Apartamente de vanzare

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Hunedoara Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Vânzare apartament
5
3

Vânzare apartament

Apartament cu 3 camere 65m2,la parter in cartierul viitorul bloc k3, bloc curat și liniștit

692 EUR/m2 | 65 m2

Lupeni, Hunedoara

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!
10
2

Vând apartament cu două camere!Accept credit bancar!

Vând apartament cu două camere în Hunedoara, strada Eliberării Nr.7, bloc 1,în apropiere de Casa Vânătorului, de școlii, magazie, spital, piață,se vinde mobilat și utilat, prețul este negociabil!

987 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
6

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Apartament cu o cameră, în Orașul SIMERIA, Județul Hunedoara
10
2

Vindem apartament cu o cameră, în Orașul SIMERIA, Județul Hunedoara, în apropierea Gării CFR (Strada Victoriei)! Se acceptă și schimb cu apartament 1-2 camere în ARAD, stare bună, etaj inferior (1-2 sau parter), în Cartierul Aurel Vlaicu. Prețul: 35 000 EURO Apartamentul aflat la etajul 1, are atribuită ...

729 EUR/m2 | 48 m2

Simeria, Hunedoara

Vand apartament central in Vulcan HD
7
4

Vand apartament central in Vulcan HD

Vând inchiriez apartament cu două camere semidecomandat la parter situat în zona centrală. (Zona Penny, gradinita, Posta Romana). Apartamentul are doua camere, bucatarie, baie, camara, balcon, doua holuri si centrala termica. Acces rapid spre partiile de schi din Straja (15 min) Cab, Vulcan si partiile ...

421 EUR/m2 | 52 m2

Central, Vulcan, Hunedoara

vând apartament
10
3

vând apartament

Apartament cu 2 camere de vânzare,etaj 5 din 6, situat în Hațeg, zonă centrală, bulevard Tudor Vladimirescu nr.6 ,blocul este inclus în in programul de reabilitare termica,lift,acoperiș, panouri fotovoltaice. Renovat,mobilat,instalație de curent schimbată total,nu s-a fumat,nu au fost animale de companie, ...

1304 EUR/m2 | 56 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament  2 camere
10
10

Apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere Petrila strada Republicii bloc 109 et 1 ocupabil imediat

654 EUR/m2 | 52 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate
8

Apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 camere decomandate, cartier Gojdu, etaj 7 din 9, centrala termica, geamuri termopan, suprafata utila 42 mp, lift, ocupabil imediat

1190 EUR/m2 | 42 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare 2 camere
10
8

Apartament de vânzare 2 camere

Apartamentul cu baie renovata cu cabină duș camera mica pus recent parchet laminat, geamuri termopan,centrala termica cu condensare puțin folosita, bucătăria utilată, blocul a întrat în reabilitare termica și izolat cu vata bazaltica, balconul ieste închis cu geam termopan.

1000 EUR/m2 | 42 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5

Vand apartament 2 camere

Vând apartament 2 camere, decomandat,la cheie situat in Vulcan, județul Hunedoara, pe bulevardul Mihai Viteazu, etaj 3 din 4. Apartamentul este situat la soare, fiind si izolat pe exterior. Se vinde cu aproape toată mobila. Mai multe detalii in privat.

818 EUR/m2 | 55 m2

Vulcan, Hunedoara

Apartament 2 camere Petrila Strada alexandru sahia
5

Apartament 2 camere Petrila Strada alexandru sahia

apartament Petrila,Strada alexandru sahia bloc 15 b etaj 3 ap 23 . Ap are gaz apa centrată poprie mobilat tot ,doua camere,hol,baie,bucătărie cu terasă ușor negociabil . mobilat cu tot

500 EUR/m2 | 64 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament 2 camere, Hunedoara
8
3

Apartament 2 camere, Hunedoara

Apartament 2 camere, etaj 4 4, renovat, luminos, mobilat și utilat, 2 aparate de aer condiționat, calorifere fontă în camere, puse noi, costuri mici pentru că mențin căldură. Tablou electric nou cu protecție, lumini de siguranță în toate încăperile ( pt cazul în care se întrerupe curentul ). Zonă ...

885 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vânzare
8
39

Apartament de vânzare

Vînd apartament , 3 camere, balcon , cu suprafața utilă de 55 m. ( s-au chirie 1000 pe lună ) . Etaj 2 din 4. Blocul este construit din cărămidă. Apartament este locuibil cu toate utilitățile pentru locuire , mașină de spălat rufe cu uz de un an , televizor nou cu uz de un an , canapea nouă , telefon, ...

909 EUR/m2 | 55 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
4

Apartament 3 camere

Apartament 3 camere, decomandat,zona centrala, Et.1 din 4,bloc izolat termic, acoperis schimbat anul trecut, apa trasa separat, centrala gaz, balcon inchis,zona centrala, parcare in fața scării de la Primărie, 66 mp utili

652 EUR/m2 | 66 m2

Central, Petrila, Hunedoara

apartament cu 4 camere
5
1

apartament cu 4 camere

Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...

759 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 4 camere, semidecomandat, nemobilat, langa Piata Centrala din Deva
9

Apartament semidecomandat la etajul 4, nemobilat. Apartamentul este format din 2 dormitoare, o cameră trecere, sufragerie cu glasvant, bucătărie; are 2 balcoane închise ( la cameră și la bucătărie), 2 debarale și o baie. Este situat în imediata apropiere a pieței centrale din Deva.În apropiere este gara ...

22 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere
5
1

Apartament 3 camere

Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Buituri, Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament
10

Vând apartament

Vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, 50m2, în Lupeni, blocul A3,bloc îngrijit, etajul 5 din 10. - se vinde mobilat. Mobilierul este foarte bine intretinut ( necesită aragaz și pat dormitor) - centrala pe gaz - recent zugrăvit( decorativă), nu necesită reparații. - balcon mare,renovat - la 2 ...

600 EUR/m2 | 50 m2

A3, Lupeni, Hunedoara

Apartament 3 camere+garaj si boxa
11
4

Apartament 3 camere+garaj si boxa

Apartamentul are 3 camere, cu o suprafață de 80 mp. Balconul este închis cu termopan. Este situat la etajul 3 3 și are compartimentare decomandată. Dispune de centrală termică proprie și geamuri termopan. Fiecare etaj beneficiază de uscătorie pentru rufe. Blocul este amplasat într-o zonă cu multă verdeață, ...

1188 EUR/m2 | 80 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4

Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
12
2

Apartament 2camere

Proprietar vând apartament 2 camere,situat pe Str.Aleea Pescarilor,etajul 2,decomandat în suprafață de 51.31 metri pătrați,având o boxă la demisol. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, balcon închis cu termopan, centrala, instalație din cupru, ușă metalică,gresie, faianță,parchet melaminat.Apartamentul ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
3

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Garsonieră in Hunedoara
5

Garsonieră in Hunedoara

Se vinde exact ca in poze,La cheie, dispune de centrala termica nouă, climă, termopane etc. reformată total în 2020 situată lîngă GP Plaza.

1207 EUR/m2 | 29 m2

Micro 4, Hunedoara, Hunedoara

vând apartament
10
3

vând apartament

complect mobilat, balcon închis

1320 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, Aleea Liliacului, Lupeni, zona A
4

Apartament 2 camere, Aleea Liliacului, Lupeni, zona A

Se oferă spre vânzare apartament 2 camere, 44 mp, et. 1 din 4, bloc din caramida Situat într-una dintre cele mai liniștite și căutate zone din Lupeni, cu acces usor către stațiunea Straja. Apartamentul este renovat în proporție de aproximativ 80%, fiind ideal pentru cei care își doresc un spațiu care ...

864 EUR/m2 | 44 m2

A, Lupeni, Hunedoara

Apartament de vanzare
4

Apartament de vanzare

Vand apartament în Micro 6 cu 2 camere situat la etajul 3 din 4 .

621 EUR/m2 | 33 m2

Hunedoara, Hunedoara

vanzare 3

vanzare

apart. cu 2 camere situat în municipiul vulcan

357 EUR/m2 | 42 m2

Vulcan, Hunedoara

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1 42

Vand apartament 4 camere in Petrosani, zona ultracentrala - strada Aleea Poporului, etaj 1

Vand apartament 4 camere in Petrosani, ultracentral - strada Aleea Poporului, etaj 1 (bloc cu 4 etaje), decomandat, 2 bai, 2 balcoane - din care o logie (amandoua inchise cu tamplarie cu geam termopan), gresie, faianta, parchet din lemn de stejar - in camere, geamuri termopan, centrala ...

1211 EUR/m2 | 76 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament de vanzare
7

Apartament de vanzare

Vand apartament decomandat 2 camere la parc zona linistita cu vedere spre magura , mobilat si utilat cu tot ce este in el , ocupabil imediat , instalatia electrica cupru , contorizari separat , izolat termic cu acoperis , pentru vizualizare in fiecare zi , etj 4

1220 EUR/m2 | 50 m2

Simeria, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
32

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament
8
32

Vand apartament

Vând apartament cu 2 camere, decomandat - 41 mp - centrala - geamuri termopan cu tâmplărie PVC, - ușa antiefracție la intrare, - instalație electrica cupru la bucătărie - marmura la bucătărie Apartamentul se vinde partial mobilat. In vecinătate se afla supermarketuri, mijloace de transport în comun, ...

537 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar
5
1

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar

Vând apartament 44 mp, cu 3 camere, hol, baie, bucătărie și balcon închis cu termopan. Este complet contorizat apă, gaz și curent electric, centrală termică plus aer condiționat și geamuri termopan. Este izolat termic la exterior. Este situat in zona Parc Dentrologic, str. Preot Nistor Socaciu la et. ...

909 EUR/m2 | 44 m2

Simeria, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare un apartament primitor, spațios și foarte bine întreținut, situat în cartierul Micro 5, etaj 3 din 8 cu lift funcțional ,una dintre zonele apreciate ale municipiului Hunedoara. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind pregătită pentru mutare imediată. Bucătărie ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

ap de vanzare 93 de metri patrati
10
23

ap de vanzare 93 de metri patrati

Apartament cu 4 camere și două băi de vânzare făcut la cheie cumpărat fără datori la etaj 2 merita văzut. pentru mai multe informații scrieți în privat! Multumesc.