Apartamente 2 camere Sector 4

Promovat
Apartament 2 camere, Brancoveanu / Sector 4, renovat, mobilat-utilat
7

Apartament Modern 2 Camere | Renovat Integral | Brâncoveanu – Sector 4 Vă prezentăm un apartament elegant și primitor, complet renovat, situat într-una dintre cele mai apreciate zone din Sector 4, pe o stradă adiacentă Bulevardului Constantin Brâncoveanu. O locuință ideală pentru cei care își doresc ...

2171 EUR/m2 | 38 m2

Brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Sector 4 apartament renovat gata de mutare
10
2

Sector 4 apartament renovat gata de mutare

Sector 4 apartament recent renovat gata de mutare, finisaje moderne, sector 4, zona Resita, Luica - Straja. Pretul este negociabil. Se acceptă achiziția prin credit. Oferim asistență completă pentru obținerea finanțării și suport în relația cu notariatul, până la finalizarea tranzacției.

1613 EUR/m2 | 40 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ofer spre vanzare un apartament de 2 camere,in zona Berceni, la 10 minute de metrou
4
32

Ofer spre vanzare un apartament de 2 camere,in zona Berceni, la 10 minute de metrou, mobilat si utilat complet, la etajul 3 din 10, dispune de o suprafata utila de 52mp, are si balcon, se vinde exact asa cum se vede in poze, blocul este construit in anul 1980, pentru mai multe detalii ma puteti suna ...

1404 EUR/m2 | 52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere 34mp Metrou Aparatorii Patriei
5

Apartament 2 camere 34mp Metrou Aparatorii Patriei

Vă propunem spre vanzare un apartament de 2 camere confort 2, situat într-o zonă deosebit de atractivă, la ~10 de stația de METROU APARATORII PATRIEI. Apartamentul este locat intr-un bloc din anul 1971, este decomandat, mobilat, utilat, 34 mp, P din 10, se vinde exact asa cum este în poze. Avantajele ...

1853 EUR/m2 | 34 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 113.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Se vinde ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Aparatorii Patriei 2 Camere
18
2

Sector 4 Aparatorii Patriei 2 Camere

Apartament 2 camere ndash; confort, potential si oportunitate intr-un singur loc Descopera un apartament cu 2 camere, primitor si bine compartimentat, ideal atat pentru a deveni bdquo;acasa, cat si pentru o investitie sigura si rentabila. Locuinta beneficiaza de o suprafata eficient organizata, care ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp
4

[OFERTA] Apartament 2 camere | Decomandat - 65 mp

Ofer spre vanzare un apartament decomandat in sector 4, la aproximativ un km de Metrou Aparatorii Patriei . Disponibilitati pe etaje intermediare . Suprafata utila totala : 65 mp . Dotari : centrala proprie, incalzire prin pardoseala, tamplarie PVC Salamander trimpan . Regim inaltime : P+6, cu lift ...

1477 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

NOU Apartament 2 camere Aparatorii Patriei
3

NOU Apartament 2 camere Aparatorii Patriei

Alliance Rezidential va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar un minut de statia de metrou Aparatorii Patriei. Apartamentul are o suprafata utila totala de 52,1 mp si este amplasat la parterul unui imobil cu 4 etaje. Locuinta se preda la cheie, fiind pregatita pentru mutare. Optional, ...

1803 EUR/m2 | 52 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol Pret: 113.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi si centre comerciale ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu
10
2

Exclusivitate 2 camere Constantin Brancoveanu

De vanzare apartament 2 camere situat pe strada Argeselu nr. 5-7, bloc 33, scara 1, etaj 1. Imobilul este amplasat intr-un bloc construit inainte de 1969, cu regim de inaltime P+4, fiind pozitionat la etajul 1 din 4. Suprafata utila este de 38 mp. Apartamentul se vinde ca in prezentare, fara frigider, ...

1500 EUR/m2 | 38 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT
9
2

2 CAMERE - 57.000EUR - GATA DE MUTAT

EXCLUSIVITATE - 2 CAMERE - 57.000euro; Situat pe strada Argeselu 5-7 Bloc inainte din 69 Etaj 1 4 38mp Se vinde cum se vede (fara frigider, masina de spalat si TV) Pret 57.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

1500 EUR/m2 | 38 m2

giurgiului, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere cu terasa 25 mp || Sector 4 || Parcul Tudor Arghezi
10

Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, langa Parcul Tudor Arghezi, intr-o zona linistita si foarte bine conectata la punctele de interes. Suprafata utila totala: 53 mp Terasa spatioasa: 26 mp Suprafata totala: 78,5 mp Etaj: 1 din 9, bloc cu lift An constructie: ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - TMC Park
14

Apartament 2 camere - TMC Park

Apartament 2 camere - TMC BINELUI PARK Detalii proprietate : * suprafata utila : 47.7 mp totala: 53.6 mp * an constructie bloc : 2022 * etaj : 1 7 Complet mobilat - utilat ( cu exceptia uscatorului de rufe ) Boxa inclusa in pret . Pret : * 113.000 euro Detalii suplimentare si vizionari ...

2354 EUR/m2 | 48 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Apartament 2 Camere Mobilat Utilat
13

Apartament 2 camere cu parcare inclusa | Aparatorii Patriei Descopera un apartament care imbina confortul, intimitatea si pozitia excelenta, ideal atat pentru locuire imediata, cat si pentru investitie sigura. Situat pe strada Dealul Bistritei, intr-un imobil modern, finalizat in 2015, acest apartament ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei
15
2

Apartament 2 camere - Sector 4 - 700m Metrou Ap. Patriei

Apartament 2 camere de vanzare ndash; Sector 4, Aparatorii Patriei Locatie excelenta Apartament situat in Sector 4, la doar 700 m de statia de metrou Aparatorii Patriei, cu acces rapid la mijloace de transport, magazine, scoli si alte puncte de interes. Detalii proprietate: Suprafata: 36 mp ...

1806 EUR/m2 | 36 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP
7

Metrou Aparatorii Patriei Ap 2 Cam decomandat 65 MP

Apartament cu 2 camere de vanzare direct de la Dezvoltator, Drumul Binelui, sector 4, cu o suprafata utila totala de 65 mp. Constructia se afla in apropierea celor mai importante puncte de interes din partea sud a orasului, cu acces rapid catre centrul orasului prin mijloacele de transport in comun ...

1973 EUR/m2 | 65 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 | Bloc 2022 |  + Boxa Inclusa