Apartamente 2 camere Sector 4

Promovat
Proprietar ,persoana fizica Vind apartament cu toate actele finalizate Luica nr 13 58000 E
10
82

Vind apartament 2 camere semidecomandat cf 2 st 40mp cu tot cu balcon ,Luica Et 5 10 Bloc reabilitat termic Vedere inspre parculet Imbunatatiri ,gresie,faianta,usi noi,termopane,balcon inchis ,bloc curat ,vecini deosebiti

1375 EUR/m2 | 40 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
OCAZIE ! 2 camere , 2 parcari , 2 AC , mobilat - utilat ,Berceni , decomandat, sector 4
10
6

APARTAMENT 2 CAMERE , total decomandat , bloc nou 2023 , mobilat si utilat modern . Parter inalt din 8 , sector 4 , Berceni , 2 PARCARI - 32 + 33 [ se vad in poza ] ,Cavar Residence , mall GRAND ARENA, pe Drumul Dealul Babii . Blocul are curte proprie cu acces cu bariere si gazon in curtea interioara. ...

2096 EUR/m2 | 55 m2

Progresul, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ap 2 Camere | Bl. Gheorghe Sincai | 4 min metrou si parc | bloc 1982
7
3

Proprietar, vând apartament două camere, situat pe Bl Gheorghe Sincai, al doilea bloc de la colt, la doar 4 min de mers pe jos de stația de metrou Tineretului si 9 min de Timpuri Noi. Este compartimentat în: Hol, Bucatarie, Living, Dormitor, Baie, Balcon și Debara; Suprafață de 54 mp. Orientare bilaterala, ...

2776 EUR/m2 | 54 m2

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vând apartament 2 camere
5

Vând apartament 2 camere

Apartament nou cu doua camere, situat in complexul Arghezi Residence, Drumul Binelui, et 5 din 7, constructie 2024, centrala proprie, mobilat si utilat integral cu totul nou, aer conditionat, 3 balcoane. Dormitorul are coltar extensibil si spatii de depozitare, livingul are canapea de doua locuri neextensibila. ...

1641 EUR/m2 | 85 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament modern cu 2 camere, zona Bd. Constantin Brancoveanu, Grand Arena
8
45

Apartament 2 camere compartimentare eficienta, balcon generos Vision Residence Brancoveanu 2, Sectorul 4, Bucuresti Va prezentam spre vanzare un apartament excelent cu 2 camere, ideal pentru locuinta proprie sau investitie, situat in cadrul ansamblului Vision Residence Brancoveanu 2, localizat in ...

1454 EUR/m2 | 52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament tip studio, 77.900 euro, Kristal Residence, Berceni sector 4
9
25

Va prezentam spre vanzare un apartament compartimentat ideal, situat in ansamblul The Grand Kristal, sector 4 in apropierea statie. Imobilul are un regim de inaltime de 11 etaje, ceea ce ofera un grad sporit de intimitate si confort rezidentilor sai. Apartamentul propus la vanzare este situat la etajul ...

1657 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

vand apartament 2 camere, rezidential Asmita gardens ardens, bucuresti
10

apartament 2 camere decomandat, complex rezidential - Asmita Gardens, vedere panoramica, etaj superior, 2 grupuri sanitare, complet mobilat si utilat. cu posibilitatea achizitionarii unui loc de parcare subteran. gym cu piscina in cadrul complexului, supermarket si locuri de joaca pentru copii pret:215000E ...

3028 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

ParticularAl Uioara,vand apt 2 cam
9
7

ParticularAl Uioara,vand apt 2 cam

Al Uioara,nr 4 bl 48 ,2 cam cf 2,renovat,1977, et 2 4,,imbunatatiri,acces ușor către stații stb la Piața Reșița,sau Lamotesti către metrou Brâncoveanu sau stația Al Izv Oltului către metrou Apărătorii Patriei.Acte la zi. Tel . .Se vinde nemobilat.64000 euro. usor negociabil..Tel .

1730 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

 Proprietar,Al Uioara,vand apt 2 cam
9
4

Proprietar,Al Uioara,vand apt 2 cam

Particular,vând apt 2 cam cf 2,et2 4,vedere fata,semidecomandat,1977,renovat,imbunatatiri:gresie,faianțăgresie,termopan,parchet,ușa metalica,cabina de dus.In apropiere sunt scoli,grădinițe,supermarketuri cât și stații str la Piața Reșița 381,76,la stația Al Izv Oltului 116,220,102,sau la stația Lamotesti ...

1727 EUR/m2 | 37 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

APARTAMENT 2 CAMERE  -  decomandat - Zona  TIneretului  -  BUDAPESTA - Complet renovat lux
9
1

APARTAMENT 2 CAMERE - decomandat - Zona TIneretului - BUDAPESTA - Complet renovat lux

Apartament 2 camere, decomandat , 47 mp, etaj 4 7 , situat in zona Tineretului, la zece minute de mers pe jos pana la Piata Unirii . Locatie premium : Zona Budapesta, una dintre cele mai căutate și dinamice zone ale Capitalei Renovat integral cu materiale de calitate superioara. Instalație electrică ...

Tineretului, Sector 4, Bucuresti

inchiriez ap doua camere cf1
10
1

inchiriez ap doua camere cf1

Inchiriez ap doua camere mobilat complet zugravit recent .zona Piata Progresu doua stati de tranvai pana la Metrou Eroi Revolutiei. Blog renovat curat etaj 2 7 Ap este liber .

8 EUR/m2 | 55 m2

Apărătorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare 2 camere Straja
4
2

De vanzare 2 camere Straja

Vand apartament 2camere decomandat, etaj 1 10,37m , reabilitat, renovat, mobilat partial. Zona Straja-Piata Reșița. Pretul este de 75 000 euro, negociabil.

2027 EUR/m2 | 37 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand apartament doua camere decomandat
6
3

Vand apartament doua camere decomandat

Proprietar vând apartament doua camere decomandat Grand Arena, mobilat utilat totul nou si loc de parcare inclus in preț

2000 EUR/m2 | 60 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament de vanzare
1
4

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare 49 mp Mobilat Zona linistita Bloc anvelopa

153 EUR/m2 | 49 m2

Sector 4, Bucuresti

Vinzare Apartament 2 camere Studio in Zona Drumul  Jilavei 99
5
1

Vinzare Apartament 2 camere Studio in Zona Drumul Jilavei 99

Vind Apartament modern tip Studio este aproape de parcul Tudor Arghezi si statia de Metrou Aparatorii Patriei,locuinta de la etajul 5 din 6are o suprafata de 43.20 mp include living+bucatarie de 22mp dormitor 12.40mp baie 4.40 mp balcon 4..40 este si o parkare de 12.70 mp inclusa in pret .Dotari Premium ...

25 EUR/m2 | 3,880 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Particular vanzare apartament 2 camere Giurgiului
4

Particular vanzare apartament 2 camere Giurgiului

Particular vand apartament 2 camere chiar în spatele pieței Progresul semidecomandat, 46m parchet, gresie, faianță, zugrăvit, lift nou, anvelopat. Loc de parcare de reședință plătit. 81000 euro, exclus firme imobiliare. Preț usor negociabil. Accept credit bancar.

1761 EUR/m2 | 46 m2

Giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere spațios | Etaj 1 | Bloc boutique | Finisaje moderne | Aer condiționat
5

Vă prezentăm un apartament de 2 camere, generos și bine compartimentat, situat la etajul 1 al unui imobil tip boutique cu regim redus de înălțime (P+3), în Popești-Leordeni. Proprietatea se remarcă prin suprafața peste medie și poziționarea ideală într-un bloc mic, oferind un plus de intimitate și confort. Apartamentul ...

2000 EUR/m2 | 58 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere+curte
5

Apartament 2 camere+curte

Apartament de vanzare cu 2 camere (living + dormitor), baie si dressing, 57 mp utili + curte proprie de 92 mp. Posibilitate de recompartimentare in 3 camere si amenajarea unei a doua bai. Situat pe Drumul Binelui, in complex TMC Residence, intr-o zona linistita, cu acces facil catre magazine si mijloace ...

1409 EUR/m2 | 149 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament cosmopolis 2 camere
5

Apartament cosmopolis 2 camere

Apartament de vânzare în Cosmopolis, 2 camere, living cu bucătărie, etaj 1,în centru,pe colț cu strada Fericirii, lângă piscină, cu vedere la magazine, la piscină, un apartament luminos, curat, primul proprietar, 40 m.p, cu balcon, prețul include și un loc de parcare. Mai multe detalii la telefon.

3000 EUR/m2 | 40 m2

Sector 4, Bucuresti

APARTAMENT 2 camere decomandat | 62 mp | 2 parcari | bloc 2016 | etaj 3| BLD BRANCOVEANU
7

Proprietar - Apartament 2 camere decomandat, mobilat , situat intr-un bloc construit in 2016, ideal pentru locuit sau investitie. Locatie - stadionul ROCAR Etaj 3 din 4 Suprafata utila: 62,4mp 2 locuri de parcare (unul in curte + unul exterior) Curte comuna generoasa 730 mp ( gratar comun, poarta ...

2500 EUR/m2 | 62 m2

Sector 4, Bucuresti

Vand Apartament cu 2 camere Piata Sudului- Scoala de Politie
5
1

Vând apartament cu 2 camere cu loc de Parcare plătit, În bloc reabilitat , semidecomandat la etajul 10 10. Lângă Sun Platza, metrou ( 4min) , școala, grădiniță, la 5 minute de Parcul Orășelul Copiilor.

2400 EUR/m2 | 50 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere adiacent Bd. Brancoveanu 89900
2
1

Apartament 2 camere adiacent Bd. Brancoveanu 89900

Vand apartament 2 camere, recent ronovat complet, mobilier pe comanda si Mobexpert + electrocasnice. Apartamentul se afla la etajul 5 10, cu o suprafata de 38 mp utili, intr-un bloc din anul 1977. Punct de reper - Biserica Huedin Parcare de resedinta S4. Pret 89900

2366 EUR/m2 | 38 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Bulevardul Brancoveanu - Lamotesti - 2 camere
8

Bulevardul Brancoveanu - Lamotesti - 2 camere

Va ofer spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat cu o suprafata totala utila de 38.08 mp la pretul promotional de 74.500 euro. Amplasament - Bulevardul Constantin Brancoveanu - Lamotesti Recent renovat complet. Bloc anvelopat recent. Acces rapid la : scoli, gradinite, parc, mijloace de ...

1910 EUR/m2 | 39 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

vânzare apartament 2 camere și loc parcare, Metalurgiei-metrou Dimitrie Leonida
10

Oferim spre vânzare un apartament în suprafață utilă de 51 mp, cu 2 camere (living open space+dormitor), hol, baie, balcon, situat la etaj 4 11 al complexului Metroplitan Residence din B-dul Metalurgiei, complex dat în folosință în anul 2020. În preț este inclus și un loc de parcare aferent în suprafață ...

Sector 4, Bucuresti

Categorii

Județe

Bucuresti

Localități

Sector-4
Salvează căutarea