apartament de vanzare
Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Anunțuri promovate – Vezi toate
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
Apartament cu 3 camere semidecomandat, suprafață utilă 57 mp, situat la etajul 2, zona aeroport, strada păcii, foarte aproape de Lidl. Balconul este renovat și pe exterior. Blocul este din cărămidă. Direct proprietar, fără comision agenție.
789 EUR/m2 | 57 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
Se vinde apartament 2 camere, zona micro 5 ,Strada Eroilor,etaj 4 4 Apartamentul este compus din: 2 camere ,hol,bucatarie ,baie,balcon inchis,termopane,aer condiționat,centrala termica,acoperiș refăcut. Apartamentul este locuibil,se vinde complet mobilat (exceptând electronicele și electrocasnicele:Televizoare,masina ...
789 EUR/m2 | 38 m2
Hunedoara, Hunedoara
10 mai
Anunțuri – Anunțuri pe pagină: 20 50
Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR
1214 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:32
Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.
1239 EUR/m2 | 67 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:32
Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR
2778 EUR/m2 | 27 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:31
Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR
1196 EUR/m2 | 56 m2
Deva, Hunedoara
ieri 09:31
Proprietar, vand apartament comfort 1 cu doua camere decomandate de un hol mare, apt. luminat si foarte degajat la etajul 1 dintr-un bloc cu 4 etaje Atentie!! Pozele nu sunt editate! Cum se vede in poze... holul si bucataria asa sunt si in realitate mari.. ft degajate si spatioase.. Este situat in ...
877 EUR/m2 | 53 m2
Hunedoara, Hunedoara
ieri 08:53
- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...
1027 EUR/m2 | 73 m2
Deva, Hunedoara
ieri 08:23
Apartament situat in Orastie, 3 camere decomandat suprrafata utila. 64 mp, 2 bai, ( baie mica si baie mare cu ccada) cămară,balcon dublat, 2 dormitoare 1 cammera de zi Bucatarie si hol central in forma de ,L centrala termica. Etc. Se vinde mobilat sau nemobilat Fără frigider, masina de spălat si ...
1039 EUR/m2 | 64 m2
Orastie, Hunedoara
ieri 07:50
Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.
1149 EUR/m2 | 74 m2
Deva, Hunedoara
ieri 07:35
Apartament de vânzare! Brad, Str. Republicii, etajul 2 ( în centrul orașului, peste drum de primărie) - decomandat - izolat, geamuri de termopan - suprafață 52 m2 - balcon închis - zona liniștită - se poate locui - acte la zii Detalii suplimentare în privat!
1058 EUR/m2 | 52 m2
Brad, Hunedoara
ieri 05:18
Dacă vrei sa ai o locuinta asa cum ai visat mereu. Acum ai ocazia sa o amenajezi pe placul tău intr-un apartament cu o camera, proprietate privata, care este pregatit pentru a incepe finisajele interioare, are usa metalica si geam termopan, fără datorii. Este compus din baie, bucatarie si o camera, Este ...
471 EUR/m2 | 17 m2
Lupeni, Hunedoara
ieri 04:49
Apartament 2 camere decomandate, cartier Gojdu, etaj 7 din 9, centrala termica, geamuri termopan, suprafata utila 42 mp, lift, ocupabil imediat
1190 EUR/m2 | 42 m2
Gojdu, Deva, Hunedoara
ieri 00:31
Vand apartament 2 camere ,etaj 6 10 ,zona Mignon ,mobilat si utilat ,mutare imediata .Pret :45000 euro negociabil .
818 EUR/m2 | 55 m2
Petrosani, Hunedoara
21 mai
Apartament 2 camere cu balcon etaj 2 , Micro 4 Str. Crângului Nr. 2 , situat exact langa gradinita " Dumbrava Minunată " și Școala nr. 2 Apartamentul are suprafața utilă de 50mp și este complet renovat, mobilat și utilat, gata de mutat. Compartimentare: * living spațios * dormitor * bucătărie * ...
1100 EUR/m2 | 50 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
vând apartament cu 4 camere mobilat balcoane închise, centrală proprie. Mai multe detalii la telefon.
825 EUR/m2 | 80 m2
Petrila, Hunedoara
21 mai
Vând ap 2 camere semidecomandat, izolat exterior și interior, cablu electric schimbat, mobilat,curat, situat pe răsărit, magazine la doi pași Profi,Penny et 4 4
1000 EUR/m2 | 48 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
Apartament 2 camere decomandat, Bulevardul Decebal, modificat in living open space cu bucatarie, etajul 4 din 7, izolat pe interior, aer conditionat, centrala termica, geamuri si usi termopan, masini de spalat haine si vase, combina frigorifica. Se vinde mobilat, exact ca in fotografii. Modificarile ...
1193 EUR/m2 | 57 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
21 mai
1282 EUR/m2 | 78 m2
Progresul, Deva, Hunedoara
21 mai
vând apartament str.republicii bl 31, mobilat, termopane interior și exterior, gresie și faianță, centrala termică, parchet laminat...
561 EUR/m2 | 57 m2
Petrila, Hunedoara
21 mai
Etajul 3 Centrala Termopane Usa metalica
658 EUR/m2 | 38 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
apartament de vânzare în Deva la etajul 4.Se vinde mobilat .
1143 EUR/m2 | 35 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Apartament 55mp,plus boxă 8mp la subsol.Apartamentul se află în mun.Petroșani, str.Carpați, cart.Dimitrov.Sufrageria este orientată spre est, iar dormitorul și bucătăria spre vest. Blocul a fost reabilitat de curând atunci au fost montate ferestre termopan noi.Apartamentul este locuibil dar necesită ...
818 EUR/m2 | 55 m2
Petrosani, Hunedoara
21 mai
Apartamentul cu baie renovata cu cabină duș camera mica pus recent parchet laminat, geamuri termopan,centrala termica cu condensare puțin folosita, bucătăria utilată, blocul a întrat în reabilitare termica și izolat cu vata bazaltica, balconul ieste închis cu geam termopan.
1000 EUR/m2 | 42 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
Vând apartament 2 camere, decomandat,la cheie situat in Vulcan, județul Hunedoara, pe bulevardul Mihai Viteazu, etaj 3 din 4. Apartamentul este situat la soare, fiind si izolat pe exterior. Se vinde cu aproape toată mobila. Mai multe detalii in privat.
818 EUR/m2 | 55 m2
Vulcan, Hunedoara
21 mai
apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.
1169 EUR/m2 | 68 m2
Ultracentral, Deva, Hunedoara
21 mai
Apartament de vânzare Lupeni, Hunedoara (Zona A4) Ofer spre vânzare un apartament modern și primitor, situat în Lupeni, zona A4, la etajul 6, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție (inclusiv în regim turistic). Caracteristici principale: - Complet mobilat și utilat gata de mutare imediată - ...
700 EUR/m2 | 50 m2
Lupeni, Hunedoara
21 mai
Proprietar, vand apartament cu doua camere in localitatea Calan, judetul Hunedoara, in centru, pe strada Florilor, partea cu scoala. Apartamentul este intr-un bloc izolat, pe partea unde bate soarele, avand un confort termic ridicat. Stare buna, 2 camere + balcon. -Etaj 1, gaz, balcon inchis, mobilat ...
800 EUR/m2 | 45 m2
Calan, Hunedoara
21 mai
Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.
1032 EUR/m2 | 77 m2
Ceangaiască, Deva, Hunedoara
21 mai
Apartament de vânzare în zona Dunărea.
1091 EUR/m2 | 55 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
OPORTUNITATE: Apartament 2 Camere sau Spațiu Comercial Micro 3, Hunedoara Vand apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la parterul unui bloc de cărămidă (P+3) în zona ultracentrală a cartierului Micro 3,compus din : -hol întrare cu cămară -bucătărie cu cămară -living -hol între camere -dormitor ...
841 EUR/m2 | 44 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
apartament Petrila,Strada alexandru sahia bloc 15 b etaj 3 ap 23 . Ap are gaz apa centrată poprie mobilat tot ,doua camere,hol,baie,bucătărie cu terasă ușor negociabil . mobilat cu tot
500 EUR/m2 | 64 m2
Petrila, Hunedoara
21 mai
Apartament de vanzare etaj 4 micro 5 Hunedoara jud Hunedoara complet renovat si mobilat
922 EUR/m2 | 64 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
de vânzare,ap 4 cam,transformat din 3 cam,100 m2 construiți,Deva,Bld 22 Dec,Et1,bl11,living,3dormitoare,buc,debara,baie,cămară,2balcoane,vedere în două părți
1200 EUR/m2 | 90 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Vand Schimb apartament cu 3 camere, zona ultra centrala, B-dul Decebal, cu casa in Deva sau apartament cu garaj. Platesc diferenta de pret. Apartamentul este foarte spatios, decomandat, 3 camere, cu living si bucatarie foarte mari, 2 balcoane mari (fata si spate blocului) inchise cu geam termopan, ...
1294 EUR/m2 | 85 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Apartament 2 camere, etaj 4 4, renovat, luminos, mobilat și utilat, 2 aparate de aer condiționat, calorifere fontă în camere, puse noi, costuri mici pentru că mențin căldură. Tablou electric nou cu protecție, lumini de siguranță în toate încăperile ( pt cazul în care se întrerupe curentul ). Zonă ...
885 EUR/m2 | 52 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
Vînd apartament , 3 camere, balcon , cu suprafața utilă de 55 m. ( s-au chirie 1000 pe lună ) . Etaj 2 din 4. Blocul este construit din cărămidă. Apartament este locuibil cu toate utilitățile pentru locuire , mașină de spălat rufe cu uz de un an , televizor nou cu uz de un an , canapea nouă , telefon, ...
909 EUR/m2 | 55 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
Apartament 3 camere, decomandat,zona centrala, Et.1 din 4,bloc izolat termic, acoperis schimbat anul trecut, apa trasa separat, centrala gaz, balcon inchis,zona centrala, parcare in fața scării de la Primărie, 66 mp utili
652 EUR/m2 | 66 m2
Central, Petrila, Hunedoara
21 mai
Se vinde apartament la etajul 4 4 bloc cu acoperiș din țiglă. Se vinde mobilat si utilat.
1490 EUR/m2 | 49 m2
Piata, Deva, Hunedoara
21 mai
Se vinde în Deva, zona Carpați, apartament cu 3 camere, decomandat, 2 băi ( baia mare cu geam), bucătărie, hol, balcon, boxă la subsol, amenajat modern - geamuri termopan, gresie, faianță, parchet, lavabil, uși noi, centrală termică, mobilat și utilat. Apartamentul este situată la etajul 2 din 4, cu ...
1349 EUR/m2 | 74 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Vând apartament cu 4 camere modificat in: un salon cu balcon deschis ,două dormitoare , o bucătărie mare+o sala de luat masa și o baie , etajul 4 4, cu acoperiș de tablă făcut în august 2023, izolat interior ,geamuri PVC ,centrala pe gaz ,interfon la scara ,(un bloc cu vecini foarte liniștiți și civilizați ...
759 EUR/m2 | 58 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
Vand apartament 3 camere Petrila ,langa Cec,etajul 1 ,bloc de caramida izolat,balcon centrala termica aproape noua,scara cu vecini linistiti
833 EUR/m2 | 72 m2
Petrila, Hunedoara
21 mai
Apartament semidecomandat la etajul 4, nemobilat. Apartamentul este format din 2 dormitoare, o cameră trecere, sufragerie cu glasvant, bucătărie; are 2 balcoane închise ( la cameră și la bucătărie), 2 debarale și o baie. Este situat în imediata apropiere a pieței centrale din Deva.În apropiere este gara ...
22 EUR/m2 | 68 m2
Deva, Hunedoara
21 mai
Apartament complet renovat-nu necesită nici o investiție Ideal pentru mutare imediată Include parcare +2 boxe Vând apartament cu 2 camere, situat în Petrila, pe strada Transilvaniei (zona Poșta Veche), într-un bloc izolat exterior, cu acoperiș izolat, fără probleme. Etaj: 2 din 2 Suprafață utilă: ...
654 EUR/m2 | 58 m2
Petrila, Hunedoara
21 mai
Vând apartament cu 3 camere 58 mp., un balcon închis,unul deschis. Apartamentul este izolat interior și exterior, se vinde mobilat și utilat. Zona este Micro 4, în spatele complexului de la Bucegi, (mag. Panda),zonă bună și liniștită. Apartamentul este la parter, beci la subsol, fără defecte ascunse ...
1017 EUR/m2 | 58 m2
Buituri, Hunedoara, Hunedoara
21 mai
Vând garsoniera decomandata de 34m în Hunedoara pe Str Munteniei aproape de Supeco, Lidl,Kaufland,școli și grădinițe...etc. Se poate vedea oricând. Prețul este negociabil
941 EUR/m2 | 34 m2
Hunedoara, Hunedoara
21 mai
Vând apartament în Călan !!! Zonă semicentrala, 2 camere, etajul unu, în bloc reabilitat termic. Suprafață utilizabila 48.82 mp, decomandat și renovat total. Se vinde mobilat complet Conține și electrocasnice. Este locuibil în starea actuală. Pentru informații suplimentare și preț, pot fi contactată ...
231 EUR/m2 | 48 m2
Calan, Hunedoara
20 mai
Vand apartament de 2 camere,decomandat,etaj 2,mobilat si utilat ,zona linistita cu spatii verzi si parcare ,in apropiere piata agroalimentara,gradinita,scoli si magazine
600 EUR/m2 | 50 m2
Petrosani, Hunedoara
20 mai
Vând apartament 3 camere in suprafata de 105mp, compus din 2 dormitoare, sufragerie 50mp, baie și bucatarie. Este situat central, pe strada G.Cosbuc, într-un imobil nou construit cu 6 apartamente, curte închisă de 1000mp cu poarta cu telecomanda, izolatie exterioară cu polistiren și geamuri termopan. Incalzire ...
619 EUR/m2 | 105 m2
Orastie, Hunedoara
20 mai
Vând apartament cu 2 camere, semidecomandat, 50m2, în Lupeni, blocul A3,bloc îngrijit, etajul 5 din 10. - se vinde mobilat. Mobilierul este foarte bine intretinut ( necesită aragaz și pat dormitor) - centrala pe gaz - recent zugrăvit( decorativă), nu necesită reparații. - balcon mare,renovat - la 2 ...
600 EUR/m2 | 50 m2
A3, Lupeni, Hunedoara
20 mai
Vă prezentăm spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat în zona străzii 1Iunie. Apartamentul se află la etajul 1al unui imobil de 3 etaje, din cărămidă. Imobilul este compartimentat semidecomandat, astfel: hol, cămară, 1 bucătărie, 1 living, 2 dormitoare, 1 baie, 2 balcone închise cu termopan Este ...
1048 EUR/m2 | 62 m2
Brad, Hunedoara
20 mai
Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...
993 EUR/m2 | 73 m2
Astoria, Deva, Hunedoara
20 mai