop, centrală termică proprie de apartament, ...

2321 EUR/m2 | 56 m2

Sector 4, Bucuresti

Proprietar vând apartament cu 2 camere
10
8

Proprietar vând apartament cu 2 camere

0% COMISION Proprietar, vand apartament 2 camere, sector 4, Bucuresti, strada Huedin (zona Bulevardul Brâncoveanu) - 4 statii de STB până la metroul Constantin Brâncoveanu - suprafata: 38mp - structura bloc: beton armat; - reabilitat termic - etaj 9 10 - renovat complet, de la 0; instalatii electrice ...

1961 EUR/m2 | 38 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Particular,vand apartament 2 camere cf 2 semidecomandat 38 mp etaj 2 din 4 renovat in totalitate
10
4

Proprietar,vând ap cf 2 semidecomandat etaj 2 din 4 bloc reabilitat, posibilitate de montat centrala proprie,instalație electrică si sanitară noi,uși noi,termopane noi piata Reșița sector 4.accept credit. sunați la nr

1708 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

Piata Sudului apartament 2 camere
10
11

Piata Sudului apartament 2 camere

De vanzare un apartament de 2 camere situat in Piata Sudului, la numai 10 minute metrou, pe Secuilor intersectie cu strada Mirea Luiza, la etajul 5 din 8, cu o terasa mare. Apartamentul este decomandat, are gresie, faianta, parchet lemn masiv, termopane, usa metalica, mobilat si utilat complet. Imobilul ...

1606 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament modern cu 2 camere, zona Bd. Constantin Brancoveanu, Grand Arena
8
45

Apartament 2 camere compartimentare eficienta, balcon generos Vision Residence Brancoveanu 2, Sectorul 4, Bucuresti Va prezentam spre vanzare un apartament excelent cu 2 camere, ideal pentru locuinta proprie sau investitie, situat in cadrul ansamblului Vision Residence Brancoveanu 2, localizat in ...

1454 EUR/m2 | 52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament tip studio, 77.900 euro, Kristal Residence, Berceni sector 4
9
25

Va prezentam spre vanzare un apartament compartimentat ideal, situat in ansamblul The Grand Kristal, sector 4 in apropierea statie. Imobilul are un regim de inaltime de 11 etaje, ceea ce ofera un grad sporit de intimitate si confort rezidentilor sai. Apartamentul propus la vanzare este situat la etajul ...

1657 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

ParticularAl Uioara,vand apt 2 cam
9
7

ParticularAl Uioara,vand apt 2 cam

Al Uioara,nr 4 bl 48 ,2 cam cf 2,renovat,1977, et 2 4,,imbunatatiri,acces ușor către stații stb la Piața Reșița,sau Lamotesti către metrou Brâncoveanu sau stația Al Izv Oltului către metrou Apărătorii Patriei.Acte la zi. Tel . .Se vinde nemobilat.64000 euro. usor negociabil..Tel .

1730 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

 Proprietar,Al Uioara,vand apt 2 cam
9
4

Proprietar,Al Uioara,vand apt 2 cam

Particular,vând apt 2 cam cf 2,et2 4,vedere fata,semidecomandat,1977,renovat,imbunatatiri:gresie,faianțăgresie,termopan,parchet,ușa metalica,cabina de dus.In apropiere sunt scoli,grădinițe,supermarketuri cât și stații str la Piața Reșița 381,76,la stația Al Izv Oltului 116,220,102,sau la stația Lamotesti ...

1727 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

APARTAMENT 2 CAMERE  -  decomandat - Zona  TIneretului  -  BUDAPESTA - Complet renovat lux
9
1

APARTAMENT 2 CAMERE - decomandat - Zona TIneretului - BUDAPESTA - Complet renovat lux