Promovat
Apartament 2 camere Tip Studio Metrou Aparatorii Patriei Dimitrie Leonida
9
5

APARTAMENT 2 CAMERE TIP STUDIO gata de mutare! 47.50 mp Dotări premium: Încălzire în pardoseală Aer condiționat Finisat complet mută-te imediat! Acces rapid la metrou: 900 m Aparatorii Patriei 850 m Dimitrie Leonida Preț: 89.900 Pret parcari: 8.000 (exterioare) 12.000 ...

1873 EUR/m2 | 48 m2

Aparatorii Patriei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Garsonieră Boemă Pitar Moș – Zona Romană – Universitate -Ideal Investitie
20

Vă propunem spre vânzare o garsonieră situată pe strada Pitar Moș nr. 27, în inima Bucureștiului, la doar câțiva pași de Piața Romană, Universitate și Calea Victoriei – una dintre cele mai vibrante și căutate zone ale Capitalei. Garsoniera are o suprafață utilă de 23 mp, este semidecomandată și se ...

2165 EUR/m2 | 23 m2

Armeneasca, Sector 2, Bucuresti

Promovat
2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
10
8

2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 58,30mp, etaj 1 4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie electrica, gaze naturale, ), Structura ...

1532 EUR/m2 | 58 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
1

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Zona Linistita| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.124 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1628 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -4 min STB | Parcare Bonus la avans 50%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finisaje Premium| PROMO la avans 15% Parcare la 4.000 Euro
7

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul ArmandResidence. ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -73.554 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere Tip imobil - D+P+5 etaje Total ...

1798 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Premium|Parcare Semiacoperită| Încălzire în Pardoseală| Mutare Imediata
16

Apartament de 2 camere, situat la etajul 2 din 4, într-un imobil nou, finalizat, conceput pentru un stil de viață modern, confortabil și eficient. Locuința impresionează printr-o compartimentare inteligentă, fiecare spațiu fiind optim valorificat pentru funcționalitate și confort. Apartamentul este ...

2479 EUR/m2 | 48 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min
2

Apartament 2 Camere Zona Linistita -acces rapid STB 3 Min

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -104.180 Euro+TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - Parter+11 etaje Termen Finalizare - Decembrie 2025 Suprafata ...

1859 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Direct Dezvoltator | 2 Camere Premium | Încălzire Pardoseală
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -92.000 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

2299 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Chitila Parter Inalt Curte Proprie Centrala Metrou
8

2 Camere Chitila Parter Inalt Curte Proprie Centrala Metrou

GOLDEN GATE REAL ESTATE are placerea de a va propune spre VANZARE un apartament de 2 camere, decomandat, in zona Chitila, la 10 minute de statia de metrou Jiului si in proximitatea Pietei 16 Februarie, pe o straduta linistita, intr-un bloc cu 7 apartamente. Imobilul este situat la parterul unui bloc ...

3156 EUR/m2 | 41 m2

Chitila, Sector 1, Bucuresti

Apartament duplex 2 camere+ birou, NOU, terasa, parcare- Th Pallady-Trapezului
10
2

Proprietar, vand apartament 2 camere, tip duplex, dispus pe 2 nivele, mobilat, utilat, NOU, cu parcare. Apartamentul este situat la etajul 3, intr-un bloc-tip boutique, fara lift. Zona numai de case si vile, fara trafic si fara zgomot. Apartamentul are 2 bai, scara interioara, zona birou, dormitor, ...

1429 EUR/m2 | 84 m2

Sector 3, Bucuresti

De vânzare apartament 4 camere decomandat
9
9

De vânzare apartament 4 camere decomandat

De vanzare apartament cu 4 camere, decomandat Bloc construit in anul 1984 , etajul 1 8 . Dispune de o suprafata totala de 86 mp. Scara blocului este curata. Utilitati generale: curent electric, apa, canalizare, gaz, acces internet , interfon.Liftul a fost schimbat total. Sistem de incalzire: ...

1517 EUR/m2 | 86 m2

Sector 5, Bucuresti

Aparatment 2 camere
5
4

Aparatment 2 camere

apartament 2 camere 48m, confort 1, renovat recent, instalatia electrică, sanitară schimbata, anul 1958, cărămidă, centrala termica, balcon+ boxa lângă kaufland ferentari

1458 EUR/m2 | 48 m2

13 Septembrie, Sector 5, Bucuresti

Vand Schimb ap 4 cam decomandat 100 mp sect 2 str.Stolnicul Vasile cu casa ap 2-3 cam sect. 2
10
3

Proprietar Vand sau Schimb- apartament cu 4 camere confort 1 Decomandat ( cu ap 2-3 cam sau casa curte sector 2), An construcție 1987 Etaj 4 4. Locuinta este compartimentata eficient si cuprinde trei dormitoare, living generos , bucatarie inchisa complet utilata,4 debarale, 2 bai, 2 balcoane si ...

1690 EUR/m2 | 100 m2

Sector 2, Bucuresti

Apartament str Zabrautiului
7
38

Apartament str Zabrautiului

Vand apartament 3 camere in Bucuresti Sector 5, strada Zabrautiului nr 13. Bloc P+4, an 1978, reabilitat termic, acoperis tip terasa reconditionata la reabilitare. Apartamentul este situat la etajul 4, are 2 camere + bucatarie transformata din a 3-a camera, dus cu WC, suprafata utila de 35,4 mp. Dispune ...

900 EUR/m2 | 35 m2

Sector 5, Bucuresti

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa
8

2 Camere superbe FInisaje Top Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO :parcare inclusa 115.000 Euro ...

940 EUR/m2 | 122 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida
10
1

Apartament 2 camere cu Parcare Finalizat Mutare Rapida

Apartament cu 2 camere decomandat, cu orientare sud, ceea ce îi conferă lumină naturală pe tot parcursul zilei. Locuința este finalizată, cu mutare rapidă, fiind luminoasă și bine compartimentată. Dotări și avantaje: Încălzire în pardoseală Baie cu WC încastrat Terasă spațioasă Loc de parcare inclus Finisaje ...

2275 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat 500 m STB -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Se poate achizitiona si parcare separat. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ...

2417 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire Pardoseala/500 mt STB
13

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -114.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1501 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala/Credit Ipotecar 15%
9

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.800 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1570 EUR/m2 | 76 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita
12

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -91.800 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.000 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

1500 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -5 min STB/Zona linistita-Credit Ipotecar 15%
14

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.000 Euro+TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament ...

1569 EUR/m2 | 61 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea