Apartamente de vanzare

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bucuresti Sector 4 Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Apartament 3 camere - finisaje top - Berceni - pret cu tva inclus - mutare rapida
12
9

Cel mai bun pret la apartament 3 camere, 2 bai, balcon pe parter inalt, Berceni, zona Grand Arena. Mutare rapida! Finisaje la alegere se preda la cheie! Vă oferim spre vânzare un apartament spațios cu 3 camere, 2 băi și balcon, situat într-un ansamblu rezidențial modern din zona Grand Arena Berceni, ...

1742 EUR/m2 | 66 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber
15
6

2 camere Metalurgiei Cartier Solar, liber

Vă propun spre vânzare un apartament modern, cu 2 camere complet decomandat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, într-un bloc nou, cu lift, la etajul 5 din 7. Suprafață utilă: 57 mp Centrală termică proprie + calorifere Finisaje moderne Compartimentare eficientă și luminoasă În apropiere: Metro, Jumbo, ...

1789 EUR/m2 | 57 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 camere in Rate la Dezvoltator Berceni pe 3 ani - 1900 euro mp
12
1

Vanzare fara comision in rate pe 36 luni, direct la dezvoltator Berceni, sector 4, in bloc nou cu 2 lifturi : Plata numerar cu avans 80 % = 1500 euro mp, cu tva inclus = 105300 euro. Plata numerar cu avans 50 % = 1600 euro mp, cu tva inclus = 112320 euro. Rate la dezvoltator cu avans de 30000 euro = ...

1879 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Vanzare Apartament 3 Camere Semidecomandat Berceni-Izvorul Crisului
8

Apartament 3 camere Berceni-Izvorul Crisului, semidecomandat, etaj 1 din 4, suprafata 65 mp, an constructie 1975. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica. Detine boxa si loc de parcare platit. Se accepta orice modalitate de plata. Caracteristici: Nr. camere: 3 Suprafata ...

1846 EUR/m2 | 65 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
Apartament 2 camere Berceni cu rate la dezvoltator 0% comision
7
2

Ambiant Concept vă propune spre vânzare cu 0 % comision rate la dezvoltator avans 30000 , preț mp 2100 rate pe 36 luni apartamente 2,3 camere într-un complex situat la 5 minute de bulevardul Metalurgiei , stație stb în fața blocului , avem disponibil garsoniere , apartamente 2,3 camere construcție ...

2100 EUR/m2 | 52 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere zona Berceni Lux
5
4

Apartament 2 camere zona Berceni Lux

Apartament modern, 2 camere, 50 mp, situat intr-o zona linistita din Berceni, aproape de statia de metrou si transport public. Etaj 2, finisaje de lux, living generos si luminos, dormitor spatios, bucatarie complet utilata, baie eleganta. Apartamentul beneficiaza de centrala proprie, aer conditionat, ...

1800 EUR/m2 | 50 m2

Berceni, Sector 4, Bucuresti

2 camere, mobilat complet, mutare imediata, Grand Kristal
10

2 camere, mobilat complet, mutare imediata, Grand Kristal

PRETUL se va mari cu 2.000 de euro din 7 mai 2026 PARACRE PRIVATA INCLUSA! LA ACEST PRET NU SE APLICA TVA SI COMISION, COMISION 0% 64 mp utili, balcon mare, bloc 2021 ideal locuință sau investiție Descriere Apartament modern de 2 camere, complet mobilat și utilat, gata de mutare imediată. Situat ...

2031 EUR/m2 | 64 m2

Metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 3 Camere Circular Emil Racovita
9
3

Apartament 3 Camere Circular Emil Racovita

Apartament 3 camere Berceni - Emil Racovita, confort 1, circular, etaj 4 din 4, suprafata 69 mp, an constructie 1970. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie, usi noi pe interior, instalatiile electrice si sanitare sunt noi, apartamentul este izolat de ...

1667 EUR/m2 | 69 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

3 camere 107mp Piata Unirii
11
7

3 camere 107mp Piata Unirii

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: - Apartamentul este situat ultracentral - La 5 minute de statie metrou Piata Unirii - La 5 minute de statie STB 7, 27, 32, 47, 100, 104, 116, 117, 123, 205, 312, 323, 385, - In apropiere de Mall, restaurante, supermarketuri, ...

1729 EUR/m2 | 107 m2

Sector 4, Bucuresti

2 camere 69mp - Popesti Leordeni
9
4

2 camere 69mp - Popesti Leordeni

BENEFICII PENTRU CLIENTII ACESTEI OFERTE: 1. Beneficii oferite de zona: -La 3 minute de statie STB 440 -Supermarket in complex -In apropiere de scoala, gradinita, banca -Strada asfaltata cu imobile cu regim redus de inaltime. -Spatii verzi in incinta complexului 2. Beneficii tehnice ale ofertei: -Suprafata ...

1594 EUR/m2 | 69 m2

oltenitei, Sector 4, Bucuresti

Metrou Br #226;ncoveanu – Parc Tineretului Ap 4 cam| 92 mp | Parter  #238;nalt |
10

Metrou Br #226;ncoveanu – Parc Tineretului Ap 4 cam| 92 mp | Parter #238;nalt |

Apartament spatios, decomandat, confort I sporit, cu suprafata de 92 mp, situat la parter inalt intr-un bloc solid P+8, construit in 1992, intr-o zona foarte bine conectata la transport si spatii verzi. Locuinta este complet mobilata si utilata, fiind potrivita atat pentru locuinta de familie, cat si ...

2543 EUR/m2 | 92 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere - Mobilat Utilat - Postalionul
13

Apartament 3 camere - Mobilat Utilat - Postalionul

Va prezentam un apartament modern cu 3 camere, situat pe strada Postalionului, intr-o zona in plina dezvoltare, cu acces rapid catre mijloace de transport si puncte de interes. Locuinta are o suprafata totala de 72 mp si este pozitionata la etajul 2 din 4 al unui imobil construit in anul 2020, prevazut ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
15

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA
6

Garsoniera decomandata - 46mp - Sector 4 - OFERTA LIMITATA

PROMOTIA LUNII Garsoniera decomandata ndash; Sector 4 - Suprafata: 46.20 mp - Etaj intermediar - Bloc cu lift - Centrala termica proprie - Calorifere - Finisaje de inalta calitate ndash; la alegere - Acte pregatite pentru vanzare - Mutare: mai 2026 Pret: 69.000 euro + TVA ndash; avans minim 15% ...

1500 EUR/m2 | 46 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

EXCLUSIVITATE - Apartament 3 camere - Metrou Piata Sudului Brancoveanu
17

EXCLUSIVITATE ndash; Apartament 3 camere | Str. Izvorul Muresului Va propunem spre vanzare un apartament de 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un bloc construit in 1975, la etajul 4 din 4, cu o suprafata de 65 mp. Acces rapid la metrou 15 minute de mers pe jos pana la Metrou Aparatorii ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

piata sudului, Sector 4, Bucuresti

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere
14

Zona Metalurgiei TMC Park | Apartament 2 camere

Apartament 2 camere de vanzare | Etaj 1 Pret: 113.000euro; negociabil Localizare: Drumul Binelui, sector 4 TMC PARK Etaj 1 6 Compartimentare practica si confortabila: 2 camere luminoase Bucatarie complet utilata Baie moderna Incalzire in pardoseala Boxa in proprietate inclusa Se vinde ...

2093 EUR/m2 | 54 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere || 72 mp || cu loc de parcare inclus || STB ||
13
1

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere
15

Sector 4 Postalionuui Apartament 3 Camere

Acasa incepe aici ndash; apartament modern cu 3 camere, gata sa devina povestea ta Descopera un apartament primitor si luminos, situat pe strada Postalionului, intr-o zona linistita, dar excelent conectata la oras, chiar langa statia STB. Este locul ideal unde confortul intalneste functionalitatea, ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere nou 2026 || centrala || parcare || Grand Arena ||
9
1

Locuinta ideala pentru cei care cauta confort urban sau o investitie sigura. Apartamentul este situat in apropierea Grand Arena, Lidl, Kaufland si a altor centre comerciale, oferind acces rapid la toate punctele esentiale ale vietii de zi cu zi. Imobilul face parte dintr-un bloc modern cu 6 etaje si ...

1422 EUR/m2 | 58 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere Sector 4
6

Apartament 3 camere Sector 4

De vanzare apartament 3 camere ndash; Sector 4, zona Metalurgiei Grand Arena Ofer spre vanzare apartament cu 3 camere, decomandat, situat in Sectorul 4, in apropiere de zona Metalurgiei ndash; Grand Arena. Locuinta se preda complet finisata si este dotata cu centrala termica proprie, oferind confort ...

1436 EUR/m2 | 70 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei
13

Apartament 2 camere gata de mutare Aparatorii Patriei

Oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere, situat la doar 10 minute de mers pe jos de statia de metrou Aparatorii Patriei. Locatie: Drumul Dealul Bistrii Suprafata utila totala: 53,3 mp An constructie: 2015 Etaj: Parter din 3 Apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Loc de parcare inclus ...

1955 EUR/m2 | 53 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui
17

Apartament 2 camere | Sector 4 – Drumul Binelui

De vanzare ndash; Apartament 2 camere | Sector 4 ndash; Drumul Binelui Cauti un apartament gata de mutare? Icirc;l ai aici! Locatie: Sector 4, Drumul Binelui Suprafata: 54 mp Etaj: 1 din 7 (bloc cu lift) Complet mobilat si utilat ndash; te muti fara batai de cap Loc de parcare inclus Boxa pentru ...

2222 EUR/m2 | 54 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa
20
1

Sector 4 Apartament 2 camere Drumul Binelui + Parare + Boxa

Apartament 2 camere, 53 mp, etaj 1 din 6, bloc nou 2022 Situat in Sector 4, pe strada Drumul Binelui, in apropiere de Bulevardul Metalurgiei. Se vinde mobilat si utilat, conform prezentarii. Dispune de boxa la subsol Pret: 113.000 euro Zona ofera acces rapid catre Parcul Tudor Arghezi si centre comerciale ...

2132 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Grand Arena  ~ Apartament 3 camere
18

Grand Arena ~ Apartament 3 camere

Grand Arena - Apartament 3 camere mobilat - utilat Locatie : * Strada Stupilor * Metrou Aparatorii Patriei - STB 102 ( 15 minute ) 22 minute mers pe jos Detalii proprietate : * suprafata utila : 64.12 mp totala : 68.61 mp * an constructie : 1967 * etaj : 4 4 ( fara lift ) - terasa refacuta ...

1719 EUR/m2 | 64 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea