Apartamente 2 camere Sector 4

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare - Zona Alexandru Obregia
12
1

Apartament cu 2 camere de vanzare - Zona Alexandru Obregia

Imobilul cu 2 camere pe care vi-l propunem la vanzare este amplasat in partea mediana a Bucurestiului beneficiind astfel de de avantajele zonei: - acces rutier si pietonal bun - transport in comunfoarte bun (STB, Metrou) - scoli, gradinite, parcuri -magazine, farmacii, cabinete medicale, banci, restaurante ...

1582 EUR/m2 | 46 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament de vânzare 2 camere Metalurgiei |  51 mp  | Parcare subterană
8

Apartament de vânzare 2 camere Metalurgiei | 51 mp | Parcare subterană

B-North Real Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în complexul rezidențial , pe Bulevardul Metalurgiei, într-o zonă în plină dezvoltare, cu acces facil către multiple puncte de interes. Proprietatea are o suprafață utilă de 51 mp și este amplasată la etajul 4 din 11, într-un ...

2039 EUR/m2 | 51 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 cam, decomandat, bloc cu lift, 1 minut de metrou Dimitrie Leonida, Zona Superba!!!
8
1

Apartament finisat modern | 1 min metrou Dimitrie Leonida Vă propunem spre vânzare un apartament modern, situat într-un ansamblu rezidențial, la doar 1 minut de mers pe jos de stația de metrou Dimitrie Leonida. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, datorită poziționării ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Confort Residence*Rin Grand Hotel*Spatios 66mp*Decomandat*Vedere placuta
8
2

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere spatios 60 mp utili+ 6 mp balcon, ideal pentru o familie ce isi doreste sa locuiasca intr-o zona linistita, amenajata modern si ferita de agitatia orasului. Apartamentul este situat in Complexul rezidential Confort Park, situat pe soseaua Vitan Barzesti, ...

1879 EUR/m2 | 66 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere etaj 1  Metalurgiei
11

Apartament 2 camere etaj 1 Metalurgiei

Apartament 2 camere de vanzare, total decomandat, la aproximativ 20 minute de metrou Aparatorii Patriei Finalizat, gata de mutare Incalzire in pardoseala Finisaje premium Etaj 1 9 cu lift Suprafata 53 mp Terasa 26 mp Loc de parcare contra cost Pret 125.000 euro tva inclus, comision 0 Pentru ...

1582 EUR/m2 | 79 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

2 camere spatios, NOU | Mall   Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4
4

2 camere spatios, NOU | Mall Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui – S4

2 camere spatios, NOU | Mall amp; Parc | Metrou Aparatorii Patriei | Drumul Binelui ndash; S4 Uneori, apartamentul potrivit nu e cel pe care il cauti multhellip; ci cel care te face sa spui bdquo;aici m-as vedea locuind. Asadar, te astept sa vizionezi urmatoarea proprietate : Situat in Sector 4 ...

1627 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa
16

Parcul Tudor Arghezi Ap 2 Cam+Terasa

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat pe Bld. Metalurgiei, sect. 4, Bucuresti, in apropiere de parcul Tudor Arghrzi, intr-un imobil construit in anul 2025 Disponibil la etajul 1 din 9, cu o suprafata utila de 53 mp plus o terasa spatioasa de 25.8 mp. Acte pregatitet ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat
8

STUDIO || Strada Solstitiului | 45mp || Mobilat Utilat

MUTARE IMEDIATA Studio 45mp, mobilat utilat, totul nou 15-18 minute pana la statia metroului Berceni Oferte in toata zona Mai multe detalii si sau poze la telefon!

1822 EUR/m2 | 45 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare
14

Aparatorii Patriei 7 minute Ap 2 Cam mobilat+parcare

Se ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parterul unui imobil finalizat in 2015, pe strada Dealul Bistritei, in zona Aparatorii Patriei, la 7 minute de statia de metrou. Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat, fiind ideal pentru mutare imediata Locul de parcare este inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei
12

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire sau investitie Compartimentare moderna, cu spatii bine delimitate si zona exterioara generoasa Terasa spatioasa, potrivita pentru relaxare si activitati in aer liber Dotata cu centrala proprie, oferind control individual ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat
8

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat

De vanzare in bloc nou, cu acte gata si mutare imediata un apartament cu 2 camere decomandat, confort 1,Incalzire in pardoseala situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024, disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp,

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute
10

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare apartament 2 camere complet decomandat, intr-un bloc in constructuctie, pe strada Drumul Binelui, sector 4, la 15 minute de Aparatorii Patriei. -An constructie 2026 ( termen de finalizare August 2026) -Suprafata utila totala 65 mp -Etaj 1 -Incalzire in pardoseala -Posibilitate de a va ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere
13
1

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, potrivita pentru locuire sau investitie Suprafata eficient compartimentata, ideala pentru optimizare si personalizare Imobil solid, construit din structura rezistenta specifica perioadei Se vinde conform prezentarii din imagini, oferind posibilitatea ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
5

Apartament 2 camere decomandat - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII IANUARIE Apartament 2 camere decomandat ndash; Sector 4 - Suprafata: 67.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Preturi: 96.500 euro + TVA ...

1440 EUR/m2 | 67 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp
5

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp

Aparatorii Patriei - 2 Camere - Str. Moldovita - 5 min metrou - Se vinde exact ca in poze.

1944 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp
13

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului , potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 1 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere
7

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere

Aduc spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la doar 150 metri de statia de metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila de 52 mp, cu etaje disponibile multiple Parte din ansamblu rezidential nou, in constructie, cu predare la cheie si finisaje de calitate incluse Bloc P+3+4 retras, dotat ...

2054 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

10 MInute Metrou Aparatorii Patriei - 2 Camere - Gata de Mutat
10

Suprafata utila: 52 mp Balcon spatios: 13,7 Localizare: Sector 4, la cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei magistrala M2 Compartimentare practica: living luminos, bucatarie generoasa, dormitoare spatioase Etaj 1 Acces rapid la transport public, centre comerciale, piete, scoli si gradinite Bloc ...

2263 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Eroii Revolutiei Apartament 2 camere complet renovat
16

Ofer spre vanzare apartament cochet cu 2 camere semidecomandat, ideal pentru locuinta personala sau investitie imobiliara Amplasat la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Eroii Revolutiei, cu acces facil la mijloace de transport Bloc reabilitat termic, cu lift functional si loc de parcare ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Parc Tudor Arghezi Ap 2 Camere Decomandat
9

Parc Tudor Arghezi Ap 2 Camere Decomandat

De vanzare un apartament de 2 camere decomandat, 59 mp, situat intr-un ansamblu nou, aflat in constructie. Ansamblu modern, amplasat pe Bd. Metalurgiei, cu acces rapid la metrou Aparatorii Patriei (20 de min de mers pe jos -1.5 km) si statii STB. Icirc;n apropiere: Parcul Tudor Arghezi, Auchan, Metro, ...

1658 EUR/m2 | 59 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere
13

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere

APARATORII PATRIE - APARTAMENT 2 CAMERE MOBILAT SI UTILAT Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere situat la 7 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Berceni . Etaj : parter 3 Suprafata : 53,30 mp Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat si utilat Parcare inclusa Pret : 103600 euro Pentru ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap #259;r #259;torii Patriei - 7 min Metrou - 2 camere - mobilat
9

Va propun spre vanzare un apartament finalizat, situat pe strada Dealul Bistrii nr 25 la parter ul unui bloc cu 3 etaje, apartamentul se vinde complet mobilat si utilat si beneficiaza de loc de parcare. Se afla la doar 7 min de mers pe jos de metroul Dimitrie Leonida. Detalii la nr de tel: 07878059 ...

1919 EUR/m2 | 54 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea