Apartamente 2 camere Girocului

Promovat
De vanzare apartament cu  2 camere in zona Girocului
4
8

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Girocului, pe Strada Maresal Alexandru Averescu nr. 51, la etajul 2 din 4, avand o suprafata utila de 48 mp. Intr-un imobil solid construit in anul 1979, cu acoperis din tigla. Pozitionare foarte avantajoasa vis-a-vis de Prospero, iar ...

1667 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere,decomandat, centrala proprie, Plavat 2
8

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, mobilat si utilat, zona Girocului, Plavat 2. Apartamentul este situat la etajul 4 intr-un bloc anvelopat termic, cu acoperis nou de tigla si are o suprafata utila de 42+balcon Apartamentul este compartimentat astfel: - hol de acces - bucatarie ...

1902 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului
8

Apartament spațios cu 2 camere | Parter înalt | Girocului

District Real Estate va propune spre vânzare un apartament semidecomandat cu 2 camere situat în zona Girocului, la 10 minute de mers pe jos de Spitalul Județean. Dacă iti doresti un apartament situat intr-o zona liniștită, dar vrei sa ai acces la toate facilitățile acest apartament semidecomandat din ...

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor
9

Apartament de 2 camere Girocului - Martirilor

Această ofertă de la Silvis Imobiliare reprezintă o oportunitate excelentă de a deveni proprietar al unui apartament , situat într-o zonă deosebit de accesibilă și bine conectată, pe Calea Martirilor 1989, în cartierul Girocului. Este un apartament de 2 camere, cu o suprafață utilă de 40 mp, care se ...

40 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Timisoara, bloc nou - FINALIZAT. Et 2 din 3. NEGO. FARA Comision de la Cumparator
11
3

. fara COMISION de la cumparator Vindem apartament cu 2 camere (verificati schita anexata pentru suprafete si compartimentare), in Zona Girocului, benzinaria Esso, cu CF de Timisoara, in imobil construit in anul 2015, la etaj 2 3 + Mansarda, model cu vedere pe 2 parti, cu balcon deschis (cu vedere ...

2220 EUR/m2 | 45 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat
3
16

Langa Eso. Etaj 1. Bucatarie inchisa. Bloc NOU-Finalizat

Vand apartament 2 camere DECOMANDAT, in bloc NOU-FINALIZAT, ETAJ 1, izolat termic exterior, aflat la limita dintre Timisoara si Giroc, langa benzinaria ESO, 53 mp utili + 7 mp TERASA. Bucatarie INCHISA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa ...

1906 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0%. Aproape de supermarket. Etajul. 1. 53 mp utili.
7
1

De vanzare, apartament cu 2 camere in bloc nou, aproape de IQ Hotel si Lidl Giroc, la etajul 1, spatios, 53 mp utili, cu balcon, baie cu geam, finisat la cheie preferential cu materiale din gama dezvoltatorului, loc de parcare inclus in pret, 95.400 Euro, comision 0%. 0755793075

1800 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Aproape de statie Express 3 si ESO. Dormitor cu zona de dressing.
6
2

De vanzare in bloc nou finalizat, cu LIFT, 2 camere, bine compartimentat, bucatarie+living, hol, dormitor cu zona de dressing, baie cu geam, balcon, incalzire in pardoseala, loc de parcare privat in CF, 95.000 Euro. 0755793075

1979 EUR/m2 | 48 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !
12
6

Etajul 1. Langa statia de autobuz ! Apartament finalizat !

Zona Girocului - Hotel IQ - Langa statia de transport in comun ! Vand apartament cu 2 camere la etajul 1, decomandat, finisaje calitative de la Tempini, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, balcon spatios, loc de parcare in CF. Pret: 89.000 Euro cu TVA de 21% inclus. Tel: 0750283339 Se ...

2119 EUR/m2 | 42 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.
11
2

Bucatarie INCHISA. Decomandat. ETAJUL 1 ! Langa Penny.

Spre vanzare apartament cu 2 camere la intrare in Giroc langa Penny, la etajul 1 decomandat, cu bucatarie inchisa din constructie, centrala termica proprie, loc de parcare privat, disponibil imediat, pret 89.000 Eur, negociabil. Tel: 0750283339

1780 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere de vanzare, centrala, zona Girocului, Timisoara
6
1

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, zona Girocului Apartamentul este situat la etajul 5 din 5 intr-un bloc anvelopat termic si are o suprafata de 37 mp utili. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie - Living - Dormitor - Baie Confortul termic este realizat ...

1405 EUR/m2 | 37 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
6

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, de vanzare, zona Girocului,Timisoara
10

Apostu Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat, cu 2 camere în zona Girocului, Timisoara, judetul Timis. Apartamentul este situat intr-un bloc de apartamente construit in anul 1980 si reabilitat termic in urma cu 2 ani. Apartamentul se desfasoara pe o suprafata utila de 51 mp+ 2 balcoane ...

2059 EUR/m2 | 51 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, decomandat in Giroc - ID V1372
13
3

Apartament cu 2 camere, decomandat in Giroc - ID V1372

ID intern: V1372 Apartament cu 2 camere de vanzare in Giroc. FOXFORT Imobiliare propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Giroc, aflat la parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2024, structura beton, material zidarie caramida. ...

1750 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Etaj 1. Disponibil imediat. Terasa 11 mp. Decomandat. Bloc nou
6
25

Vand apartament 2 camere, ETAJ 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou FINALIZAT complet, izolat termic exterior, 53 mp utili + TERASA 11 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, loc de parcare inscris in CF, LIFT, videointerfon, usa metalica la intrare, ...

1981 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam  zona Girocului
6
1

Ap 2 cam zona Girocului

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului aproape de piata intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla bloc izolat termic cu o suprafata totala de 53 mp posibilitate montaj centrala. Pret informativ 95000 Euro. Detalii la telefon ...

1792 EUR/m2 | 53 m2

girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului
6
30

De vanzare apartament 2 camere in zona Girocului

Va propunem spre vanzare un superb apartament 2 camere, situat in zona Cal. Girocului. Apartamentul se afla la etajul 2 si are o suprafata de 55 de mp. Dispune de centrala proprie prin condensare si toate tevile sunt trase sub pardoseala. Bloc izolat si acoperis tigla. Mai multe informatii si detalii ...

1537 EUR/m2 | 55 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.
14
1

Aproape de Spitalul Judetean. Mobilat. Boxa la subsol.

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere, in zona Girocului, aproape de Spitalul Judetean, pozitie foarte buna. In bloc anvelopat termic exterior. Model semidecomandat, cu suprafata utila generoasa 53.20 mp + balcon de 5.40 mp; debara la bucatarie, geamuri termopan, balcon, mobilat si utilat, baie cu ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA
10
1

Etaj 1. Decomandat. Langa Eso si Profi. Bucatarie INCHISA

Vand apartament 2 camere, DECOMANDAT, bucatarie INCHISA, etaj 1, in zona Girocului, aproape de benzinaria ESO si de Profi, bloc nou izolat termic exterior, 54 mp utili + TERASA 7 mp. Centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, ferestre cu tamplarie PVC si geam TRIPAN, usa intrare din metal, ...

1907 EUR/m2 | 54 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului
4
150

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Girocului

Vanzare apartament cu 2 camere , etaj 3 4 , bloc cu acoperis , situat in zonA Girocului , str Apelor .Apartamentul se vinde mobilat , utilat precum e in poze . Zona linistita .In apropiere se afla piata , gradinita , scoala etc. Mai multe detalii la telefon. Suprafata totala 50 mp.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea