Apartamente 2 camere Torontalului

Promovat
Apartament cu 2 camere, curte proprie, ZonaTorontalului
10

Apartament cu 2 camere, curte proprie, ZonaTorontalului

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE are placearea de a va oferi spre vanzare un apartament cu 2 camere in zona Torontalului. - hol de acces - living spatios cu iesire in curtea de 22 mp - dormitor matrimonial - bucatarie open space - baie cu dus Detalii tehnice: -Protectie fonica si termica cu geam termopan ...

2370 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Campeador - Vox - Luxury - Parcare subterana - Mobilat
20
1

Campeador - Vox - Luxury - Parcare subterana - Mobilat

NEO Imobiliare - Exclusivitate Oferim spre vanzare apartament cu doua camere situat in Complexul Campeador-Vox. Apartamentul are o suprafata utila de 50 mp + 7 mp balcon, este amplasat la etajul 8 din 9 si are o vedere placuta spre curtea interioara a ansamblului. Beneficiaza de: centrala termica, incalzire ...

2600 EUR/m2 | 50 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Reducere 5% Apartamente noi cu 2 camere, predare in Mai | Torontalului
12
1

District Real Estate va propune spre vanzare apartamente cu 2 camere situate intr-un proiect de blocuri cu design unic, situate in Torontalului. Pozele sunt de prezentare. Dispunem de apartamente finalizate si apartamente in curs de finalizare cu predare in luna Mai. Blocurile dispun de două lifturi ...

2044 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 camere | etaj intermediar | Bloc nou in oras | zona excelenta |
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat intr-un complex de renume situat in zona Torontalului; - etaj 3/9, cu lift modern si sistem de supraveghere video; -suprafata utila 48 de mp, avand si un balcon deschis cu suprafata de 10 mp; - model cu 1 baie cu cada; -apartamentul ...

2469 EUR/m2 | 48 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 cam Matei Basarab  2 balcoane 51 mp utilibloc izolat
17
1

2 cam Matei Basarab 2 balcoane 51 mp utilibloc izolat

De vanzare apartament 2 camere confort 1 semidecomandatbucatarie spatioasa Matei Basarab zona parc Bucovina /Torontalului et 4 cu acoperis de tigla s=51 mp bloc izolat termic 2 balcoane termopane gresie faianta parchet usa metalica geam la baie debransat de la Colterm se poate monta centrala ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
11

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Va prezentam spre vanzare un apartament cu 2 camere decoamndat, avand o suprafata de 52 mp. Apartamentul se afla la etajul 2 4. Se accepta credit bancar sau surse proprii! Pentru mai multe informatii sau chiar vizionari va rog sa ma contactati la numaruld de telefon afisat in anunt!

1577 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartement 2 camere, NOU, direct de la proprietar, Torontal, 52m2
7
7

Apartament 2 camere, constructie noua, zona Torontal, disponibil pentru vanzare locuire imediata. Suprafata utila 52 m2., loc de parcare, parter. Rog agentii agentiile sa nu ma contacteze (multumesc!)

2058 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 57 mp utili, zona Torontalului - Acces spatiu verde
7

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune de vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 3 Etaje. Anul constructiei 2022, structura beton, material ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Se propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat în zona Torontalului, una dintre cele mai căutate zone rezidențiale din Timișoara, la doar câteva minute de mers pe jos de Iulius Mall Timisoara și în imediata apropiere de Piața Dacia. Imobilul este amplasat la etajul 2 din 4 al unui ...

1633 EUR/m2 | 49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 camere | centrala proprie | etaj intermediar | zona excelenta |
10

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului, intr-un bloc anvelopat exterior; - etaj 7/9, cu doua lifturi moderne si sistem de supraveghere video; -suprafata utila 79 de mp, avand si un balcon deschis cu suprafata de 11 mp; - model cu 1 baie cu cada ...

1709 EUR/m2 | 79 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Proprietar   Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere)   Zona Torontal
10
3

Proprietar Apartament 70 mp, Compartimentare Flexibilă (2 sau 3 Camere) Zona Torontal

Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...

1986 EUR/m2 | 70 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
COMISION 0 | 2 camere | centrala proprie | 2 balcoane | zona excelenta
11

COMISION 0 PENTRU CUMPARATOR!! Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament situat in bloc izolat termic exterior in zona Torontalului; - etaj 5/ 5 - model cu 1 baie, 2 balcoane; -suprafata utila de 42 mp + 2 balcoane cu suprafata totala de 5 mp; -pod izolat deasupra, care poate fi folosit ...

1617 EUR/m2 | 42 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
11

2469 EUR/m2 | 48 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Direct Dezvolator - Predare Imediata -  Lift - 98 600 Euro
14
1

Direct Dezvolator - Predare Imediata - Lift - 98 600 Euro

NEO Imobiliare Oferim spre vanzare apartamente cu 2 camere situate in Calea Torontalului. Apartamentele au o suprafata utila de 52 mp + balcon, se afla la etajul 1/2 si se pot preda imediat. Beneficiaza de : -centrala termica individuala; -incalzire in pardoseala; -usi Porta Doors; -termoizolatie ...

1896 EUR/m2 | 52 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 1, bloc nou, Zona Torontalului
13

Apartament 2 camere, etaj 1, bloc nou, Zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 1 intr-un bloc nou cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

1817 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament nou, 2 camere, Calea Torontalului-Comision  0%
14

Apartament nou, 2 camere, Calea Torontalului-Comision 0%

ID: CP2452834 Golden Real Estate vă propune spre vânzare un apartament deosebit situat într-un complex rezidențial nou de pe Calea Torontalului. Construit de un dezvoltator cu o îndelungă experiență, acest complex oferă spațiul ideal pentru a fi numit "ACASĂ" atât din punct de vedere al arhitecturii ...

1915 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj intermediar, bloc nou, zona Torontalului
15

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 2 intr-un bloc nou cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 2026, structura beton, ...

1808 EUR/m2 | 56 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Torontalului, Bloc nou, Loc de parcare inclus
8

Detalii RELEVANTE oferta : - apartament situat in bloc izolat termic exterior si izolat fonic - etaj 9 - model cu vedere pe o singura parte - model cu 1 baie / 1 balcon - Incalzire in pardoseala - detalii AMENAJARE interioara: parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam ...

2422 EUR/m2 | 55 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului
20
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat in Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 4, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, material ...

1776 EUR/m2 | 51 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar Torontalului  Iulius Mall
8
1

2 cam dec etaj intermediar Torontalului Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament de 2 camere, 52mp, Torontalului
2
1

Apartament de 2 camere, 52mp, Torontalului

Blitz porpune spre vanzare un apartament de 2 camere, in zona Torontalului, e o zona in plina dezvoltare si cu multe facilitati, in apropiere avand supermarket-uri, benzinarii, Iulius Town si alte beneficii. Apartamentul este situat intr-un bloc nou, avand o suprafata de 52 mp plus un balcon de 2 mp, ...

2062 EUR/m2 | 52 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Torontalului
20

Apartament cu 2 camere de vanzare, zona Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space situat in localitatea Timisoara, zona Torontalului, aflat la etajul 3, intr-un bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje. Anul constructiei 1980, structura beton, ...

2912 EUR/m2 | 49 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului
4
36

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Torontalului

Vand un apartament de 2 camere situat in zona Torontalului langa Lidl, este situat la etajul 3 si are o suprafata de 60 mp. Pentru mai multe detalii va rog sa ma sunati. Apartamentul se vinde conform pozelor

1600 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea