Apartamente 2 camere Sector 4

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Brancoveanu
7
2

Vanzare apartament 2 camere Brancoveanu

De vanzare apartament cu 2 camere, complet decomandat,proiect imobiliar premium amplasat in proximitatea intersectiei dintre Bulevardul Constantin Brancoveanu si Strada Turnu Magurele, Sectorul 4, Bucuresti.Acest apartament prezentat are o suprafata utila de 53mp.Imobilul este situat in proximitatea ...

1740 EUR/m2 | 50 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat - Gata de mutare - Luica Brancoveanu
16
6

APARTAMENT 2 CAMERE DECOMANDAT GATA DE MUTARE! Sector 4 | Adiacent Bulevardul Brâncoveanu Suprafață: 55.10 mp Etaj: 7 7 An construcție: 2024 Imobil nou, gata de mutare imediată! Compartimentare modernă: Living generos și luminos 1 Dormitor spațios 1 Baie complet utilata Bucătărie separată Balcon ...

1635 EUR/m2 | 55 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 2 Camere Semidecomandat Sos.Oltenitei
1
4

Vanzare Apartament 2 Camere Semidecomandat Sos.Oltenitei

Apartament 2 camere Sos.Oltenitei, semidecomandat, etaj 1 din 10, suprafata 50 mp, an constructie 1984. Are ferestre cu geam termopan, centrala proprie. Blocul este reabiltat. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. camere: 2 Suprafata totala: 50 mp Compartimentare: Semidecomandat Confort: ...

1700 EUR/m2 | 50 m2

oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Tineretului
6
12

Apartamente 2 camere zona Tineretului

Va propunem spre achizitie un apartament cu doua camere amplasat in zona Tineretului, la cateva minute distanta de parc si mijloacele de transport in comun. Apartamentul se afla la etajul 6 din 8 intr-un bloc construit in anul 1986. Suprafata totala utila insumeaza 51 mp utili iar compartimentarea este ...

1529 EUR/m2 | 51 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou
19
1

Apartament 2 camere || Aparatorii Patriei || 7 min metrou

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Aparatorii Patriei, la doar 7 minute de statia de metrou, intr-o locatie cu acces rapid catre toate facilitatile necesare. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 10 si dispune de o suprafata de 36 mp, fiind bine compartimentata si potrivita ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere ~ Metrou Aparatorii Patriei

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, confort 2 , in sectorul 4 ( zona Aparatorii Patriei ) Locatie : Strada Moldovita 8-10 minute ~ Metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila totala : 36 mp Etaj : 1 10 An constructie : 1974 ( bloc reabilitat ) Mobilat si utilat. ...

1971 EUR/m2 | 34 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere – Str Argeselu
10
1

De vanzare in exclusivitate apartament 2 camere ndash; Str Argeselu 5-7 Etaj 1 din 4 Suprafata 38 mp Bloc construit in 1969 Se vinde mobilat si utilat, fara frigider, masina de spalat si TV Fara loc de parcare Pret 60.000 euro Pentru detalii si vizionari: 0787571547 Disponibil si pe WhatsApp

1579 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere || bloc nou || metrou Aparatorii Patriei
9

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere, situat intr-un bloc nou, la doar 15 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Aparatorii Patriei si in apropierea statiei de autobuz. Locuinta este ideal amplasata, oferind acces rapid la mijloacele de transport si facilitati din zona. Detalii apartament: ...

1606 EUR/m2 | 66 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare apartament 2 camere – Sky Oltenitei | 59 mp | mobilat si utilat complet
7

Va prezentam un apartament modern de 2 camere, situat in complexul Sky Oltenitei, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii proprietate: Suprafata: 59 mp Etaj 2 10 Se vinde complet mobilat si utilat Compartimentare eficienta Bloc cu lift Pret apartament: 126.000 Euro Loc parcare: ...

2136 EUR/m2 | 59 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere
3

{Metrou Aparatorii Patriei } Apartament 2 camere

Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, la un minut de statia de Metrou Aparatorii Patriei . Suprafata utila totala : 52.1 mp Disponibil la parterul unui imobil cu 4 etaje . Apartamentul se preda la cheie . Se pot achizitiona si locuri de parcare (tip Klaus) . Termen ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa
19

Metalurgiei Ap 2 Camere+Parcare+Boxa

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Drumul Binelui, Sector 4 Va propun spre vanzare un apartament modern cu 2 camere, situat pe Drumul Binelui, Sector 4, intr-un bloc construit in 2021, la etajul 1 din 7. Apartamentul are o suprafata utila de 53.6 mp si se vinde complet mobilat si utilat, fiind pregatit ...

2264 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat   Utilat | Parcare Inclusa
9

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat Utilat | Parcare Inclusa

Aparatorii Patriei | 2 Camere Tip Studio | Mobilat amp; Utilat | Parcare Inclusa Str. Dealul Bistritei ndash; Sector 4 5 min pana la metrou Aparatorii Patriei Pret: 103.600 euro; Suprafata utila: 53,3 mp 2 camere tip studio Parter din 3 etaje Centrala termica proprie Mobilat si utilat complet ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat
8
2

[SECTOR 4] Apartament cu 2 camere | Semidecomandat

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, strada Argeselu . Se afla la etajul 1 din 4, intr-un imobil construit in anul 1969 . Suprafata utila totala : 38 mp . Pret : 57.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1500 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Bloc 2015 | Etaj 1 | Parcare inclusa | Zona Bld. Metalurgiei
14

Va prezint, in exclusivitate, un apartament modern de 2 camere, situat intr-un imobil construit in 2015, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii principale: 2 camere, compartimentare eficienta 50 mp Etaj 1 Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat complet Include bucatarie utilata ...

2318 EUR/m2 | 50 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10
1

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui
8
1

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui

Va propunem spre vanzare apartament nou cu 2 camere, decomandat, confort , situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024 , disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp.

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui
8

Promotie 2 camere Finalizat Decomandat Drumul Binelui

Va propun spre vanzare un apartament spatios de 2 camere, situat pe Drumul Binelui 220, intr-un bloc modern finalizat in urma cu aproximativ 3 ani., Locuinta are o suprafata totala de 68 mp si este compartimentata decomandat, oferind un spatiu confortabil si bine organizat. Apartamentul dispune de doua ...

1449 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat de vanzare – Berceni, zona Postalionului
1

Apartament 2 camere decomandat Zona: Berceni ndash; Strada Postalionului Suprafata utila: 49.10 mp Compartimentare eficienta, camere separate Ansamblu rezidential nou Disponibile apartamente si la etaje intermediare Ideal pentru locuinta proprie sau investitie Avantaje ...

1403 EUR/m2 | 49 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2022 || etaj 1 mobilat || parcare boxa
18

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, Sector 4, intr-un imobil modern finalizat in anul 2022. Locuinta este amplasata la etajul 1 din 7 si dispune de o suprafata utila totala de 53.6 mp, oferind un spatiu bine compartimentat si confortabil. Apartamentul se vinde mobilat ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
3

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea