Apartamente 2 camere Sector 4

Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio Metrou Aparatorii Patriei Dimitrie Leonida
9
4

APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO gata de mutare! 47.50 mp Dotări premium: Încălzire în pardoseală Aer condiționat Finisat complet mută-te imediat! Acces rapid la metrou: 900 m Aparatorii Patriei 850 m Dimitrie Leonida Preț: 89.900 Pret parcari: 8.000 (exterioare) 12.000 ...

1873 EUR/m2 | 48 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Acte gata - 2 camere cu Gradina de 34 mp - Aparatorii Patriei Metrou, sesctor 4 Berceni
11
4

Apartament 2 camere cu gradina proprie Berceni, Sector 4, la doar 10 minute de mers pe jos de metrou Aparatorii Patriei. Mutare imediata | Acte gata | Bloc nou tip boutique | Incalzire pardoseala - centrala Buderus, instalatie Romstal Descoperă confortul unui apartament modern, situat intr-un bloc ...

1435 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Metrou Dimitrie Leonida Bloc 2022 - Apartament 2 Camere Decomandat
13
2

Vă prezentăm spre vânzare un apartament deosebit cu 2 camere, situat într-un imobil modern finalizat în 2022, amplasat pe strada Sf. Agnes, la intersecția cu strada Solstițiului, într-o zonă urbană în plină dezvoltare. Cu o suprafață utilă de 54 mp, locuința impresionează prin compartimentarea eficientă ...

1852 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ap 2 Camere | Bl. Gheorghe Sincai | 4 min metrou si parc | bloc 1982
7
2

Proprietar, vând apartament două camere, situat pe Bl Gheorghe Sincai, al doilea bloc de la colt, la doar 4 min de mers pe jos de stația de metrou Tineretului si 9 min de Timpuri Noi. Este compartimentat în: Hol, Bucatarie, Living, Dormitor, Baie, Balcon și Debara; Suprafață de 54 mp. Orientare bilaterala, ...

2776 EUR/m2 | 54 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Ap.2 camere ,zona Brancoveanu,3-4 minute pana la STB.Mobilat utilat.
6
3

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni ndash; Sector 4, pe strada Argeselu, intr-un imobil cu regim redus de inaltime (P+4), ideal pentru locuit ,investitie,inchriat . STV la 3-4 minute de mers,se ajunge usor si rapid la metrou. Apartamentul este amplasat la etajul ...

1499 EUR/m2 | 38 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decomandat - Bloc nou -  2 camere Berceni
14

Decomandat - Bloc nou - 2 camere Berceni

Bloc nou - apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - Berceni De vanzare apartament GATA DE MUTARE Suprafata totala 54 Etaj 1 din 6 cu lift An constructie 2022 Loc de parcare inclus in pret Boxa de depozitare inclusa in pret Se vinde mobilat si utilat Pret 120 000 euro - se accepta credit 0739922890 ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1
6

[Aparatorii Patriei] Apartament 2 camere - Etaj 1

Vand apartament cu doua camere, semidecomandat in sector 4, Aparatorii Patriei . Se afla la etajul 1 din 10, intr-un imobil construit in anul 1974 . Suprafata utila totala : 36 mp . Pret : 65.000 euro . Pentru mai multe detalii si vizionari ma puteti contacta la 0729.233.993 Alexandru Radu

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa
17

Parcul Tudor Arghezi apartament 2 camere cu terasa

Se vinde apartament cu 2 camere decomandat, confort 1, situat pe Bulevardul Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti, in apropiere de Parcul Tudor Arghezi, intr-un imobil construit in anul 2025. Locuinta este disponibila la etajul 1 din 9, are suprafata utila de 53 mp si beneficiaza de o terasa spatioasa de ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere spatios, NOU | Mall   Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4
4

2 camere spatios, NOU | Mall Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4

2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa
16

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare
14

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata Locul de parcare este inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei
12

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire sau investitie Compartimentare moderna, cu spatii bine delimitate si zona exterioara generoasa Terasa spatioasa, potrivita pentru relaxare si activitati in aer liber Dotata cu centrala proprie, oferind control individual ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat
8

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat

De vanzare in bloc nou, cu acte gata si mutare imediata un apartament cu 2 camere decomandat, confort 1,Incalzire in pardoseala situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024, disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp,

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute
10

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare apartament 2 camere complet decomandat, intr-un bloc in constructuctie, pe strada Drumul Binelui, sector 4, la 15 minute de Aparatorii Patriei. -An constructie 2026 ( termen de finalizare August 2026) -Suprafata utila totala 65 mp -Etaj 1 -Incalzire in pardoseala -Posibilitate de a va ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere
13
1

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, potrivita pentru locuire sau investitie Suprafata eficient compartimentata, ideala pentru optimizare si personalizare Imobil solid, construit din structura rezistenta specifica perioadei Se vinde conform prezentarii din imagini, oferind posibilitatea ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
5

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4 - Suprafata: 67.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 96.500 euro + TVA ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp
5

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp

Aparatorii Patriei - 2 Camere - Str. Moldovita - 5 min metrou - Se vinde exact ca in poze.

1944 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp
13

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului , potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 1 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere
7

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere

Aduc spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la doar 150 metri de statia de metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila de 52 mp, cu etaje disponibile multiple Parte din ansamblu rezidential nou, in constructie, cu predare la cheie si finisaje de calitate incluse Bloc P+3+4 retras, dotat ...

2054 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

10 MInute Metrou Aparatorii Patriei - 2 Camere - Gata de Mutat
10

Suprafata utila: 52 mp Balcon spatios: 13,7 Localizare: Sector 4, la cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei magistrala M2 Compartimentare practica: living luminos, bucatarie generoasa, dormitoare spatioase Etaj 1 Acces rapid la transport public, centre comerciale, piete, scoli si gradinite Bloc ...

2263 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea