Apartamente 4 camere

Filtre
AI
Sortează
Filtre
AI
Sortează
Filtre active: Imobiliare Apartamente 4 camere Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite
Voucher credit

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 4 camere renovat complet tip "Samantha" Dorobantilor !!
18
9

COMISION 0%!! Idea Real Estate Investment va ofera spre vanzare un apartament tip "Samantha" situat pe Calea Dorobantilor intr-un bloc tipologia P+4+M renovat complet - instalatie electrica, instalatii sanitare, parchet , bai , compartimentat astfel : - bucatarie cu dinning ( posibilitate inchidere ) - ...

1000 EUR/m2 | 120 m2

Dorobanti, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament decomandat pretabil birouri 127 utili in zona Central Sibiu
16
2

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 127 mp, zona Central, Sibiu. Acest apartament situat in Centrul orasului Sibiu poate fi folosit atat ca spatiu de locuit cat si ca spatiu de birouri, fiind amplasat intr-o zona foarte buna, cu vad pietonal si auto, aflat la 5 minute de mers pe jos pana in ...

1559 EUR/m2 | 127 m2

Sibiu, Sibiu

Promovat
Ofertă rară: vânzare apartament 4 camere - zonă centrală - 91 mp - etaj 3
10

Apartament 4 camere - vânzare - ofertă rară pe piață - etaj 3 - Bulevardul Ecaterina Teodoroiu - zonă centrală! DOMINA IMOBILIARE vă propune spre vânzare un apartament cu 4 camere situat în Târgu Jiu, pe Bulevardul Ecaterina Teodoroiu - zonă centrală. Oferta se evidențiază printr-o combinație rar întâlnită ...

1863 EUR/m2 | 73 m2

Targu Jiu, Gorj

Promovat
Apartament cu 4 camere garaj, Complexul Studentesc
12
1

Apartament cu 4 camere garaj, Complexul Studentesc

Cat Estate vă propune spre vânzare un apartament strategic poziționat în inima polului universitar al Timișoarei, ideal pentru cei care caută un randament garantat prin închiriere sau o locuință spațioasă într-o zonă vibrantă. Detalii Principale: Configurație inteligentă: 3 Dormitoare decomandate, ...

1989 EUR/m2 | 88 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament cu 4 camere, etaj 3, zona Sensul Vechi
8

Apartament cu 4 camere, etaj 3, zona Sensul Vechi

Blitz oferă spre vânzare apartament cu 4 camere, decomandat, situat la etajul 3 din 4, într-o zonă liniștită, ideală pentru familii. Suprafata utila de 79.90 mp si 2 balcoane (6.88 mp si 4.20 mp) Locuința dispune de 2 băi și 2 balcoane, oferind spațiu generos și compartimentare eficientă. Amplasarea ...

1227 EUR/m2 | 80 m2

Bistrita, Bistrita-Nasaud

Promovat
Apartament 89 mpu 4 camere 2 bai loc parcare si pivnita central Sibiu
12
2

TABOO Imobiliare va propune spre vanzare acest apartament cu 4 camere, cu loc de parcare in curte, amplasat in centrul orasului Sibiu. Acest apartament se afla la parterul unui imobil cu regim pe inaltime parter+etaj, construit din caramida in jurul anilor 1930 si cu peretii grosi, diminuand astfel ...

1944 EUR/m2 | 89 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament 4 camere | 2 niveluri | 90 mp | Zona Buziasului
14
9

Apartament 4 camere | 2 niveluri | 90 mp | Zona Buziasului

YouPro.ro va propune spre vanzare un apartament deosebit, cu 4 camere, decomandat, dispus pe doua niveluri din constructie (NU mansarda), situat in zona Buziasului, intr-un imobil solid si bine intretinut. Detalii apartament Suprafata utila: 90 mp Compartimentare: Decomandat Etaje: ...

1222 EUR/m2 | 90 m2

buziasului, Timisoara, Timis

vînd apartament 4camere, parter zona Central în orasul Însurăței Brăila.
5

Vînd apartament 4camere, 3dormitoare mobilate ,o camera de zi utilata ,2balcoane utilate,un balcon utilat cu o bucătărie mică, celălalt balcon utilat cu balansoar pentru relax ,ușile interioare din lemn de cireș lăcuite, suprafață 65m.p.plus balcoanele, o baie, apartamentul are vedere în ambele părți ...

10 EUR/m2 | 65 m2

Ultracentral, insuratei, Braila

De vanzare apartament 4 camere 120 mp Ultracentral in Cluj-Napoca
9

Apartament 4 camere de vanzare, 120 mp,  Utracentral, Cluj-Napoca.      Avantaje majore ale acestui apartament: - pozitie ultra centrala. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, semidecomandat, situat in localitatea Cluj-Napoca, zona Utracentral, aflat ...

3583 EUR/m2 | 120 m2

Centru, Cluj-Napoca, Cluj

Apartament în Sibiu, 4 camere decomandat + loc de parcare in acte.
10
10

Apartament cu 4 camere, de vânzare în Sibiu, pe str. Frunzei în cartierul Turnişor, situat la etajul 4 din 4 al blocului. Imobilul este construit în anul 2012, are o suprafaţă utilă de 87 mp + 2 balcoane 15 mp, iar compartimentarea este decomandată şi se prezintă după cum urmează: - living - bucătărie ...

1364 EUR/m2 | 99 m2

Turnisor, Sibiu, Sibiu

Apartament de vanzare 4 camere 72 mpu 2 bai zona Mihai Viteazu Sibiu
13
1

Apartament 4 camere de vanzare, decomandat, 72 mp, zona Mihai Viteazul, Sibiu. TABOO Imobiliare propune un apartament de vanzare cu 4 camere, decomandat, situat in localitatea Sibiu, zona Mihai Viteazul, aflat la etajul mansarda intr -un imobil tip bloc cu regim de inaltime pe Parter + 4 Etaje + Mansarda; ...

1375 EUR/m2 | 72 m2

Sibiu, Sibiu

Vând apartament cu 4 camere, Mărăști, Cluj-Napoca
10
3

Vând apartament cu 4 camere, Mărăști, Cluj-Napoca

Persoană fizică, vând apartament cu 4 camere, mobilat complet, gata de mutat în el, pe strada Aurel Vlaicu, vis-a-vis de Expo Transilvania, la aproximativ 150 de metri de stațiile de transport în comun. Suprafață, 76 mp, compus din sufragerie, bucătărie, 3 dormitoare, 1 baie cu cadă, 1 WC serviciu cu ...

3025 EUR/m2 | 76 m2

Cluj-Napoca, Cluj

Promovat
4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia
8
2

4 cam etaj 3 centrala proprie zona Dacia

De vanzare, apartament cu 4 camere, semidecomandat, su 60, etaj 3, centrala proprie noua, renovat, baie renovata, zona Dacia. Pret: 104000 euro Tel: 0736170308

1733 EUR/m2 | 60 m2

Dacia, Timisoara, Timis

4 cam decomandat etaj intermediar 2 bai centrala proprie zona Simion Barnutiu
10
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, su 107 mp, situat la etajul 5 din 8, intr-un bloc construit in anul 1995, 2 bai, din care una cu vana și una cu cabina de dus, renovată recent, complet mobilat si utilat, dispune de un sistem de climatizare marca BOSCH 18000 BTU, iar încălzirea ...

1766 EUR/m2 | 107 m2

Modern, Timisoara, Timis

4 camere decomandat Etaj 1 GARAJ IN CF langa Facultatea de Medicina
5

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, vedere pe 3 parti, 2 bai, balcon, garaj in cf, bloc din caramida, renovat in 2009, clima, zona Fac de Medicina. Pret: 230000 euro, neg Tel: 0736170308

2644 EUR/m2 | 87 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

4 cam decomandat ETAJ 1 centrala proprie boxa zona Andrei Saguna
8
2

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, CLASA ENERGETICA A, su 90 mp, 2 balcoane de 7 mp, boxa la subsol, 2 bai, una cu geam, amenajat, situat la etajul 1, centrala proprie, clima, zona Andrei Saguna. Pret: 135000 euro Tel: 0736170308

1500 EUR/m2 | 90 m2

SAGUNA, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere, complet renovat de vanzare in zona Sagului
20

Apartament cu 4 camere, decomandat / complet renovat / venit pasiv/ in Timisoara, zona Sagului. FOXFORT propune spre vanzare un apartament spatios si modern, cu 4 camere, decomandat, situat in Timisoara, zona Sagului, ideal pentru locuinta de familie, cat si pentru investitie. Imobilul se aflat la etajul ...

1792 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
Apartament 4 Camere Decomandat, Etaj 2, Zona KM 4-5
20

Apartament 4 Camere Decomandat, Etaj 2, Zona KM 4-5

Va propunem spre vanzare un apartament spatios si bine compartimentat, ideal pentru o familie care isi doreste un camin confortabil, intr-o zona linistita si accesibila. Situat pe strada Micsunelelor nr. 12, in zona km 4-5, acest apartament cu 4 camere, decomandat, ofera un echilibru excelent intre ...

1455 EUR/m2 | 77 m2

km 4-5, Constanta, Constanta

4 cam dec 2 bai 2 balcoane centrala proprie zona Sagului Shopping City
6

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, 2 bai, 2 balcoane, su 78 mp, et 3 din 10, Instalație electrică complet schimbată, rețea de gaz nouă, centrala pe gaz, calorifere noi, finisaje moderne, zona Calea Sagului, langa Shopping City. Pret: 145000 euro Tel:

1859 EUR/m2 | 78 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Promovat
4 cam dec centrala proprie bloc izolat parcare in curte zona Centrala
7

De vanzare, apartament cu 4 camere, confort 1, decomandat, situat la etajul 3 din 4, intr-un bloc izolat, su 78 mp, centrala proprie, avand urmatoarea compartimentare: 4 camere decomandate bucătărie separată 1 baie balcon hol generos Avantaje: etaj intermediar bloc reabilitat termic centrală curte interioară ...

1782 EUR/m2 | 78 m2

CENTRU, Timisoara, Timis

Apartament 4 camere Timișoara, Lipovei
10
4

Apartament 4 camere Timișoara, Lipovei

PROPRIETAR ,vând apartament cu 4 camere situat în Timișoara, zona Lipovei, pe Str.Luminita Botoc Nr.4 Bl.A24A Sc.A Ap.7 într-un imobil bine întreținut și finalizat in 1985 din structura de beton. Apartamentul se afla situat la etajul 3 din 4 cu acoperiș și se vinde parțial mobilat. Compartimentare ...

1735 EUR/m2 | 85 m2

Timisoara, Timis

Vând Apartament cu 4 camere, zona Spitalul Județean
1
8

Vând Apartament cu 4 camere, zona Spitalul Județean

Vând apartament cu 4 camere, 2 băi, bucătărie, 4 balcoane mari (3 dintre ele sunt conectate între ele; în suprafața apartamentului nu sunt introduse și balcoanele), debara, cămară și pivniță. Etajul 1 Strada Fabricii, Nr. 2, Blocul 9, Ap. 32. Apartamentul este vis-a-vis de Spitalul Județean, foarte ...

2338 EUR/m2 | 77 m2

Sibiu, Sibiu

Apartament de vanzare cu 4 camere Manastur aproape de Cinema Dacia