Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Hunedoara Deva Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele
Caută cu AI (Beta)
Resetează
Trimite

Anunțuri promovate Vezi toate

Promovat
  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Vilă P+1 Deva
10
31

Vilă P+1 Deva

Vilă P+1 Deva strada Zavoi, constructie nouă din cărămidă poroterm acoperită cu țiglă metalica, SC 293 mp, ST teren 500 mp imprejmuit cu gard de zidărie iluminat noaptea. La parter avem living cu șemineu, bucătărie, cămară, terasă, barbeque, cuptor de pâine, baie, camera de oaspeți, cameră tehnică și ...

939 EUR/m2 | 293 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
5

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026
5
4

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026

Persoană fizică - vând apartament cu 2 camere semidecomandat, etajul 1, în Micro 15, zonă liniștită cu multă verdeață și cu scară renovată. - Renovat recent, finisaje moderne și de calitate (dețin toate bonurile fiscale + poze cu toată operațiunea); - Ușă nouă la intrare + geamuri noi de termopan; - ...

1184 EUR/m2 | 38 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

Apartament decomandat Deva zona B-dul Decebal-Kogalniceanu et.4 + boxa
5
3

Apartament 3 camere, decomandat ,zona B-dul Decebal-Kogalniceanu, et. 4 din 4,avand suprafata utila de 78mp. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai, hol si balcon inchis cu termopan, boxa. Dotari: bloc din caramida, izolat pe interior, centrala termica pe gaz, parchet din lemn masiv ...

1346 EUR/m2 | 78 m2

Decebal, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4