Apartamente de vanzare

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bucuresti Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 cam. penthouse cu terasa, Envogue Residence - Iuliu Maniu
20
35

Apartament 3 camere tip penthouse cu terasa proprie, decomandat, 266mp (suprafata apartament + terasa), etaj 9, mobilat si utilat, complet finisat cu gresie, faianta, parchet, usi interior si usa metalica , obiecte sanitare, aparat aer conditionat, centrala termica, tamplarie PVC cu geamuri tripan ...

736 EUR/m2 | 266 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament decomandat Militari, Bl. Iuliu Maniu la 15 min Metrou
20
6

Birou Vanzari Direct Dezvoltator Comision 0% Vrei sa-ti incepi viata pe cont propriu si te afli in cautarea unei locuinte care sa-ti ofere confortul, functionalitatea, dar si flexibilitatea de care ai nevoie? O unitate locativa monocamerala este, adesea, cea mai buna solutie pentru tinerii aflati ...

1835 EUR/m2 | 62 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Calea Victoriei-Stirbei Voda-Cismigiu-Apartament 2 camere cu balcon, mobilat
7
2

Ultracentral-Calea Victoriei-Sala Palatului-#536;tirbei Voda-Apartament 2 camere cu balcon, renovat, instalatii sanitare si electrice schimbate, mobilat, utilat, centrala proprie, aer conditionat, masina de spalat rufe, bucatarie echipata complet, gresie, faianta, parchet. Blocul se afla langa Universitatea ...

2756 EUR/m2 | 45 m2

calea victoriei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere DECOMANDAT in Militari-Iuliu Maniu, ANSAMBLU VERDE
17
17

Fie ca esti in cautarea unei locuinte pentru uzul propriu, fie ca vrei sa faci o investitie inteligenta, un apartament cu doua camere ramane una dintre cele mai viabile optiuni pe care le ai la dispozitie. In ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu, din vestul Capitalei, iti punem la dispozitie ...

1866 EUR/m2 | 60 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 4 camere Decomandat Sos. Berceni
9
1

Apartament 4 camere Decomandat Sos. Berceni

Apartament 4 camere Sos. Berceni - Aparatorii Patriei, decomandat, etaj 1 din 8, suprafata 84 mp, an constructie 1986. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie. Se accepta orice varianta de plata. Caracteristici: Nr. camere: 4 Suprafata totala: 84 mp Compartimentare: ...

1905 EUR/m2 | 84 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 camere, bloc 2008, etaj 1 3, 2 parcari si boxa - Fetești - Pallady
9
1

Sincron Imobiliare va ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, 2 bai, 2 balcoane, 2 locuri de parcare, boxa, la etajul 1 din 3, intr-un imobil constructie 2008 situat pe Strada Fetesti, in zona Theodor Pallady 1 Decembrie 1918. Cele 2 locuri de parcare sunt in proprietate. Unul este subteran ...

2276 EUR/m2 | 78 m2

Theodor+Pallady, Sector 3, Bucuresti

Berceni, Bd. Metalurgiei, de vanzare apartament 3 camere, partial mobilat si utilat nou!
10
1

Va oferim spre achizitie 1 apartament compus din 3 camere decomandate, situat in imobil nou pe Bulevardul Metalurgiei. Imobilul a fost finalizat in anul 2014 si este conectat la toate utilitatile orasului. Apartamentul beneficiaza de finisaje moderne si este partial mobilat. Dormitoarele sunt complet ...

2222 EUR/m2 | 72 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...

1265 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie
7

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...

1637 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -600 m STB
7

Garsoniera ideal investitie -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 70.200 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1683 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 109.626 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -Discount 50% Parcare - 112.046 Euro TVA inclus pentru un avans de 30% la antecontract - 114.466 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract Pret ...

1771 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
9

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 124.300 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -Discount 50% Parcare - 127.300 Euro + TVA pentru un avans de 30% la antecontract - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita ...

1463 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
12

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.305 Euro TVA Inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2251 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...

2949 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1573 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1871 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1573 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium-Credit Ipotecar 20% cu Parcare inclusa
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1180 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea