Promovat
Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu
10
3

Apartament 2 camere, decomandat, strada N.Balcescu

Green House&Real Estate va propune spre vânzare un apartament cu 2 camere,decomandat,situat la etajul 9, strada Nicolae Balcescu . Detalii: -centrală termică proprie -geamuri termopan -decomandat -balcon -mobilat și utilat -suprafață 52 mp PREȚ: 50.000 Contacteaza-ne pentru mai multe detalii sau ...

962 EUR/m2 | 52 m2

Balcescu, Deva, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 2 camere, 44mp, etaj 1, anvelopat, zona Garii, Hunedoara
8
3

Agentie imobiliara, APOSTU ESTATE va ofera spre vanzare un apartamentu cu 2 camere semidecomandate, aflat la etajul 1 al unui imobil cu 3 etaje, situat in zona Garii, din Hunedoara. Apartamentul are o suprafata utila de 44mp, compartimentata astfel: - 1 dormitor - 1 sufragerie - 1 bucatarie - 1 baie - ...

977 EUR/m2 | 44 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu
10
2

Apartament 2 camere,decomandat, zona Zamfirescu

Green House & Real Estate va oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, într-o zonă foarte cautata zona Casa de pensii. Locuința are o suprafață de 50 mp și beneficiază urmatoarele avantaje: -mobilat si utilat,ocupabil imediat -bloc de caramida -usa metalica -usi interioare schimbate,noi -parchet ...

1590 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Promovat
Cladire noua, ideala pentru cazare sau spatii de birouri in Brad, Hd
14

De vanzare cladire noua, amplasata in municipiul Brad, judetul Hunedoara, intr-o zona centrala, accesibila si usor de reperat. Cladirea se afla pe un teren intravilan de 619 mp, cu acces direct din principala cale de circulatie care strabate orasul, E79 DN76. Imobilul, finalizat in 2025, are o suprafata ...

637 EUR/m2 | 502 m2

central, Brad, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere zona centrala
8
21

Apartament 3 camere zona centrala

Apartament 3 camere semidec, zona Eminescu-Scarisoara, etaj intermediar, bucatarie, baie, 46 mp+ balcon, CT, camara, termopane(2 camere), izolat exterior, , neamenajat. Ocupabil imediat! Pret 55.000 eur neg. Tel.

1196 EUR/m2 | 46 m2

Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

vand apartament m5 1

vand apartament m5

apartament de vânzare în micro 5 langa școala generală Nr 11 apartamentul este format din 2 camere bucătărie baie 2 holuri și 2 cămări zona liniștită apartamentul este la etajul 3

684 EUR/m2 | 38 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Apartament central
5

Apartament central

Vand apartament zona centrala pe bulevardul Republicii APartamentul este la etajul 3, dou camere,decomndate, parchet în tot aparyamentul., pret 60.

1000 EUR/m2 | 60 m2

Brad, Hunedoara

Apartament două camere Petroșani
8
1

Apartament două camere Petroșani

Vând apartament două camere in Petroșani, recent renovat, uși schimbate, coloană apă separat, gaz, termopane!

525 EUR/m2 | 40 m2

Petrosani, Hunedoara

vind apartament

vind apartament

vind apartament cu doua camere,Bl D4 etj 8,aer condiționat, centrala, geamuri și uși interioare din termopan, tel 077380893, pret 15,500 euro negociabil

344 EUR/m2 | 45 m2

Vulcan, Hunedoara

apartament cu 2 camere
4
1

apartament cu 2 camere

Vând urgent apartament cu 2 camere tip vagon , 40 mp2 , etaj 2 . Preț:48.000 euro ușor neg. Mai multe detalii la numărul de telefon!

1200 EUR/m2 | 40 m2

Simeria, Hunedoara

Vand apartament
10
1

Vand apartament

Vand apartament cu doua camere cu: -Vederw la soare -Bloc de caramida -Blocul este in proiect de reabilitare -Centrala pe gaz noua -Parchet nou -Usi schimbate recent -Renovat recent Mai multe detali la telefon sau fata locului!

700 EUR/m2 | 50 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament complet renovat
5
2

Apartament complet renovat

Apartament 2 camere complet renovat etaj 1 proprietar Calan 48000 euro Majoritatea apartamentelor de pe piață arată bine în poze, dar în realitate mai necesită bani, timp și nervi. Aici nu este cazul. Acest apartament este deja făcut. Complet. Corect. Nu vei mai avea de schimbat instalații, de spart ...

1200 EUR/m2 | 40 m2

Calan, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu
5
1

Vând apartament cu 3 camere, etajul 9 pe Nicolae Bălcescu

Vând apartament cu 3 camere,etaj 9 sau schimb cu casă, zona Ilia-Dobra plus diferența din partea cumpărătorului.Mai multe detalii la nr.de tel.

1015 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Central, 3 camere decomandat, lângă Stațiunea Strajarenovat, modernizat, izolat, acoperiș sarpanta.
10

Apartament potrivit pentru un stil de viață activ, conectat la comunitate dar si confortabil si independent. Este situat in zona centrala a orasului cu acces rapid la servicii publice si private. Orășel de munte, în apropiere de statiunea Straja îmbină un aer sportiv dar si retragerea in peisaj pentru ...

746 EUR/m2 | 67 m2

Petrila, Hunedoara

apartament 2 camere ultracentral
10
19

apartament 2 camere ultracentral

apartament 2 cam s-dec, zona ultracentrala,43 mp+balcon baie cu geam, amenajat , usi,.termopane, centrala termica,izolat, mobilat, utilat. Ocupabil imediat! Pret 300 eur luna +garantie.Tel.

7 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Imobil vanzare Hunedoara
10
5

Imobil vanzare Hunedoara

Apartament de vânzare Hunedoara, zonă liniștită Se oferă spre vânzare un apartament situat pe Bulevardul 1848, scara 1, parter, cu o suprafață utilă de 46 mp. Imobilul nu este racordat la utilități, însă toate rețelele sunt disponibile în apropiere și permit branșare rapidă. Locația este una liniștită, ...

522 EUR/m2 | 46 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vânzare apartament 6

Vânzare apartament

Vând apartament 3 camere decomandat, lângă Lidl,zona liniștită situat in Lupeni jud.Hunedoara.

Lupeni, Hunedoara

Vând apartament ,2 camere,hunedoara 1

Vând apartament ,2 camere,hunedoara

Ap se afla in centrul Hunedoarei și are 2 camere decomandate. Are ușa noua la intrare,gresie in camere,centrala proprie.Conductele de apa schimbate,noi,,este izolat blocul. Pt alte informații sunați la Tf de mai jos.

920 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

Garsoniera Brad (orasul Nou)
3

Garsoniera Brad (orasul Nou)

Vând garsoniera în Brad [orașul nou in spate la firul roșu] pe strada libertății etaj1 renovată ,cu vedere la stradă ,preț 22000 neg mai multe detalii Zero 727 unu 59 5 zero 8

1100 EUR/m2 | 20 m2

Brad, Hunedoara

Vând apartament 2 camere, Călan, 48 mp,  28 500EUR  negociabil, detalii în privat
8
6

Vând apartament 2 camere, Călan, 48 mp, 28 500EUR negociabil, detalii în privat

Vând apartament 2 camere în Călan, jud Hunedoara, zona centrală (toate ferestrele spre casă de cultură)etaj 4, 48 mp, în bloc nou reabilitat, preț: 28 500 EUR negociabil. Detalii în privat.

615 EUR/m2 | 48 m2

Central, Calan, Hunedoara

Apartament 2 camere
8

Apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere,suprafață 44 mp,balcon 3mp, etaj 4,situat in zona liniștită, se vinde cu mobila din imagini. Dotari: geamuri cu termopan, centrala termica Fondital, ,aer conditionat Daikin,mașină de spalat Arctic, 52.900 euro negociabil.

1202 EUR/m2 | 44 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu 3 camere
10
10

Vând apartament cu 3 camere

Vând apartament cu 3 camere in Petrila , str. 8 Martie , bl. 53 , sc. 2 , et. 4 . Balcon închis cu termopan + inox , gresie , faianță , termopane , apa trasa separat , izolat pe exterior , acoperiș de internita , suprafață totală 44 mp. Pt mai multe detalii la tel. Zero șapte cinci trei zero patru trei ...

534 EUR/m2 | 44 m2

Petrila, Hunedoara

Vând apartament Petroșani
5
2

Vând apartament Petroșani

Proprietar, vând apartament in Petroșani, la bulevard, lângă școala Nr 1 care are și grădiniță, la 5 minute de Jiul Shopping Center, piața, posta, poliție, statie autobuz, la 10 minute de universitatea din Petroșani. Apartamentul este la etajul 4 4 (posibilitate de mansardare, având spatiul din pod ...

907 EUR/m2 | 54 m2

Central, Petrosani, Hunedoara

apartament 2 camere
9
10

apartament 2 camere

apartament 2 camere etj 4 sau schimb + diferența din partea mea, zona str Mureșului, proprietar fără datorii, termopane gaz centrala, mai trebuie renovat după bunul plac al celui cel cumpăra

750 EUR/m2 | 40 m2

Micro 4, Hunedoara, Hunedoara

vând sau schimb apartament
5
3

vând sau schimb apartament

vând apartament oraș Petroșani zona aeroport etaj 2strada venus preț 17.000 euro 32mp cu centrala proprie sau schimb cu , casă undeva aproape de un oraș

531 EUR/m2 | 32 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 4 Camere
10
5

Apartament 4 Camere

Vând sau schimb cu casă apartament cu 4 camere, etaj 2, zona micro 2, recent renovat, mobilat și utilat, bucătărie open space, baie cu cabină duș și vas de toaletă cu bideu incorporat. 2 balcoane, unul închis cu termopan (cu debara),aproape de piață, magazine și farmacii. Prețul este ușor negociabil ...

1044 EUR/m2 | 90 m2

Orastie, Hunedoara

Vand  apartament in Vulcan 3

Vand apartament in Vulcan

Vand apartament in Vulcan langa scoala nr.5 .Apartamentul este compus din 2 camere ,o baie ,o bucătărie un balcon ,spațiu de depozitare .este situat la etajul 1 si nu are pereti exteriori. Necesita renovare totala .Pret 21.000 euro.

467 EUR/m2 | 45 m2

Vulcan, Hunedoara

vand apartament in M7
4
1

vand apartament in M7

vând urgent apartament cu 2 camere in M7 str Trandafirilor bl 17 et 10 lift nou bloc recent izolat

500 EUR/m2 | 40 m2

Hunedoara, Hunedoara

Ocazie-De vânzare apartament cu 3 camere decomandat
3
1

Ocazie-De vânzare apartament cu 3 camere decomandat

De vânzare apartament cu 3 camere,decomandat,suprafată utilă.67 mp.Apartamentul este mobilat ,are balcon închis cu termopan și ușă metalică la intrare.Se află pe Aleea Primăverii ,într-o zonă liniștită.

746 EUR/m2 | 67 m2

Brad, Hunedoara

vind apartament 17

vind apartament

vind apart ament 2 camere bucătărie, baie suprafața 45,37cu îmbunătățiri,gresie, faianță, parchet geamuri termopan, centrală pe gaz, izolat termic interior și exterior la parter bloc de cărămidă. accept și prima casa.nu raspund la mesaje, la nr de tel. afișat intre orele 09si20.apartantul se vinde gol. ...

551 EUR/m2 | 45 m2

Petrila, Hunedoara

apartament 4 camere
5

apartament 4 camere

Vând apartament mobilat 4 camere, 2 balcoane , 2 băi, 2 debarale situat în Petrila, str. Tudor Vladimirescu, bl. 36E, etaj 2, zonă liniștită, scara liniștită și curată. Apartamentul este mobilat, are centrala termică proprie, conducta de apă și apometru separat, frigider și aragaz puțin folosite, cuptor ...

556 EUR/m2 | 90 m2

Tudor Vladimirescu, Petrila, Hunedoara

vind apartament in hundoara 2 camere
5

vind apartament in hundoara 2 camere

Vind apartament 2 camere semidecomandat,micro 4,strada Mihai viteazul,B4,stare generală locuibilă cu grad mediu de uzură,timplarie PVC cu geam termopan inclusiv balconul,racordare la gaz,instalați funcționale,bloc izolat termic exterior,lift modernizat,acces facil și zona locuibilă și liniștită cu parcare ...

1023 EUR/m2 | 44 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere zona teatru
8
2

Apartament 2 camere zona teatru

Apartament 2 camere de vânzare Hunedoara, zona Teatru (central) Apartament cu 2 camere, situat la parter, suprafață 35 mp, complet renovat (instalații electrice și sanitare noi, finisaje moderne). Se vinde mobilat și utilat, totul nou, gata de mutare. Zonă foarte bună, centrală, aproape de magazine, ...

1057 EUR/m2 | 35 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere, etaj 2/4, complet mobilat și utilat, zonă cu facilități
11
1

Vă oferim spre vânzare/închiriere un apartament cu 2 camere, situat la etajul 2 al unui imobil cu 4 niveluri, amplasat într-o zonă cu acces facil către puncte de interes. Locuința este complet mobilată și utilată, fiind pregătită pentru mutare imediată. Compartimentarea este eficientă, cu spații bine ...

956 EUR/m2 | 45 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere Deva
9
2

Apartament 3 camere Deva

Exclusivitate | Apartament 3 camere | Etaj 1 | Zonă excelentă Împăratul Traian, Deva Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, semidecomandat, situat în Deva, în apreciata zonă Împăratul Traian, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Renovat complet în anul 2021, apartamentul ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere
7
12

Apartament 2 camere

Semidecomandat,mobilat,gaz2focuri,termopan la bucatarie,2debarale,terasa,acoperis

278 EUR/m2 | 54 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament 2camere Simeria
5
3

Apartament 2camere Simeria

Se oferă spre vânzare apartament 2camere Simeria, ultracentral. Situat într-un bloc de cărămidă, etaj 3din3.Este izolat la exterior, deasupra izolație +pod.Apartamentul a fost recent renovat. Se vinde mobilat. Preț 46.000 euro negociabil.

920 EUR/m2 | 50 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Se vinde apartament cu 2 camere,baie și bucătărie într-o zona linistita din Deva,mai exact pe Allea Streiului. Apartamentul este la parter cu o suprafață de 36 mp,nu deține balcon dar se vinde împreună cu 2 garaje situate chiar în fata blocului,realizate cu acordul primăriei.Apartamentul fiind nelocuit ...

1667 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere  decomandat, zona  Bejan
7
24

Apartament 2 camere decomandat, zona Bejan

Apartament 2 camere dec, zona Bejan, etaj intermediar, bucatarie, baie, hol, balcon, termopane, amenajat, izolat, centrala termica, numar camere: 2, numar bai: 1, suprafata 40 mp, lift, apa contorizata separat Ocupabil imediat! Pret 36.000 eur Tel.

947 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu
4
23

Apartament 2 camere dec, zona Zamfirescu

Apartament 2 camere decomandat, zona Zamfirescu, etaj 1, bucatarie, baie, hol, balcon + 38 mp, centrala termica, termopan, usa metalica, parchet Necesita renovare! .Pret 51.500 eur.

1355 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament 4 camere cu terasă
10

Vând apartament 4 camere cu terasă

Vând în zona Zăvoi, apartament 4 camere, transformat în 3 cu living, loft, bucătărie separată, două holuri, 2 băi, dintre care una la dormitorul principal, două dormitoare fiecare cu dressing. Apartamentul are o suprafață de 100 mp și o terasă de 20 mp cu o vedere superbă asupra orașului și împrejurimilor. ...

1470 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

vand garsoniera
9
7

vand garsoniera

garsoniera proprietate personală etaj 1 racordata la gaz apa trasa separat terasa termopan închisă ușa metal alba parțial mobilata.

441 EUR/m2 | 34 m2

Lupeni, Hunedoara

Apartament 3 camere renovat
9

Apartament 3 camere renovat

Apartament 3 camere de vânzare – zona Aleea Câmpului, Hunedoara (în spate la Flacăra) Se oferă spre vânzare un apartament cu 3 camere, situat într-o zonă liniștită și accesibilă, în spate la Flacăra, pe Aleea Câmpului. Locuința este amplasată la parter, ideală atât pentru familii, cât și pentru persoane ...

1017 EUR/m2 | 58 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere cu grădină, Hunedoara, micro 4, parter. Pret 36500 EUR neg
9
8

Vând apartament cu 2 camere, situat la parterul unui bloc din Hunedoara în cartierul Micro 4, zona liniștită. Apartament se află într-un bloc de cărămidă, pe mijloc, cu următoarele îmbunătățiri: * centrala termică proprie * ușa intrare antiefracție * geamuri termopan cu tâmplărie PVC * balcon închis ...

777 EUR/m2 | 47 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere..2 terase..centrală..termopane..  bloc D13 ..etajul 8!! 8

Vând apartament 3 camere..2 terase..centrală..termopane.. bloc D13 ..etajul 8!!

Detalli la nr de telefon... !!

294 EUR/m2 | 68 m2

Vulcan, Hunedoara

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu
7

vand apartament decomandat Deva , strada Eminescu

Proprietar Vand apartament spațios în Deva, zona Mihai Eminescu (vis-a-vis de Profi Super)! Nu rata ocazia de a te muta într-un apartament complet mobilat, situat într-o zonă liniștită,excelentă din Deva! Etaj 4 din 4, cu vedere spre partea din spate toate cele 4 ferestre oferă intimitate și lumină ...

1230 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

apartament 3 camere et.2
5

apartament 3 camere et.2

vând apartament 3 camere etaj 2 , se vinde complect mobilat aeroport vis a vis de peco lu Craciunescu (rompetrol) mai multe la tel

815 EUR/m2 | 65 m2

Petrosani, Hunedoara

se vinde apartament 3 camere
1
8

se vinde apartament 3 camere

vind ap 3 camere situat in Hunedoara str Batiz

635 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1   zona Gojdu- Scoala Generala nr.4
10

Apartament 2 camere in Deva, Et. 1 zona Gojdu- Scoala Generala nr.4

Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona Gojdu- Scoala Generala nr.4 Detalii imobil: etaj 1 in bloc de 4 etaje balcon inchis vedere pe 2 parti bloc izolat pe exterior baie cu geam usa metalica usi interioare schimbate termopan cu tamplarie PVC gresie, faianta centrala ...