Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Hunedoara Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar
5
1

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar

Vând apartament 44 mp, cu 3 camere, hol, baie, bucătărie și balcon închis cu termopan. Este complet contorizat apă, gaz și curent electric, centrală termică plus aer condiționat și geamuri termopan. Este izolat termic la exterior. Este situat in zona Parc Dentrologic, str. Preot Nistor Socaciu la et. ...

909 EUR/m2 | 44 m2

Simeria, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare un apartament primitor, spațios și foarte bine întreținut, situat în cartierul Micro 5, etaj 3 din 8 cu lift funcțional ,una dintre zonele apreciate ale municipiului Hunedoara. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind pregătită pentru mutare imediată. Bucătărie ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

ap de vanzare 93 de metri patrati
10
23

ap de vanzare 93 de metri patrati

Apartament cu 4 camere și două băi de vânzare făcut la cheie cumpărat fără datori la etaj 2 merita văzut. pentru mai multe informații scrieți în privat! Multumesc.

333 EUR/m2 | 93 m2

Aninoasa, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
2

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala
10

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala

Apartament 3 camere semidecomandat in Petrosani, str Pacii ,etaj 1. Incalzire in pardoseala si centrala noua. Izolat exterior cu polistiren de 10cm, geamuri termopan tripan noi, gresie bucatarie, parchet pt camere, gresie si faianta pentru baie, cada cu hidromasaj, wc incastrat Geberit, prize si intrerupatoare ...

942 EUR/m2 | 69 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
5

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
8
39

Apartament de vânzare

Doar prin mesaje prin Publi24 pot răspunde la mesaje și întrebări pina marți, de miercuri am și telefon. Mulțumesc... Vînd apartament , 3 camere, balcon , cu suprafața utilă de 55 m. ( s-au chirie 1000 pe lună ) . Etaj 2 din 4. Blocul este construit din cărămidă. Apartament este locuibil cu toate utiliățile ...

909 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 3 camere decomandat
9
9

Vand apartament 3 camere decomandat

apartament de vânzare 3 camere decomandat renovat complet parchet laminat usa noua intrare metalica foarte rezistenta Usi interioare schimbate Centrala termica noua schimbata de 6 luni Aparat aer condiționat nou Se vinde complet mobilat Pentru detalii suplimentare sunati la numarul afisat

846 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Vânzare apartament
5
2

Vânzare apartament

Apartament cu 3 camere 65m2,la parter in cartierul viitorul bloc k3, bloc curat și liniștit

692 EUR/m2 | 65 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026
5
4

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026

Persoană fizică - vând apartament cu 2 camere semidecomandat, etajul 1, în Micro 15, zonă liniștită cu multă verdeață și cu scară renovată. - Renovat recent, finisaje moderne și de calitate (dețin toate bonurile fiscale + poze cu toată operațiunea); - Ușă nouă la intrare + geamuri noi de termopan; - ...

1184 EUR/m2 | 38 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

Apartament decomandat Deva zona B-dul Decebal-Kogalniceanu et.4 + boxa
5
3

Apartament 3 camere, decomandat ,zona B-dul Decebal-Kogalniceanu, et. 4 din 4,avand suprafata utila de 78mp. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai, hol si balcon inchis cu termopan, boxa. Dotari: bloc din caramida, izolat pe interior, centrala termica pe gaz, parchet din lemn masiv ...

1346 EUR/m2 | 78 m2

Decebal, Deva, Hunedoara

apartament cu 4 camere
5
1

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...