Promovat
Apartament 3 Camere Circular Emil Racovita
9
3

Apartament 3 Camere Circular Emil Racovita

Apartament 3 camere Berceni - Emil Racovita, confort 1, circular, etaj 4 din 4, suprafata 69 mp, an constructie 1970. Are ferestre cu geam termopan, parchet, gresie, faianta, usa metalica, centrala proprie, usi noi pe interior, instalatiile electrice si sanitare sunt noi, apartamentul este izolat de ...

1667 EUR/m2 | 69 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Promovat
Apartament 4 camere Timpuri Noi
5
1

Apartament 4 camere Timpuri Noi

Îți propun un apartament decomandat cu 4 camere, 2 băi, 2 balcoane închise, situat la etajul 7. Suprafața utilă este de 78 mp, oferind un spațiu generos pentru familie. Interiorul are pereți albi și pardoseli din laminat și gresie, creând o atmosferă curată și spațioasă. Fiecare cameră beneficiază de ...

3101 EUR/m2 | 79 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
Ap. 3 camere, tip Duplex, Brancoveanu, Stradal, mobilat, Loc Parcare
8
10

Apartament 3 camere, tip duplex situat pe bulevardul Constantin Brâncoveanu, unde se regasesc mijloace de transport in comun, gradinite, parcuri, scoli, farmacii, stomatologii, centre comerciale, supermarketuri-uri și hypermarket-uri (Mall Grand Arena, Mega Image, Lidl, Kaufland, Auchan, Metro). Infrastuctura ...

1405 EUR/m2 | 64 m2

Sector 4, Bucuresti

Promovat
3 camere in Rate la Dezvoltator Berceni pe 3 ani - 1900 euro mp
12
1

Vanzare fara comision in rate pe 36 luni, direct la dezvoltator Berceni, sector 4, in bloc nou cu 2 lifturi : Plata numerar cu avans 80 % = 1500 euro mp, cu tva inclus = 105300 euro. Plata numerar cu avans 50 % = 1600 euro mp, cu tva inclus = 112320 euro. Rate la dezvoltator cu avans de 30000 euro = ...

1879 EUR/m2 | 71 m2

Sector 4, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere de vanzare – Strada Izvorul Muresului
18

Apartament 3 camere de vanzare – Strada Izvorul Muresului

Apartament 3 camere Localizare: Strada Izvorul Muresului Zona rezidentiala linistita, bine conectata An constructie: 1975 Etaj: 4 din 4 Bloc fara lift Apartament complet renovat intre anii 2018ndash;2019 Instalatii electrice si sanitare schimbate Dispune de ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Eleganta si confort: 3 camere cu parcare, in zona Grand Arena, bloc cu lift.STB la doar 2min
16
1

Apartament 3 camere de vanzare ndash; zona Grand Arena Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat in spate la Grand Arena, intr-o zona linistita si in plina dezvoltare. Localizare Statie STB la doar 2 minute, pe strada principala. In imediata apropiere se afla scoli si gradinite, precum ...

1967 EUR/m2 | 61 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere decomandat – Izvorul Muresului, Sector 4 – Mobilat complet
15

Exclusivitate ndash; Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un imobil construit in anul 1975. Etaj 4 din 4.Complet mobilat si utilat. Centrala termica proprie.Loc de parcare de la primarie ndash; se poate ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 2 camere | Bloc 2015 | Etaj 1 | Parcare inclusa | Zona Bld. Metalurgiei
14
1

Va prezint, in exclusivitate, un apartament modern de 2 camere, situat intr-un imobil construit in 2015, ideal pentru locuit sau investitie. Detalii principale: 2 camere, compartimentare eficienta 50 mp Etaj 1 Bloc construit in 2015 Se vinde mobilat complet Include bucatarie utilata ...

2318 EUR/m2 | 50 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare
20

Berceni-Apartament 3 Camere-Gata de Mutare

Berceni - Apartament 3 Camere - Mobilat - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei pe strada Stupilor. Apartamentul dispune de o suprafata utila totala de 69 mp. Se afla la etajul 4 4, fara lift. Bloc construit in anul 1967. Dispune de 2 locuri de parcare ...

1594 EUR/m2 | 69 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare la pretul de 46900 euro tva inclus in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata blocului, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei
11

Studio Sector 4 cu terasa - Metalurgiei

Detalii proprietate: Suprafata utila: 53 mp Terasa generoasa: 26 mp Etaj: 1 9 Centrala termica proprie Icirc;ncalzire in pardoseala Compartimentare eficienta, spatiu luminos Proprietatea este ideala atat pentru locuit, cat si pentru investitie, terasa fiind un mare avantaj ...

2358 EUR/m2 | 53 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp
20

Sector 4 Metalurgiei 3 Camere 81 mp

Va prezentam un apartament primitor si bine compartimentat, situat pe Bulevardul Metalurgiei, intr-un imobil construit in 2018, in zona de sud a Bucuresti. Cu o suprafata utila de 70 mp, la care se adauga doua balcoane inchise (11 mp), aceasta locuinta ofera spatiu generos si functionalitate, fiind ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 camere cu parcare – Postalionului – langa Grand Arena – 120.000 euro
15
4

3 camere cu parcare ndash; Postalionului ndash; langa Grand Arena ndash; 125.000 euro De vanzare apartament 3 camere situat pe strada Postalionului, etaj 2 din 4, bloc cu lift. Apartamentul dispune de loc de parcare inclus si este amplasat excelent, in spate la Grand Arena. Zona ofera acces rapid ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

aparatorii patriei, Sector 4, Bucuresti

3 Camere gata de mutare
15

3 Camere gata de mutare

Metalurgiei Mall Grand Arena - Apartament 3 Camere - Gata de Mutare De vanzare apartament cu 3 camere situat in sectorul 4 al capitalei, strada Postalionului. Se afla la etaj 2 din 4 cu lift . Dispune de o suprafata utila totala de 72.1 mp, incluzand balconul (partial inchis) . Compartimentare ...

1667 EUR/m2 | 72 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT – B-DUL METALURGIEI – 81 MP – 2 BAI – PARCARE CADASTRATA 
20

3 CAMERE TOTAL DECOMANDAT ndash; B-DUL METALURGIEI ndash; 81 MP ndash; 2 BAI ndash; PARCARE CADASTRATA Oportunitate excelenta intr-un bloc nou (2018), ideal pentru familie sau investitie sigura! B-dul Metalurgiei Etaj 5 5 cu lift + pod Suprafata totala 81 mp 3 camere total decomandate 2 bai 2 ...

2048 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Sector 4 Apartament 3 Camere Mobilat Utilat Centrala Termica
20

Locatie excelenta pentru familie ndash; Sector 4, Bucuresti Apartamentul este situat pe Strada Izvorul Muresului nr. 11, intr-o zona linistita si apreciata pentru accesul rapid catre scoli, gradinite si metrou. La doar 1 minut distanta regasim: Gradinita nr. 225 Cresa Micii Magicieni ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Brancoveanu Apartament 3 camere Decomandat Mobilat si Utilat
12

Apartament de vanzare cu 3 camere, situat in Bucuresti, Sector 4, Brancoveanu. Locuinta are o suprafata utila totala de 64.72 mp si este amplasata la etajul 4 din 4, intr-un imobil construit in anul 1975. Dispune de centrala proprie si aer conditionat, iar apartamentul se vinde complet mobilat si utilat. Compartimentare: ...

1954 EUR/m2 | 65 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni
14
2

Garsoniera mobilata cu loc de parcare Popesti Leordeni

Vanzare in bloc nou garsoniera decomandata, mobilata si utilata, cu loc de parcare in conta indiviza la pretul de 46900 euro, in bloc nou cu centrala proprie, in bloc nou cu parculet in fata, in Popesti Leordeni, La cate minute este statie stb care duce la metrou Berceni si Piata Sudului.

1500 EUR/m2 | 30 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei
20

Apt 3 camere 2 bai mobilat utilat Bulevardul Metalurgiei

Ofer spre vanzare Proprietate rezidentiala cu 3 camere, compartimentare total decomandata, ideala pentru familie Localizare excelenta pe Strada B-dul Metalurgiei, zona cu acces rapid catre centre comerciale si mijloace de transport Suprafata generoasa, optim compartimentata pentru confort si functionalitate Imobil ...

2062 EUR/m2 | 81 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere, 2 bai  ~ Grand Arena
12
1

Apartament 3 camere, 2 bai ~ Grand Arena

Exclusivitate !!! Alliance Rezidential va ofera spre vanzare un apartament de 3 camere , 2 bai ,situat in apropiere de Grand Arena . Locatie : Strada Postalionului An constructie : 2020 Etaj : 2 4 ( cu lift ) Suprafata utila totala : 72 mp Se vinde partial mobilat ( ramane doar mobila de bucatarie ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina
16
4

Apartament 3 camere metrou Dimitrie Leeonida piscina

Apartament 3 camere de vanzare in Cartierul Solar, situat intr-un complex rezidential modern, ideal pentru locuinta proprie sau investitie. Pret 120000 euro nemobilat sau 125000 euro mobilat si utilat complet. Acces rapid la autobuzele 73, 125, 141, 220, 241 cu legatura directa la Metrou Dimitrie Leonida ...

1818 EUR/m2 | 66 m2

metalurgiei, Sector 4, Bucuresti

De vanzare in exclusivitate – Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului
18

De vanzare in exclusivitate ndash; Apartament 3 camere, Str. Izvorul Muresului Se ofera spre vanzare un apartament cu 3 camere, situat pe strada Izvorul Muresului, intr-un imobil construit in anul 1975. Etaj 4 din 4 Complet mobilat si utilat Centrala termica proprie Loc de parcare de la primarie ...

2016 EUR/m2 | 63 m2

brancoveanu, Sector 4, Bucuresti

Apartament 3camere decomandat Grand Arena
11

Apartament 3camere decomandat Grand Arena

Se vinde apartament cu 3 camere, 2 bai, situat in zona Berceni, pe strada Postalionului, potrivit atat pentru locuit, cat si pentru investitie. Apartamentul are suprafata totala de 79,5 mp, este amplasat la etajul 3 si dispune de balcon spatios, centrala termica proprie si compartimentare practica. ...

1594 EUR/m2 | 80 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Garsoniera cu parcare inclusa, langa metrou Dimitrie Leonida
8
3

Ofer spre vanzare garsoniera situata in Popesti Leordeni, la aproximativ 8 minute de mers pe jos de metrou Dimitrie Leonida si statia STB 125. La 6 minute se afla o alta statie STB deservita de liniile 125, 232, 438 si 475. Garsoniera are suprafata utila de 30,8 mp si este situata la etajul 3 din 3, ...

1610 EUR/m2 | 41 m2

berceni, Sector 4, Bucuresti

Salvează căutarea