Apartamente de vanzare Sector 3 Dristor

Promovat
Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0
20

Dristor - 1 minut pana la metrou - comision 0

Dristor – 1 minut de metrou | Bd. Camil Ressu nr. 13 | Etaj 5/10 | Vedere vest - Comision 0 pentru cumpărător Propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere situat la doar 1 minut de stația de metrou Dristor, un important nod de interconectare al rețelei de metrou. În imediata apropiere se află două ...

2116 EUR/m2 | 66 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Decomandat
3

Dristor, Ramnicu Valcea, Decomandat

Apartament cu 4 camere, intr-o zona excelenta, 2 grupuri sanitare, imbunatatiri, luminos, spatii de depozitare, 2 balcoane, boxa la subsol, situat la etajul 1 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2305 EUR/m2 | 82 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere zona Dristor de vanzare
8
47

Apartament 2 camere zona Dristor de vanzare

Ofer spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dristor cu o suprafata utila de 57mp situat la etajul 3 complet mobilat si utilat dispune de AC. Pentru detalii astept un telefon!

1667 EUR/m2 | 57 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou
5
1

Dristor, Mihai Bravu, McDonald's, Metrou

Apartament cu 3 camere decomandat, intr-o zona excelenta, fara imbunatatiri, 2 grupuri sanitare, spatii de depozitare, luminos, multiple facilitati, situat la etajul 2 in bloc de 8 nivele reabilitat.

2308 EUR/m2 | 78 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

7 Minute Metrou Dristor | Apt 3 camere decomandat
11

7 Minute Metrou Dristor | Apt 3 camere decomandat

Aduc spre vanzare Apartament luminos si bine compartimentat, oferit spre vanzare, ideal pentru familie sau investitie imobiliara Situat la etajul 1 din 4, intr-un bloc construit in 1970, anvelopat de primarie pentru eficienta energetica Suprafata utila de 64 mp, cu spatii bine organizate si luminoase Renovare ...

2184 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

	Apartament 3 camere Dristor, 5 min metrou, 64 mp, bloc anvelopat
9
3

Apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, pe strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un bloc construit in anul 1970. Locuinta este situata la etajul 4 din 10 si are o suprafata de 64,64 mp. Blocul este anvelopat termic si racordat la sistemul de termoficare. Apartamentul se afla ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere
10
1

{Metrou DRISTOR } Apartament 3 camere

Oferim spre vanzare un apartament de 3 camere , situat in zona Dristor. Locatie : Strada Eufrosina Popescu gt; Metrou Dristor : 5-7 minute Suprafata utila : 62 mp gt; totala : 64 mp Etaj : 4 10 An constructie : 1970 ( bloc reabilitat termic ) Pret : 134.000 euro Detalii suplimentare si ...

2161 EUR/m2 | 62 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Dristor I metrou 7 min
10
1

3 Camere Dristor I metrou 7 min

Apartament 3 camere de vanzare in Dristor ndash; locatie excelenta, ideal pentru locuit sau investitie! Situat pe strada Eufrosina Popescu, Sector 3, acest apartament confort 1, decomandat, se afla la etajul 4 din 10 intr-un bloc solid, construit in 1970 si reabilitat termic. Are o suprafata de 64,64 ...

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3
11
1

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3

5 MINUTE METROU DRISTOR - 3 CAMERE - SECTOR 3 Situat pe strada Eufrosina Popescu 65mp Etaj 4 din 10 Bloc reabilitat termic , constructie 1970 Se vinde Mobilat Utilat Pret 134.000euro; 0729.233.211 disponibil si pe whatsapp

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

5 Minute Metrou Dristor | Apartament 3 camere mobilat utilat
12

Ofer spre vanzare Apartament disponibil pentru vanzare intr-un imobil solid construit in anul 1970, bloc reabilitat termic, ce ofera confort termic si eficienta energetica imbunatatita Proprietatea se vinde complet mobilata si utilata, fiind pregatita pentru mutare imediata sau pentru investitie in ...

2062 EUR/m2 | 65 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Metrou Dristor Ap 3 camere 64MP
12
1

Metrou Dristor Ap 3 camere 64MP

Va propunem spre vanzare apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un imobil construit in anul 1970. Disponibil la etajul 4 din 10, cu o suprafata de 64.64 mp. Distanta fata de statia de metrou Dristor este de aproximativ 7 minute de mers ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Metrou Dristor 3 camere
12

Metrou Dristor 3 camere

Va propunem spre vanzare un apartament cu 3 camere, confort 1, situat in cartierul Dristor, pe strada Eufrosina Popescu, sector 3, intr-un imobil construit in anul 1970. Apartamentul este situat la etajul 4 din 10 si are o suprafata de 64,64 mp. Distanta pana la statia de metrou Dristor este de aproximativ ...

2094 EUR/m2 | 64 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

0% Comision, Apartament 2 camere de vanzare, P/10, Zona Dristor
6
1

0% Comision | Vânzare Apartament 2 camere – Zona Dristor | Bloc Reabilitat | Parter | Parțial Mobilat Se oferă spre vânzare un apartament cu 2 camere situat în zona Dristor, una dintre cele mai accesibile și căutate locații din sectorul 3, recunoscută pentru infrastructura completă și proximitatea față ...

2255 EUR/m2 | 51 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Dristor
3
9

Garsoniera zona Dristor

Vanzare garsoniera CF 1 zona Dristor Pret: 58.000 EUR Garsoniera de 36 mp, situata la etajul 3 din 4, intr-un bloc de apartamente in zona Dristor, la doar cateva minute de statia de metrou. Locuinta este functionala, compusa dintr-o camera spatioasa, bucatarie separata, baie si un hol generos. Imobilul ...

1611 EUR/m2 | 36 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera zona Dristor
7
1

Garsoniera zona Dristor

Vand garsoniera cocheta, situata in zona Dristor, pe etajul 3 al unui bloc bine intretinut. Cu o suprafata de 28 mp, aceasta locuinta este ideala pentru investitie sau pentru o persoana cuplu care isi doreste confort si acces rapid la mijloacele de transport.

2071 EUR/m2 | 28 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou
4

Dristor, Ramnicu Valcea, Metrou

Apartament cu 2 camere decomandat, renovat, instalatii schimbate, un grup sanitar, spatii de depozitare, balcon inchis, luminos, nemobilat , situat la etajul parter in bloc de 4 nivele reabilitat. Acte la zi.

2545 EUR/m2 | 55 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Lux, Metrou
7

Dristor, Ramnicu Valcea, Lux, Metrou

Apartament cu 2 camere generos, luminos, CENTRALA DE BLOC, renovat integral, spatii de depozitare, dressing, mobilat, situat la etajul 8 in bloc construit in 2016

3276 EUR/m2 | 58 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Dristor
7
44

Apartament cu 2 camere de vanzare zona Dristor

Se ofera spre vanzare apartament cu 2 camere in zona Dristor.In imediata apropiere regasim mall Park Lake,statia de metrou,tramvai. Imobilul este situat la etajul 3,beneficiaza totodata de centrala termica proprie si AC,net inclus si multiple facilitati. Suprafata apartamentului este de 45 mp.Anul de ...

1778 EUR/m2 | 45 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Garsoniera de vanzare in zona Dristor
5
72

Garsoniera de vanzare in zona Dristor

Garsoniera decomandata 42 mp in zona Dristor apropiere mall Vitan , cu acces la metroul dristor 4-5 minute, apropiere de rond Alba Iulia , garsoniera se vinde mobilata si utilata complet.Bloc din anul 1988 , reabilitat termic, costuri mici.Sunati-ma pentru detalii suplimentare!