Apartamente de vanzare Sector 3

Promovat
15 Minute Metrou Nicolae Grigorescu | Apartament 3 camere
8
10

15 Minute Metrou Nicolae Grigorescu | Apartament 3 camere

Ofer spre vanzare un apartament cu locație excelentă, aproape de grădiniță, școală, liceul Dante Alighieri și parcul IOR. La doar 15 minute de mers pe jos până la stația de metrou Nicolae Grigorescu. Detalii apartament: Etaj 4 4 Suprafață eficient compartimentată, cu 3 camere Construcție din 1983 Terasă ...

1667 EUR/m2 | 63 m2

Salajan, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Metrou la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar
18

Metrou la 8 minute - bloc 2016 - etaj intermediar

Apartament cu 3 camere situat in Palladium Residence, blocul 1, etaj 5 din 11, intr-un imobil construit in anul 2016. Suprafata utila este de 79 mp, inclusiv un balcon de 4 mp (separat de living prin usi culisante din sticla). Compartimentarea este practica si potrivita pentru o familie. Ambele bai ...

2013 EUR/m2 | 79 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Promovat
2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu   Theodor Pallady
10
8

2 camere, decomandat, zona metrou Nicolae Teclu Theodor Pallady

Va propunem spre vanzare apartament de 2 camere, decomandat, suprafata utila totala 58,30mp, etaj 1 4, finisaje premiun, baie echipata complet (cada cabina de dus, lavoar, vas wc ), centrala termina proprie, incalzire in pardoseala, contorizare individuala (apa, energie electrica, gaze naturale, ), Structura ...

1532 EUR/m2 | 58 m2

Theodor%2bPallady, Sector 3, Bucuresti

Promovat
Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou
4
1

Titan, Nicolae Grigorescu, Piata Ambrozie, Parc IOR, Metrou

Apartament cu 3 camere semidecomandat, 2 grupuri sanitare, geam la baie, renovat integral, instalatii electrice si sanitare schimbate, CENTRALA proprie, Aer conditionat, se vinde mobilat si utilat, cu bun gust, este luminos, are spatii de depozitare, balcon inchis in termopan, situat la parter inalt ...

2231 EUR/m2 | 65 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu
2

Garsoniera ideal investitie -650 m metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -67.700 Euro + TVA pentru un avans de 80 % la antecontract -71.780 Euro +TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -75.860 Euro + TVA pentru un ...

1918 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator | Finisaje Premium| Încălzire în Pardoseala
5

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.atenaresidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -72.632 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -74.871 Euro + TVA pentru un avans de 15 % la antecontract PROMO: Discount 50% la parcare ...

1847 EUR/m2 | 39 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala
8

2 Camere Ideal Investitie -Incalzire in pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -63.895 Euro + TVA pentru un avans de 45 % la antecontract -68.810 Euro + TVA pentru un avans de 20 % la antecontract Pozitionare : zona Theodor ...

1546 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB
5

Garsoniera Ideal Investitie -10 min STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.bestexpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -57.960 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -60.030 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract Parcare:10.000 Euro +TVA ...

1675 EUR/m2 | 35 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere Stefan cel Mare | Bloc 2015 | Mobilat | Decomandat
10
1

VG Real Estate vă propune spre vânzare un apartament situat în zona Stefan cel Mare, ideal pentru : familie sau investiție Informații generale • Tipul apartamentului: 2 camere, tip: decomandat • Suprafața: • Utilă: 52.78 m²; • Construită: 62 m². • Etajul: 6/x9 • Anul construcției: 2015 • Tipul ...

3354 EUR/m2 | 53 m2

Stefan cel Mare, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere tip mansardă, Sector 3   Strada Istriei | 142.000 Euro
10

Apartament 3 camere tip mansardă, Sector 3 Strada Istriei | 142.000 Euro

Vă propun spre vânzare un apartament de 3 camere, situat în Sectorul 3, pe Strada Istriei, într-un imobil construit în anul 1983, reabilitat termic în 2011. Locuința este amplasată la mansardă, pe Nivel 1 + Nivel 2, într-un bloc cu regim de înălțime P + 4E + Mansardă Nivel 1 + Mansardă Nivel 2 + Pod. Apartamentul ...

