Apartamente 2 camere Timisoara Dacia

Promovat
Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia
6

Apartament cu 2 camere, etaj 4 cu acoperis, zona Dacia

Apostu Estate va propune spre vaznare un apartament cu 2 camere situat la etajul 4. Apartamentul are o suprafata utila de 40 mp utili si are urmatoarea compartimentare: - hol acces cu spatiu de depozitare; - bucatarie cu loc de luat masa - baie cu cada - living spatios - dormitor matrimonial -balcon Dotari: - ...

1950 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5
1

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii
14

Apartament cu 2 camere | Dacia | Circumvalatiunii

District Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in zona Dacia, Circumvalatiunii, avand acces facil la mijloace de transport in comun, magazine, scoli, gradinite si multe alte puncte de interes. Apartamentul este la etajul 4/4, intr-un bloc cu 4 etaje si acoperis din tigla ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 Cam-Dacia-5 Min Iulius Town-Mobilat-Utilat-43Mp-77.000 Euro! Negociabil
16

CGC Invest & Construct Real Estate va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere,decomandat, situat intr-o zona linistita, in zona Dacia, este asezat central, la o distanta de 5 minute de Centrul Comercial Iulius Town, respectiv la 8 minute fata de alte puncte importante ale orasului cum ar fi : ...

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 camere | centrala proprie | zona excelenta | mobilat si utilat
11

Favorit Estate va ofera spre vanzare: -apartament situat in blot izolat termic exterior in zona Dacia; -suprafata utila este de 54 mp; - etaj Mansarda; - model cu 1 baie cu cada, -locuri de parcare in zona -zona foarte buna cu centre comerciale, scoli si mijloace de transport in comun in apropiere; - ...

1574 EUR/m2 | 54 m2

dacia, Timisoara, Timis

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall
8

2 cam parter zona Cetatii Iulius Mall

De vanzare, apartament cu 2 camere, semidecomandat, su 40 mp, situat la parter, posibilitate de montare a centralei proprii, instalatia electrica schimbata, zona Cetatii. Pret: 78500 euro Tel: 0736170308

1963 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
2 cam ETAJ 1 zona Dacia
5
1

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 cam ETAJ 1 zona Dacia
6

2 cam ETAJ 1 zona Dacia

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 2, semidecomandat, etaj 1, su 40 mp, posibilitate de montare centrala proprie, termopane, fara amenajari recente, mob si utilat, zona Dacia. Pret: 82000 euro Tel: 07 arata numarul

2050 EUR/m2 | 40 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere zona Dacia
5

Apartament 2 camere zona Dacia

In zona Dacia se vinde apartament cu 2 camere situat la etajul 4 din 4 cu izolatie cu o suprafata utila de de 43 mp confort 2 semidecomandat amenajari clasice cu posibilitatea montare centrala pret 69500 euro.

1655 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament  cu 2 camere semidecomandat, etaj 3 Dacia
7
3

Apartament cu 2 camere semidecomandat, etaj 3 Dacia

De vanzare apartament 2 camere semidecomandat, zona Dacia, etaj 3. Este la cateva minute de Iulius Mall si Piata Unirii, mers pietonal. Se vinde mobilat conform pozelor. Dotari: bucatarie utilata, masina spalat haine incorporata, aer conditionat. Apartamentul cand a fost renovat, s-a curatat pana la ...

1647 EUR/m2 | 47 m2

Dacia, Timisoara, Timis

2 camere | zona excelenta | balcon mare | investitie |
10

2 camere | zona excelenta | balcon mare | investitie |

Favorit Estate va ofera spre vanzare: - apartament cu 2 camere situat in zona Dacia; - etaj P/4 -suprafata utila: 32 mp; - model cu 1 baie cu cada; -balcon inchis de 11 mp; - Detalii amenajare : parchet, gresie, faianta, ferestre cu tamplarie PVC si geam termopan, usa metalica la intrare, usi interioare ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
16

1791 EUR/m2 | 43 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1
10
3

Ap 2 cam, zona Cetatii, etaj 1 confort 1

De vanzare ,apartament 2 camere zona Circumvalatiunii - Cetatii, confort 1 semidecomandat, etaj 1 din 10, 50mp , boxa in CF, pret 94500 euro

1890 EUR/m2 | 50 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia
12
1

Apartament cu 2 camere renovat - Piata Dacia

De vanzare apartament cu 2 camere renovat complet, decomandat, centrala termica pe gaz, clima, etajul 10 10 cu lift nou, 46mp utili. Pret: 81.000 Euro Negociabil ID: 492

1761 EUR/m2 | 46 m2

Dacia, Timisoara, Timis

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro
10

APARTAMENT CU 2 CAMERE ZONA DACIA LA 69.500 euro

NEO Imobiliare vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei. Locuința este amplasată la etajul 3 din 4 și are o suprafață de 34 mp. Apartamentul este semidecomandat, mobilat, renovat și bine întreținut, fiind gata pentru mutare imediată.Dispune de un balcon ...

2044 EUR/m2 | 34 m2

dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Dacia | Etaj 4 cu acoperis | AC | 42 mp
9

360 Grade Imobiliare propune spre vânzare apartament cu 2 camere, situat în zona Dacia, pe strada Dropiei, într-o locație centrală și foarte bine conectată, în spatele Bulevardului Gheorghe Lazăr. Apartamentul este amplasat la etajul 4 al unui bloc cu acoperiș, un avantaj important pentru confortul ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, Zona Piata Dacia, Parter, Necesita renovare
7

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj Parter / 4 , 4 apartamente pe nivel - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 65.000 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti ...

2031 EUR/m2 | 32 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, semidecomandat, zona Dacia, etaj 3 4, renovat, mobilat și utilat
10
5

Vă propun spre vânzare un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat în zona Dacia, la etajul 3 din 4, cu o suprafață utilă de 40,80 mp. Are vedere pe partea din spate a blocului, într-o zonă foarte liniștită, ferită de zgomotul traficului. Blocul este izolat termic și renovat exterior anul trecut, ...

22 EUR/m2 | 4,080 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere, Zona Cetatii, Etaj 1, Boxa inscrisa CF, Necesita renovare
6

Detalii RELEVANTE oferta: - etaj 1 - model cu vedere pe 1 parte - model cu 1 baie si 1 balcon - necesita renovare Detalii pret: Pretul solicitat de proprietar este de 99.500 Eur, negociabil Time for Investment a luat nastere din dorinta de a te ajuta sa-ti gasesti locuinta mult dorita si pentru ...

1913 EUR/m2 | 52 m2

dacia, Timisoara, Timis

DIRECT PRORPIETAR Vand apartament Central,cu 2 camere, zona Dacia (in spatele BD Gheorghe Lazar)
9
1

DIRECT PROPRIETAR, FARA COMISION!! Se ofera spre vanzare apartament in zona centrala Dacia, in spatele Bulevardului Gheorghe Lazar, strada Dropiei, la etajul 4 al unui bloc cu ACOPERIS! Imobilul se afla in apropiere de IULIUS MALL, scoli( Generala nr 18 si nr24), gradinita, parcuri, piata, supermarket-uri ...

1833 EUR/m2 | 42 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa
12
2

Zona Dacia - Iulius Mall - Bucatarie Inchisa

NEO Imobiliare Oferim spre vânzare apartament 2 camere, situat in zona Dacia, etaj 4/4. Apartamentul are o suprafata utila de aproximativ 50 mp, beneficiaza de bucatarie inchisa, se afla intr-un bloc anvelopat si necesită renovare. Mentionam ca datorita amplasamentului sau apartamentul este pretabil ...

1551 EUR/m2 | 49 m2

dacia, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, 32 mp, zona Dacia
10
1

Apartament 2 camere, 32 mp, zona Dacia

BLITZ va propune un apartament situat în zona Dacia, Timișoara, cu o suprafață utilă de 32 mp, amplasat la parterul unui imobil bine poziționat. Proprietatea este nemobilată și necesită renovare completă, oferind viitorului proprietar oportunitatea ideală de a-l amenaja integral după propriul gust și ...

2109 EUR/m2 | 32 m2

Dacia, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere, Zona Dacia