Apartamente 2 camere

Promovat
Apartamente de vanzare in Mosnita Noua | Zona Kaufland | Finisaje la alegere
10
1

Apartamente noi în Zona Kaufland, Mosnita Noua – confort modern și acces facil catre principalele puncte de interes din Mosnita Noua. Descoperă acest proiect rezidențial modern situat în zona din spatele magazinului Kaufland din Mosnita Noua. Fiecare apartament este gândit pentru a oferi spațiu optim, ...

2125 EUR/m2 | 56 m2

Mosnita Noua, Timis

Promovat
Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei
6
2

Apartamente deosebite cu 2 camere | Lipovei

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente deosebite cu 2 camere, situate in zona Lipovei. Apartamentele impresioneaza printr-un interior bine compartimentat si elegant, ce asigura confortul de zi cu zi, fiind alegerea ideala pentru cei care cauta un spatiu modern, luminos si generos. Apartamentele ...

1998 EUR/m2 | 54 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa
12
2

Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament 2 camere, situat in zona Dacia, etaj 4/4. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 50 mp, beneficiaza de bucatarie inchisa, se afla intr-un bloc anvelopat si necesită renovare. Mentionam ca datorita amplasamentului sau apartamentul este pretabil ...

1551 EUR/m2 | 49 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament in imobil nou construit  in Timisoara
10
18

Apartament in imobil nou construit in Timisoara

Constructor, dezvoltator si vanzator vand apartament,56 mp util si balcon de 6mp, in imobil nou construit ,etaj 2, doua camere compus din hol intrare, bucatarie separata, living cu iesire la balcon, hol cu dresing, dormitor mare si baie cu geam ,situat in Timisoara str. General Magheru nr. 50. Imobilul ...

1490 EUR/m2 | 49 m2

Plopi, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.
4
2

Apartament 2 camere Giroc,Calea Timisorii.

Apartament 2 camere Giroc, constructie 2018 parter ,situat la intrarea in Giroc langa ESSO,avand acces facil la mijloace de transport in comun,scoala ,magazine in zona ,pentru detalii:0766881167

1676 EUR/m2 | 51 m2

Giroc, Timis

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)
5

Apartament 2 camere Sagului (muzicescu)

De vanzare apartament 2 camere etaj 4,zona sagului,pozitionat foarte aproape de Shopping City,mijloace de transport in comun,magazine ,scoala,tot ce se afla in imobil este nou ,poate fii disponibil si pentru inchiriere,detalii:0766881167

1803 EUR/m2 | 38 m2

sagului, Timisoara, Timis

Apartament  2 camere Lipovei - la casa
11

Apartament 2 camere Lipovei - la casa

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei la casa , cu o suprafata utila de 42 mp, complet renovat, nemobilat., curtea este compusă dintr-un spațiu comun si un spațiu privat și îngrădit. , este compus din :antreu , baie , hol , 2 camere , este renovat recent , are clima, incălzirea ...

2083 EUR/m2 | 42 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0736871505

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei
7

2 camere decomandat etaj 3 Lipovei

De vanzare 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei in apropiere de Pizzeria Thalia la etajul 3, amenajat mobilat si utilat, posibilitate de montare centrala. Pret 98000euro neg. Tel 0723155002

1960 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA
14
1

2 camere decomandat etaj 3 renovat -CENTRALA

De vanzare apartament 2 camere confort 1 decomandat zona Lipovei - 5 min de LIDL, etaj 3, amenajat recent, mobilat si utilat. Incalzirea se realizeaza cu ajutorul CENTRALEI proprii iar climatizarea cu cele 2 aparate de aer conditionat situate in fiecare camera. Pret 93000euro neg. Tel.0723155002

1755 EUR/m2 | 53 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere | Tipografilor
7
1

Apartament cu 2 camere | Tipografilor

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Tipografilor. Apartamentul se afla la 5 minute de mers pe jos de Iulius Mall, avand in apropiere multe puncte de interes, magazine si scoli. Apartamentul este situat la etajul 3 si se desfasoara pe o suprafata utila ...

2367 EUR/m2 | 45 m2

tipografilor, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Complexul Studentesc | Hotel Boavista
10

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Complexul Studentesc. Apartamentul este la etajul 4 din 4, al unui bloc cu acoperis din tigla. Este situat in apropiere de Hotelul Boavista, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, facultati si alte ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | 2 si 3 camere in Timisoara | Decomandate | Lift
13
1

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente cu 2 si 3 camere intr-un imobil cu arhitectura deosebita, regim de inaltime P+2E+M, situat in spatele Mall-ului Shopping City zona Sagului - Freidorf (Carte Funciara de Timisoara), intr-o zona accesibila si in dezvoltare. Detalii proprietate: • Tip ...

2084 EUR/m2 | 48 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | Etaj Intermediar | Langa ESO | Loc de parcare | Transport
9

Favorit Estate va propune spre vanzare apartamente intr-un proiect superb din partea de Sud a orasului, intr-o zona complet dezvoltata, cu acces facil catre toate punctele de interes si compartimentari eficiente, adaptate nevoilor viitorilor proprietari. Detalii proprietate: • Tip imobil: apartamente ...

2056 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere - 94.000 euro - Zona Eso Giroc
12

Apartament 2 Camere - 94.000 euro - Zona Eso Giroc

Neo Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament modern, situat în Giroc, zona ESO, într-un imobil nou. Apartamentul este amplasat la etajul 3 și are o suprafață utilă de 54 mp, la care se adaugă un balcon de 5 mp și loc de parcare inclus. Compartimentare • Living open space cu bucătărie • Dormitor ...

1741 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Promovat
2 camere | la asfalt | mobilat | loc de parcare | disponibil imediat
7

Favorit Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la parter, cu compartimentare decomandata, intr-un imobil construit in anul 2023, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Detalii proprietate: • Tip imobil: apartament 2 camere • Etaj: parter • Suprafata utila: 52 mp • An ...

1942 EUR/m2 | 52 m2

Giroc, Timis

2125 EUR/m2 | 56 m2

Mosnita Noua, Timis

2 camere | Etaj Intermediar | Langa ESO | Loc de parcare | Mijloc de transport
9

2056 EUR/m2 | 54 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere Dumbravita Proiect NZEB
8

Comision 0% Apartament 2 camere Dumbravita Proiect NZEB

Apartament 2 camere | Proiect NZEB | Zonă Nord Timișoara | Construcție premium Vă propunem spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat într-un imobil nou, realizat la standard NZEB, în zona de nord a Timișoarei. Proiectul este construit cu accent pe siguranță structurală, eficiență energetică și ...

249 EUR/m2 | 498 m2

Dumbravita, Timis

COMISION 0% Apartament 2 camere Giroc | Gata de predare |53mp
10

COMISION 0% Apartament 2 camere | Finalizare martie | Încălzire în pardoseală | Construcție premium Preț: 87.500 € Suprafață utilă: 53 mp Stadiu: în curs de finalizare – martie Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, realizat într-un imobil nou, construit cu atenție la detalii și ...

1651 EUR/m2 | 53 m2

Giroc, Timis

Comision 0% Apartament Dumbravita 2 camere | 54 mp | Mobilat utilat
7
1

Apartament 2 camere | 54 mp | Balcon 7 mp | Etaj 1 | Încălzire în pardoseală Vă propunem spre vânzare un apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 1, într-o zonă bine cotată, cu acces rapid către toate punctele de interes. Cu o suprafață utilă de 54 mp și un balcon generos de 7 mp, locuința oferă ...

2498 EUR/m2 | 54 m2

Dumbravita, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere Circumvalatiunii | City of Mara
9

Comision 0% pentru cumparator! Apartament 2 camere Circumvalatiunii | Ultramodern | Locație premium Timișoara Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat pe Circumvalațiunii Suprafață totală: 46.4 mp 43 mp utili balcon 3.4 mp Etaj 1 / 4 – bloc modern, cu acces securizat Compartimentare ...

3189 EUR/m2 | 47 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

Comision 0% Apartament 2 camere, 60 mp utili Giroc
8

Comision 0% Apartament 2 camere, 60 mp utili Giroc

Apartament 2 camere, 60 mp utili + terasă 13 mp, parter, imobil 2013, terasă generoasă Vă prezentăm un apartament modern cu 2 camere, situat la parterul unui imobil construit în anul 2013, ce se remarcă prin suprafața generoasă, compartimentarea eficientă și terasa spațioasă, oferind un plus de confort ...

1750 EUR/m2 | 60 m2

Giroc, Timis

Salvează căutarea