2119 EUR/m2 | 67 m2

Sector 3, Bucuresti

Apartament 2 camere decomandat | 53 mp | Parcare privata | 15 min metrou 1 Decembrie 1918
10

* Direct proprietar * NU doresc colaborare cu agentii sau agenti imobiliari. Va propun spre vanzare un apartament cu 2 camere decomandat, situat intr-o zona foarte bine conectata din Sector 3, la aproximativ 15 minute de statia de metrou Stația de metrou 1 Decembrie 1918, cu acces rapid catre mijloace ...

2353 EUR/m2 | 51 m2

1 Decembrie, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 camere| Compartimentare excelentă |2 balcoane| Încălzire pardoseala
16

Descoperă un apartament modern cu 3 camere, situat într-un bloc liniștit, cu regim redus de înălțime D+4 etaje, ideal pentru cei care își doresc confort, intimitate și acces rapid către principalele puncte de interes ale orașului. Locuința este bine compartimentată și se predă conform pozelor, fiind ...

2135 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Decebal-Voronet, apartament tip studio, centrala proprie, mobilat-utilat, ideal investitie
20

Daca sunteti in cautarea unei locuinte cochete, ideala pentru locuit sau de inchiriat, va propunem spre vanzare un apartament tip studio cu 2 camere, semidecomandat, confort 1, situat pe strada Voronet, cu iesire in Bulevardul Decebal,la 7 minute de metrou Piata Muncii, intr-un imobil construit in ...

2804 EUR/m2 | 28 m2

decebal, Sector 3, Bucuresti

Apartament 3 4 camere-Titan Piața Miniș
10
17

Apartament 3 4 camere-Titan Piața Miniș

Direct proprietar vând apartament în imobil din cărămidă,cu 4 etaje,reabilitat termic în urmă cu 2 ani.Blocul se află într-o zonă verde,liniștită,cu multe locuri de joacă,la 1 minut de creșă și grădiniță,în imediata apropiere fiind și școli,licee și piața Miniș.Se află la 10 minute de mers pe jos de ...

1935 EUR/m2 | 93 m2

Titan, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Ideal Familie Comision 0%
5

3 Camere Ideal Familie Comision 0%

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -115.702 Euro TVA 21% inclus Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 3 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total ...

1757 EUR/m2 | 66 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala
9

3 Camere Direct Dezvoltator Incalzire in Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul rossa-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -119.500 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -126.000 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip ...

1343 EUR/m2 | 89 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou
5

2 Camere Modern | Finisaje Premium | 10 min Metrou

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -90.909 Euro +TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

2212 EUR/m2 | 41 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala
5

2 Camere Ideal Investitie Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -76.033 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1900 EUR/m2 | 40 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa
5

2 Camere Direct Dezvoltator cu Terasa Spatioasa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -103.305 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1956 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu
5

2 Camere Direct Dezvoltator 10 min metrou N.Teclu

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul www.efy-residence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -93.388 Euro + TVA Parcare:7.000 Euro +TVA Pozitionare : zona Theodor Pallady Tip proprietate - 2 camere Tip imobil - D+P+3 etaje Total unitati ...

1768 EUR/m2 | 53 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa
11
1

5 Camere Ideal Familie 5 min N.Teclu | Parcare Inclusa

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul SofiaResidence.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 Facebook: Best Expert Imobiliare PROMO: parcare inclusa 220.000 .Euro ...

1160 EUR/m2 | 190 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB
4

3 Camere Terasa Generoasa- Finisaje Premium -600 m STB

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul Best Expert Imobiliare Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Sediu: Drumul Gura Crivatului, nr. 4-22, Sector 3 Waze: Best Expert Imobiliare Telefon Programari: 0741.531.808 Program vizionari: L-V 10:00-18:00 / S: 10:00-14:00 ...

2696 EUR/m2 | 85 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -140.850 Euro + TVA pentru un avans de 90% la antecontract -144.865 Euro + TVA pentru un avans de 50 % la antecontract -128.480 Euro + TVA ...

2071 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala
5

3 Camere cu Gradina -Incalzire Pardoseala

Oferta noastra completa o gasiti pe site-ul BestExpertimob.ro Birou vanzari dezvoltator Titan-Pallady Comision 0% Pret proprietate: -129.900 Euro + TVA pentru un avans de 50% la antecontract -136.900 Euro + TVA pentru un avans de 15% la antecontract Eden City Pallady este un ...

1910 EUR/m2 | 68 m2

Theodor Pallady, Sector 3, Bucuresti

Salvează căutarea