Apartamente 2 camere Sector 4

Promovat
Apartament 2 cam, decomandat, bloc cu lift, 1 minut de metrou Dimitrie Leonida, Zona Superba!!!
8
1

Apartament finisat modern | 1 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 1 minut de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Core Timpuri Noi - 2 Camere Mobilat Incalzire Pardoseala Terasa Parcare
7

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere semidecomandat, in zona Timpuri Noi, in complexul rezidential Core, in imediata apropiere a numeroase mijloace de transport in comun, institutii de invatamant, centre comerciale, sali de fitness. Imobilul este ...

Timpuri Noi, Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere de vanzare Berceni-Piata Sudului, metrou, teava gaz centrala
20
3

O locuinta in apropiere de metrou (M2), de parc si de Mall ? Sau o investitie in scop de inchiriere? Va propunem spre achizitie acest apartament cu 2 camere mobilat, utilat, situat la etajul 7 intr-un bloc cu 9 etaje, langa Piata Sudului. Se afla pe str.serg.Tache Gheorghe , in plan secund fata de ...

1576 EUR/m2 | 46 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Tva inclus - Ac Cadou - 2 camere la metrou Aparatorii Patriei, Berceni sector 4
7
10

Direct dezvoltator vanzare fara comision in bloc boutique cu 3 etaje si lift, apartament 2 camere decomandat, balcon 9 mp, Berceni, Sector 4 La doar 10 minute de mers pe jos până la metrou Apărătorii Patriei, într-un bloc nou, tip boutique, cu lift, oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, ...

1435 EUR/m2 | 66 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Parcul Carol - PROPRIETAR vand apartament 2 camere spatios
7
11

Parcul Carol - PROPRIETAR vand apartament 2 camere spatios

Apartament 2 camere spațios cu suprafața de 54mp etaj 1 3 complet mobilat și utilat. Centrala de apartament. Aer condiționat. Renovat 2025. Poziționat central: 5 min de parcul Carol și 10 min de Unirii. Imobil interbelic U2.

1111 EUR/m2 | 54 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere The Grand Kristal
8
1

Apartament 2 camere The Grand Kristal

Îți propun un apartament cu 2 camere situat la etajul 5 10 al unui bloc de beton cărămidă, construit în 2021. Proprietatea are o stare gata de utilizare și este dotată cu mobilier și electrocasnice, inclusiv frigider, mașină de spălat și aer condiționat. Beneficiezi de doua balcone și de o bucătărie ...

2167 EUR/m2 | 60 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Vand ap 2 camere semidecomandat Sun Plazza
3
2

Vand ap 2 camere semidecomandat Sun Plazza

Vand ap 2 camere semidecomandat , parter, gradina, Sun Plazza, Piata Sudului, 2 minute de metrou Piata , 15 minute de centru.

1740 EUR/m2 | 50 m2

Piata Sudului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Brâncoveanu | Etaj 10 | Balcon | Bloc reabilitat
7
1

Apartament 2 camere semidecomandat, situat la etajul 10 într-un bloc cu 10 etaje, amplasat pe Blv. Constantin Brâncoveanu. Ideal pentru locuit sau investiție, într-o zonă liniștită cu acces rapid către transport, școli, grădinițe și toate facilitățile urbane. vă propune spre vânzare un apartament de ...

1919 EUR/m2 | 37 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Proprietar , Vind apartament 2 camere, etaj 5 din 10 Luica nr 13 cu actele finalizate recent
9
5

Vind apartament 2 camere in Bd Luica nr 13 intersectie cu Sos Giurgiului Apartamentul se afla situat intr un bloc construit intre anii 1978 1980 ,la etajul 5 din 10 ,aaaare toate imbunatatirile, necesita numai o zugraveala iar blocul este reabilitat recent si montate termopane noi Zona este deosebita ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apart 2 camere Luica- Pta Resita, semidec, 64.700 eur neg
10
6

Apart 2 camere Luica- Pta Resita, semidec, 64.700 eur neg

Proprietar: De Vanzare apartament cu 2 camere, semidecomandat, bine intretinut, partial mobilat, in zona Luica - Piata Resita - Giugiului. Imbunatatiri: gresie, faianta, parchet, termopane, usi schimbate, aer conditionat, hota, usa metalica. Apartamentul este situat pe fata blocului, cu vedere stradala, ...

1797 EUR/m2 | 36 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Particular Vând apartament 2 camere zona Vitan Rin Grand Hotel
5
1

Particular Vând apartament 2 camere în zona Vitan Rin Grand Gotel Complet utilat cu sau fara loc de parcare personal în fata scări.

2500 EUR/m2 | 38 m2

Sector 4, Bucuresti

De vanzare, Apartament 2 camere, 50mp, decomandat, Giurgiului
10
1

DEB Real Estate va propune spre vanzare in exclusivitate, comision 0%, un apartament cu 2 camere, decomandat, avand o suprafata utila de 51,13 mp, situat la etajul 7 din 7 al unui bloc dotat cu lift si fara risc seismic. Apartamentul necesita renovare, fiind o oportunitate excelenta pentru personalizare ...

1347 EUR/m2 | 48 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Sos.Oltenitei
8

Vanzare Apartament 2 Camere Decomandat Sos.Oltenitei

Apartament 2 camere Sos.Oltenitei, decomandat, etaj 2 din 9, suprafata 48 mp, an constructie 1963. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica. Se accepta doar plata cash. Caracteristici: Nr. camere: 2 Suprafata totala: 48 mp Compartimentare: Decomandat Confort: 1 Etaj: ...

1969 EUR/m2 | 48 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, zona Metalurgiei sector 4
9
2

Apartament 2 camere, zona Metalurgiei sector 4

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, situat la demisol, într-un imobil amplasat în zona Metalurgiei, într-un cadru liniștit, ferit de agitația bulevardelor principale, dar cu acces rapid către toate punctele de interes. Apartamentul are o suprafață utilă de 41,40mp și este compartimentat eficient. ...

1951 EUR/m2 | 41 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Brancoveanu
9

Apartament 2 camere - Brancoveanu

Proprietar vand apartament 2 camere semidecomandat, 37 mp, etaj 1 4, renovat complet . An constructie 1974 Certificat de performanta energetica clasa B Zona linistita Mobilat si utilat gata pentru mutare rapidă Poziție excelentă, cu acces către scoli, gradinite, supermarket, sala fitness, magazin ...

2162 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 Camere Delta Vacaresti cod 227
15

Apartament 2 Camere Delta Vacaresti cod 227

cod227, 2 Camere Delta Vacaresti Superview 164900eur - Apartament Delta Vacaresti - An de constructie 2014 - suprafata utila de 85 mp. - et 10 al unui bloc cu 12 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi de lemn la interior, aer conditionat, balcon. - ...

1940 EUR/m2 | 85 m2

vacaresti, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, Berceni
5
2

Apartament 2 camere, Berceni

De vânzare apartament cu 2 camere decomandat, situat într-o zonă excelentă din Sectorul 4 pe Strada Frumușani, foarte aproape de metrou Piața Sudului și Mall Sun Plaza. Proprietatea oferă 52 m utili, o compartimentare practică și luminoasă, finisaje de calitate, precum și avantajul unui loc de parcare ...

2154 EUR/m2 | 52 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vânzare   Sector 4, Emil Racoviță
20

Apartament 2 camere de vânzare Sector 4, Emil Racoviță

Vă propun spre vânzare un apartament modern de 2 camere, decomandat, situat într-un imobil nou (2024), în Sector 4, pe Strada Emil Racoviță. Proprietatea este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării excelente și facilităților din zonă. Locuința are o suprafață utilă ...

2647 EUR/m2 | 68 m2

Sector 4, Bucuresti

Studio Popesti Leordeni Metrou Dimitrie Leonida
5
2

Studio Popesti Leordeni Metrou Dimitrie Leonida

Studio Popesti Leordeni Metrou Dimitrie Leonida etaj 2 3 Mobilat Utilat

1750 EUR/m2 | 36 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere de vanzare zona Luica
5

Apartament 2 camere de vanzare zona Luica

Apartament 2 camere decomandat, zona Luica,se vinde complet mobilat si utilat Electronice, Electrocasnice: televizor, masina de spalat rufe, uscator rufe, plita incorporabila alimentata cu gaz, cuptor alimentat electric, hota, cuptor microunde, combina frigorifica, aspirator, aer conditionat, tamplarie ...

2125 EUR/m2 | 40 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament spațios lângă Sun Plaza, Piața Sudului
6
2

Apartament spațios lângă Sun Plaza, Piața Sudului

Se vinde un apartament de 65 mp utili, situat la etajul 1 al unui bloc din 1950, chiar lângă Sun Plaza și stația de metrou Piața Sudului. Proprietatea are balcon, boxă la subsol și beneficiază de centrală termică proprie. Instalația de apă a fost înlocuită cu țevi de cupru, iar vederea este stradală, ...

1308 EUR/m2 | 65 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere decomandat Grand Arena Mall Bloc nou
9

2 camere decomandat Grand Arena Mall Bloc nou

Apartament 2 camere decomandat Berceni Str Postalionului Mutare imediata 2 bai 07 arata numarul Bogdan 80000 euro ,P 5 ,supraf 49 mp ,bloc 2024 , dispune de 2 bai! Ești în căutarea unei locuințe noi? Acest apartament de 2 camere, situat la parterul înalt al unui imobil finalizat în 2024, este ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere + 2 bai Bloc nou Finalizat Mutare imediata
9

2 camere + 2 bai Bloc nou Finalizat Mutare imediata

1633 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere | Bd. Cantemir | Metrou 3 min | Reabilitat
10
1

2 camere | Bd. Cantemir | Metrou 3 min | Reabilitat

Apartament cu 2 camere, situat pe Bulevardul Dimitrie Cantemir, într-o zonă centrală, extrem de bine conectată, la 3 minute de mers pe jos de metrou. Locuința este amplasată la etajul 4 din 7, într-un bloc reabilitat termic, construit în anii 60, bine întreținut. Caracteristici principale: Suprafață: ...

2690 EUR/m2 | 50 m2

Cantemir, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea