Apartamente 2 camere Sector 5

Promovat
APARTAMENT 2 CAMERE MARGEANULUI
7

APARTAMENT 2 CAMERE MARGEANULUI

Va prezentam spre vanzare un apartament de 2 camere decomandat situat in zona Margeanului la etajul 4 din 8. Apartamentul in suprafata de 51mp, are living, dormitor , bucatarie, baie 2 balcoane. Comfortul termic este asigurat de la sistemul centralizat de termoficare. ...

1569 EUR/m2 | 51 m2

Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, curte privată securizată – Rahova
12
11

Apartament 2 camere, situat într-o curte privată, securizată. Ideal pentru familii cu copii, într-un mediu sigur și liniștit. Caracteristici: • 51,62 mp utili + balcon 4,42 mp • decomandat • parter înalt • fereastră la baie • bloc 2017 Avantaje unice: • curte mare, închisă • acces ...

1724 EUR/m2 | 52 m2

Rahova, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Giurgiului
8
40

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Giurgiului

Propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, disponibil in ansamblul rezidential Confort Urban Residence din Sectorul 5 al Capitalei, localizat la doar 7 km distanta de Piata Unirii. Apartamentul este dispus la etajul 5 9 al imobilului, are o suprafata utila totala de 57 mp, organizata ...

1228 EUR/m2 | 57 m2

Giurgiului, Sector 5, Bucuresti

Promovat
Apartament cu 2 camere - Mobilat cu Designer -  in Central Address
13

Apartament cu 2 camere - Mobilat cu Designer - in Central Address

Apartament cu 2 camere mobilat la cheie conform proiectului de design: 158.000 € (preț final, include TVA 21%) Ne face placere sa va prezentam un aparament cu 2 camere modern, complet mobilat si utilat, in complexul rezidential Central Address. Caracteristici cheie: Compartimentare: Decomandat Suprafata ...

2768 EUR/m2 | 56 m2

Parcul Carol, Sector 5, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament două camere  Mărgeanului antiaeriană Crizantemelor
5
3

Apartament două camere Mărgeanului antiaeriană Crizantemelor

Apartament două camere Mărgeanului Mărgeanului antiaeriană Crizantemelor etaj 4 centrală termică gresie faianță parchet termopan liber gata de mutarea

1300 EUR/m2 | 30 m2

Sector 5, Bucuresti

PANDURI-13 SEPTEMBRIE Apartament FINISAJE PREMIUM
14
1

PANDURI-13 SEPTEMBRIE Apartament FINISAJE PREMIUM

Agentia Imobiliara Apulum 94, va ofera spre vanzare Apartament cochet,complet renovat si utilat langa hotel Mariott. Nelocuit de la renovare...totul nou! Acesta este bine conectat la metrou si mijloacele de transport in comun

3431 EUR/m2 | 58 m2

panduri, Sector 5, Bucuresti

Vanzare aparatament 2 camere 13 Septembrie etaj 1 Suprafata 64 mp
8

Va oferim spre vanzare un apartament Decomandat de 2 camere situat in zona 13 Septembrie langa Parcul Sebastian.Apartamentul este pozitionat la etajul 1 intr-un bloc cu 8 niveluri construit in anul 1989.Imobilul are o suprafata totala de 64 mp,dispune de toate imbunattirile:gresie,faianta,parchet,termopan,aer ...

1967 EUR/m2 | 60 m2

13 septembrie, Sector 5, Bucuresti

2 camere | Eroii Revolutiei | metrou |
13
1

2 camere | Eroii Revolutiei | metrou |

OFERTA CU 0% COMISION PENTRU CUMPARATORI ! Apartament cu 2 camere situat pe strada Caporal Usurelu Ion, într-o zonă liniștită și verde din apropierea stației de metrou Eroii Revoluției, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Poziționat la etajul 4/4 al unui bloc construit în 1972, apartamentul ...