Promovat
Garsonieră de vânzare, Complexul Studențesc, Str. Milcov, parter
4
8

Proprietar ofer spre vânzare garsonieră situată în Timișoara, Complexul Studențesc, Strada Milcov, la parter. Imobilul are o suprafață de aproximativ 15 mp și este compus din cameră și baie proprie. Garsoniera se vinde mobilată și utilată, conform fotografiilor. Baia dispune de fereastră pentru aerisire ...

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera Dambovita 45500 euro
4
1

Garsoniera Dambovita 45500 euro

ofer spre vânzare garsonieră Cf 2 etaj 2 zona Dâmbovița , mobilată și utilată preț 45500 euro tel 0727516012

1978 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven
12
11

Garsoniera confort 2 din constructie ,str.Cerna - Heaven

Vand garsoniera confort 2 din constructie,S=23mp,etajul 4 cu acoperis de tigla,gaz individual cu ceas,parchet,faianta,gresie,termopane,zona Buziasului-Cerna (Heaven). Pret:36000 euro.

1636 EUR/m2 | 22 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

Promovat
Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp
7
6

Garsoniera de vânzare Blascovici 22 mp

Proprietar vand garsoniera 22mp in zona Blascovici, etaj 4 4 , fara infiltratii(refăcut anu trecut). Garsoniera este alcătuită din: o mica bucătărie cu plita electrica Toaletă Camera mobilată si utilată (tv, mașină de spălat nouă cu wifi, frigider, aer condiționat nou cu wifi)+un mic spațiu pt depozitare ...

1386 EUR/m2 | 22 m2

Blajcovici, Timisoara, Timis

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Proprietar,vând garsonieră
7
1

Proprietar,vând garsonieră

Apartamentul se află lângă magazinul Profi din calea Buziașului! Se vinde parțial mobilat,exact cum este în poze! Apartamentul este la etajul 3 4! Suprafața utilă 20.5mp! Încălzire colterm!!

2000 EUR/m2 | 20 m2

Buziasului, Timisoara, Timis

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița
5
4

proprietar vând garsonieră confort 3 în zona Dâmbovița

proprietar vând garsonieră confort 3 ,în zona Dâmbovița preț 26.000 .Garsoniera se află la parter cu vedere în față, zona liniștită mijloace de transport cameră plus baie din construcție rog și ofer seriozitate. pentru orice detalii vă rog să sunați la mulțumesc

2167 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera
6
1

Proprietar vand garsoniera

Proprietar, vând garsonieră, zona Plavat, et.4, 15 mp, utilata și mobilata. Pret negociabil.

2533 EUR/m2 | 15 m2

Girocului, Timisoara, Timis

Vand garsoniera
5
2

Vand garsoniera

Garsoniera confort 2,etaj 2, Dâmbovița, amenajata, aer condiționat, încălzire colterm, parțial mobilata,pret 45500 euro, usor negociabil

2068 EUR/m2 | 22 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera
6
16

Garsoniera

Proprietar ,vand o garsoniera mobilata ,curata cu toate facilitatile necesare unui stil de viață modern,aproape de toate punctele de interes,scoli,grădinițe,Lidl,Kaufland,mol,farmacii,foarte aproape și UVT centru,facturi de întreținere mici,electrocasnice noi,convertor de căldură nou,boiler nou,canapea ...

2333 EUR/m2 | 15 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Garsoniera de la proprietar
4
34

Garsoniera de la proprietar

Proprietar vând garsoniera confort 2 renovata complet cu materiale de calitate, aer condiționat geamuri termopan usa metalica. La 30 de metrii mini mall Lidl Jisk etc, loc mare de joaca pentru copii, stație de autobuz Nr 32 in fata blocului. .Str bujorilor nr 160,et 4.Zona cu construcții de blocuri ...

1679 EUR/m2 | 14 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Vând garsonieră în Timișoara
8
2

Vând garsonieră în Timișoara

31000 Garsonieră de vânzare în Timișoara pe strada Atomului. Imobilul este situat la etajul 4 si are o suprafață utilă de 20.53 mp Confortul termic este asigurat de Colterm si de instalația de climatizare Imobilul se vinde nemobilat Preț: 31000 euro Pentru detalii și vizionări ...

1550 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră confort III 2

Vând garsonieră confort III

Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de : -geam termopan -ușă metalică -baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari. Preț 23000 euro, negociabil

1917 EUR/m2 | 12 m2

Dambovita, Timisoara, Timis

Vânzare garsoniera 15

Vânzare garsoniera

Proprietar vând garsoniera 17 mp et 4 umt bloc izolat.Compartimentat:hol acces bucătărie, camera.Baie comuna dar fiecare are cutie cu dus și apometre separat pt propriul consum.

282 EUR/m2 | 17 m2

Timisoara, Timis

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui
6

Proprietar vand garsoniera zona Soarelui

Garsoniera are 13 mp este situat în zona Soarelui lângă parc ,școală 30 ,magazine ,este la etajul4 blocul avand acoperis.In Cf este trecut ca aprtament este in bloc de apartamente.Caldura este de la Colterm are plita electrica, masina spalat rufe și frigider este micuța dar dotata cu tot.Mobilierul și ...

2877 EUR/m2 | 13 m2

Soarelui, Timisoara, Timis

Vând garsoniera zona Dâmbovița!
4
2

Vând garsoniera zona Dâmbovița!

Proprietar,vând garsoniera situata in zona Dâmbovița,str Ioan Barac! Ideala pentru investiție,randament imediat,fara perioada de neocupare. Într-o zonă cu acces facil la mijloace de transport,magazine și alte puncte de interes! Este închiriată in prezent cu 180 euro, oferind venit imediat! Potrivită ...

2125 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului
5
2

Vând garsonieră In Timișoara Calea Șagului

De vânzare garsonieră Calea Șagului, Timișoara Garsonieră la parter, cu balcon, geamuri termopan și baie cu vană. Zonă bună, aproape de transport și magazine. Ideală pentru locuit sau investiție. Preț: 65.000

2167 EUR/m2 | 30 m2

Timisoara, Timis

2133 EUR/m2 | 15 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră confort III, etaj 4 4   Str. Ion Barac, Timișoara
4
10

Garsonieră confort III, etaj 4 4 Str. Ion Barac, Timișoara

Descriere:
Vând garsonieră confort III, situată pe strada Ion Barac, la etajul 4 din 4. Imobilul dispune de: * geam termopan * ușă metalică * baie proprie cu boiler electric, gresie și faianță Garsoniera este liberă, fără chiriași. Se poate ocupa imediat. Nu accept intermediari Contact WhatsApp: ...

1833 EUR/m2 | 12 m2

Timisoara, Timis

Achizitionez garsoniera
1

Achizitionez garsoniera

Persoana fizica achizitionez garsoniera in Timisoara Arad ofer pana la 35.000 euro cash, astept mesaj

1750 EUR/m2 | 20 m2

Timisoara, Timis

Garsoniera de vanzare
5
10

Garsoniera de vanzare

Ești în căutarea unei variante de securizare a economiilor cu un câștig lunar garantat. Acum ai ocazia perfectă de a investi în ceva care sa-ți ofere ce ti-ai dorit. Fie că ai nevoie de un spațiu aproape de centru, cu acces facil la mijloace de transport precum troleibuze 11, M11, 17 sau tramvai 1, ...

2080 EUR/m2 | 12 m2

Bastion, Timisoara, Timis

Inchiriere garsonieră
7
1

Inchiriere garsonieră

Această garsonieră decomandată de 22 mp se află la etajul 3. Pardoselile din lemn și finisajele din baie cu gresie oferă un confort plăcut. În bucătărie, ai o blatul din laminate. Camera este luminoasă și are pereți albi, iar mobilierul are un stil scandinav.

13 EUR/m2 | 22 m2

Timisoara, Timis

Garsonieră de Vânzare
2
2

Garsonieră de Vânzare

Proprietar vând garsonieră et 3 bloc cu patru etaje .21 mp .in zona Sagului , lângă Sdm .31000 euro urgent negociabil

280 EUR/m2 | 21 m2

Sagului, Timisoara, Timis

Garsonieră 23 mp, zona Iosefin
3
50

Garsonieră 23 mp, zona Iosefin

Garsonieră 23mp, zona Iosefin

1522 EUR/m2 | 23 m2

Iosefin, Timisoara, Timis

Garsonieră de vânzare   Timișoara | Zona Buziașului   Intrarea Neptun | 23 mp | Parter | Renovată
6
4

Garsonieră de vânzare Timișoara | Zona Buziașului Intrarea Neptun | 23 mp | Parter | Renovată

Agenții sa se abțină!* Detalii proprietate: Suprafață utilă: 23 mp Parter gratii la geam și mulți pomi ce țin umbră vara Bloc izolat termic și fără probleme cu egrasie Complet mobilată și utilată Renovată integral acum 3 ani Uși schimbate la renovare Bucătărie echipată complet Baie ...

2173 EUR/m2 | 23 m2

Timisoara, Timis

Categorii

Județe

Timis

Localități

Timisoara
Salvează căutarea