Apartamente de vanzare Sector 3

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Bucuresti Sector 3 Companii Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
Metrou la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar
18

Metrou la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2013 EUR/m2 | 79 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Nicolae Teclu la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar
18

2019 EUR/m2 | 79 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu
13
3

2 Camere tip studio zona metrou Nicolae Teclu

Apartament 2 camere tip studio, amplasat in zona statiei de metrou Nicolae Teclu pe strada Gura Calitei nr. 95 sectorul 3, cu o suprafata totala utila de 68,70mp, etaj 4 4,lift, finisat complet premium, bai echipate complet, centrala proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie ...

1297 EUR/m2 | 69 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament 2 camere - Bloc 2019
12
1

Apartament 2 camere - Bloc 2019

Ai ajuns la etajul 1 și deschizi ușa apartamentului. Te primește un hol lung din care se desprind toate camerele, fiecare la locul ei. Compartimentarea e unul din lucrurile pe care le remarci imediat și pe care nu le uiți după vizită. Apartamentul este pozitionat pe Sud și are lumină toată ziua. Balconul ...

2206 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa
7

2 Camere Direct Dezvoltator 6 min STB Parcare Inlcusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 95.600 Euro + TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat mai bun si inteleg faptul ca pretul ...

1544 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa
7

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 129.300 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1522 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB
10

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 88.400 Euro + TVA pentru un avans de 15% Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la ...

1576 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata
15

2 Camere cu Parcare | Finalizat | Mobilat-Mutare imediata

Oportunitate excelentă pentru familie sau investiție! Apartament luminos și bine compartimentat, situat într-un bloc intim cu 5 etaje, într-o zonă liniștită și sigură. Caracteristici apartament: 2 camere decomandate, spațioase și luminoase 2 balcoane generoase Centrală proprie Complet mobilat și ...

2386 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
7

Garsoniera cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Garsoniera situata într-un ansamblu rezidențial nou din zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai căutate zone din Sector 3. Localizare excelentă: STB la aproximativ 50 m Metrou Titan la ~14 minute de mers pe jos Vis-a-vis de Auchan Titan Lidl chiar lângă bloc Acces rapid către Bd. Liviu ...

2724 EUR/m2 | 30 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Decomandat cu Parcare si Geam Baie la 2 min STB - Finalizat
11

Apartament de 2 camere, decomandat cu geam la baie situat la etajul 1 din 4 cu lift, bloc finalizat, amplasat într-o zonă liniștită, ferită de agitația urbană, ideală pentru locuit. Orientat Sud - ceea ce asigură lumină naturală din plin pe parcursul zilei, contribuind la un ambient plăcut și costuri ...

2100 EUR/m2 | 50 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Parcare Subterana Finalizat
7

2 Camere Parcare Subterana Finalizat

Apartament exclusivist cu 2 camere, situat la etajul 2 din 3 al unui imobil boutique, cu regim mic de înălțime, dedicat celor care apreciază confortul, intimitatea și calitatea superioară a locuirii. Apartamentul impresionează prin luminozitate naturală excelentă și o compartimentare inteligentă, ce ...

2409 EUR/m2 | 44 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB
10

2 Camere cu Parcare -Mutare Imediata/ 5 Minute STB

Apartament modern și intim, situat la etajul 1 din 3, într-un bloc nou finalizat în 2025, amplasat în una dintre cele mai căutate zone: Theodor Pallady. Cartier liniștit, cu infrastructură în plină dezvoltare și acces rapid la transport. Caracteristici principale: Parcare inclusă în preț Încălzire ...

2326 EUR/m2 | 46 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
10

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament de 2 camere, situat într-un ansamblu rezidențial nou din zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai căutate zone din Sector 3. Localizare excelentă: STB la aproximativ 50 m Metrou Titan la ~14 minute de mers pe jos Vis-a-vis de Auchan Titan Lidl chiar lângă bloc Acces rapid către ...

2628 EUR/m2 | 44 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan
8

2 Camere cu Parcare subterana vis-a-vis de Auchan Titan

Apartament cu două camere, amplasat într-un complex rezidențial recent finalizat, situat în zona Titan – Liviu Rebreanu, una dintre cele mai apreciate și bine conectate zone din Sector 3. Amplasament și accesibilitate: Stații STB la aproximativ 50 m de imobil Stația de metrou Titan la circa 14 minute ...

2544 EUR/m2 | 49 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata
13

2 Camere Finalizat cu Parcare inclusa -Mutare Imediata

Apartament modern cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui bloc nou, cu regim de înălțime redus, amplasat într-o zonă liniștită din Theodor Pallady, cu acces rapid către puncte de interes urban. Locuința este luminoasă, bine compartimentată și oferă un nivel ridicat de confort, fiind dotată cu: centrală ...

2576 EUR/m2 | 49 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere  Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa
11

2 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala/ 600 m STB-Parcare inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 92.700 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1652 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
9

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 93.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract - 95.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract - 97.800 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret ...

1463 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3  Camere  Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie
8

3 Camere Gradina Incalzire Pardoseala-Ideal investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: -132.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract -135.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract -138.400 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret ...

1639 EUR/m2 | 81 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere tip studio - Hills Pallady- EXCLUSIVITATE
13

Apartament 2 camere tip studio de vanzare ndash; Hills Pallady Va prezentam in exclusivitate un apartament tip studio cu 2 camere, situat in complexul Hills Pallady, o alegere excelenta atat pentru locuinta proprie, cat si pentru investitie. Locuinta are o suprafata de 53 mp si este situata la etajul ...

2406 EUR/m2 | 53 m2

theodor pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute
7

3 camere decomandat | Titanul nou | Metrou Teclu 12 minute

Locuinta face parte dintr-un imobil nou construit in zona Titan-Pallady, aproape de statia de metrou Nicolae Teclu si centrul comercial din care fac parte magazine precum: IKEA, Auchan, Kaufland, Lidl, Leroy Merlin, Jumbo, Dedeman, Jysk, KFC, McDonalds etc. Avans 50% - 116.715 euro + TVA avans 15% - ...

1495 EUR/m2 | 76 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

2 camere zona Pallady | Incalzire in pardoseala | Metrou Teclu 10 min
4

Ansamblu rezidential modern cu regim mic de inaltime, caracterizat printr-un grad ridicat de intimitate, apartamente spatioase gandite pentru eleganta si confort la mica distanta de tot ce ai nevoie dar totusi departe de forfota orasului, acces facil la natura si la numeroase puncte de interes ale zonei. Pentru ...

1690 EUR/m2 | 42 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
2

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 85.124 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 85.124 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1351 EUR/m2 | 63 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Decomandat, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 89.256 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50%- 89.256 € + tva 21%(parcare suprateran gratuit) In ...

1332 EUR/m2 | 67 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala
6
1

Titan Pallady, Ap 2 cam Studio, Incalzire in pardoseala

Locuinta face parte dintr-un imobil nou edificat in zona de dezvoltare Titan-Pallady, la aproximativ 2 minute de mers pe jos fata de statia STB si Parcul Teilor. Variante de plata: • Avans 15% - 73.554 € + tva 21% (discount parcare suprateran 50%) • Avans 50% - 73.554 € + tva 21% (parcare suprateran ...

1424 EUR/m2 | 52 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea