Apartamente 2 camere Sector 4

Promovat
2 Camere + Gradina - 12 minute metrou Dimitrie Leonida
9

2 Camere + Gradina - 12 minute metrou Dimitrie Leonida

2 camere + gradina parter din 3 cu lift Situat pe strada drumul cretestilor 12 minute de mers pe jos fata de metrou Dimitrie Leonida 51 mp si 34mp de curte Încălzire prin pardoseală Aer condiționat inclus Acte gata mutare imediată! Pret 121.950eur 0729 -233 - 211 disponibil si pe whatsapp ...

2391 EUR/m2 | 51 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere de vanzare - Zona Alexandru Obregia
12
1

Apartament cu 2 camere de vanzare - Zona Alexandru Obregia

Imobilul cu 2 camere pe care vi-l propunem la vanzare este amplasat in partea mediana a Bucurestiului beneficiind astfel de de avantajele zonei: - acces rutier si pietonal bun - transport in comunfoarte bun (STB, Metrou) - scoli, gradinite, parcuri -magazine, farmacii, cabinete medicale, banci, restaurante ...

1538 EUR/m2 | 46 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, 62mp Metrou Aparatorii Patriei inclus loc parcare
18

Apartament 2 camere, 62mp Metrou Aparatorii Patriei cu loc parcare Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la 15 minute de mers pe jos de stația de METROU APARATORII PATRIEI. Apartamentul este locat intr-un bloc din anul 2017 cu curte interioară privată, ...

2403 EUR/m2 | 62 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere decomandat Brancoveanu/mobilat/utilat
7

Apartament 2 camere decomandat Brancoveanu/mobilat/utilat

Va propunem spre vanzare,un apartament de 2 camere decomandat,situat intr-un imobil situat pe Bulevardul Constantin Brancoveanu. Caracteristici: * 2 camere decomandate, 37 mp, bloc reabilitat termic, lift nou * Complet renovat: instalație electrică și sanitară nouă, gresie/faianță moderne, mochetă izolată * ...

2292 EUR/m2 | 36 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere! 15 min Metrou Aparatorii Patriei! Mobilat si Utilat!
10
1

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1 sporit, situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul parter din 5, cu o suprafata utila de 51 mp. ID intern: 3642.

1961 EUR/m2 | 51 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei
12

Apt 2 camere cu terasa Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, ideala pentru locuire sau investitie Compartimentare moderna, cu spatii bine delimitate si zona exterioara generoasa Terasa spatioasa, potrivita pentru relaxare si activitati in aer liber Dotata cu centrala proprie, oferind control individual ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat
8
1

Berceni Drumul Binelui - 2 camere cu acte gata decomandat

De vanzare in bloc nou, cu acte gata si mutare imediata un apartament cu 2 camere decomandat, confort 1,Incalzire in pardoseala situat in cartierul Metalurgiei, intr-un imobil construit in anul 2024, disponibil la etajul 1 din 8, cu o suprafata utila de 68 mp,

1463 EUR/m2 | 68 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute
10
1

Apartament 2 camere Aparatorii Patriei 15 minute

De vanzare apartament 2 camere complet decomandat, intr-un bloc in constructuctie, pe strada Drumul Binelui, sector 4, la 15 minute de Aparatorii Patriei. -An constructie 2026 ( termen de finalizare August 2026) -Suprafata utila totala 65 mp -Etaj 1 -Incalzire in pardoseala -Posibilitate de a va ...

1860 EUR/m2 | 57 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere
13
1

5 Minute Metrou Aparatorii Patriei Apt 2 camere

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 2 camere, potrivita pentru locuire sau investitie Suprafata eficient compartimentata, ideala pentru optimizare si personalizare Imobil solid, construit din structura rezistenta specifica perioadei Se vinde conform prezentarii din imagini, oferind posibilitatea ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp
5

Aparatorii Patriei 5 min- Moldovita - 2 camere - 36 mp

Aparatorii Patriei - 2 Camere - Str. Moldovita - 5 min metrou - Se vinde exact ca in poze.

1944 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp
13
1

Apartament 2 camere NOU construit 59 mp

Se vinde apartament cu 2 camere, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului , potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 59 mp, este amplasat la etajul 1 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. Exista ...

1679 EUR/m2 | 56 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei
10

Apartament 2 camere Tip Studio – 750m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere ndash; Tip Studio | Bloc nou 2015 Suprafata: 63,30 mp Parter 4 La 750 m de Metrou Aparatorii Patriei Complet mobilat si utilat Loc de parcare inclus Ideal pentru locuit sau investitie Zona linistita, acces rapid la transport si magazine Pret: 103.600 euro; ...

1644 EUR/m2 | 63 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat
7
1

Grand Arena - 2 Camere Decomandat - Gata de mutat

ZONA GRAND ARENA - 2 Camere Decomandat - Sector 4 58mp Centrala + Calorifere Etajul 5 din 6 cu lift Gata de mutat Pret 93.500eur + TVA Parcari dispnibile la pretul de 10.000+ TVA 0729 - 233 - 211 disponibil si pe whatsapp!

1612 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

10 MInute Metrou Aparatorii Patriei - 2 Camere - Gata de Mutat
10

Suprafata utila: 52 mp Balcon spatios: 13,7 Localizare: Sector 4, la cateva minute de statia de metrou Aparatorii Patriei magistrala M2 Compartimentare practica: living luminos, bucatarie generoasa, dormitoare spatioase Etaj 1 Acces rapid la transport public, centre comerciale, piete, scoli si gradinite Bloc ...

2263 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere
7

1 Min. Metrou Aparatorii Patriei Berceni Arena Apt 2 camere

Aduc spre vanzare apartament modern cu 2 camere, situat la doar 150 metri de statia de metrou Aparatorii Patriei Suprafata utila de 52 mp, cu etaje disponibile multiple Parte din ansamblu rezidential nou, in constructie, cu predare la cheie si finisaje de calitate incluse Bloc P+3+4 retras, dotat ...

2054 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 2 Camere - Mobilat - Gata de Mutare -Boxa
20

Berceni - Apartament 2 Camere - Mobilat - Gata de Mutare + Boxa De vanzare apartament cu 2 camere situat in sectorul 4 al capitalei, zona Metalurgiei. Dispune de o suprafata utila totala este de 53,6 mp. Se afla pe Drumul Binelui. Situat la etajul 1 al unui imobil cu 7 etaje. Bloc finalizat in anul ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Parc Tudor Arghezi Ap 2 Camere Decomandat
9

Parc Tudor Arghezi Ap 2 Camere Decomandat

De vanzare un apartament de 2 camere decomandat, 59 mp, situat intr-un ansamblu nou, aflat in constructie. Ansamblu modern, amplasat pe Bd. Metalurgiei, cu acces rapid la metrou Aparatorii Patriei (20 de min de mers pe jos -1.5 km) si statii STB. Icirc;n apropiere: Parcul Tudor Arghezi, Auchan, Metro, ...

1658 EUR/m2 | 59 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere
13

Aparatorii Patriei - Apartament 2 camere

APARATORII PATRIE - APARTAMENT 2 CAMERE MOBILAT SI UTILAT Va propun spre vanzare apartament cu 2 camere situat la 7 minute de mers pe jos pana la statia de metrou Berceni . Etaj : parter 3 Suprafata : 53,30 mp Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat si utilat Parcare inclusa Pret : 103600 euro Pentru ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Ap #259;r #259;torii Patriei - 7 min Metrou - 2 camere - mobilat
9

Va propun spre vanzare un apartament finalizat, situat pe strada Dealul Bistrii nr 25 la parter ul unui bloc cu 3 etaje, apartamentul se vinde complet mobilat si utilat si beneficiaza de loc de parcare. Se afla la doar 7 min de mers pe jos de metroul Dimitrie Leonida. Detalii la nr de tel: 07878059 ...

1919 EUR/m2 | 54 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp
10

Drumul Binelui | Aparatorii Patriei - 2 cam. 65mp

Apartament 2 camere decomandat ndash; 65 mp utili ndash; etaj intermediar Situat pe Drumul Binelui, la doar 12-14 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii Patriei, acest apartament ofera confort, accesibilitate si un raport excelent calitate-pret. Localizare avantajoasa, aproape de: bull; Bulevardul ...

1631 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare - Zona Eroii Revolutiei
12

Apartament 2 camere gata de mutare - Zona Eroii Revolutiei

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat intr-o zona excelenta din Bucuresti, la doar 5 minute de statia de metrou Eroii Revolutiei. Proprietatea este amplasata la etajul 4 din 7, intr-un bloc prevazut cu lift, construit in anul 1961. Apartamentul are o suprafata utila totala de 47 ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Eroii Revolutiei Oraselul Copiilor
16

Apartament 2 camere Eroii Revolutiei Oraselul Copiilor

Apartament 2 camere semidecomandat ndash; renovat complet ndash; mobilat amp; utilat ndash; 5 min de metrou Eroii Revolutiei ndash; parcare inclusa Va ofer spre vanzare un apartament cochet cu 2 camere semidecomandat, situat la doar 5 minute de mers pe jos de statia de metrou Eroii Revolutiei. Locuinta ...

2511 EUR/m2 | 47 m2

eroii revolutiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere Grand Arena Sector 4