Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bucuresti Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
5 camere | 132 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE
20
1

5 camere | 132 MPU | Parcare | Boxa | GREEN LAKE

Vă prezentăm spre vânzare, un apartament spectaculos cu 5 camere, situat în prestigiosul ansamblu rezidențial Green Lake, aflat lângă lacul Grivița. O locuință ce oferă confort de lux, spațiu generos și un stil de viață rafinat, într-un cadru natural de excepție, în imediata apropiere a King's Oak British ...

2434 EUR/m2 | 154 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
 2 camere in Envogue Residence, in zona Militari
19
22

2 camere in Envogue Residence, in zona Militari

Birou Vanzari Direct Dezvoltator Comision 0% Iti doresti sa ai parte de intimitatea si functionalitatea pe care ti le-ar oferi un apartament cu doua camere, dar esti oarecum constrans la capitolul buget? In ansamblul EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, gasesti solutia optima! Este ...

1787 EUR/m2 | 64 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
5 Minute Universitate | Apartament 4 camere | 92 mp utili
13
2

5 Minute Universitate | Apartament 4 camere | 92 mp utili

Situat ultracentral, acest apartament de 4 camere reprezintă o oportunitate excelentă de investiție sau locuință proprie, aflat la doar 5 minute de mers pe jos de Piața Universității și toate facilitățile din centrul Capitalei. Caracteristici: Suprafață utilă: 92 mp Etaj: 3 din 4 Imobil solid, construit ...

2663 EUR/m2 | 92 m2

Sector 2, Bucuresti

Promovat
Garsonieră Boemă Pitar Moș – Zona Romană – Universitate -Ideal Investitie
20

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată pe strada Pitar Moș nr. 27, în inima Bucureștiului, la doar câțiva pași de Piața Romană, Universitate și Calea Victoriei – una dintre cele mai vibrante și căutate zone ale Capitalei. Garsoniera are o suprafață utilă de 23 mp, este semidecomandată și se ...

2165 EUR/m2 | 23 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere, etajul 3 4, fara lift,  zona Romana
14

Apartament 2 camere, etajul 3 4, fara lift, zona Romana

Va propunem spre vanzare apartament cu 2 camere, mobilat si utilat modern, situat in zona Romana, reper Lascar Catargiu, intr-un imobil construit in anul 1948 , disponibil la etajul 3 din 4, imobil fara lift, cu o suprafata de 57 mp. Apartamentul a fost renovat, instalatiile electrice si sanitare schimbate.Imobilul ...

4226 EUR/m2 | 53 m2

Sector 1, Bucuresti

3 camere la cheie | 92 mp | Șemineu | Curte – Zona Fundeni - Dobroesti
17

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit de 3 camere, complet renovat în anul 2026, situat la parterul unui imobil intim (D+P+2+M, construit în 2009). Locuința se află în lzona Florilor, un cartier apreciat de case, la doar câțiva pași de lac. Cu o suprafață generoasă de 92 mp, spațiul este excelent ...

1410 EUR/m2 | 92 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Berceni-Metrou Leonida,apartament 2 camere decomandat
11

Berceni-Metrou Leonida,apartament 2 camere decomandat

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Berceni, zona Metrou Dimitrie Leonida, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul 5 (mansarda)din 5, cu o suprafata de 48 mp. Locuinta este spatioasa, luminoasa, dispune de toate imbunatatirile ...

1558 EUR/m2 | 43 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decebal-Voronet, apartament tip studio, centrala proprie, mobilat-utilat, ideal investitie
20

Daca sunteti in cautarea unei locuinte cochete, ideala pentru locuit sau de inchiriat, va propunem spre vanzare un apartament tip studio cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat pe strada Voronet, cu iesire in Bulevardul Decebal,la 7 minute de metrou Piata Muncii, intr-un imobil construit in ...

2804 EUR/m2 | 28 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Basarabiei-2 minute de metrou, apartament 3 camere, bloc reabilitat, zona verde
19

Agentia Sun Rezidential, va propune spre achizitie, un apartament cu 3 camere, tip circular, spatios si luminos,situat in plan secund pe Bd. Basarabia (nu la sosea), la 3 min. de metrou Costin Georgian, Lidl, McDonalds Morarilor si Spitalul Judetean Ilfov, la 10 min de Arena Nationala) Apartamentul ...

1599 EUR/m2 | 81 m2

basarabia, Sector 2, Bucuresti

Studio Prima Astera cu loc de parcare Drumul Taberei
20

Studio Prima Astera cu loc de parcare Drumul Taberei

Apartamentul tip studio este situat pe Bulevardul Ghencea, la doar 100 de metri de Bulevardul Brașov, într-un ansamblu în plină dezvoltare, cu termen de finalizare în 2026, la etajul 7 din 11. Apartamentul vine alături de un loc de parcare, care nu este inclus în prețul de vânzare. Locuința are o suprafață ...

2576 EUR/m2 | 43 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apart 2 Camere + 2 Balcoane + Boxa + Centrala | 1 Mai - Mihalache - Str Cluj 83
20

Cosmin Vasilache ^ Global Home Romania ^ Real Estate ^ Imobiliare ^ 1 Mai Apartament 2 Camere | 2 Balcoane | Boxă | Centrală Proprie | Bloc Reabilitat Termic Zona 1 Mai – Ion Mihalache – Strada Cluj La 10 minute de Arcul De Triumf - Parcul Herastrau, apartament cu 2 camere semidecomandat, situat ...

2672 EUR/m2 | 58 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa
11
1

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa

Van Gulik Real Estate vă propune spre achiziție un imobil dispus pe două etaje situat pe Calea Victoriei. Imobilul reprezintă o afacere la cheie ce se va preda mobilat și utilat complet, pregătit pentru închiriere în regim hotelier. Astfel, noul proprietar poate beneficia de venituri imediate și de ...

3499 EUR/m2 | 36 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 5 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2568 EUR/m2 | 88 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2140 EUR/m2 | 86 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea