Apartamente 2 camere Sector 5

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Sebastian
7
41

Apartament 2 camere de vanzare zona Sebastian

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Sebastian confort 1 decomandat,etaj 2 situat in zona Sebastian.Intr-un bloc 1988.Suprafata utila a apartamentului este de 51 mp Apartamentul se vinde mobilat si utilat conform pozelor.

1529 EUR/m2 | 51 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 55 mp | Disponibil la Etajul: 5 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Va oferim spre vanzare, o proprietate tip apartament, cu 2 camere in zona Ferentari
9
4

Va oferim spre vanzare, o proprietate tip apartament, cu 2 camere, 54 decomandat, situata in Bucuresti, zona Trafic Greu, intr-un imobil tip bloc, construit in anul 1988, la etajul 4 4. Puncte de reper: Lidl, Spital.

1111 EUR/m2 | 54 m2

Ferentari, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare zona Rahova
9
74

Apartament 2 camere de vanzare zona Rahova

vand apartament renovat, decomandat, situat pe Bulevardul Calea Rahove stradal,pe linia tramvaiului 32. intr-un bloc construit in anul 80, etajul 3 din 8, cu lift. bloc reabilitat -instalatii electrice si sanitare schimbate -mobilat si utilat ca in poze -decomandat -termopan peste tot -usi schimbate -aer ...

1308 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere - 13 Septembrie   Zenith - bloc 2025
7

Apartament 2 camere - 13 Septembrie Zenith - bloc 2025

Activ Imob va ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere premium in complexul Zenith Belle Tour! Detalii apartament: Tip: 2 camere decomandat Suprafata utila: 52 mp + terasa generoasa 16 mp Etaj: 7 Orientare: Est (luminozitate excelenta toata ziua) An finalizare: 2025 Stare: Nou, finisat ...

2574 EUR/m2 | 68 m2

13 septembrie, Sector 5, Bucuresti

Vanzare - 2 camere - Rahova - Alexandriei - Leroy Merlin - mobilat - utilat -loc de parcare -  59000
12

Vanzare - 2 camere - Rahova - Alexandriei - Leroy Merlin - mobilat - utilat -loc de parcare - 59000

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE Vanzare apartament - studio - mobilat - utilat! PRET 59000 Euro! Fara comision agentie, comision 0 la cumparator! Loc de parcare inclus in pret! Apartamentul este pe persoana fizica, nu se aplica TVA. BENEFICII ALE ZONEI Agentia imobiliara ...

1595 EUR/m2 | 37 m2

Sector 5, Bucuresti

12
1

1595 EUR/m2 | 37 m2

Sector 5, Bucuresti

Vanzare - 2 camere - Rahova - Alexandriei - Leroy Merlin - mobilat-utilat - 65900E- Comision 0 !
14
6

1. BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: - Fara comision agentie, comision 0 la cumparator! - Apartament mobilat si utilat ! - Apartamentul este pe persoana fizica, nu se aplica TVA BENEFICII ALE ZONEI: - Agentia imobiliara Activimob are placerea de a va prezenta spre vanzare un apartament ...

1569 EUR/m2 | 42 m2

Sector 5, Bucuresti

2 camere 66mp imobil nou Soseaua Salaj
9
53

2 camere 66mp imobil nou Soseaua Salaj

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -2 minute de statie STB 117 -5 minute de Supermarket Profi -12 minute de Supermarket Kaufland -3 minute de scoala si gradinita -Zona linistita de vile si imobile cu regim redus de inaltime 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Imobilul ...

968 EUR/m2 | 66 m2

salaj, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Rahova Margeanului B #226;rc #259; reabilitat cu centrala termica
9
2

Apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-un bloc construit in 1982, reabilitat termic, dotat cu 2 lifturi. Imobilul se afla la etajul 6 din 8, intr-o zona linistita din Rahova ndash; Barca. Locuinta dispune de centrala termica proprie, oferind confort si eficienta energetica sporita pe tot parcursul ...

1696 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

APARTAMENT  2 CAMERE  MARGEANULUI- BUZOIENI
9
1

APARTAMENT 2 CAMERE MARGEANULUI- BUZOIENI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Margeanului la etajul 5 din 8 in suprafata de 53 mp. Apartamentul are living, dormitor, baie, balcon si afost renovat in totalitate si se vinde partial mobilat. ...

