Apartamente de vanzare Sector 3

Promovat
Metrou 1 Decembrie 1918 decomandat mobilat complet renovat 3 cam Ozana
8

Vă prezentăm spre vânzare un apartament decomandat cu 3 camere, situat în zona Ozana, Sector 3, la aproximativ 600 m de stația de metrou, într-o zonă liniștită, cu acces rapid către multiple puncte de interes. În imediata apropiere se află școală și grădiniță, ceea ce îl face ideal pentru familii. Locuința ...

2031 EUR/m2 | 64 m2

ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan
6

Ap. 2 Camere 70mp, Grigorescu-Metrou-parc IOR-Titan

Oferta completa pe www.prestige-rezidential.ro Birou vanzari dezvoltator – Comision 0% PREȚ Preț avans 45%: 129,000€ + TVA = 156,090€ Preț avans 15%: 138,000€ + TVA = 166,980€ Localizare: Zona Nicolae Grigorescu - Titan - Salajan -> Parc IOR - Mall Parklake - Auchan Titan Metrou: Nicolae Grigorescu, ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Sector 3, Bucuresti

Promovat
Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria Mol, Lidl, Metrou
4
1

Dristor, Ramnicu Valcea, Benzinaria Mol, Lidl, Metrou

Apartament cu 3 camere, semidecomandat, 6 din 8 in bloc bloc reabilitat, curat, decent, bine compartimentat, instalatia electrica sanitara schimbata, spatii de depozitare, balcon inchis, usoare imbunatatiri, in zona regasind centre comerciale, scoli, facilitati, metroul la cateva minute. COD P1998

2271 EUR/m2 | 70 m2

Dristor, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera in zona Titan
4
51

Vanzare garsoniera in zona Titan

Vanzare garsoniera in zona Titan,etaj 2 din 4,bloc construit in 1988,suprafata 33 mp.Garsoniera este luminoasa,cu camera spatioasa,bucatarie separata si baie.Se vinde mobilata si utilata.Zona este buna,aproape de magazine,piata,scoli si mijloace de transport in comun. Sunati pentru mai multe detali ...

1758 EUR/m2 | 33 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB
6

3 Camere Direct Dezvoltator -5 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -117.081 Euro +TVA pentru un avans de 90 % la antecontract -121.263 Euro +TVA pentru un avans de 50% la antecontract -125.444 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 84 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim
6
1

2 Camere Ideal Investitie -Bloc intim

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -89.809 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -93.017 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -96.224 Euro +TVA pentru un avans de 15% ...

1400 EUR/m2 | 64 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala/Credit Ipotecar 20%
7
1

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -86.128 Euro+ TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Investitie cu Parcare Inclusa-Acces Rapid STB/Credit Ipotecar
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -136.010 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1085 EUR/m2 | 125 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Finalizat -Disponibilitate Imediata
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 82.500 ...

1603 EUR/m2 | 51 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator
13

2 Camere cu Gradina Direct Dezoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -106.480 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -110.715 Euro TVA inclus pentru un avans de 15% la antecontract Pret parcare ...

2526 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 camere decomandate 5 min N.Teclu
7

3 camere decomandate 5 min N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare Termen Finalizare Noiembrie 2025 124.000 ...

1265 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie
7

Garsoniera Direct Dezvoltator -Ideal Investitie

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 61.400 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai ...

1637 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera ideal investitie -600 m STB
7

Garsoniera ideal investitie -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 70.200 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ai venit la SYA Towers, un ansamblu rezidențial pentru cei care isi doresc un trai cat ...

1683 EUR/m2 | 42 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB
7

2 Camere Ideal Investitie -6 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 109.626 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract -Discount 50% Parcare - 112.046 Euro TVA inclus pentru un avans de 30% la antecontract - 114.466 Euro TVA inclus pentru un avans de 15 % la antecontract Pret ...

1771 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita
9

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 124.300 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -Discount 50% Parcare - 127.300 Euro + TVA pentru un avans de 30% la antecontract - 130.300 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita ...

1463 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB
12

Garsoniera Direct Dezvoltator -500 mt STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -85.305 Euro TVA Inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Garsoniera Tip ...

2251 EUR/m2 | 38 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita
13

Garsoniera cu Gradina 500 mt STB/Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul firstoneresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -107.327 Euro TVA inclus pentru un avans de 50 % la antecontract Pret parcare :10.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate ...

2949 EUR/m2 | 36 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita
4

3 Camere Decomandat Ideal Familie -Zona Linistita

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -123.622 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -133.131 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1573 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8
1

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -77.313 Euro TVA inclus pentru un avans de 45% la antecontract -83.260 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona ...

1871 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.770 Euro TVA inclus pentru un avans de 45 % la antecontract -104.214 Euro TVA inclus pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1573 EUR/m2 | 62 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium-Credit Ipotecar 20% cu Parcare inclusa
6

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -108.172 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil ...

1180 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%
4

3 Camere Ideal Familie -Zona Linistita /Credit Ipotecar 20%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -110.026 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 3 camere decomandate Tip imobil - ...

1400 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa
7

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium cu Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -102.740 + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - Apartament 2 camere decomandate Tip imobil - P+10 ...

1121 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium
7
1

2 Camere cu Terasa -Finisaje Premium

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -96.740 Euro +TVA pentru un avans de 45% la antecontract -102.172 Euro +TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1056 EUR/m2 | 92 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea