Apartamente 2 camere

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente 2 camere Timis Timisoara Incalzire: Incalzire centralizata Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.
9

Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Sagului, aproape de Unicarmul de pe Muzicescu. Este situat la etaju 4 din 4 cu ACOPERIS din tigla; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea ...

1903 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, su 51+boxa de 4 mp, mobilat si utilat, renovat, situat la parter inalt, zona Simion Barnutiu. Pret: 94000 euro, usor neg Tel: 0736170308

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon
13
2

Apartament 2 camere Steaua - parter cu balcon

Apartament cu 2 camere de vanzare situat in zona Steaua la parter cu balcon boxa cu 2 apartamente pe nivel compus din :living cu podea din lemn masiv; dormitor baie cu fereastra si ventilatie naturala bucatarie amenajata in balconul inchis boxa la subsol este racordat la gaz (fara centrala termica)cu ...

1537 EUR/m2 | 54 m2

steaua, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat
10

Aproape de Turist. Renovat. Mobilat si utilat

Vand apartament cu 2 camere in zona Sagului, complet renovat, cu posibilitate montare CENTRALA termica PROPRIE. Calorifere noi, mobilat si utilat, baie cu geam, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare noi, aer conditionat. Blocul are acoperis. Pret 68.040 ...

1900 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Central - 2 camere. La parter!
6
4

Central - 2 camere. La parter!

Propun spre vanzare un apartament cu 2 camere, aproape de Facultatea de constructii si de Parcul Carmen Sylva! Apartamentul se afla la parter, cu o suprafata de 50 mp; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie lemn si geam, usa PVC la intrare, usi interioare, ...

1960 EUR/m2 | 50 m2

Elisabetin, Timisoara, Timis

Promovat
Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!
10
6

Aradului. Etaj 2. Aproape de Iulius Town!

De vanzare, apartament situat la etaj 2, aproape de Iulius TOWN! Casa scarii zugravita recent, model cu vedere pe o singura parte, 1 balcon inchis cu ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan; Detalii AMENAJARE interioara - parchet lemn masiv, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, ...

2047 EUR/m2 | 43 m2

ARADULUI, Timisoara, Timis

Promovat
Ioesin, 2 camere. etaj 3!
7

Ioesin, 2 camere. etaj 3!

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Iosefin, aproape de Kaufland si mijloace de transport. Este situat la etajul 3 din 4, un balcon inchis, geam la baie; Detalii AMENAJARE interioara : - parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi ...

1788 EUR/m2 | 40 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-
10
6

Proprietar-Vând apart 2 Camere-zona Girocului-0% Comision-

Comision 0% Proprietar vând apartament cu 2 camere semidecomandat et 2 zona foarte bună. Apartamentul este situat pe Str Mareșal A.Averescu Nr 59 sc A ( fosta Lidia) zona Girocului. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Suprafața ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament cu 2 camere, parter, zona Sagului
8

Apartament cu 2 camere, parter, zona Sagului

Va propunem spre achizitie un apartament cu 2 camere semidecomandat aflat la parter, situat pe artera principala Calea Sagului. Suprafața utilă este de 38.69 mp + 3.29mp balcon. Interiorul are finisaje moderne, cu pereți albi și parchet de lemn, dispune de aer conditionat, caldura de la Colterm. Este ...

2026 EUR/m2 | 39 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat
11

Aproape de Spitalul Judetean. Spatios. Mobilat

Apartament cu 2 camere in zona Girocului, izolat, boxa la subsol, parchet laminat, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare, vopsea lavabila, corpuri sanitare, posibilitate montare centrala proprie, 94.900 Eur, negociabil. Pretul include mobilierul. ...

1791 EUR/m2 | 53 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.
9

Zona Sagului - 2 camere. Mobilat si utilat.

1903 EUR/m2 | 36 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat
7
3

Ap 2 cam zona Circumvalatiunii Bloc anvelopat

Vand apartament cu 2 camere semidecomandat confort 2 in zona Circumvalatiunii aproape de Calea Torontalului etaj 4 din 5 ( blocul este anvelopat si mansardat ) cu posibilitate de montare centrala termica . Este o zona linistita cu multe magazine si mijloace de transport in comun. Apartamentul se vinde ...

2050 EUR/m2 | 40 m2

circumvalatiunii, Timisoara, Timis

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei
11
5

2 cam CF 1 DECOMANDAT Lipovei

De vanzare , apartament 2 camere decomandat, zona Lipovei, bucatarie mutata in balcon, etaj 4 din 4, amenajari clasice.Pret 75000 euro

1500 EUR/m2 | 50 m2

lipovei, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Girocului, confort 1, amenajari clasice
11

De vanzare apartament 2 camere , zona Girocului - Judetean, parter, semidecomandat, amenajari clasice, balcon, geam baie, model mare, mobilat. Detalii la telefon 0734879293

1980 EUR/m2 | 50 m2

girocului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului
8

Apartament 2 Camere Etaj 2 Zona Girocului

Apartament cu 2 camere, semi- decomandat, su: 46 mp, etaj 2 din 4. Este compus din: hol intrare, bucatarie închisă, leaving cu balcon, holul, baie și dormitor.( cnf schiță din poze) Puncte de interes: -Parc nou amenajat în spatele blocului -Școală Generală 25 la 3 minute de mers pe jos. -Stație de ...

1946 EUR/m2 | 46 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia
7

Apartament 2 Camere Zona Complexul Studentesc Olimpia

Apartament cu 2 camere, semi-decomandat, mobilat si utilat, cu posibilitate de centrala proprie, baie cu geam, su; 48mp plus balcon de 4 mp, situat la etajul 4 din 4 acoperis din tigla si tavan izolat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona. Pret: 89999 Euro Tel: 0726649775

1731 EUR/m2 | 52 m2

Olimpia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu
8
2

2 cam confort 1 boxa mobilat si utilat zona Simion Barnutiu

1843 EUR/m2 | 51 m2

Simion+Barnutiu, Timisoara, Timis

Proprietar Iulius Mall
8
7

Proprietar Iulius Mall

Proprietar vand apartament cu 2 camere situat in proximitatea Iulius Mall pe Bulevardul Cetatii nr 30 vis a vis de centrul de birouri Hannover. Apartamentul este pozitionat excelent in zona centrala in proximitatea scoli, magazine, mijloace de transport in comun. Apartamentul este structurat in hol, ...

1963 EUR/m2 | 40 m2

Cetatii, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere Dacia etaj 1
4

Apartament 2 camere Dacia etaj 1

De vanzare apartament cu 2 camere in zona Dacia la etajul 1 din 4 nivele, suprafata utila 39 mp, Timisoara, 39 mp, semidecomandat, cu boxa, geamuri schimbate, fara centrala, balcon deschis, necesita renovare pret 82.000 euro.

2103 EUR/m2 | 39 m2

dacia, Timisoara, Timis

Circumvalatiunii - Bd Cetatii, ap 2 camere semidec, etaj 1 confort 1
16
2

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere semidecomandat, confort 1 la etajul 1 din 10, suprafata de 50mp, si boxa in CF. Dispune de amenajari clasice, incalzirea si apa calda de la Colterm, nu are nimeni in bloc centrala proprie. Pret solicitat de proprietar de 95000 euro negociabil. Se percepe ...

1900 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall
8

2 cam dec etaj intermediar langa Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, baie cu geam, su aprox 50 mp, situat la etajul 4 din 10, posibilitate de montare centrala proprie, contor de gaz separat, zona Torontalului langa Iulius Mall. Pret: 83000 euro Tel: 0736170308

1660 EUR/m2 | 50 m2

Torontalului, Timisoara, Timis

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1
20
1

2 camere in vila Sagului-Elisabetin etaj 1

Va propunem spre vanzare un apartament la casa tip vila, constructie din caramida (4 apartamente in total), Apartamentul dispune de 2 camere decomandate, bucatarie, 1 balcon mare inchis, 1 bucatarie f spatioasa , 1 baie cu geam si cada. Totul este decomandat. La subsol sunt boxele, Apartamentul necesita ...

1533 EUR/m2 | 60 m2

sagului, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea