Apartamente de vanzare Sector 3 Theodor-pallady

Promovat
Apartament 3 camere | Palladium Residence, Bloc 1 | 79 mp | Etaj 5/11
14

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 Camere în Theodor Pallady – Liniște, Lumină, Confort
20
6

Zona: Theodor Pallady Preț vânzare: 79.900 EUR Parcare: 5.000 EUR 2 camere | Decomandat | 53,1 mp utili | An construcție 2011 | Orientare est–sud În zona Theodor Pallady, la mansarda unui imobil construit în 2011, descoperi un apartament de 2 camere care oferă echilibrul perfect între confort, lumină ...

1718 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady
6
12

Apartamente 2 camere zona Theodor Pallady

Vând apartament cu 2 camere, situat în zona Theodor Pallady. Apartamentul are o suprafață utilă de 60 mp și se află la etajul 4. Este ideal pentru persoanele care doresc să locuiască într-o zonă liniștită, dar aproape de mijloacele de transport și facilități. Detalii: 2 camere Suprafață: 60 mp Etaj: ...

1300 EUR/m2 | 60 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Promovat
20
6

1718 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8  minute, Incalzire in pardoseala
8
17

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 8 minute, Incalzire in pardoseala

 115.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   123.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1554 EUR/m2 | 74 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Vând apartament decomandat,mobilat,etaj demisol,Str Aleea Mizil 59-61, Ozana,Titanul Nou
8
7

Apartament decomandat, 46 m2, 2 camere d+s,hol,baie și bucătărie. Etaj demisol, în bloc de 3 etaje plus demisol. Zona Ozana, strada Aleea Mizil 59-61. Apartamentul se vinde mobilat complet, + AC marca Gree, Centrală proprie marca Ariston, geamuri termopan. La 10 minute de mers pe jos de stația de metrou ...

2033 EUR/m2 | 46 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament de vanzare
5
2

Apartament de vanzare

Proprietar, va propun un apartament spectaculos cu o vedere foarte frumoasa, situat in sect 3, București, aprox. 900 m de metrou Nicolae Teclu (zona Leroy Merlin - Theodor Pallady) Este o proprietate situata la etajul 11, cu intrare de la etajul 10, care te poarta direct în interiorul superb al acestei ...

1805 EUR/m2 | 87 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Salajan Theodor Pallady comision 0%
9

Apartament 2 camere Salajan Theodor Pallady comision 0%

Va propunem spre vanzare un apartament cu 2 camere in bloc reabilitat termic, semidecomandat, confort 1, situat in zona Theodor Pallady, reper Salajan, intr-un imobil construit in anul 1975, disponibil la etajul 4 din 10, cu o suprafata utila de 35mp si totala de 38 mp, compartimentat eficient cu: ...

2184 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Cam / 51mp / Ozana-Parc Teilor / 2 Locuri Parcare / Bloc 2021
7

Toate ofertele si ansamblurile din zona Theodor Pallady le gasiti pe site-ul prestige-rezidential .ro Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandat Tip imobil - P+4 etaje Suprafata - 51mp An constructie: 2021 Pozitionare: zona Ozana - Parc Teilor Multiple facilitati in apropriere: supermarketuri ...

2324 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
44mp / Garsoniera / Titan-Pallady / Incalzire pardoseala / Centrala
7

Oferta completă pe www. prestige-rezidential .ro DIRECT DEZVOLTATOR COMISION 0% Pallady - metrou Teclu vanzare garsoniera spatioasa, 44 mp, decomandata, predare la cheie, finisaje moderne, incalzire pardoseala, centrala termica, parcare inclusa! Situat într-o zonă liniștită, dar cu acces rapid la ...

1600 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere,77mp, centrala, parcare, metrou, AC, Hils Pallady
11

Vă propunem spre vânzare un apartament cu 3 camere, decomandat, situat într-un bloc nou, construit după anul 2020 – ideal pentru o familie sau ca investiție sigură. Locuința este amplasată la etajul 7 din 11, are o suprafață utilă de 69 mp și un balcon de 8 mp. Este compartimentată eficient și dispune ...

2612 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 7  minute, Incalzire in pardoseala
7
12

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 7 minute, Incalzire in pardoseala

 123.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   131.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1255 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Studio premium, compartimentare inteligentă | Mobilat & utilat complet
20

Studio modern, amenajat integral cu ajutorul unui designer de interior, situat în cadrul ansamblului rezidențial Sofia&Sya Residence, Locuința impresionează prin compartimentarea eficientă și utilizarea inteligentă a spațiului, fiind transformată din garsonieră într-un studio cochet și funcțional, ideal ...

2570 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsonieră cu Boxa | 5 minute Metrou 1 Decembrie 1918 | Ideală pentru locuit sau
6
2

Garsonieră practică și bine poziționată, situată pe Strada Mizil, la parterul unui imobil amplasat într-o zonă liniștită și accesibilă din Sector 3. Suprafață utilă: 23,4 mp Beneficiază de boxă de aproximativ 2,5 mp La doar 5 minute pietonal de stația de metrou 1 Decembrie 1918 Acces rapid către ...

1705 EUR/m2 | 23 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

2019 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

 Garsonieră modernă cu Parcare, ideală pentru locuit sau investiție
11

Garsonieră modernă, situată la etajul 2 din 4, într-un imobil recent finalizat, perfectă pentru cei care își doresc confort, lumină naturală și libertatea de a-și amenaja locuința după propriul stil. ✨ Caracteristici principale: Compartimentare eficientă, spațiu bine optimizat Luminoasă, cu atmosferă ...

2289 EUR/m2 | 33 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234
11

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234

Apartament 3 Camere Ikea Pallady COD 234 - Apartament 3 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta pe Bdul Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 105 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi de ...

1600 EUR/m2 | 105 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Nicolae Teclu | Hils Brauner + Parcare
8

Garsoniera Nicolae Teclu | Hils Brauner + Parcare

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona Theodor Pallady, mai exact in complexul rezidential Hils Brauner, la 7 minute de statia de metrou Nicolae Teclu. Informații generale • Tipul apartamentului: 1 camere, tip: semidecomandat • Suprafața: 30 • Construită: m². • Etajul: ...

2997 EUR/m2 | 30 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0
7

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0

Apartament 2 Camere Ikea Pallady COD 235 comision 0 - Apartament 2 Camere Ikea Pallady - amplasarea excelenta Th Pallady - An de constructie 2026 - suprafata utila de 71 mp. - et 1 al unui bloc cu 11 etaje - este decomandata, beneficiaza de tamplarie PVC, usa metalica la intrare si usi ...

1479 EUR/m2 | 71 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea