Apartamente 2 camere

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

Apartament cu 2 camere in bloc nou, in oras, bucatarie inchisa, spatios, 51.3 mpu, DECOMANDAT, etaj 2, terasa 6 mp, loc de parcare inclus, centrala proprie cu incalzire in pardoseala. Apartamentul se va preda complet finisat. 106.000 Eur. Tel 07 arata numarul

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero
12
2

Vand apartament cu 2 camere în bloc nou comision zero

Vand apartament cu 2 camere în zona Lipovei, în Bloc nou, cu un loc de parcare și pod înscris în CF. Suprafața apartamentului este de 45.83 mp, suprafața balcon este 4.75mp, iar suprafața podului este de 56.54mp. Apartamentul are centrala termica, 2 clime și se vinde mobilat și utilat ca și în poze. ...

1200 EUR/m2 | 100 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Apartament spatios cu 2 camere | Freidorf
7

Apartament spatios cu 2 camere | Freidorf

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament decomandat cu 2 camere, situat la etajul 4 din 4 intr-un bloc izolat cu acoperis, in zona Freidorf. Acesta se desfasoara pe o suprafata utila de 65mp si dispune de un balcon inchis. Compartimentarea: - Living spatios cu balcon deshis - Bucataria - ...

1384 EUR/m2 | 65 m2

freidorf, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Ultracentral
5
2

Apartament 2 camere Ultracentral

In zona Ultracentrala se vinde apartament cu 2 camere confort 1 semidecomandatla etajul 7 cu lift confort 1 semidecomandat suprfata utila 49 mp incalzire cu centrala pe gaz aer conditionat geamuri termopan mobilat cu frigider masina de spalat rufe este compus din : 2 holuri 2 camere bucatarie ...

2143 EUR/m2 | 49 m2

ultracentral, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Braytim. Model spatios. Finisat la cheie. Langa Uzina de Apa.
12
1

Vand apartament cu 2 camere in zona Braytim, pozitie excelenta! Aproape de Uzina de Apa, de mijloacele de transport in comun, la asfalt, in bloc Nou, finisat la cheie cu materiale de calitate, incalzire in pardoseala, geamuri tripane, rulouri electrice, site antitantari, baie cu geam, zidarie caramida, ...

2105 EUR/m2 | 57 m2

BRAYTIM, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere 93 mp totali - terasa si balcon, zona Piata Victoriei
18
3

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Ultracentral. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, compartimentare circular, situat in localitatea Timisoara, zona Ultracentral, aflat la etajul 3 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 4 Etaje. Anul constructiei ...

2258 EUR/m2 | 93 m2

Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere Torontalului
15
1

COMISION 0% Apartament de vanzare 2 camere Torontalului

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Torontalului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, open space, situat in localitatea Timisoara, aflat la etajul 6 intr-un bloc cu regim de inaltime pe Subsol + Parter + 16 Etaje. Anul constructiei 2025, structura este din beton ...

2241 EUR/m2 | 54 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina
7
2

2 cam centrala proprie etaj intermediar zona Bucovina

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 56 mp, centrala proprie, aer conditionat, necesita mici imbunatatiri dupa fostii chiriasi, situat la etajul 3 din 4, bloc cu acoperis, zona Bucovina, Pret: 96000 euro Tel: 0736170308

1714 EUR/m2 | 56 m2

Bucovina, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, la parter, bloc nou, in zona Aradului
7
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Aradului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Aradului. Se afla la Parter intr-un bloc cu regim de inaltime ...

2026 EUR/m2 | 53 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica
10
2

Ap 2 camere , zona Lipovei, etaj 2 , centrala termica

De vanzare ap 2 camere, zona Lipovei, etaj 2, decomandat, centrala termica, amenajat, mobilat, utilat, . Pret 96000 euro

2233 EUR/m2 | 43 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala
7
4

Apartament 2 camere Sagului-Piata Doina, et 3, centrala

De vanzare apartament 2 camere, confort 3 , etaj 3, suprafata utila 32 mp, centrala proprie, zona Sagului Piata Doinei - Unicarm .65000 euro.

2031 EUR/m2 | 32 m2

sagului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Lipovei et 1
6
5

Ap 2 cam Lipovei et 1

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lipovei aproape de Restaurantul Caprice intr-un imobil construit in anul 1981 confort 1 decomandat etaj 1 din 4 cu o suprafata utila de 46 mp cu 1 grup sanitar 1 balcon amenajat centrala termica. Pret informativ 91000 Euro. Detalii la telefon 0734879293 . ...

1978 EUR/m2 | 46 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala
7
1

Ap 2 cam, zona Dorobanti, centrala

De vanzare apartament cu 2 camere confort 1 decomandat situat in zona Dorobanti - Barnutiu la etajul 4 din 4 cu acoperis de tigla cu 2 balcoane inchise incalzire cu centrala proprie in condensare pret 85000 euro.

1371 EUR/m2 | 62 m2

Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti
7
1

Apartament 2 camere zona Barnutiu Dorobanti

De vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Lugojului la etajul 4 din 5 confort 1 semidecomandat suprafata 55 mp centrala proprie pret 85000 euro negociabil

1545 EUR/m2 | 55 m2

lugojului, Timisoara, Timis

Ap. 2 camere, zona Dambovita, etaj intermediar, centrala termica
8
1

De vanzare apartament 2 camere, decomandate, zona Dambovita, etaj 5 din 10, centrala termica, clima, geamuri termopan , amenajari clasice Pret 77000 euro.

1674 EUR/m2 | 46 m2

dambovita, Timisoara, Timis

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat
8
2

2 cam Girocului centrala proprie bloc izolat

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Girocului - Lidia confort 1 semidecomandat etaj 4 cu acoperis de tigla cu o suprafata totala de 54 mp centrala termica bloc izolat termic.. Pret informativ 79900 Euro. ID intern: 10743.

1567 EUR/m2 | 51 m2

girocului, Timisoara, Timis

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat
5
1

Ap 2 cam Iosefin etaj 4 decomandat

Se vinde apartament cu 2 camere situat in zona Iosefin la etajul 4 din 4 cu izolatie suprafata de 60mp cu balcon inchisincalzire cu centrala proprie pe gaz gresie faianta parchet de lemn masiv geamuri termopan aer conditionat geam la baie se vinde mobilat si utilat la pretul de 86000 euro. ID 1 ...

1433 EUR/m2 | 60 m2

iosefin, Timisoara, Timis

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica
3

Ap 2 cam decomandat Torontalului centrala termica

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere situat in zona Torontalului aproape de Lidl intr-un imobil construit in anul 1980 confort 1 decomandat etaj 10 din 10 cu o suprafata totala de 57 mp centrala termica amenajari clasice. Pret informativ 80000 Euro

1481 EUR/m2 | 54 m2

torontalului, Timisoara, Timis

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii
8

Ap 2 camere, etaj 1, zona Circumvalatiunii - Cetatii

De vanzare ap 2 camere, confort 1 semidecomandat, etaj 1, 52mp, centrala termica , instalatie de aer conditionat, boxa pret 99500 euro.

1913 EUR/m2 | 52 m2

cetatii, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1
11

Zona Sagului. Comision 0. Decomandat. Etaj 1

Apartament cu 2 camere in bloc nou, etaj 1, decomandat, langa magazine si statie de autobuz, finisaje de calitate superioara, bloc dotat cu lift, centrala proprie cu inclazire in pardoseala, loc de parcare inclus, 101.000 eur negociabil, COMISION 0%, TEL. 0750182615

2104 EUR/m2 | 48 m2

Sagului, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei
19
1

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Lipovei. FOXFORT propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in localitatea Timisoara, zona Lipovei, aflat la mansarda, intr-un bloc cu regim de inaltime Parter + 4 Etaje + Mansarda. Anul constructiei 2009, structura lemn, material ...

1330 EUR/m2 | 67 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

COMISION 0% Apartament cu 2 camere, terasa de 30 mp, bloc nou, zona Mehala
8

Apartament cu 2 camere de vanzare in Timisoara, zona Mehala. FOXFORT propune spre vanzare, direct de la dezvoltator, un apartament cu 2 camere, aflat intr-unul dintre cele mai cautate complexuri rezidentiale din zona de nord a orasului Timisoara, zona Mehala. Se afla la etajul 3, intr-un bloc cu regim ...

2112 EUR/m2 | 53 m2

Mehala, Timisoara, Timis

Promovat
Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou
14

Comision 0. Bucatarie inchisa. In oras. Nou

2038 EUR/m2 | 52 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea