Promovat
Oferta - apartament 3 camere, terasa 227 mp, iuliu maniu - Auchan Militari, ANSAMBLU VERDE
11
1

Apartamentul dispune de o terasa superba de 227 m.p si este complet decomandat. Envogue Residence Iuliu Maniu este un proiect rezidențial complex, construit de un dezvoltator imobiliar cu experiență, care a pus accent pe rezistența structurii din punct de vedere seismic, cât și pe o compartimentare ...

765 EUR/m2 | 361 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 camere
9

Apartament 3 camere

Apartament cu 3 camere, situat în complexul Arghezi Residence la adresa Drumul Binelui nr. 223-225, et 6 din 7, construcție 2024, centrala proprie, mobilat și utilat integral cu totul nou (mobilă nouă în hol, bucătărie, living, băi, dormitoare, balcoane), electrocasnice noi în bucătărie, aer condiționat ...

1600 EUR/m2 | 116 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere + birou 10mp in ansamblul Antracit Coandă
10
3

Lucreaza de acasa intr-un spatiu perfect gustului tau. Am conceput un apartament cu o structura unica, ce acopera nevoia tot mai acuta de a avea un spatiu separat, destinat timpului de lucru Apartamentul de 2 camere dispune de un birou de 10 mp si face parte din ansamblul Antracit Coandă" dezvoltat ...

2460 EUR/m2 | 65 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Promovat
SUPER PROMOTIE! DIRECT DEZVOLTATOR - 3 camere,decomandat Militari   Iuliu Maniu 586-590
8
11

SUPER PROMOTIE! DIRECT DEZVOLTATOR - 3 camere,decomandat Militari Iuliu Maniu 586-590

Familia ta s-a marit si simti ca a venit vremea sa te muti intr-o locuinta mai spatioasa? Ce parere ai de acest apartament cu trei camere, amplasat in zona de vest a Capitalei, in ansamblul rezidential EnVogue Residence - Iuliu Maniu? Locuintele noastre au suprafete generoase, semnificativ peste media ...

786 EUR/m2 | 300 m2

Militari, Sector 6, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 camere la cheie | 92 mp | Șemineu | Curte – Zona Fundeni - Dobroesti
16
1

Vă propunem spre vânzare un apartament deosebit de 3 camere, complet renovat în anul 2026, situat la parterul unui imobil intim (D+P+2+M, construit în 2009). Locuința se află în lzona Florilor, un cartier apreciat de case, la doar câțiva pași de lac. Cu o suprafață generoasă de 92 mp, spațiul este excelent ...

1410 EUR/m2 | 92 m2

Fundeni, Sector 2, Bucuresti

Berceni-Metrou Leonida,apartament 2 camere decomandat
11

Berceni-Metrou Leonida,apartament 2 camere decomandat

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere, decomandat, confort 1, situat in cartierul Berceni, zona Metrou Dimitrie Leonida, intr-un imobil construit in anul 2016 , disponibil la etajul 5 (mansarda)din 5, cu o suprafata de 48 mp. Locuinta este spatioasa, luminoasa, dispune de toate imbunatatirile ...

1558 EUR/m2 | 43 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Decebal-Voronet, apartament tip studio, centrala proprie, mobilat-utilat, ideal investitie
20

Daca sunteti in cautarea unei locuinte cochete, ideala pentru locuit sau de inchiriat, va propunem spre vanzare un apartament tip studio cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat pe strada Voronet, cu iesire in Bulevardul Decebal,la 7 minute de metrou Piata Muncii, intr-un imobil construit in ...

2804 EUR/m2 | 28 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Basarabiei-2 minute de metrou, apartament 3 camere, bloc reabilitat, zona verde
19

Agentia Sun Rezidential, va propune spre achizitie, un apartament cu 3 camere, tip circular, spatios si luminos,situat in plan secund pe Bd. Basarabia (nu la sosea), la 3 min. de metrou Costin Georgian, Lidl, McDonalds Morarilor si Spitalul Judetean Ilfov, la 10 min de Arena Nationala) Apartamentul ...

1599 EUR/m2 | 81 m2

basarabia, Sector 2, Bucuresti

Studio Prima Astera cu loc de parcare Drumul Taberei
20

Studio Prima Astera cu loc de parcare Drumul Taberei

Apartamentul tip studio este situat pe Bulevardul Ghencea, la doar 100 de metri de Bulevardul Brașov, într-un ansamblu în plină dezvoltare, cu termen de finalizare în 2026, la etajul 7 din 11. Apartamentul vine alături de un loc de parcare, care nu este inclus în prețul de vânzare. Locuința are o suprafață ...

2576 EUR/m2 | 43 m2

Drumul Taberei, Sector 6, Bucuresti

Apartament modern cu 2 camere, zona Bd. Constantin Brancoveanu, Grand Arena
8
45

Apartament 2 camere compartimentare eficienta, balcon generos Vision Residence Brancoveanu 2, Sectorul 4, Bucuresti Va prezentam spre vanzare un apartament excelent cu 2 camere, ideal pentru locuinta proprie sau investitie, situat in cadrul ansamblului Vision Residence Brancoveanu 2, localizat in ...

1454 EUR/m2 | 52 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament tip studio, 77.900 euro, Kristal Residence, Berceni sector 4
9
25

Va prezentam spre vanzare un apartament compartimentat ideal, situat in ansamblul The Grand Kristal, sector 4 in apropierea statie. Imobilul are un regim de inaltime de 11 etaje, ceea ce ofera un grad sporit de intimitate si confort rezidentilor sai. Apartamentul propus la vanzare este situat la etajul ...

1657 EUR/m2 | 47 m2

Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere, cu un view superb! Zona Sos Chitilei, Biserica Sfantul Andrei
10

Apartament cu 2 camere luminos și bine compartimentat situat într-un bloc tip boutique fără cheltuieli ascunse si intretinere foarte redusa. Cauți un apartament locuit deja de peste 10 ani unde totul este pus la punct și pregătit pentru mutare, unde abonamentele la utilitati sunt individuale? Te invităm ...

2179 EUR/m2 | 39 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 4 camere-Titan Piața Miniș
10
17

Apartament 3 4 camere-Titan Piața Miniș

Direct proprietar vând apartament în imobil din cărămidă,cu 4 etaje,reabilitat termic în urmă cu 2 ani.Blocul se află într-o zonă verde,liniștită,cu multe locuri de joacă,la 1 minut de creșă și grădiniță,în imediata apropiere fiind și școli,licee și piața Miniș.Se află la 10 minute de mers pe jos de ...

1935 EUR/m2 | 93 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere complet mobilat + loc de parcare
5
2

Apartament 2 camere complet mobilat + loc de parcare

Apartament 2 camere complet mobilat cu grădină privată | Atria Urban Resort | Parter Proprietate exclusivă, situată la parter, cu acces direct în grădină privată, ideală pentru momente de relaxare, mic dejun în aer liber sau seri liniștite departe de agitația orașului. Detalii proprietate 2 camere, ...

3118 EUR/m2 | 51 m2

Sector 1, Bucuresti

Apart 2 Camere + 2 Balcoane + Boxa + Centrala | 1 Mai - Mihalache - Str Cluj 83
20

Cosmin Vasilache ^ Global Home Romania ^ Real Estate ^ Imobiliare ^ 1 Mai Apartament 2 Camere | 2 Balcoane | Boxă | Centrală Proprie | Bloc Reabilitat Termic Zona 1 Mai – Ion Mihalache – Strada Cluj La 10 minute de Arcul De Triumf - Parcul Herastrau, apartament cu 2 camere semidecomandat, situat ...

2672 EUR/m2 | 58 m2

1Mai, Sector 1, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa
11
1

Garsoniera pe Calea Victoriei - Terasa spatioasa

Van Gulik Real Estate vă propune spre achiziție un imobil dispus pe două etaje situat pe Calea Victoriei. Imobilul reprezintă o afacere la cheie ce se va preda mobilat și utilat complet, pregătit pentru închiriere în regim hotelier. Astfel, noul proprietar poate beneficia de venituri imediate și de ...

3499 EUR/m2 | 36 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 5 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 5 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2568 EUR/m2 | 88 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie
12

Apartament 4 camere - Zona Universitate - Ideal Investitie

Van Gulik Real Estate vă propune spre vânzare un apartament de 4 camere situat în zona Universitate – Piața Romană, ideal atât pentru investiție, cât și pentru locuit, datorită amplasării ultracentrale și accesului facil către principalele puncte de interes ale orașului. Apartamentul este situat la ...

2140 EUR/m2 | 86 m2

Piata Universitatii, Sector 1, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea