Promovat
Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp
7
6

Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp

Proprietar vand garsoniera 22mp in zona Blascovici, etaj 4 4 , fara infiltratii(refăcut anu trecut). Garsoniera este alcătuită din: o mica bucătărie cu plita electrica Toaletă Camera mobilată si utilată (tv, mașină de spălat nouă cu wifi, frigider, aer condiționat nou cu wifi)+un mic spațiu pt depozitare ...

1386 EUR/m2 | 22 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
8

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera-Zona Șagului
7
2

Garsoniera-Zona Șagului

De vânzare garsoniera 21mp, et4, str Eternității aproape de Shopping City. Mobilată și utilată complet. Prețul este de 37.000 euro

1762 EUR/m2 | 21 m2

Steaua, Timisoara, Timis

Se vinde garsoniera Calea Lipovei
3

Se vinde garsoniera Calea Lipovei

Persoană fizica vand garsoniera (apartamentata) Calea Lipovei in bloc de apartamente, aproape de Iulius Town, etaj 4, 15 m2 utili, bloc cu acoperis, mini-bucatarie, usa metalica, baie cu cada, incălzire centralizata, teava de gaz pe casa scarii cu posibilitate montare centrala.

2333 EUR/m2 | 15 m2

Lipovei, Timisoara, Timis

Schimb cu Garsoniera sau apartament cu 1 camera
5

Schimb cu Garsoniera sau apartament cu 1 camera

Schimb cu Garsoniera sau apartament 1-2 camere ( ofer diferenta unde este cazul ) Porsche Cayenne S E -hybrid 420 cp VIN : WP1ZZZ92ZFLA50330 3 Chei Motor 3.0 V6 benzina + electric Facelift an 2015 Primul proprietar in romania 246.000 km - Carte service ( schimburile de ulei efectuate la fiecare 10.000 ...

1031 EUR/m2 | 29 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu
5
8

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu

Renovata integral, instalatie electrica si sanitara de cupru, termopane, laminat, gresie faianta, peretii exteriori termoizolati cu polistiren. Balcon inchis, usi de sticla, mobila la comanda, pat matrimonial 160x200 cu saltea performanta memory foam, canapea de piele, bucatarie utilata, fereastra intre ...

2581 EUR/m2 | 31 m2

Take Ionescu, Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu
9
12

Proprietar vand garsoniera Take Ionescu

Renovata integral, instalatie electrica si sanitara de cupru, termopane, laminat, gresie faianta, peretii exteriori termoizolati cu polistiren. Balcon inchis, usi de sticla,este usa si la bucatarie, mobila la comanda, pat matrimonial 160x200 cu saltea performanta memory foam (4300 RON), canapea de piele, ...

2581 EUR/m2 | 31 m2

Take%2525252525252bIonescu, Timisoara, Timis

Zona Traian -Utilitati incluse in pret
6
2

Zona Traian -Utilitati incluse in pret

Zona Traian. Utilitati incluse in pret. Maxim 2 persoane.. Pretul difera in functie de locuinta aleasa .

10 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera zona Umt
5

Vand garsoniera zona Umt

Vand garsoniera in zona Umt, 24mp, compartimentata, hol, baie, bucatarie, dormitor, etaj 2, mobilata-utilata, gaz, caldura de la retea,

1958 EUR/m2 | 24 m2

UMT, Timisoara, Timis

Vand garsoniera in Timișoara
5
9

Vand garsoniera in Timișoara

Vand garsoniera la parter în Timișoara calea buziasului cu baie cu dus.bucatarie.geam termopan.gresie.faianta.se vinde cu mobila

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera Zona Dambovita 8

Proprietar vand garsoniera Zona Dambovita

Proprietar vand garsoniera Zona Dambovita, etaj 4, acoperis tigla, bloc anvelopat, construita din uscatorie, 4 familii pe etaj, suprafata cca. 15 mp, mobilata si utilata complet, baie proprie cu vana, hol si o mica camera, fara agentii, ocupabil imediat, ideala pentru investitie - chirie (se inchiriaza ...

1800 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

pers fizica vand garsoniera zona Medicina
5
3

pers fizica vand garsoniera zona Medicina

Persoana fizica vand garsoniera et 1 zona Medicinei,confort 3,suprafata 12 mp,utilata,mobilata,baie proprie (apa calda oprita pe termen limitat). Disponibila din 01.07. Pret 22.000 euro. Tel

1833 EUR/m2 | 12 m2

Medicinei, Timisoara, Timis

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului
9
14

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului

Proprietar, vand garsoniera 22 mp in Calea Aradului, etajul 3 din 4, zona linistita, strada Grigore T. Popa. Blocul dispune de centrala proprie pe gaz. Se vinde cum se vede in poze.

1864 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

   Garsonieră de vânzare   zonă Telegrafului
5
29

Garsonieră de vânzare zonă Telegrafului

Vând garsonieră cochetă, situată într-o zonă liniștită și foarte bine amplasata, pe strada Renașterii, la doar câteva minute de mijloacele de transport, magazine și alte puncte de interes din cartierul Telegrafului. Suprafață utilă: 22 mp+8mp loc depozitare Etaj: 4 din 4(Acoperiș din țiglă făcut ...

1727 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

 Proprietar. Vând garsonieră!!!
7
8

Proprietar. Vând garsonieră!!!

Proprietar, ofer spre vanzare garsoniera (Strada Alexandru Martha) ideală pentru investiție. Suprafața 12 mp, complet mobilată,incălzire Colterm, baie comună. Etaj 2.Informatii la telefon .

1833 EUR/m2 | 12 m2

Take+Ionescu, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

garsoniera Buziasului 42500
5
1

garsoniera Buziasului 42500

Ofer spre vânzare garsonieră mobilată și utilată , suprafață 22 mp Zona Buziașului la Parter Preț 42500 Tel 0727516012

1932 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Vand garsoniera 2

Vand garsoniera

Persoana fizica vand garsoniera din uscatorie, în bloc de apartamente, 4 apartamente pe etaj, etaj 4 5, 8 m2, cu baie, incalzire in pardoseala + incalzire de la colterm, aer conditionat, electrocasnice etc. Relatii doar prin mesaj pe publi24 si sun eu inapoi, nu suport TVA.

Dacia, Timisoara, Timis

Vand garsoniera complex studentesc
3
46

Vand garsoniera complex studentesc

Garsoniera langa complex studentesc ,in Timisoara, camera si baie ,recent renovata , fara mobilier , etaj 2 suprafata 16mp,, parchet , usa metalica

156 EUR/m2 | 160 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră  sau inchiriez
5
4

Vând garsonieră sau inchiriez

Acum garsoniera de vanzare, Complexul Studentesc,Miorita, etaj inferior, CU BALCON, ideal investitie inchiriere, s utila 28 mp, termoficare, ocupabila mobilata, acte si plati la zi, 43000 euro...sau de inchiriat250 euro

1870 EUR/m2 | 23 m2

Complexul+Studentesc, Timisoara, Timis

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc
10
25

2 camere de vanzare Olimpia Complexul Studentesc

2 camere de vanzare Olimpia-Complexul Studentesc, str. F.C. Ripensia, termoficare, etaj 10 10, panouri prefabricate, langa gradinita, s utila 55 mp, confort 1 semidecomandat, loc parcare, lift, mobilat utilata modest, 88600 euro.

1611 EUR/m2 | 55 m2

Complexul%252bStudentesc, Timisoara, Timis

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia
8
21

Am de inchiriat garsoniera Complexul Studentesc Olimpia

Am de inchiriat garsoniera, etaj 1, Complexul Studentesc Olimpia, s utila 30 mp, baie bucatarie separata,utilat mobilat studenteste, centrala proprie noua pe gaz, 300 euro lunar + garantie

10 EUR/m2 | 30 m2

Complexul Studentesc, Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea