Promovat
Cladire noua, ideala pentru cazare sau spatii de birouri in Brad, Hd
14

De vanzare cladire noua, amplasata in municipiul Brad, judetul Hunedoara, intr-o zona centrala, accesibila si usor de reperat. Cladirea se afla pe un teren intravilan de 619 mp, cu acces direct din principala cale de circulatie care strabate orasul, E79 DN76. Imobilul, finalizat in 2025, are o suprafata ...

637 EUR/m2 | 502 m2

central, Brad, Hunedoara

Promovat
Apartament 4 camere et 3 Petrosani
10
1

Apartament 4 camere et 3 Petrosani

De vânzare : Apartament 4 camere + 2 băi + 2 terase + hol + bucătărie . Decomandat . Suprafață 110 mp . Etaj 3 . Blocul este compus din 2 scări cu 2 apartamente per etaj . Îngrijit și întreținut . Bucătărie și living open space . Balcoane închise cu geamuri termopan de jos până sus . Mobilat cu mobilă ...

Petrosani, Hunedoara

Promovat
Apartament cu 1 camera, 30mp, decomandat, Zona centrala in Hunedoara
5
5

Agentia imobiliara APOSTU ESTATE va propune spre vanzare, in Reprezentare Exclusiva, un apartament cu 1 camera decomandat, situat la parterul unui imobiul cu 4 etaje, aflat in zona centrala din Hunedoara, pe strada Ion Creanga. Apartamentul are o suprafata utila de 30mp, compartimentata astfel: - 1 ...

1077 EUR/m2 | 30 m2

Central, Hunedoara, Hunedoara

Promovat
Apartament 3 camere Petrila
10
2

Apartament 3 camere Petrila

De vânzare : Apartament 3 camere + 2 băi + cămară + hol + bucătărie . Îngrijit și întreținut . Decomandat . Suprafață 80 mp . Mobilă în 2 din 3 camere , centrală pe gaz , geamuri termopan , apă trasă separat , parchet , gresie , faianță . Lângă apartament se află uscătorie comună și locuri pentru depozitare ...

463 EUR/m2 | 80 m2

Petrila, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

De vanzare apartament 3 camere Orastie
10
17

De vanzare apartament 3 camere Orastie

De vanzare apartament 3 camere, decomandat, conf. 1 doua balcoane , bloc din caramida, anul constructiei 1986, etaj 4 din 4, incalzire pe gaz, cu centrala termica Pret: 49.900 Euro (negociabil)

745 EUR/m2 | 67 m2

Orastie, Hunedoara

Apartament de vânzare
10
5

Apartament de vânzare

Ap.55mp două camere,plus boxă 8mp la subsol.Apartamentul necesită renovare completă.Se află în Mun.Petroșani str.Carpați (cart.Dimitrov ,în spatele Hotelului Petroșani) Blocul a fost reabilitat de curând,când au fost montate ferestre termopan noi.Sufrageria este orientată spre est ,iar dormitorul și ...

818 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament de vanzare cu 2 camere, mobilat, Aleea Romanilor, Deva
8

Apartament de vanzare cu 2 camere, bucatarie, baie, hol, situat in Deva, Aleea Romanilor, zona linistita, etaj 2 din 4 cu o suprafata utila de 33 mp. Dotari: centrala termica proprie noua, geamuri termopan, usa metalica la intrare, blocul este izolat pe exterior, un apartament calduros cu facturi de ...

1424 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Vând apartament în   Gura    Barza
1
1

Vând apartament în Gura Barza

Este situat la etajul 1 ,izolat exterior, încălzire centrala pe lemne ,renovat recent, mobilat partil, suprafața 51,48, decomandat

588 EUR/m2 | 51 m2

Criscior, Hunedoara

Apartament 2 camere de vânzare in Deva

Apartament 2 camere de vânzare in Deva

Proprietar, vând apartament cu doua camere, semidecomandat, etaj 4 4 ,două balcoane, zona Pompieri,Deva.

1184 EUR/m2 | 49 m2

Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria
8
2

Vand apartament 2 camere, Deva, zona Astoria

Propietar vand apartament cu 2 camere in stare foarte buna, situat in Deva pe strada Cioclovina, in zona Astoria. Apartamentul are o zona utila de 37 mp+balcon, izolat pe interior. Se afla la etajul 3 din 4, beneficiind de o pozitionare buna si multa liniste. Apartamentul este nemobilat dar bucataria ...

1216 EUR/m2 | 37 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

Vand apartament
8
32

Vand apartament

Vând apartament cu 2 camere, decomandat - 41 mp - centrala - geamuri termopan cu tâmplărie PVC, - ușa antiefracție la intrare, - instalație electrica cupru la bucătărie - marmura la bucătărie Apartamentul se vinde partial mobilat. In vecinătate se afla supermarketuri, mijloace de transport în comun, ...

537 EUR/m2 | 41 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere în Hunedoara, zona gării, 55000 euro neg
10
9

Vând apartament cu 3 camere în Hunedoara, situat central pe Str Avram Iancu într-un bloc de cărămidă. Este dotat cu : * ușă antiefracție la intrare * geamuri termopan cu tâmplărie din lemn * zugrăvit in lavabil * centrala termică proprie * gresie și faianță * geam la baie și cadă mare * ...

982 EUR/m2 | 56 m2

Hunedoara, Hunedoara

apartament doua camere etaj 3
5
4

apartament doua camere etaj 3

vand apartament in petrila str.republicii ,bl.66 7 etaj 3 la strada principala,vis a vis de brutaria tiny.bloc izolat ,balcon inchis,termopane ,centrala pe gaz,mobilat.acte in regula,fara datorii.contact .

709 EUR/m2 | 55 m2

Petrila, Hunedoara

Cameră la camin  bloc  x2 20

Cameră la camin bloc x2

Vand cameră cămin bloc x 2 Strada Ciprian Porumbescu Preț 18 mii euro negociabil

600 EUR/m2 | 30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament de vanzare

Apartament de vanzare

Vând apartament 2 camere, etaj1 geamuri termopan centrală noua in orașul Calan ,detalii in privat.

814 EUR/m2 | 43 m2

Centru , Calan, Hunedoara

apartament
5

apartament

Se vinde apartament 2 camere ,debara,balcon! centrală termică proprie Etajul 5 cu lift in functiune!

714 EUR/m2 | 47 m2

Vulcan, Hunedoara

Vând 2 camere Straja Lupeni ,lângă Jandarmerie 36000 EUR
7
1

Vând 2 camere Straja Lupeni ,lângă Jandarmerie 36000 EUR

Vând ap.2 camere ,decomandat ,etaj 1,pozitie sudica,locuibil ,mobilat ,aragaz,frigider ,mașină spălat,TV,centrala gaz ,termopane ,suprafață 62m2 și boxă subsol ,zona turistica ,lângă piață Pret 36000 euro tel

726 EUR/m2 | 62 m2

Lupeni, Hunedoara

Propuetar Apartament 3 camere 5

Propuetar Apartament 3 camere

Apartament 3 camere semidecomandat Situat pe strada Batiz partea de jos catre stadion foarte multa liniste Etaj P 4 Apartamentul trebuie renovat (este inceput ) Esential pentru investitie sau AirBnb Toate actele necesare pt vanzare Mai multe detalii la telefon !

520 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

vand apartament 2 camere Petrosani, Hunedoara
6
8

vand apartament 2 camere Petrosani, Hunedoara

Vand apartament cu 2 camere decomandate, confort I, la etajul 2, situat langa sosea, statia de autobuz, statia de taxi, piata si magazine. Locuinta este izolata la exterior, are centrala termica noua pe gaz, aer conditionat, geamuri termopane, usa metalica si balcon inchis(este situat in blocul turn ...

589 EUR/m2 | 56 m2

Petrosani, Hunedoara

vând garsonieră
6
28

vând garsonieră

Situat lângă magazinul lidl,de la amiază până seara este soare,aproape către stațiunea Straja, așezat pe mijloc,călduroasă, utilități separat,fără datori.

433 EUR/m2 | 30 m2

Central, Lupeni, Hunedoara

Apartament 2 camere
8
1

Apartament 2 camere

Apartament in spatele primăriei, lîngă centru, in A5,Profi, piata, magazine, etc Curent, apă și gaz plătite la zi,mobilat cum se vede, decomandat cu vedere în 3 direcţii, termopane, centrala pe gaz,2 focuri de gaz instalații de gaz și curent noi, plăți la zi, vecini liniștiți și scară curată. Contact ...

425 EUR/m2 | 40 m2

Vulcan, Hunedoara

Garsoniera de vanzare
5
5

Garsoniera de vanzare

Vand garsoniera ultramoderna, compartimentata in: zona de dormit, zona living, zona office, baie si bucatarie. Are instalatie electrica pe cupru si instalatii sanitare noi, izolata termic, mobilata și utilata doar cu produse noi, de calitate și în garanție (plita, frigider Electrolux), TV LG 4K, 108 ...

1417 EUR/m2 | 30 m2

Hunedoara, Hunedoara

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar
5
1

Vând apartament 3 camere Simeria direct de la proprietar

Vând apartament 44 mp, cu 3 camere, hol, baie, bucătărie și balcon închis cu termopan. Este complet contorizat apă, gaz și curent electric, centrală termică plus aer condiționat și geamuri termopan. Este izolat termic la exterior. Este situat in zona Parc Dentrologic, str. Preot Nistor Socaciu la et. ...

909 EUR/m2 | 44 m2

Simeria, Hunedoara

Apartament 3 camere + garaj și boxă-Brad HD.
10

Apartament 3 camere + garaj și boxă-Brad HD.

Direct de la proprietar Apartament de vânzare în mun. Brad, str. Vînătorilor(lângă sala de sport), situat la etajul. 1, într-un bloc, cu acoperiș, P+2, cu o singură scară, cu 6 apartamente în total, 2 pe etaj. Apartamentul este decomandat și este compus din 3 camere, 2 băi, bucătărie, hol și două ...

1225 EUR/m2 | 89 m2

Brad, Hunedoara

Apartament de vanzare in Deva
1
11

Apartament de vanzare in Deva

De vanzare apartament 3 camere,2 bai, balcon, pe Bulevardul Decebal , blocul B , Pretul 100.000 euro, usor negociabil. Pentru mai multe detalii va raspund la mesaje aici sau pe whats'app

1493 EUR/m2 | 67 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vând apartament la cheie
10
12

Vând apartament la cheie

Vând apartament cu 2 camere,la cheie,complet mobilat și utilat,cu centrala pe gaz,balcon de 7 m,situat la etajul 6 din 10

510 EUR/m2 | 50 m2

Vulcan, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
5
1

Vand apartament 2 camere

Ofer spre vânzare un apartament primitor, spațios și foarte bine întreținut, situat în cartierul Micro 5, etaj 3 din 8 cu lift funcțional ,una dintre zonele apreciate ale municipiului Hunedoara. Locuința este ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție, fiind pregătită pentru mutare imediată. Bucătărie ...

1100 EUR/m2 | 50 m2

Hunedoara, Hunedoara

vând apartament in orașul Uricani str.Uniri et.3 3

vând apartament in orașul Uricani str.Uniri et.3

apartamentul este cu două camere baie bucătărie terasă închisă cu termopane tripane în tot apartamentul, două focuri de gaz, coloană de apă separat ,blocul este în anvelopare să schimbat acoperișul cu țiglă metalică Bilca, urmează a fi făcută și izolarea în cursul anului ăsta, scară cu vecinii liniștit, ...

328 EUR/m2 | 58 m2

Uricani, Hunedoara

ap de vanzare 93 de metri patrati
10
23

ap de vanzare 93 de metri patrati

Apartament cu 4 camere și două băi de vânzare făcut la cheie cumpărat fără datori la etaj 2 merita văzut. pentru mai multe informații scrieți în privat! Multumesc.

333 EUR/m2 | 93 m2

Aninoasa, Hunedoara

Apartament modern,2 camere, dotari premium, tehnologie smart
7
1

Blitz vă prezintă în exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, cu suprafață utilă de 43 mp, situat la etajul 1/4, în compartimentare semidecomandată, într-un ansamblu rezidențial nou care oferă facilități premium precum lift, locuri de parcare și o cafenea la parterul clădirii. Apartamentul este ...

1674 EUR/m2 | 43 m2

Orastie, Hunedoara

Apartament 2 camere Smart, situat in Ansamblu Nou
14
1

Apartament 2 camere Smart, situat in Ansamblu Nou

Blitz vă prezintă în exclusivitate un apartament modern cu 2 camere, cu suprafață utilă de 43 mp, situat la Parterul Ansamblului , în compartimentare semidecomandată, într-un ansamblu rezidențial nou care oferă facilități premium precum lift, locuri de parcare și o cafenea la parterul clădirii. Apartamentul ...

1674 EUR/m2 | 43 m2

Orastie, Hunedoara

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala
10

Ap 3 camere cu inalzire in pardoseala

Apartament 3 camere semidecomandat in Petrosani, str Pacii ,etaj 1. Incalzire in pardoseala si centrala noua. Izolat exterior cu polistiren de 10cm, geamuri termopan tripan noi, gresie bucatarie, parchet pt camere, gresie si faianta pentru baie, cada cu hidromasaj, wc incastrat Geberit, prize si intrerupatoare ...

942 EUR/m2 | 69 m2

Petrosani, Hunedoara

Vand apartament Petroșani
4
5

Vand apartament Petroșani

Vand apartament Petroșani str Saturn 2 camere etaj 3. Centrala termica. Pret 18000 euro

450 EUR/m2 | 40 m2

Sud, Petrosani, Hunedoara

Vând ap 2 camere
5
4

Vând ap 2 camere

Vând ap 2 camere Petrosani

660 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament 2camere
4
3

Apartament 2camere

Vând apartament 2 camere in Deva Micro,40 m pătrați, bucătărie,baie,hol,debara,balcon termopan, pereți izolați interior și exterior,apa gaz curent contorizate individual,parțial mobilat,etaj 6 din 10 cu lift functionabil 24 din 24,cu loc de parcare.Pret 38000 euro negociabil.detalii la tel.

950 EUR/m2 | 40 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere
16
6

Apartament 2 camere

Vánd apartament cu dou camere pe str.Paringuluibl.Bl.A3 sc.2 ,et7 din 10 Apartamentul necesita renovare. Pret 17000 euro.usor negociabil Telefon

304 EUR/m2 | 56 m2

Lupeni, Hunedoara

Garsoniera de vanzare, 35 mp - Deva
4
1

Garsoniera de vanzare, 35 mp - Deva

Blitz vă propune spre vânzare o garsonieră confort sporit, situată într-o zonă liniștită și apreciată – Miorița, ideală atât pentru locuit, cât și pentru investiție. Imobilul este amplasat la etajul 3 al unui bloc bine întreținut și beneficiază de o suprafață utilă de 35 mp, fiind compartimentat eficient ...

1214 EUR/m2 | 35 m2

Deva, Hunedoara

Apartament  de vânzare 3

Apartament de vânzare

Vând apartament în oraș Uricani HD, str.Republicii,bl.9.ap27,acoperiș nou,bloc anvelopa recent

370 EUR/m2 | 54 m2

Uricani, Hunedoara

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Micro 15, situat pe mijloc, semimobilat
10
2

Vand apartament 2 camere decomandat in Deva, zona Micro 15, situat pe mijloc, etaj 8, bloc de 10 etaje izolat exterior, suprafata utila 36 mp + balconul, apa contorizata si trasa separat, centrala termica, instalatia termica pe cupru, senzor de gaz, termopane, balcon inchis in PVC cu geam termopan, gresie, ...

972 EUR/m2 | 36 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

Vanzare apartament 2 camere
10
1

Vanzare apartament 2 camere

**De vânzare apartament 2 camere Petrila, Hunedoara** Apartament cu 2 camere, situat în Petrila, cartier 8 Martie, in D-uri, la etajul 3 din 4, cu o suprafață de aproximativ 60 m . Bloc din cărămidă, izolat pe interior la pereții exteriori. Apartamentul este în curs de renovare: * instalație electrică ...

475 EUR/m2 | 60 m2

Petrila, Hunedoara

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 38 mp, zona Dacia
17
1

Apartament de vanzare, cu 2 camere, 38 mp, zona Dacia

BLITZ va prezenta un apartament cu 2 camere, semidecomandat, situat la etajul 2 al unui bloc cu 4 etaje, într-o zonă extrem de liniștită, ideal pentru cei care își doresc confort și intimitate. Cu o suprafață totală de 38 mp, acest apartament este perfect utilat și mobilat, oferind un spațiu optim pentru ...

1526 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Proprietar, vand apartament cu 4 camere situat in Deva, Aleea Constructorilor.
2
9

Apartament cu 4 camere situat in Deva, str. Aleea Constructorilor, bl. E4, et.3, suprafata totala 80.11 mp, zona linistita, distanta mare intre blocuri cu zona verde, vecini buni, foarte aproape de scoala Andrei Saguna si de gradinita (nu se traverseaza strada), blocul este din caramida si e izolat. Amplasarea ...

1028 EUR/m2 | 72 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 3 camere decomandat
9
8

Vand apartament 3 camere decomandat

apartament de vânzare 3 camere decomandat renovat complet parchet laminat usa noua intrare metalica foarte rezistenta Usi interioare schimbate Centrala termica noua schimbata de 6 luni Aparat aer condiționat nou Se vinde complet mobilat Pentru detalii suplimentare sunati la numarul afisat

846 EUR/m2 | 52 m2

Hunedoara, Hunedoara

Apartament 3 camere in zona centrala Petrosani, disponibil imediat.
3

Apartament cu 3 camere, disponibil imediat , pentru renovare. Zona centrala aproape de licee, situat intr-o zona foarte buna , aproape de Carrefour, Lidl , Dedeman , Profi, spital, zona este liniștită , cu mult spațiu verde, si liniște. Apartamentul are vedere de ambele părți și este situat pe mijloc. ...

573 EUR/m2 | 75 m2

Petrosani, Hunedoara

de vanzare apartement cu 3 camere
7

de vanzare apartement cu 3 camere

de vanzare apartamen cu 3 camere, situat in Petrila, 22 decembrie, zona linistita

614 EUR/m2 | 57 m2

Petrila, Hunedoara

Vand apartament 2 camere
8
1

Vand apartament 2 camere

Vand apartament 2 camere situat in Simeria, str. Piata Unirii, bl.4, etaj 3 din 4. Imobilul este situat langa Scoala Generala Nr. 2. Configuratia apartamentului: - sufragerie - dormitor - bucatarie - baie - hol - camara - balcon Suprafata utila = 44 mp, plus balcon Apartamentul este dotat cu centrala ...

1125 EUR/m2 | 44 m2

Central, Simeria, Hunedoara

Apartament 2 camere ultracentral
10
6

Apartament 2 camere ultracentral

Vând apartament 2 camere ultracentral, etaj 2 42 mp + balcon (Zona Academia de Bere) Apartament situat pe mijloc, păstrează căldura iarna și răcoarea vara, cu costuri reduse la întreținere. Renovat integral în 2020 cu materiale de calitate! Instalație electrică complet nouă (inclusiv panou siguranțe), ...

1702 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

ap +garaj dragalina zona  central
4
2

ap +garaj dragalina zona central

ap dragalina ptr mutare inst electica noua incalzire pardoseala boxa 10 m zona centrala situat la soare parter inalt renovat complect plus garaj la 10 m de ap garaj nou si curent sau schimb cu ap in tara Multumesc

1618 EUR/m2 | 55 m2

Petrosani, Hunedoara

Vând apartament cu  2 camere
5
8

Vând apartament cu 2 camere

Vând apartament cu 2 camere situat în Petroșani, strada Oituz (zona Lidl),etaj 3 3,sarpanta cu țiglă, izolat interior-exterior, CT, termopane, ușă metalică, parchet. Preț 34000 euro,relații la tel .

680 EUR/m2 | 50 m2

Petrosani, Hunedoara

Apartament de vânzare
8

Apartament de vânzare

Vând apartament cu 2 camere decomandate, cu îmbunătățiri, etaj 2, aproape de centru, magazine, școală, Apartamentul eate ocupabil imediat.

1649 EUR/m2 | 37 m2

Hateg, Hunedoara

Apartament de vanzare
9

Apartament de vanzare

Vand apartament 3 camere, etaj 4, situat pe Aleea Scolii Apartamentul se vinde utilat si renovat, Suprafata utila 45m2, centrala proprie, instalatie electrica schimbata, AC Mai multe detalii la telefon.

1333 EUR/m2 | 45 m2

Hateg, Hunedoara

Vând apartament
6
1

Vând apartament

Vand apartament 2 camere decomandat,Minerului Et 1, centrală termica pe gaz, parchet rașchetat in camere, stare bună.

1276 EUR/m2 | 38 m2

Micro+15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026
5
4

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026

Persoană fizică - vând apartament cu 2 camere semidecomandat, etajul 1, în Micro 15, zonă liniștită cu multă verdeață și cu scară renovată. - Renovat recent, finisaje moderne și de calitate (dețin toate bonurile fiscale + poze cu toată operațiunea); - Ușă nouă la intrare + geamuri noi de termopan; - ...

1184 EUR/m2 | 38 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere - strada Parângului
5

Apartament 2 camere - strada Parângului

Se oferă spre vânzare apartament cu 2 camere, decomandat, situat în Lupeni pe strada Parângului, etaj 1 10, ideal atât pentru locuit, cât și pentru investiție, aflându-se la 15 minute de stațiunea Straja și 30 minute de stațiunea Părâng. Acces facil la magazine, Spitalul Municipal Lupeni, școli și stații ...