Apartamente 2 camere Sector 5

Promovat
Vanzare apartament 2 camere Rahova
5
16

Vanzare apartament 2 camere Rahova

Ofer spre vanzare apartament 2 camere in zona Rahova .An de constructie 1990.Apartamentul dispune de o suprafata de 50mp situat la etajul 3 10,la 5 minute de piata rahova.

1540 EUR/m2 | 50 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Bd Eroilor- Academia Militara.
20

Apartament 2 camere Bd Eroilor- Academia Militara.

Compania imobiliara Apulum 94 va propune un apartament de 2 camere situat pe bd.Eroilor, stradal ,in apropiere de Academia Militara,. Apartamentul este la etajul 3/4, semidecomandat, cu vedere fata (bulevard), renovat complet,instalatie sanitara cupru,instalatie electrica cupru, parchet stejar masiv) ...

3706 EUR/m2 | 51 m2

cotroceni, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Rahova Margeanului B #226;rc #259; reabilitat cu centrala termica
9
2

Apartament cu 2 camere, decomandat, situat intr-un bloc construit in 1982, reabilitat termic, dotat cu 2 lifturi. Imobilul se afla la etajul 6 din 8, intr-o zona linistita din Rahova ndash; Barca. Locuinta dispune de centrala termica proprie, oferind confort si eficienta energetica sporita pe tot parcursul ...

1696 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona salaj
6
5

ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona salaj

ofer spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona salaj,situat pe soseaua Salaj 202, etaj 3 din 4,59mp suprafata utila,loc de parcare inclus decomandat,anul de constructie este 1980,in fata blocului este statie de autobuz.

1322 EUR/m2 | 59 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere de vanzare - Sos Giurgiului, Toporasi
16
8

Apartament 2 camere de vanzare - Sos Giurgiului, Toporasi

Va propun la vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat pe strada Podul Giurgiului, la intersectie cu Drumul Gazarului si 500m de Str Toporasi. Apartamentul este la etajul 3 al unui bloc construit in 1973 si reabilitat termic in 2024. Apartamentul este liber, curat si recent renovat. A ...

1714 EUR/m2 | 35 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
2 camere + terasa 19mp, bloc 2020, Rahova- sos.Magurele, str.Grindu
19
5

Cauti un apartament gata de mutat la un pret corect ? Acesta este: - Apartament cu 2 camere modern si primitor, situat la etajul 4 intr-un imobil construit in 2020 cu 4 etaje, in Bucuresti, zona Rahova-sos.Magurele, pe strada Grindu. Locuinta se remarca printr-o compartimentare eficienta si o ...

1768 EUR/m2 | 41 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
2 camere de vanzare cu loc parcare, bloc nou, Rahova - Salaj
17
5

Va propunem spre cumparare un frumos apartament cu 2 camere situat in Bucuresti, cartierul Rahova, in complexul rezidential Dream Residence - Sos.Salaj nr.347. Locuinta foarte curata si luminoasa, se afla la etajul 4 intr-un imobil cu 6 etaje modern cu lift. Construit in 2015, blocul este pozitionat ...

1837 EUR/m2 | 46 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere - Mobilat cu Designer -  in Central Address
13

Apartament cu 2 camere - Mobilat cu Designer - in Central Address

Apartament cu 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 158.000 € (preț final, include TVA 21%) Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 2 camere modern, complet mobilat si utilat, in complexul rezidential Central Address. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Duplex cu 2 camere superb langa Parcul Carol
17
1

Duplex cu 2 camere superb langa Parcul Carol

Ne face placere sa va prezentam un duplex cu 2 camere superb, complet mobilat si utilat modern, ideal pentru locuire imediata, situat intr-un imobil bine intretinut, construit in 2011, in complexul Serena Apartments, vis-a-vis de Parcul Carol. Caracteristici cheie: Suprafata utila: 78.73 mp utili | ...

3175 EUR/m2 | 79 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Oportunitate – 2 camere decomandat 55,51 mp | Bloc reabilitat |
11
1

Apartament cu 2 camere decomandat, situat pe Strada Mărgeanului, în Sector 5, într-un imobil construit în anul 1984 și reabilitat termic. Apartamentul este amplasat la etajul 7 din 8 și beneficiază de o compartimentare foarte eficientă, cu spații bine delimitate și suprafețe generoase pentru acest tip ...

1586 EUR/m2 | 53 m2

Sector 5, Bucuresti

P-ta Mihail Kogalniceanu, super apartament 2 camere, etaj 1 (fara risc seismic)
13
2

PIATA MIHAIL KOGALNICEANU, foarte aproape de Parcul Cismigiu si Centrul vechi, vanzare apartament superb compus din 2 camere de locuit plus dependinte in suprafata totala utila de 43 mp. situat in bloc constructie 1962 la etajul 1 (fara bulina sau incadrare seismica) . Amenajat in totalitate: ...

3209 EUR/m2 | 43 m2

Cismigiu, Sector 5, Bucuresti

Cismigiu, apartament 2 camere Lux,etaj 1 mobilat si utilat, renovat in totalitate
13

PIATA MIHAIL KOGALNICEANU, foarte aproape de Parcul Cismigiu si Centrul vechi, vanzare apartament superb compus din 2 camere de locuit plus dependinte in suprafata totala utila de 43 mp. situat in bloc constructie 1962 la etajul 1 6 (fara bulina sau incadrare seismica) . Amenajat in ...

3209 EUR/m2 | 43 m2

Cismigiu, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Facultatea de Drept*Credit ipotecar*Stare buna*Modern*
9

Facultatea de Drept*Credit ipotecar*Stare buna*Modern*

Avem placerea sa va prezentam un apartament de 2 camere situate intr-o zona frumoasa a orasului, pe strada Vasile Parvan nr.2-4, in apropiere de piata Mihail Kogalniceanu si de Facultatea de Drept, la etajul 6 al unui imobil de 7 niveluri. Este un apartament de 40 mp, compus dintr-un living de peste ...

2225 EUR/m2 | 40 m2

Kogalniceanu, Sector 5, Bucuresti

Apartamente 1, 2 si 3 camere Ghencea Sector 5
10
1

Apartamente 1, 2 si 3 camere Ghencea Sector 5

Un nou ansamblu rezidențial prinde contur într-o zonă în plină dezvoltare, format dintr-un bloc modern cu două scări, regim de înălțime P+5 etaje, prevăzut cu lifturi moderne pentru confortul locatarilor. Tipuri de apartamente Proiectul oferă o gamă variată de apartamente, gândite pentru nevoile fiecărei ...

1666 EUR/m2 | 66 m2

Sector 5, Bucuresti

Mobilat renovat 2 camere Giurgiului
7

Mobilat renovat 2 camere Giurgiului

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Giurgiului, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Locuința are o suprafață de 47 mp și este amplasată la etajul 6 din 7, într-un bloc îngrijit. Apartamentul este complet renovat, amenajat modern și se vinde mobilat ...

1998 EUR/m2 | 44 m2

giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Apartament 2 camere, Confort Urban, Sos Salaj, Rahova
10
1

Apartament 2 camere, Confort Urban, Sos Salaj, Rahova

Acest apartament cu 2 camere, situat la etajul 3 al proiectului Confort Urban Park Evolution. Suprafata utila totala: 60.37 mp Dotarile premium completeaza imaginea unui apartament modern si eficient energetic: Incalzire in pardoseala confort termic ridicat si economia costurilor Tamplarie PVC ...

1449 EUR/m2 | 61 m2

Salaj, Sector 5, Bucuresti

Bucuresti Mgurele apartament
8
9

Bucuresti Mgurele apartament

Șoseaua București Magurele sector 5 București, anul 2022, decomandat, mobilat și utilat, racordat la toate utilitățile, dotat cu centrala proprie, aer condiionat, terasa mare deschisa, ieșire in terasă din bucătărie sau sufragerie, mijloace de transport in comun, se poate inchiria si parcare.

1587 EUR/m2 | 63 m2

Sector 5, Bucuresti

Ap. 2cam. Rahova  Petre Ispirescu
8
2

Ap. 2cam. Rahova Petre Ispirescu

Decomandat, bloc reabilitat termic, mobilat și utilat, aer condiționat, contorizat, mașină de spălat rufe nouă, frigider nou, aragaz nou, hota, TV, cablu TV și internet Orange, et. 6 8.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Sector 5, Bucuresti

Bucuresti- Drumul Ghindari-vand apartament compus din 2 camere
10
1

Bucuresti-str. Drumul Ghindari, vand ap.2 camere, situat intr-un bloc construit in anul 2014, laet.2 3, complet mobilat si utilat, se accepta credit, 95000 euro, 0 comision pentru cumparator.

1638 EUR/m2 | 58 m2

Sector 5, Bucuresti

VANZARE APARTAMENT 2 CAMERE RAHOVA PETRE ISPIRESCU
13
1

VANZARE APARTAMENT 2 CAMERE RAHOVA PETRE ISPIRESCU

Va oferim spre vanzare un apartament de 2 camere situat in zona Rahova intersectie cu Petre Ispirescu.Apartamentul este pozitionat la etajul 3 intr-un bloc Reabilitat Termic cu zece niveluri.Imobilul dispune de gresie,faianta,parchet,termopan,aer conditionat.Zona cu acces foarte rapid catre centru (4 ...

1412 EUR/m2 | 51 m2

rahova, Sector 5, Bucuresti

Apartament două camere  Mărgeanului antiaeriană Crizantemelor
5
3

Apartament două camere Mărgeanului antiaeriană Crizantemelor

Apartament două camere Mărgeanului Mărgeanului antiaeriană Crizantemelor etaj 4 centrală termică gresie faianță parchet termopan liber gata de mutarea

1300 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

PANDURI-13 SEPTEMBRIE Apartament FINISAJE PREMIUM
14
1

PANDURI-13 SEPTEMBRIE Apartament FINISAJE PREMIUM

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament cochet,complet renovat si utilat langa hotel Mariott. Nelocuit de la renovare...totul nou! Acesta este bine conectat la metrou si mijloacele de transport in comun

3431 EUR/m2 | 58 m2

panduri, Sector 5, Bucuresti

Vanzare aparatament 2 camere 13 Septembrie etaj 1 Suprafata 64 mp
8

Va oferim spre vanzare un apartament Decomandat de 2 camere situat in zona 13 Septembrie langa Parcul Sebastian.Apartamentul este pozitionat la etajul 1 intr-un bloc cu 8 niveluri construit in anul 1989.Imobilul are o suprafata totala de 64 mp,dispune de toate imbunattirile:gresie,faianta,parchet,termopan,aer ...