1734 EUR/m2 | 53 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

APARTAMENT 2 CAMERE  SEBASTIAN
7

APARTAMENT 2 CAMERE SEBASTIAN

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Sebastian in suprafata de totala de 62mp impreuna cu balconul , la etul 2 din 8. Un living spatios, un dormitor luminos, bucatarie inchisa, baie si multe spatii de depozitare. Comfortul ...

1644 EUR/m2 | 79 m2

sebastian, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Sebastian stradal etaj 2
9

Apartament 2 camere Sebastian stradal etaj 2

Compania imobiliara Apulum94 va propune un apartament de doua camere confort 1 semidecomandat ,etaj 2 situat in zona Sebastian (intre parcul Sebastian si strada Novaci ) intr-un bloc 1988.Suprafata utila a apartamentului este de 51 mp, suprafata totala (cu balcon) de 55 mp. Apartamentul se vinde mobilat ...

2549 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie
6
92

Vanzare apartament de doua camere 13Septembrie

Se ofera spre vanzare apartament de doua camere cu o suprafata utila de 56mp etaj 3 an constructie 1980.Apartamentul este complet mobilat si utilat situat in zona sectorului 5 13Septembrie .

1071 EUR/m2 | 56 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar
16

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 174.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 57 mp | Disponibil la Etajul: 9/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3053 EUR/m2 | 57 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 161.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 50 mp | Disponibil la Etajul: 1/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, complet mobilat și utilat, ideal pentru cei care caută o locuință premium ...

3220 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
20

3164 EUR/m2 | 55 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere – Zona Carol - Mobilat – Direct Propietar
16
1

Apartament 2 camere – Vanzare - Mobilat cu Designer – Direct Propietar Apartament 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 160.000 € (preț final, include TVA 21%) Proprietar direct – persoană juridică Suprafață utilă: 54 mp | Disponibil la Etajul: 8/12 | str. Năsăud 77 Imobil nou, ...

2963 EUR/m2 | 54 m2

Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere lux 13, renovat nou, bloc 1992 zona Marriott
13

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament elegant cu 2 camere, complet renovat și utilat premium, situat în zona Panduri - Calea 13 Septembrie, în imediata apropiere a Hotelului Marriott. Apartamentul se află într-un bloc solid construit în anul 1992 și impresionează prin finisajele moderne ...

3431 EUR/m2 | 58 m2

Panduri, Sector 5, Bucuresti

Vanzare Apartament 2 camere in 13 Septembrie, sector 5
8

Vanzare Apartament 2 camere in 13 Septembrie, sector 5

Cristal Holding Imobiliare va propune spre vanzare un apartament de 2 camere cu o suprafata de 64 mp. Apartamentul are centrala proprie,blocul este reabilitat termic. Apartamentul se vinde mobilat si utilat! Pentru mai multe detalii si vizionari,nu ezitati sa ne contactati! Oferim consultanta imobiliara ...

2500 EUR/m2 | 64 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Parc Sebastian | Bloc Nou
6

Apartament 2 camere | Etaj 1 | Parc Sebastian | Bloc Nou

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, complet mobilat și utilat, situat într-un imobil modern din 2012, în zona Sebastian. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp și este amplasată la etajul 1, oferind acces facil și confort sporit. Apartamentul se vinde exact ca ...

2300 EUR/m2 | 50 m2

Sebastian, Sector 5, Bucuresti

2 camere de vanzare| bloc 2016 | et. 1 | Marriot -Palatul Parlamentului
10

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un imobil construit în anul 2016, poziționat excelent în zona 13 Septembrie – Marriott – Palatul Parlamentului. Apartamentul este amplasat la etajul 1 din 5 al unui bloc solid, bine izolat termic și locuit ...

3796 EUR/m2 | 54 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Ap. 2 camere | 68mp | et 7 | bloc 2025 | Calea 13 Septembrie
6

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, decomandat, situat într-un imobil premium finalizat în 2025 , în zona 13 Septembrie – Prosper. Apartamentul are o suprafață utilă de 68 mp, incluzând o terasă generoasă de 16 mp, perfectă pentru relaxare. Este amplasat la etajul ...

2574 EUR/m2 | 68 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti