Apartamente de vanzare Sector 1

Promovat
Apartament 170mp utili, 77mp curte și 3 locuri parcare, Parc Bazilescu!
20
1

Pe una din străduțele liniștite cu copaci umbroși și case, la 10 minute de Parcul Bazilescu și de stația de metrou, este disponibil spre vânzare un apartament spațios situat la parterul unui imobil compus din P+2+M. Locuința, în suprafață utilă de 170mp și suprafață totală de 248mp, este compusă din ...

2201 EUR/m2 | 171 m2

Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare apartament lux 3 camere Herestrau, mobilat si cu parcare
12

Va oferim spre vanzare, un apartament cu 3 camere,complet mobilat si utilat lux, renovat in totalitate in 2022, situat in cartierul Herastrau ,zona Strada Virgil Madgearu, intr-un imobil, construit in anul 2007, confort lux, semidecomandat, etaj 2 din 5, avand suprafata totala de 145 mp si suprafata ...

4643 EUR/m2 | 140 m2

herastrau, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Apartament NOU 3 cam 100MP |MTM-Rond Pipera-Aviatiei |LOC PARCARE SUBTERAN CADOU
20
1

Apartament NOU Premium cu 3 camere si suprafata de 90 MP utili , aflat in Complex Rezidential MTM faza 2 FINALIZAT , din zona de nord a capitalei, zona rond Pipera. Pretul este 186000 euro + TVA . Apartamentul se afla la etajul 5 din 5 si este compus din hol , living spatios cu iesire in terasa si bucatarie ...

2078 EUR/m2 | 90 m2

Pipera, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera zona Banu Manta
4
36

Vanzare garsoniera zona Banu Manta

Banu Manta langa Primarie Sectorului 1 surafata de 30 mp2, zona Banu Manta, langa primaria Sector 1, etaj 2, utilata, mobilata complet, termopane, gresie, parchet, AC. Pretul include tot. Se accepta si credit noua casa, actele pregatite.

2067 EUR/m2 | 30 m2

Banu Manta, Sector 1, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament superb 3 camere, Calea Victoriei, bloc fără risc
5
1

Apartament superb 3 camere, Calea Victoriei, bloc fără risc

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament de 3 camere, situat într-una dintre cele mai prestigioase și căutate zone ale Capitalei, pe Calea Victoriei. Proprietatea se află la etajul 3 din 8 al unui imobil construit în 1983, reabilitat termic, oferind confort sporit și eficiență energetică. ...

4359 EUR/m2 | 78 m2

Calea Victoriei, Sector 1, Bucuresti

Penthouse cu loft, Belvedere Residence, mobilat complet, vedere panoramică
21

Cristal Imobiliare oferă spre vânzare un apartament tip penthouse spectaculos, dispus pe două niveluri (etajele 10 și 11), situat în prestigiosul complex Belvedere Residence, Șoseaua Fabrica de Glucoză 6-8. Proprietatea se remarcă prin designul modern, finisajele de calitate premium și compartimentarea ...

2843 EUR/m2 | 109 m2

Barbu Vacarescu, Sector 1, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare zona Gara de Nord
3
126

Garsoniera de vanzare zona Gara de Nord

Se ofera spre vanzare garsoniera utilata si mobilata modern, 30mp utili, etaj 4. GARSONIERA este situata vis a vis de Ministerul Transporturilor si Gara de Nord, mai multe detali la telefon.

1250 EUR/m2 | 30 m2

Gara de Nord, Sector 1, Bucuresti

Apartament superb 2 camere, Cismigiu, mobilat lux, Cișmigiu – Sala Palatului