Apartamente de vanzare Sector 1

Promovat
De vânzare apartament 2 camere in Baneasa
8
2

De vânzare apartament 2 camere in Baneasa

Apartament 2 camere decomandat,terasă.gradina,loc parcare. Mobilat complet,aer condiționat. An construcție 2010,P 5,preț negociabil .

3071 EUR/m2 | 70 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8
12
5

Apartment 2 camere - Parc Cismigiu - Poiana Narciselor 8

Apartament cu 2 camere Suprafata totala - 41,23 mp Living - 19.17 mp Dormitor - 9.74 mp Bucatarie - 6.08 mp Baie - 2.70 mp Balcon - 3.22 mp An constructie - 1960 Etaj 8 Vedere catre Parcul Cismigiu, Catedrala Nationala si Palatul Parlamentului Centrala ternica proprie

2712 EUR/m2 | 42 m2

Sala%25252525252bPalatului, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa
10
4

Proprietar, Ap. 2 camere, Baneasa

Proprietar vand apartament modern și spațios de vânzare în Băneasa Lac Petrom City, sectorul 1. Dacă visezi la un loc unde confortul se îmbină perfect cu natura, acest apartament de 2 camere din Băneasa Lac, aproape de Petrom City, Colegiul Genesis, Scoala Germana este exact ce cauți! - Suprafață ...

Sector 1, Bucuresti

Promovat
 Apartament într-o clădire unică din București    Blocul Fals  | Ultracentral | 80 mp
20
1

Apartament într-o clădire unică din București Blocul Fals | Ultracentral | 80 mp

Există proprietăți bune. Și există proprietăți care spun o poveste. Acest apartament face parte din una dintre cele mai interesante și discutate clădiri din centrul Bucureștiului cunoscută informal drept blocul fals . Un detaliu arhitectural rar în București Imobilul este celebru pentru o particularitate ...

2266 EUR/m2 | 64 m2

Sala Palatului, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vand apartament 4 camere Proprietar
9
1

Vand apartament 4 camere Proprietar

Vă propunem spre vânzare o ofertă exclusivă. Apartament spațios cu 4 camere, decomandat, complet mobilat și utilat, gata să devină noua dumneavoastră locuință. Proprietatea se vinde la cheie, fără a necesita nicio renovare sau investiție suplimentară, fiind perfect pregătită pentru a vă oferi confortul ...

2732 EUR/m2 | 97 m2

Bucureștii Noi, Sector 1, Bucuresti

Particular - gara de nord - 70.000 euro
5
4

Particular - gara de nord - 70.000 euro

PARTICULAR - GARA DE NORD - 70.000 euro Sector 1, Zona A, 2 camere, semidecomandat; suprafata 47 mp, confort 1, et 8 9, 2 lifturi, bloc anvelopat, fara risc seismic. Pentru mai multe informatii, nu trimiteti mesaje, sunati.

1489 EUR/m2 | 47 m2

Gara%252525252bde%252525252bNord, Sector 1, Bucuresti

Apartament Sala Palatului!
5

Apartament Sala Palatului!

Vând apartament de 3 camere, 72 mp utili, situat pe Strada Ion Brezoianu, în imediata apropiere de Parcul Cișmigiu și Calea Victoriei. Apartamentul se află la etajul 5, are orientare nord-est și este renovat complet: instalații electrice și sanitare înlocuite; pereți finisați, gresie modernă; ...

2069 EUR/m2 | 72 m2

Sector 1, Bucuresti

Vand Apartament Lux Dorobanti, sau schimb cu vila plus diferenta...exclus agenti
10
1

Vand apartament lux , zona Dorobanti: Living 44 mp Dormitor 26 mp Dormitor 16 mp Bucatarie 15 mp Vestibul 11 mp Spatiu depozitare 7 mp Baie jacuzzi 6 mp Baie dus dublu 5 mp Camara 2 mp Se poate separa in doua apartamente cu acces și utilități diferite. 2 centrale, contoare diferite. Se poate amenaja ...

3199 EUR/m2 | 156 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Apartament cu 2 camere parter plus gradina in Greenfield, mobilat si utilat
5
1

Vand apartament cu 2 camere cu sprafata de 52 mp plus gradina de 33mp, mobilat si utilat gaa de mutat in cartier Greenfield langa padurea Baneasa

2788 EUR/m2 | 52 m2

Baneasa, Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere sect 1, metrou
5
2

Apartament 2 camere sect 1, metrou

Apartament 2 camere, mobilat, zona liniștită, etaj 3, apropiere metrou (7 min mers pe jos). - Mașină de spălat vase - Mașină de spălat rufe (Gorenje) - Frigider mare ( Ariston) - Aer condiționat montat în 2025 - mobilă după cum se poate vedea în poze. - balcon Apartamentul este într-un bloc construit ...

2160 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere premium   Imobil Boutique cu lift | Zona Aviației   Herăstrău
5
3

Apartament 3 camere premium Imobil Boutique cu lift | Zona Aviației Herăstrău

Apartament premium cu 3 camere situat în zona Aviației, una dintre cele mai apreciate și dinamice zone din nordul Bucureștiului, cu acces rapid către centrele de business și principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este amplasată într-un imobil boutique exclusivist, cu regim redus de înălțime ...

2882 EUR/m2 | 85 m2

Aviatiei, Sector 1, Bucuresti

Apartament de vânzare 3 camere, decomandat, reabilitat complet.
8

Apartament de vânzare 3 camere, decomandat, reabilitat complet. Adresă: Str. Nicolae Racotă 8 An construcție: 1976 Etaj: 4 10 Se oferă spre vânzare un apartament spațios de 3 camere, situat la etajul 4 din 10 într-un bloc reabilitat complet, atât exterior, cât și interior, asigurând un confort termic ...

2685 EUR/m2 | 71 m2

Sector 1, Bucuresti

Vind apartament 7

Vind apartament

Vind apartament 2 camere atipic adica bucatarie si baie separate de camere printr un hol in stada landra 16 linga guvern camerele sunt mari centrala propie si un altul alaturi la fel

4167 EUR/m2 | 48 m2

Dorobanti, Sector 1, Bucuresti

Apartament de lux Sala Palatului vanzare   inchiriere
2

Apartament de lux Sala Palatului vanzare inchiriere

Apartamentul are 2 camere renovate recent, o suprafață utilă de 45 mp și este situat la etajul 6. Este decomandat, oferind un spațiu bine structurat. Finisajele sunt de inalta calitate. Lumină naturală abundentă îți va oferi o atmosferă plăcută. Priveliste superba spre Palatul Regal ! Locația este excelentă, ...

3311 EUR/m2 | 45 m2

Sector 1, Bucuresti

Ultracentral, Victoriei, 60 mp, totul nou, 150.000 euro
1
7

Ultracentral, Victoriei, 60 mp, totul nou, 150.000 euro

Vand apartament ultracentral in bloc din beton si caramida cu pereti foarte grosi, 60 mp, proaspat finisat complet, modern, totul nou, bucatarie inchisa, baie finisata, utilata complet, apa calda de la retea dar si boiler propriu, balcon mare inchis, dressing, camara, priveliste panoramica excelenta, ...

2500 EUR/m2 | 60 m2

Sector 1, Bucuresti

Soseaua Nicolae Titulescu, apropae de Piata Victoriei, vand apartament de 2 camere deosebit, 150.000 1

Soseaua Nicolae Titulescu, apropae de Piata Victoriei, vand apartament de 2 camere deosebit, 150.000

Vand apartament de 2 camere, apropiat de Piata Victoriei, Soseaua Nicolae Titulescu, suprafata utila 50 mp, bloc din beton armat si caramida, foarte bine construit, peretii grosi, fundatia solida, risc seismic 8,6 grade pe richter, an constructie 1985, finisat recent, modern, apa calda tot timpul, apa ...

3000 EUR/m2 | 50 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartament 2 camere utilat ,mobilat,decomandat cu centrala proprie in Chiajna
5

vând apartament cu 2 camere , mobilat ,utilat , bloc nou cu centrală proprie, 42m2 , decomandat, Chiajna

1548 EUR/m2 | 42 m2

Sector 1, Bucuresti

Apartamente 2 camere
8
2

Apartamente 2 camere

Apartament 2 camere, finisaje premium, ideal pentru regim hotelier sau pentru locuit. Apartamentul este decomandat, se afla la etajul 1 din 2, cu o suprafaţă utilă de 41 mp + boxa de 3mp, situat în zona ultracentrala a Capitalei pe Strada Spiru Haret, la doi pași de Parcul Cişmigiu, Centrul Vechi, ...

4146 EUR/m2 | 41 m2

Cismigiu, Sector 1, Bucuresti

Apartament 3 camere Piața Romană | 76 mp | renovat | 2 min metrou | investiție sau locuință
7
3

Se oferă spre vânzare un apartament de 3 camere situat ultracentral, în zona Piața Romană, la doar 2 minute de metrou, într-un imobil construit în 1980, fără risc seismic. Apartamentul are o suprafață utilă de aproximativ 80 mp, este situat la etajul 7 și beneficiază de balcon, lumină naturală foarte ...

3013 EUR/m2 | 76 m2

Piata Romana, Sector 1, Bucuresti

Vând apartament 2 camere ,zona capitale,Dorobanti
10
8

Vând apartament 2 camere ,zona capitale,Dorobanti

Vând apartament 2 camere,49 mp utili( 58 mp incluzând și balcon + boxa) intr un bloc la etajul 4 din 5,fără lift. Blocul a fost construit în 1926 ,în prezent este trecut în risc seismic 1 ,dar cu expertiza de a trece în risc seismic 2. Apartamentul este mobilat ,are centrala proprie noua ,2 aere condiționate ...