Apartamente de vanzare Sector 3

Promovat
Apartament 3 camere | Palladium Residence, Bloc 1 | 79 mp | Etaj 5/11
14

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri
7
4

Vanzare garsoniera dubla Sfanta Vineri

Va propunem spre vanzare o garsoniera dubla, semidecomandat, confort 1, situat in cartierul Unirii, zona Sfatna VIneri, intr-un imobil construit in anul 1937, disponibil la etajul 5 din 6, cu lift, o suprafata utila de 35 mp si suprafata totala de 37 mp si centrala termica proprie. Nu se accepta credit ...

1571 EUR/m2 | 35 m2

unirii, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Calea Calarasilor adiacent
18

Calea Calarasilor adiacent

Apartament de 3 camere situat intr-o vila interbelica in zona Calea Calarasilor ndash; Hala Traian, cu acces rapid catre Piata Unirii si Metrou Piata Muncii. Caracteristici principale: Suprafata utila: 94 mp Compartimentare: 3 camere, 2 bai, hol, boxa pentru depozitare Amplasament: Parter inalt, ...

1871 EUR/m2 | 94 m2

calea calarasilor, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 7  minute, Incalzire in pardoseala
7
12

Titan Pallady - 3 camere, Metrou 7 minute, Incalzire in pardoseala

 123.000 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract   131.500 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Ansamblul format din 1 bloc a cate 3 scari cu design modern, cuprinde apartamente cu 2 camere tip studio, 2 camere, 3 camere si 4 camere. Locație excelenta în zona Pallady, la doar ...

1255 EUR/m2 | 98 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Unirii - P-ta Alba Iulia - Decebal, imobil nou S+P+4Etaje
10
23

Unirii - P-ta Alba Iulia - Decebal, imobil nou S+P+4Etaje

Direct dezvoltator - Bloc nou, Piața Alba Iulia - Decebal, str. Gh. Dem Teodorescu 29 Ansamblul de imobile S+P+4E, având funcțiunea de locuințe colective si parcare subterană, cu acces din str. Gh. Dem Teodorescu nr. 29. Imobilul cuprinde garsoniere, apartamente de doua si trei camere, iar la parter ...

3000 EUR/m2 | 64 m2

Unirii, Sector 3, Bucuresti

Apartament 4 camere
10
4

Apartament 4 camere

Apartament spațios de 4 camere, decomandat, cu o suprafață utilă de 83mp, situat la etajul 4 din 4, necesita renovare. Bloc reabilitat recent, izolatie, geamuri noi, casa scarii renovata. La 5 minute de mers pe jos pana la statia de metrou, scoala in fata blocului. Clasa energetica B

1807 EUR/m2 | 83 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Studio premium, compartimentare inteligentă | Mobilat & utilat complet
20

Studio modern, amenajat integral cu ajutorul unui designer de interior, situat în cadrul ansamblului rezidențial Sofia&Sya Residence, Locuința impresionează prin compartimentarea eficientă și utilizarea inteligentă a spațiului, fiind transformată din garsonieră într-un studio cochet și funcțional, ideal ...

2570 EUR/m2 | 47 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

2013 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou
10

Palladium Residence - finalizat 2016 - 8 minute metrou

2019 EUR/m2 | 79 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar
18

Metrou la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar

2013 EUR/m2 | 79 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou Nicolae Teclu la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar
18

2019 EUR/m2 | 79 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

Promovat
18

2013 EUR/m2 | 79 m2

Ozana, Sector 3, Bucuresti

garsoniera 2025
1
4

garsoniera 2025

ofer spre vanzare garsoniera spatioasa et 1 11, anul 2025 finalizare, in zona Auchan Titan, la strada de acces usor in zona cu mijloace de transport, in zona parc Teilor, unitati de invatamant. contact o72 72 77 98o Fara colaborare cu agentii

1974 EUR/m2 | 38 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

 Garsonieră modernă cu Parcare, ideală pentru locuit sau investiție
11

Garsonieră modernă, situată la etajul 2 din 4, într-un imobil recent finalizat, perfectă pentru cei care își doresc confort, lumină naturală și libertatea de a-și amenaja locuința după propriul stil. ✨ Caracteristici principale: Compartimentare eficientă, spațiu bine optimizat Luminoasă, cu atmosferă ...

2289 EUR/m2 | 33 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Top,ap in Confort City,Splaiul Unirii nr9,reper Vitan Barzesti,Pallady
8
17

Anuntul este valabil, altfel il dezactivam! Pentru detalii sau vizionari va rog sa ma sunati, nu lasati mesaje! Multumesc! Fara comision! Vă ofer spre vânzare un apartament modern și luminos,complet mobilat si utilat, cu totul nou situat în complexul rezidențial Confort City, la etajul 10 din 11, ...

1333 EUR/m2 | 66 m2

Splaiul Unirii, Sector 3, Bucuresti

Proprietar vand apartament 2 camere decomandat direct proprietar comision 0
5
8

Vând apartament 2 camere decomandat 49mp Ac, centrală An construcție 2017 Se poate vinde și cu loc de parcare. Se vinde complet mobilat (fără mașina de spălat, frigider și tvuri) sau complet utilat și mobilat la 122000).

2449 EUR/m2 | 49 m2

Titanul+Nou, Sector 3, Bucuresti

proprietar vand apartament cu două camere
10
27

proprietar vand apartament cu două camere

Direct proprietar vând apartament de 2 camere 50.000 euro , dispus pe 2 nivele plus pod, centrala proprie, etaj 5. Suprafata utila 36 mp plus pod. Apartamentul a fost renovat complet in anul 2023. Totul este nou, cum arata si imaginile: - centrala termica in condensare noua - calorifere - usi interioare ...

1386 EUR/m2 | 36 m2

Titan - Balta Albă, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort
12

4 Camere Ideal Familie Calitate si Confort

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -156.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -163.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1318 EUR/m2 | 119 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu
4

3 Camere Ideal Familie | 650 mt metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -148.700 Euro + TVA pentru un avans de 80% la antecontract -157.710 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -166.720 Euro + TVA pentru ...

1926 EUR/m2 | 77 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala
5

2 Camere Direct Dezvoltator -Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -173.031 EURO +TVA pentru un avans de 90% -P.Bonus -188.676 +TVA pentru un avans de 15% Pozitionare : zona Th.Pallady Tip proprietate:Apartament 2 camere ...

2316 EUR/m2 | 75 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa
9

4 Camere Spatioase Incalzire Pardoseala | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: Parcare inclusa 170.000 .Euro ...

1194 EUR/m2 | 142 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator
4

4 Camere Direct Dezvoltator

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Rossa-Residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook /Instagram/ ...

1018 EUR/m2 | 257 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala
8

4 Camere Direct Dezvoltator Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Syatowers.ro Pret proprietate: - 151.000 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract Pret parcare acoperita -14.000 Euro +TVA Pret parcare descoperita -10.000 Euro +TVA SYA Towers – Unde calitatea întâlnește echilibrul unei vieți moderne Bine ...

1523 EUR/m2 | 99 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea