Apartamente 2 camere

Promovat
Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii
14

Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Dacia, Circumvalatiunii, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, scoli, gradinite si multe alte puncte de interes. Apartamentul este la etajul 4/4, intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
COM 0% Apartament modern cu 2 camere | Fabric
18

COM 0% Apartament modern cu 2 camere | Fabric

District Real Estate vă propune spre vânzare un apartament modern, cu 2 camere, situat în apropierea Complexului Studentesc, în imediata apropiere a magazinului Lidl. Zona este excelent poziționată, oferind acces rapid la mijloace de transport în comun și la multiple puncte de interes cat si facilități ...

1649 EUR/m2 | 75 m2

fabric, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere in zona Complex Studentesc
6
22

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 56mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1339 EUR/m2 | 56 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0% | Apartament decomandat 2 camere | Mehala
10

Comision 0% | Apartament decomandat 2 camere | Mehala

District Real Estate va ofera spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat in zona Mehala. Locuinta se afla la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, intr-un complex rezidential nou, care dispune de piste pentru biciclete, terenuri de sport, locuri de joaca pentru copii si spatii verzi destinate ...

2450 EUR/m2 | 48 m2

mehala, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
FARA COMISION. Bloc Nou. Etaj 1. Timisoara-Sagului. Bucatarie Inchisa
11
46

PROPRIETAR vand apartament 2 camere, in Bloc nou, in Zona Sagului, LANGA MAGAZINE SI MIJLOACE DE TRANSPORT. Suprafata utila 52 mp + TERASA, centrala termica proprie cu incalzire prin pardoseala, geamuri termopan cu 3 sticle. 1 loc de parcare inscris in CF, inclus in pret, LIFT. Pret 106.000 Eur., negociabil. ...

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament Deosebit 2 Camere Centrala Proprie Zona Complex Olimpia Stadion
8
1

Apartament cu 2 camere, confort 1, semi- decomandat, mobilat si utilat , mobila fiind facuta pe comanda, centrala proprie, su: 56 mp, balcon inchis in termopan, 1 bucatarie, 1 baie cu geam, etaj 2 din 10, bloc cu lift si anvelopat, atat exterior cat si interior, plus boxa la subsol trecuta in Cf. Foarte ...

2054 EUR/m2 | 56 m2

Olimpia-Stadion, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso
7

Apartament 2 Camere Centrala Proprie Zona Braytim Eso

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, centrala proprie, incalzire in pardoseala, mobilat si utilat, su: 35 mp, situat la parter inalt, fara balcon, fiind compartimentat astfel, living cu bucatarie open-space, dormitor, baie cu cada si geam mare, plus 1 loc de parcare trecut in Cf Foarte aproape de ...

2164 EUR/m2 | 36 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, decomandat, etaj 2 din 2, cu pod, zona Aeroport, comision 0%
18

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 2 camere, decomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 2 etaje și pod, construit din cărămidă, în anul 1960, în cartierul Aeroport. Apartamentul, cu o suprafaţă utilă de 45 mp, se vinde mobilat și utilat complet, așa ...

1956 EUR/m2 | 45 m2

AEROPORT, Timisoara, Timis

Apartament în casă cu 2 apartamente, curte comună și grădină, Calea Bogdăneștilor, comision 0%
20

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament cu 2 camere, bucătărie, baie, anexe, grădină și curte comună, în care se mai află un apartament. Imobilul, parter și pod, construit în 1968, necesită o renovare completă și este situat pe Calea Bogdăneștilor, în Timișoara. Apartamentul ...

2019 EUR/m2 | 52 m2

Bogdanestilor, Timisoara, Timis

Apartament nou, 2 camere, decomandat, et. 2, plus parcare, Freidorf, comision 0%
13

Agenția Imobiliară AB CASA vă propune spre vânzare, FĂRĂ COMISION, un apartament nou, cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 din 3, într-un bloc construit în anul 2026. Blocul, cu lift, este poziționat într-un complex rezidențial, situat în zona Freidorf, în spatele Shopping City Timisoara. Apartamentul ...

2140 EUR/m2 | 50 m2

Freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului
8

Apartament 2 camere, Cetatii-Torontalului

Apartament frumos 2 camere, decomandat. Suprafata aproximativ 50 mp. cu imbunatatiri, mobilat si utilat. Etaj 8 din 10. Zona Bv. Cetatii - Cal. Torontalului. Pret 90.000 euro. Tel: 0721-442227.

1800 EUR/m2 | 50 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament Lux 2 Camere Decomandat Etaj 1 Garaj 2 Boxe Zona Dorobantilor
12
1

Apartament cu 2 camere decomandat, mobilat si utilat lux, totul nou sigilat, su: 58 mp, et.1 din 4, centrala proprie, aer conditionat, recent renovat de la zero, garaj sub bloc si 2 boxe trecute in Cf, disponibil imediat. Pret: 137300 Euro Tel : 0726649775

2367 EUR/m2 | 58 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Decomandat Bloc Nou Centrala Proprie Zona Giroc Calea Urseni
4
6

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, incalzire prin pardoseala, su: 53 mp, situat la parter din 3, plus 1 loc de parcare trecut in Cf. Pret: 83500 Euro Tel: 0726649775.

1575 EUR/m2 | 53 m2

Calea%2bUrseni, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, semidecomandat, 62 mp utili, zona Aradului
2
1

Blitz va ofera spre vanzare un apartament de 2 camere, in zona Aradului, o zona cu potential si de mare interes, in imediata apropiere avand Iulius Mall, restaurante, supermarket-uri si mai multe mijloace de transport in comun. Apartamentul este desfasurat pe o suprafata de 62 mp utili + o logie de 7 ...

1897 EUR/m2 | 62 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

De vanzare apartament 2 camere in zona Complexului Studentesc
4
14

Vanzare apartament cu 2 camere in zona Complexului Studentesc. Zona buna si pentru investitie. Aproape de toate facilitatile, facultati, magazine, farmacii, ATM-uri, restaurante. Dispune de o suprafata utila de 49mp si este la etajul 2 (parter + 4 etaje). Anul de constructie al blocului este 1990. Se ...

1531 EUR/m2 | 49 m2

Complexul%2bStudentesc, Timisoara, Timis

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 59 mp, zona Calea Aradului
11
1

Blitz va propune un apartament de excepție, complet nou, situat într-un bloc modern din inima Timișoarei – zona Aradului, una dintre cele mai căutate și bine cotate locații din oraș. Localizat în Calea Aradului (Zonă 0), accesul se face rapid la centre comerciale, spitale, școli, grădinițe și mijloace ...

3237 EUR/m2 | 59 m2