Apartamente 2 camere Timisoara Soarelui

Promovat
Apartament 2 camere - Zona  Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro
9
2

Apartament 2 camere - Zona Soarelui - Parter inalt - 51 mp utili - 97.000 euro

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, situat la parter inalt, in zona Soarelui, zona linistita si bine conectata, cu multiple facilitati in apropiere: Parcul Sudului, Scoala Generala nr. 30, magazine, farmacii si mijloace de transport in comun. Apartamentul este orientat ...

1902 EUR/m2 | 51 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui
7
66

de vanzare apartament cu doua camere zona Soarelui

Apartament cu 2 camere de vanzare in zona Cartier Soarelui. Strada Martir Vasile Balmus. An de constructie 1990. Etaj intermediar, etajul 1. Suprafata utila 50mp. Complet mobilat si utilat cu cele necesare. Zona linisita aproape de mijloace de transport in comun (statie de autobuz M22, M23, M24, 24, ...

1520 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Totul Nou Zona Soarelui Sud Plaza
8
1

Apartament cu 2 camere, decomandat, centrala proprie, 2 aparate de aer condiționat, totul nou, refăcut de la zero, cu materiale premium, su: 50 mp, situat la parter înalt, din 4, disponibil imediat, foarte aproape de toate punctele de interes din zona.s. Apartamentul a fost renovat complet: instalatii ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

Apartament cu 2 camere , semidecomandat , mobilat , utilat , etaj 1 , posibilitate centrala , exista contor de gaz , zona Soarelui , strada Sirius . Pret 97.000Euro negociabil .

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 2 camere, decomandatzona Soarelui
7

Apartament cu 2 camere, decomandatzona Soarelui

APOSTU ESTATE va propune spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, situat in zona Soarelui. Apartamentul este situat la etajul 4 din 4 si are o suprafata de 54 mp utili+ balcon. Compartimentare: - Hol de acces - Bucatarie mobilata si utilata - Living spatios - Dormitor mobilat - Baie -balcon ...

1481 EUR/m2 | 54 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere | 50 mp | Zona Calea Martirilor – Timișoara
6

Vă propunem spre vânzare un apartament cochet și foarte bine întreținut, situat într-o zonă excelentă din Timișoara – Calea Martirilor, aproape de Lidl, Kaufland, școli, magazine, mijloace de transport și Spitalul Județean. Locuința are o suprafață utilă de 50 mp, este semidecomandată și se află la etajul ...

1320 EUR/m2 | 50 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 camere, etaj 1, langa Spitalul Judetean
11

Apartament 2 camere, etaj 1, langa Spitalul Judetean

Bindea Imobiliare vă oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere, situat la etajul 1, în zona Spitalului Județean, pe strada Martir Marius Ciopec, la doar 5 minute de mers pe jos de Spitalul Județean. Imobilul este amplasat într-un bloc izolat termic, cu acoperiș renovat, scară curată și bine întreținută, ...

2049 EUR/m2 | 39 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

COMISION 0%, Apartament 2 Camere, RENOVAT, 58mp, IZOLAT, Zona Soarelui
7

Zona Soarelui are un echilibru pe care putine cartiere din Timisoara il ofera: esti aproape de tot ce ai nevoie, dar traiesti intr-un loc linistit, verde si asezat. Parcul Sudului la un pas, transport in comun direct in fata blocului, Piata Soarelui la 2 minute. Nu trebuie sa alegi intre confort urban ...

1498 EUR/m2 | 58 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!
11
1

Soarelui - Sirius , etaj 1 , superpozitie !!!

2021 EUR/m2 | 48 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui
8
1

2 cam confort 1 CENTRALA PROPRIE zona Soarelui

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, semidecomandat, bloc izolat, centrala proprie, su 56 mp, usi schimbate, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, zona Soarelui. Pret: 90000 euro Tel: 0736170308

1607 EUR/m2 | 56 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 cam decomandat  Soarelui  langa Generala 30
6
3

2 cam decomandat Soarelui langa Generala 30

De vanzare, apartament cu 2 camere, confort 1, decomandat, su aprox 52 mp, clima, posibilitate montare centrala proprie, balcon inchis in termopan, situat la etajul 4 din 4, bloc cu acoperis de tigla, partial mobilat, zona,Soarelui, langa Gen 30. Pret: 85000 euro Tel: 0736173096, 0729057644

1635 EUR/m2 | 52 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

2 camere etaj 1 zona Soarelui
14
2

2 camere etaj 1 zona Soarelui

De vanzare apartament 2 camere confort 1 etaj 1 zona Soarelui, amenajat mobilat, utilat. Apartamentul se vinde asa cum e in poze. Apartamentul are geam la baie iar amenajarile sunt destul de recente. Pret 98000euro neg. Tel.0723155002

2085 EUR/m2 | 47 m2

soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 camere | Bucatarie separata | Bloc nou | Zona Sorelui
8

Favorit Estate vă propune spre vânzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat în zona Soarelui, în apropiere de Sud Plaza, Parcul Pădurice, Școala Generală 30 și Liceul Waldorf, într-o zonă liniștită și foarte bine conectată. Apartamentul este situat la parter, într-un imobil construit în anul ...

2191 EUR/m2 | 47 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 2 Camere Decomandat Centrală Proprie Zona Soarelui Sud Plaza
7

Apartament 2 camere full decomandat, suprafata utila 50mp, situat la parter înalt, al unui bloc cu 4 etaje. Compartimentare: -hol intrare -spatiu depozitare -camera de zi -bucatarie -dormitor -baie Zona Soarelui, langa Generala 30, Sud Plaza si Parcul Soarelui. Una din cele mai apreciate si bune zone ...

2340 EUR/m2 | 50 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Apartament 2 Camere in Timisoara – Zona Soarelui | Parter, Mobilat si Utilat
9

O locuinta practica si bine pozitionata, gata de mutare, perfecta pentru confortul zilnic sau o investitie sigura intr-una dintre cele mai cautate zone din Timisoara! Evand Homes ofera spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat in Timisoara, zona Soarelui, intr-un imobil bine intretinut, finalizat ...