Apartamente de vanzare Sector 3

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria Mol, Lidl, Metrou
4
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria Mol, Lidl, Metrou

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 6 din 8 in bloc bloc reabilitat, curat, decent, bine compartimentat, instalatia electrica sanitara schimbata, spatii de depozitare, balcon inchis, usoare imbunatatiri, in zona regasind centre comerciale, scoli, facilitati, metroul la cateva minute. COD P1998

2271 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan
5
72

Apartament de vanzare cu 2 camere in zona Titan

Va oferim spre vanzare un apartament cu 2 camere situat in zona Titan la doar 4 minute de metrou. Apartamentul dispune de o suprafata de 56 mp, fiind situat la etajul 4 al unui imobil construit in anul 1990. Dispune de un loc de parcare! Pentru mai multe informatii va rugam apelati numarul afisat!

1500 EUR/m2 | 56 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Apart 3 camere 80mp Titan Grigorescu vizavi noul Lidl Bloc 2023
20
1

COMISION 0% CUMPARATOR !!! Apartament 3 camere in BLOC NOU, situat in Titan, VIS-A-VIS DE NOUL COMPLEX LIDL GRIGORESCU, cu acces direct din Bulevardul Nicolae Grigorescu si strada Drumul Lunca Merilor, la 200 metri de statia STB si la 900 m de Metrou Grigorescu si scoala 92, aproape de podul nou peste ...

2038 EUR/m2 | 80 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou 1 Decembrie 2 Camere Renovat
10
1

Metrou 1 Decembrie 2 Camere Renovat

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, 61mp la etajul 6 intr-un bloc construit in 2008. Se afla in apropriere de metrou 1 Decembrie, la 3 minute fata de statia de metrou. Blocul detine propria centrala termica ceea ce reprezinta un mare avantaj. Baia este complet mobilată și utilată, ...

2016 EUR/m2 | 54 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim
1

3 Camere Ideal Familie -Bloc Intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% - 117.724 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract - 121.365 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Descoperă noile apartamente situate într-un ansamblu ...

1579 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina -5 min STB
13

2 Camere cu Gradina -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.000 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -91.500 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA ...

2088 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -88.700 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2437 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
13

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -70.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

1860 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie
6

3 Camere Direct Dezvoltator Ideal Familie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere Tip imobil - P+3 etaje Total unitati ansamblu - 57 unitati Suprafata utila - 75.45 mp utili +48.3 mp balcon, total ...

2037 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu
3

Garsoniera Ideal Investitie -7 minute metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -65.130 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -69.472 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1706 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Bloc Intim CU Gradina
6
1

3 Camere Bloc Intim CU Gradina

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: - 122.800 Euro + TVA pentru un avans de 45% la antecontract - 138.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1856 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Zona Linistita -600 mt Metrou N.Teclu/Parcare Inclusa
4

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.857 Euro TVA inclus pentru un avans de 90% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere semidecomandat Tip ...

2073 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB
7

2 camere Direct Dezvoltator 5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -78.581 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -81.388 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -84.195 Euro +TVA pentru un avans de 15 % ...

1400 EUR/m2 | 56 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%
6
1

3 Camere Ideal Familie Credit Ipotecar 15%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - P+3 etaje Total ...

1500 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

PENTHOUSE LUX ETAJ 10+11, 5 Camere,  HERCESA VIVENDA
6

PENTHOUSE LUX ETAJ 10+11, 5 Camere, HERCESA VIVENDA

Oportunitate rara de achizitie a unui penthouse spectaculos, dispus pe doua niveluri, cu terasa generoasa si compartimentare excelenta, situat in complexul Hercesa Vivenda, pe Soseaua Morarilor, intr-un imobil nou, dat in folosinta in 2025. Cu o suprafata totala de 228,29 mp, aceasta proprietate ofera ...

1579 EUR/m2 | 228 m2

titan, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera mobilată si utilată cu buncăr antiatomic Dristor  Rm Sărat
8
1

Garsoniera mobilată si utilată cu buncăr antiatomic Dristor Rm Sărat

Vă oferim spre vânzare o garsonieră modernă, complet mobilată și utilată, ideală pentru locuit sau investiție. Detalii principale: Suprafață utilă: 37 mp Compartimentare: decomandată Etaj: 10 Orientare: est (lumină naturală dimineața) Stare: ultrafinisată, renovată complet Interior: Spațiu de dormit ...

2230 EUR/m2 | 37 m2

dristor, Sector 3, Bucuresti

Metrou Costin Georgian mobilata renovata garsoniera
8

Metrou Costin Georgian mobilata renovata garsoniera

Se propune spre vânzare o garsonieră situată în zona Costin Georgian, la doar 3 minute de mers pe jos de stația de metrou, ideală pentru locuit sau investiție. Locuința este amplasată la etajul 9 din 9 al unui bloc construit în anul 1967. Terasa blocului a fost recent refăcută, oferind un plus de siguranță ...

1838 EUR/m2 | 31 m2

Sector 3, Bucuresti

Piata Muncii-strada Campia Libertatii