Apartamente 2 camere Braytim

Promovat
Apartament cu 2 camere Braytim
15
5

Apartament cu 2 camere Braytim

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, cu o suprafata de 50 mp utili+terasa de 14 mp. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. Apartamentul este deosebit, fiind pozitionat la ...

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere, decomandat la 2 minute de benzinăria Eso Braytim Giroc
15

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, FINISAJE DEOSEBITE, situat la etajul 1, 2,3 cu o suprafata de 52,5 mp, 54,5 mp, 58,5 mp utili+terasa de 9 mp, dressing. Apartamentul este compartimentat astfe: bucatarie inchisa, sau open space living cu acces pe terasa, un dormitor, o baie si un hol. ...

2167 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere, etaj 1, zona Braytim – ideal locuință sau investiție
4

REX Imobiliare va ofera oportunitatea achizitionarii unui apartament spatios, cu 2 camere, in cea mai cautata zona de Sud a Timisoarei - Braytim. Apartamentul are o suprafata utila de 53,33 mp si este compartimentat astfel: - hol acces generos - living cu iesire pe terasa - bucatarie semideschisa - ...

2094 EUR/m2 | 53 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag  Profi  Braytim
20

Apartament cu 2 camere FINISAJE DE CALITATE la doar 1 minut de mag Profi Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2025. Suprafață utilă: 52 mp, 47 mp, 42 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală termică proprie. Încălzire ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartamente NOI cu 2 camere in zona Braytim finisaje de cea mai inalta calitate
5

APOSTU ESTATE are placerea de a va oferi spre vanzare apartamente cu 2 camere in bloc nou in zona Braytim o zona foarte cautata si in continua dezvoltare. Blocul este construit din caramida Porotherm atat structura cat si zidurile despartitoare si izolat cu polistiren de 10. Acoperisul este realizat ...

1447 EUR/m2 | 47 m2

Braytim, Timisoara, Timis

Promovat
Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat
7
6

Braytim. Etaj 1. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere, 45 mp utili + terasa, ETAJ 1, decomandat, in bloc nou izolat termic exterior, cu acoperis, situat in zona Braytim- pozitie excelenta. Centrala proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam tripan, usa metalica la intrare, usi interior MDF, aer conditionat. ...

2133 EUR/m2 | 45 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3
10
11

BRAYTIM | 1150 Euro mp | 67mp | Mansarda etaj 3

Apartament cu 2 camere, tip mansarda, la etajul 3, ideal ca si investitie. Localizare: strada Gavril Muzicescu 214 Proprietatea se vinde intr-un stadiu de alb, astfel permite personalizarea spatiului. Fotografiile sunt cu titlu demonstrativ al potentialului de amenajare Suprafata utila ...

1149 EUR/m2 | 67 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Timișoara | Apartament 2 camere decomandat | 69 mp utili | Parcare inclusă
8

Vă prezentăm un apartament spațios cu 2 camere decomandate, situat în Timișoara, Str. Gavril Musicescu, într-un imobil construit în 2015. Apartamentul este nou, cu amenajări finalizate în 2026, oferind posibilitatea de a-l achizitiona complet finisat, mobilat și utilat. Suprafață utilă: 69 mp Etaj: 3 ...

1551 EUR/m2 | 69 m2

Braytim, Timisoara, Timis

2 camere Braytim-Timisoara
17
17

2 camere Braytim-Timisoara

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon generos si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret. 75000 euro Telefon. 0723674418

1396 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere 54 mp etajul1 zona Braytim
7
26

Apartament cu 2 camere 54 mp etajul1 zona Braytim

Apartamente cu 2 camere, situat intr-un imobil P+E+M, cu suprafata de 54 mp+terasa, etajul 1. La doar 3 minute de mers pe jos se află centrele comerciale și farmacii. Materialele folosite sunt de calitate superioară, finisajele atent selectate și executate. Apartamentul este compartimentat cu un hol ...

1398 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere Braytim
15
5

Apartament cu 2 camere Braytim

2400 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

 Apartament cu 2 camere in Giroc  Braytim 5 in spate la LIDL
4
1

Apartament cu 2 camere in Giroc Braytim 5 in spate la LIDL

Apartament cu 2 camere in Giroc, in spate la LIDL in cadrul Complexului Rezidential FUTURE RESIDENCE. Apartamentul are urmatoarele puncte de interes: - stație încărcare mașină electrică - lift - piscina in curta comuna - spații verzi amenajate - 5 minute de mers pe jos pana la Liceul David Voniga (scoala ...

2596 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere la doar 2 minute de benzinaria Eso Giroc Braytim
10

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 52 mp situat in Braytim, Giroc, lângă benzinăria Eso, bucătărie open space, complet mobilat și utilat, clima, centrală termică, loc de parcare. Pret. 110000 euro Telefon. 0723674418

2115 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere gradina zona  Braytim
4
2

Apartament cu 2 camere gradina zona Braytim

Vand apartamnt cu doua camere la parter, deosebit, loc de parcare,o mica gradina ,între Timisoara si Giroc. Pret. 80500 euro negociabil. Telefon.0723674418

1610 EUR/m2 | 50 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere decomandat parc la 2 minute, magazin PROFI GIROC, BRAYTIM
13
17

De vanzare apartament cu 2 camere,DECOMANDAT sau OPEN SPACE suprafata de 53 mp, balcon generos, foarte bine compartimentat, incalzire in pardoseala, MODEL DEOSEBIT, un loc de parcare, inclus in pret, asfalt pana in fata blocului, parc la cateva minute,in spatele hotelului IQ, zona Braytim. Pret: 96000 ...

1811 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere Gradina la 2 minte de parc biserica Tosca
6

De vanzare apartament cu gradina, Braytim la cateva minute de biserica Tosca, intr-o zona de case si mai putine blocuri. Suprafata utila: 38 mp Compartimentare: 2 camere + bucatarie separata + hol Gradina proprie: 23 mp, inscrisa in CF, amenajata cu flori si verdeata Loc de parcare inclus An finalizare: ...

2132 EUR/m2 | 38 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO
11
6

2 camere 2 locuri de paracare la 2 minute de benzinaria ESO

De vanzare apartament cu 2 camere, cu suprafata utila de 56 m2, într-un bloc nou situat la 2 minute de Benzinaria Esso din Giroc. Caracteristici cheie: Apartamentul este spatios si luminos. Baie complet utilata. Centrala termica. Încalzire sub pardoseala pentru confort suplimentar. Geamuri termopan tripan ...

1518 EUR/m2 | 56 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartamente cu  2 camere  59 mp utili+balcon+loc de parcare etajul 1 zona  Braytim
13
16

Apartamente cu 2 camere 59 mp utili+balcon+loc de parcare etajul 1 zona Braytim

, Vand apartament cu 2 camere, open space+dormitor, cu o suprafata utila de 59 mp+balcon, situat la etajul 1, intr-o cladire cu regimul de inaltime P+2E+M. Apartamentul este situat intr-un imobil intabulat,fiind construit cu materiale de calitate. Fiecarui apartament ii revine cate un ...

1280 EUR/m2 | 59 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere terasa de 8 mp Braytim
18
1

Apartament cu 2 camere terasa de 8 mp Braytim

Va propunem spre vanzare apartamente intr-un bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin barieră automata. Suprafață utilă: 54 mp, 52 mp, 56 mp Disponibilitate: Etaj 1, et. 2,et. 3 Loc de parcare inclus Dotări și finisaje: Finisaje de înaltă calitate, atent alese până în cele mai mici detalii. Centrală ...

2231 EUR/m2 | 52 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere etajul 3 din 4  langa benzinaria Eso
17
2

Apartament cu 2 camere etajul 3 din 4 langa benzinaria Eso

De vanzare apartamente cu 2 camere, cu o suprafata de 53 mp, centrala proprie încalzire în pardoseala , balcon de 9 MP si parcare înscrisa în CF! Apartamentul se afla situat la 2 minute de benzinaria Eso. Pret.92 000 euro Telefon. 0723674418

1736 EUR/m2 | 53 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, parc privat bloc cu lift la cateva minute de hotel IQ Giroc Braytim
13

Va oferim spre vânzare un apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp, terasa SPATIOASA DE 8 MP, apartamentul este compus din dormitor, baie și sufragerie cu bucătărie open-space, bucătăria fiind semi-închisă printr-o bibliotecă, așa cum se poate vedea în poze. Bucătăria este și ea spațioasă ...

1818 EUR/m2 | 55 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere FINISAJE PREMIUM Braytim Eso
8

Apartament cu 2 camere FINISAJE PREMIUM Braytim Eso

Va propunem spre vanzare apartament 2 camere, decomandat, bloc nou, cu o suprafata de 54 mp, situat la etajul 2 din 3, cu acoperis. Bloc nou finalizat în 2022, cu acces securizat prin bariera automata. Loc de parcare inclus in CF Dotari si finisaje: Finisaje de înalta calitate, atent alese pâna în cele ...

2165 EUR/m2 | 54 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat GRADINA  lipit de  TIMISOARA  300m pana la str Muzicescu
7
1

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat GRADINA lipit de TIMISOARA 300m pana la str Muzicescu

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere cu o suprafata de 47 mp, decomanadat cu GRADINA, mobilat UTILAT, centrala proprie, parcare, curte, parter. Apartamentul se afla situat BRAYTIM, Giroc lipit de TIMISOARA 300m pana la str muzicescu aproape Buziasului , AEM. Pret. 100000 euro Telefon. ...

2128 EUR/m2 | 47 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere mobilat si utilat et 2 DECOMANDAT LA 1 MINUT DE parc Neptun Giroc
13

Va propunen spre vanzare apartament cu 2 camere, decomandat, cu o suprafata de 57 mp utili, terasa spatioasa de 11 mp. Compartimentare: - Dormitor confortabil - Living luminos si generos - Bucatarie (închisa pentru confort si intimitate) Constructie 2023 standarde moderne: - Finisaje de calitate - ...

2174 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea