Vand apartament cu 2 camere cu centrala pe Calea Torontalului
1566 EUR/m2 | 44 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
18 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1566 EUR/m2 | 44 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
18 mai
Apartament cu 2 camere, etajul 2 din 4 cu acoperis de tigla. La 400 m de Opera Bloc de caramida construit in anii 60. Centrala termica proprie. Model semidecomandat cu balcon deschis la dormitor. Pret: 121.000 Euro Negociabil. Tel: 0730093055
2521 EUR/m2 | 48 m2
Ultracentral, Timisoara, Timis
ieri 11:05
Apartament cu doua camere în suprafață totală cu balcon 64 Mp, in zona Aradului la etajul 5 din 5 etaje, spatiu depozitare în pod pe toată suprafața apartamentului, loc de parcare cu cf individual, construcție din 2019. Apartamentul se compune din doua holuri ample la intrare, living generos cu ...
2069 EUR/m2 | 58 m2
Timisoara, Timis
azi 05:31
Proprietar, Comision 0%, vand apartament cu 2 camere, la etaj intermediar, bucatarie INCHISA, in bloc NOU, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT in comun. Suprafata utila 51 mp + terasa, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri tripane. Loc de parcare inscris ...
2049 EUR/m2 | 51 m2
Sagului, Timisoara, Timis
ieri 14:58
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Vând apartament spațios și luminos situat în zona Torontal, pe strada Augustin Coman, direct de la proprietar. Locuința are o suprafață utilă de 70 mp și o compartimentare inteligentă care oferă viitorului proprietar o flexibilitate rară. Compartimentare actuală: Hol de acces generos. Baie spațioasă ...
1986 EUR/m2 | 70 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 15:41
Apartament 2 camere Zona Marasti Apartament situat ultracentral, la doar 2 minute de Piața Unirii, Spitalul Municipal, Parcul Botanic și Profi. O locație excelentă, cu acces rapid la toate punctele de interes din zonă. Suprafață: 40 mp Compartimentare: 2 camere Ideal pentru 1 2 persoane Apartamentul ...
2500 EUR/m2 | 40 m2
CENTRU, Timisoara, Timis
azi 15:27
ofer spre vânzare apartament cu 2 camere Cf 1 decomandat etaj 1 , în Giroc în spate la hotel IQ suprafață 55 mp preț 103000 euro tel 0727516012
1873 EUR/m2 | 55 m2
Timisoara, Timis
azi 14:30
Promovam apartamente cu 2 camere situate la etajul 1 si 2 ale unui imobil nou construit in Calea Torontalului cu CF de Timisoara cu suprafete de 52mp. Apartamentele se vand finisate, cu incalzire in pardoseala, termopane Salamander tripan. Structura de rezistenta este din beton armat si pereti din caramida ...
2227 EUR/m2 | 50 m2
Torontalului, Timisoara, Timis
azi 14:21
Apartament cu 2 camere direct de la proprietar, situat la granita dintre Giroc si Timisoara in apropierea benzinariei ESO. Apartamentul este situat intr-un bloc construit in Decembrie 2017 si dispune de centrala proprie si incalzire in pardoseala. De-asemenea, locul de parcare este inclus in CF. Transport ...
2229 EUR/m2 | 35 m2
Timisoara, Timis
azi 13:40
Proprietar! De vânzare apartament in Calea Buziasului, cu 2 dormitoare, living open space cu bucatarie extinsă prin balcon, 1 baie, 2 holuri mici, centrala proprie, clima, mobilat și utilat. Total 54 mp, etaj 4 din 4, deasupra cu pod, decomandat, cu acces din hol în fiecare cameră. Distanța mica fața ...
1815 EUR/m2 | 54 m2
Buziasului, Timisoara, Timis
azi 13:39
vand apartament in sagului pe strada iris, cu 2 camere ,balcon ,buc,hol, baie ,gaz ,termopane apartamentul se afla la etejul 2 cu o suprafata de 50 mp necesita o mica renovare pretul e de 78000 euro tel cat timp anutul e posta este valabil si nu am tip de mesaje va multumesc
1560 EUR/m2 | 50 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 13:30
Vand apartament cu 2 camere, suprafata de 54mp, fara balcon. Incalzirea este de la Colterm dar se poate instala centrala. Necesita renovare
1389 EUR/m2 | 54 m2
Timisoara, Timis
azi 13:29
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul realsee.ai 98OOW3ry Proprietar vand apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, reconfigurat cu centrala mutata p balcon din bucatarie , becuri incastrate in tavan in baie si pe holuri, apartament spart tot si ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis
azi 13:26
Pe linkul de mai jos găsiți un walkaround cu apartamentul Apartament renovat complet cu firma de arhitectura si design interior, tot nou de la tevi, electric, intalatie gaz, centrala BOSCH, obiecte sanitare, parchet, usi, la 5 minute p jos de complexul studentesc , etaj 1 in bloc cu 4 etaje , vedere ...
2583 EUR/m2 | 54 m2
Complexul Studentesc, Timisoara, Timis
azi 13:26
Proprietar, persoana fizica, vand apartament modern 2 camere, la etaj intermediar (4 7) al unui bloc construit in 2021 in zona Simion Barnutiu. Locuinta are o suprafata utila de 56.6 mp la care se adauga un balcon spatios de 5.8 mp (total 62.4 mp) si se vinde complet mobilata si utilata. Mobilierul ...
2805 EUR/m2 | 57 m2
Simion%252525252525252525252bBarnutiu, Timisoara, Timis
azi 13:21
Propietar ofer spre vanzare apartament 2 camere, zona ISHO (la 5 min mers , intersectia Tapia & Titan), locatie linistita, 2 camere si bucatarie cu vedere spre spatiu verde, etaj 1din 4, approx 40mp, semidecomandat, bloc izolat termic si fonic, scara curata si bine intretinuta. Apartamentul este dotat ...
2950 EUR/m2 | 40 m2
Tipografilor, Timisoara, Timis
azi 12:10
Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...
1946 EUR/m2 | 46 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 12:09
Ofer spre inchiriere apartament amenajat frumos si foarte confortabil in Giroc vis a vis de Eso pe Calea Timisoarei. 2 camere cu bucatarie open space, balcon cu vedere către răsărit. Etajul 3. Parcare privata. Pret 380 eur. Fara animalute. camere- frumos amenajat -Giroc Calea Timișoarei
7 EUR/m2 | 50 m2
Timisoara, Timis
azi 12:06
Ofer spre vânzare apartament cu 2 camere , semidecomandat zona Dâmbovița Aurora , etaj 4 cu acoperiș de țiglă , renovat complect 78000 euro tel 0727516012
1625 EUR/m2 | 48 m2
Timisoara, Timis
azi 11:58
OCAZIE UNICĂ VÂNZARE URGENTĂ -ULTRACENTRAL VALABILĂ DOAR PANA 1 Iunie 2026..pt ca am deja 2 clienți cu oferte si cea mai mare ofertă castigă apartamentul mobilat la cheie+ poate fi folosit ca o afacere prin închiriere.. NU STIU DACA MAI EXISTA ASA OFERTĂ IN TM! GRĂBITI-VĂ! Demisol înalt luminos ...
1457 EUR/m2 | 81 m2
CENTRU, Timisoara, Timis
azi 11:53
Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Braytim, într-un imobil construit în anul 2014. Apartamentul este poziționat la parterul unui bloc cu 3 etaje și are o suprafață utilă de 42 mp, la care se adaugă un balcon închis de 8 mp, cu ieșire directă în grădină. Imobilul ...
2381 EUR/m2 | 42 m2
BRAYTIM, Timisoara, Timis
azi 11:30
Favorit Estate va propune spre vânzare, situat în zona Șagului, într-o zonă liniștită, cu acces facil la mijloacele de transport în comun și puncte de interes. Apartament cu 2 camere, amplasat la parterul unui imobil cu regim de înălțime P+4, având o suprafață utilă de 55 mp. Apartamentul a fost renovat ...
2000 EUR/m2 | 55 m2
Sagului, Timisoara, Timis
azi 11:30
*Apartamente noi 2 camere Giroc (zona ESO)** **Bloc nou P+3 cu lift** Se oferă spre vânzare apartamente cu 1, 2 și 3 camere, confort 1, decomandate, situate într-un bloc nou, modern, cu regim de înălțime P+3, dotat cu lift, în Giroc zona ESO. **Suprafețe utile:** de la 43 mp **Compartimentare:** * ...
2023 EUR/m2 | 44 m2
Girocului, Timisoara, Timis
azi 11:30
Apartament 2 camere, 65 mp utili parter, acces separat, zona Lipovei Iulius Mall Apartament de vanzare, situat la parterul unui bloc reabilitat termic, în zona Lipovei Iulius Mall, una dintre cele mai căutate zone din Timișoara. Apartamentul beneficiază de acces separat de casa scării, printr-o ...