Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament premium cu 2 camere, etaj intermediar, parcare subterana Simion Barnutiu
10
2

Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...

2805 EUR/m2 | 57 m2

Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera
11
9

Disponibil imediat. Etaj 2. 400 m de Opera

Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055

2521 EUR/m2 | 48 m2

Ultracentral, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
10

Proprietar vinde apartament cu doua camere

Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar. COMISION 0%. Nou. CF Timisoara. Bucatarie inchisa. LIFT.
10
5

Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...

2049 EUR/m2 | 51 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar Apartament Parter Iulius Mall
8
19

Proprietar Apartament Parter Iulius Mall

Proprietar vand apartament 2 Camere renovat situat la 10 minute de Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este structurat in hol, bucatarie, baie prevazuta cu vana și geam de aerisire, living și dormitor. Dispune de gresie, faianta, geamuri termopan, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

vand   schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990
10

vand schimb Apartament 2 camere + balcon zona Sagului turist et.4 renovat si modernizat Lux 89990

Apartament renovat complet, finisaje de calitate etaj 4 acoperiș de țiglă 2 camere + balcon 41mp cheltuieli foarte mici zona cea mai buna cu acces și facilități 2 min de Mall shopping city Timișoara preț 89990 sau schimb

2195 EUR/m2 | 41 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vinde apartament cu doua camere
10
10

Proprietar vinde apartament cu doua camere

2069 EUR/m2 | 58 m2

Timisoara, Timis

2 camere finisaje PRENIUM la 3 minute de mers pe jos de magazinul PENNY
19
5

De vanzare apartament cu 2 camere, cu o suprafata de 55 mp utili, terasa generoasa , situat la parter, loc de parcare inclus, finisaje premium, foarte bine impartit. Apartamentul este situat in zona Braytim, la cateva minute de magazinul Penny din Giroc. Pret. 89000 Euro Telefon. 0823674418

1618 EUR/m2 | 55 m2

Timisoara, Timis

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter
10
35

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter

Dacia de vanzare apartament cu 2 camere la parter, baie , bucatarie, hol, parchet ,gresie, faianta, amenajat cochet, suprafata utila 33.56mp. Pret: 75.000 Euro Negociabil

2206 EUR/m2 | 34 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1,  la 5 minute de Complexul Studentesc
19
11

Proprietar vand apartament zona Olimpia - Stadion , etaj 1, la 5 minute de Complexul Studentesc

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar vand apartament lux la 5 minute de Complexul Studentesc
10
1

Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...

2583 EUR/m2 | 54 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Vând apartament cu 2 camere
5
13

Vând apartament cu 2 camere

De vanzare apartament cu 2 camere in Timisoara- zona rezidentiala Buziasului. Situat la etajul 3(bloc tip P+4), in proximitatea complexului comercial (Kaufland, Lidl) si a zonei rezidențiale Spumotim, apartamentul dispune de o suprafata de 50mp.Geamuri termopane instalație de gaz pentru centrala termica Este ...

1338 EUR/m2 | 50 m2

Timisoara, Timis

Proprietar direct
4
2

Proprietar direct

Vand apartament 2 camere Timisoara, str. Dropiei, 39 mp, etaj 1, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare, 82.000 euro. Proprietar telefon

2103 EUR/m2 | 39 m2

Timisoara, Timis

Vand apartament ultracentral - 2 camere
5
3

Vand apartament ultracentral - 2 camere

Vand apartament cu 2 camere direct de la proprietar, decomandat situat la etajul 5 6 al unui imobil cu 6 etaje din centrul orasului Timisoara. Apartamentul este situat in apropiere de facultatea de medicina. Apartamentul are suprafata utila de 50 mp, fiind structurat astfel:HOL ACCES, BUCATARIE, living BAIE ...

2667 EUR/m2 | 45 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Proprietar,Cu Centrala Proprie, Decomandat, Odobescu,1 km de Centru, Modelul Mare, Merita Văzut 100%
20
3

Proprietar, Odobescu !!! Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele ...

1750 EUR/m2 | 56 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Proprietar,In Zona Odobescu,Decomandat,pe 3 parti,2 Balcoane,Modelul cel Mai Mare,Merita Vazut 100%
19
1

Proprietar,Am Acum De Vânzare în Zona Odobescu, la 1 Km și Ceva de Centrul orașului, Un apartament cu 2 Camere confort 1 decomandat Modelul foarte Spațios ,este situat la etajul 4 din 5, este pe 3 părți cu 2 Balcoane,56 mp utili in Certificatul Energetic Fara Balcoane și 64 mp cu cele 2 balcoane. Avem ...