Apartamente de vanzare Deva

Hartă Listă
Filtre active: Imobiliare Apartamente de vanzare Hunedoara Deva Persoane Incalzire: Centrala proprie Șterge toate filtrele

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
6

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate
8

Apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 camere decomandate, cartier Gojdu, etaj 7 din 9, centrala termica, geamuri termopan, suprafata utila 42 mp, lift, ocupabil imediat

1190 EUR/m2 | 42 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere, semidecomandat, nemobilat, langa Piata Centrala din Deva
9

Apartament semidecomandat la etajul 4, nemobilat. Apartamentul este format din 2 dormitoare, o cameră trecere, sufragerie cu glasvant, bucătărie; are 2 balcoane închise ( la cameră și la bucătărie), 2 debarale și o baie. Este situat în imediata apropiere a pieței centrale din Deva.În apropiere este gara ...

22 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4

Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
12
2

Apartament 2camere

Proprietar vând apartament 2 camere,situat pe Str.Aleea Pescarilor,etajul 2,decomandat în suprafață de 51.31 metri pătrați,având o boxă la demisol. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, balcon închis cu termopan, centrala, instalație din cupru, ușă metalică,gresie, faianță,parchet melaminat.Apartamentul ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
3

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

vând apartament
10
3

vând apartament

complect mobilat, balcon închis

1320 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
32

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026
5
4

Apartament 2 camere et 1 - renovat aprilie 2026

Persoană fizică - vând apartament cu 2 camere semidecomandat, etajul 1, în Micro 15, zonă liniștită cu multă verdeață și cu scară renovată. - Renovat recent, finisaje moderne și de calitate (dețin toate bonurile fiscale + poze cu toată operațiunea); - Ușă nouă la intrare + geamuri noi de termopan; - ...

1184 EUR/m2 | 38 m2

Micro%2b15, Deva, Hunedoara

Apartament decomandat Deva zona B-dul Decebal-Kogalniceanu et.4 + boxa
5
3

Apartament 3 camere, decomandat ,zona B-dul Decebal-Kogalniceanu, et. 4 din 4,avand suprafata utila de 78mp. Apartamentul este compus din 3 camere, bucatarie, 2 bai, hol si balcon inchis cu termopan, boxa. Dotari: bloc din caramida, izolat pe interior, centrala termica pe gaz, parchet din lemn masiv ...

1346 EUR/m2 | 78 m2

Decebal, Deva, Hunedoara

vand sau schimb garsoniera
5
3

vand sau schimb garsoniera

Vând garsonieră situată la parter, în Dacia,aleea Plopilor,cu o suprafață de 22 mp, ideală pentru locuit.Locuința este compartimentată eficient și oferă acces facil, fiind potrivită inclusiv pentru persoane în vârstă. Avantaje:acces rapid(fără urcat scări) costuri reduse de întreținere m

1591 EUR/m2 | 22 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere , zona 22 Decembrie, spre inchiriere
8
15

Apartament 2 camere , zona 22 Decembrie, spre inchiriere

apartament 2 camere dec, spre inchiriere, zona Liceul Auto, etaj 2, 53 mp, mobilat, utilat, termopane, centrala termica, izolat,, Ocupabil imediat! Pret 350 eur luna|+garantie

7 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete
10
21

Apartament 3 camere,70 mp+ balcon 7 mp,Deva-poșta de colete

Se oferă spre vânzare apartament 3 camere în Deva-zona Aleea Păcii-poșta de colete, ST 70 mp utili+ balcon 7 mp,bloc din cărămidă cu 4 nivele,izolație termică externă, acoperiș din tablă pe șarpantă-renovat în anul 2024,ușă metalică la intrare,centrală termică proprie-vechime 3 ani,calorifere fontă,gresie,faianță,parchet ...

971 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

  Apartament EXCLUSIVIST cu scară interioara si curte - imobil P+2 | DESIGN 2025
12

APARTAMENT EXCLUSIVIST PRESTIGE - DUPLEX pe 2 NIVELURI-DESIGN 2025 *LOCUINȚĂ PREMIUM SAU INVESTIȚIE LA CHEIE (REGIM HOTELIER) Vă propun spre VÂNZARE o proprietate de referință în Deva, zona Zăvoi (Aleea Luceafărului), imediat lângă complexul rezidențial Primavera, creată special pentru cei care caută ...

1738 EUR/m2 | 80 m2

Zavoi, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor
9
23

Apartament 3 camere, zona Al Romanilor

Apartament 3 camere s-dec, zona Al.Romanilor , 38 mp ,etaj intermediar, centrala termica, instalatii noi, multiple imbunatatiri, termopane, mobilat, utilat, La cheie! .Pret 55.000 eur. Tel.

1447 EUR/m2 | 38 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, decomandat, zona Lido
10

Apartament 2 camere, decomandat, zona Lido

Vând apartament cu 2 camere, decomandat, situat în zona Bulevardul Decebal din Deva. Locuința se află la etajul 7 8 într-un bloc cu lift. Apartamentul a fost renovat în 2024 (zugrăvit, parchetat, mobilat) și este gata pentru mutare imediată. Detalii și Compartimentare: ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Apartament modern decomandat Zamfirescu Gojdu
8
4

Apartament modern decomandat Zamfirescu Gojdu

Proprietar, vand apartament cu 2 camere pe strada Duiliu Zamfirescu, Et. 4, decomandat, 53-54mp, vedere pe doua parti, spre cetate si spre strada Zamfirescu. Apartament renovat 2020, este bine compartimentat, fara trepte, spatios in toate incaperile. Pereti armati cu Plasa in tot apartamentul !!! Bucatarie ...

1296 EUR/m2 | 54 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Hale, depozit, noi
10
22

Hale, depozit, noi

Spatii depozitare, atelier, prezentare, spre inchiriere, zona industriala Deva ,termopane, contorizate individual, c-tii noi, curte, st=200- 600 mp hala, h=6 ml, grup sanitar, birou, curte betonata, 2 intrari, chiria intre 5 Eur mp si 1200 eur bucata hala cu vitrina, birou, grup sanitar, etc

6 EUR/m2 | 200 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu
8
15

Apartament 3 camere decomandat, zona Eminescu

Apartament 3 camere decomandat zona Eminescu-Maxxa, 2 balcoane, 2 bai, 77 mp, ,usa metalica, etaj intermediar termopane, centrala termica, neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur Tel.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Deva, Hunedoara

Vînd urgent apartament
7

Vînd urgent apartament

Bună ziua! Vînd urgent apartament cu două camere la etajul 2-4 zona ITM- Deva. Apartamentul are două camere decomandate, două balcoane închise cu termopan,centrală termică, parchetul laminat, ușa metalică,gresie și faianță după cum se vede în poze... modificări moderne bucătărie...mobilat parțial fără ...

1400 EUR/m2 | 55 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere Deva
9
2

Apartament 3 camere Deva

Exclusivitate | Apartament 3 camere | Etaj 1 | Zonă excelentă Împăratul Traian, Deva Vă propunem spre vânzare un apartament elegant cu 3 camere, semidecomandat, situat în Deva, în apreciata zonă Împăratul Traian, la etajul 1 al unui imobil bine întreținut. Renovat complet în anul 2021, apartamentul ...

1843 EUR/m2 | 70 m2

Central, Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare
5

Apartament de vânzare

Se vinde apartament cu 2 camere,baie și bucătărie într-o zona linistita din Deva,mai exact pe Allea Streiului. Apartamentul este la parter cu o suprafață de 36 mp,nu deține balcon dar se vinde împreună cu 2 garaje situate chiar în fata blocului,realizate cu acordul primăriei.Apartamentul fiind nelocuit ...

1667 EUR/m2 | 36 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere ultracentral
9
4

Apartament 2 camere ultracentral

Persoană fizică vînd apartament 2 camere decomandat, bloc construit în 2009, amenajat, mobilat și utilat, etaj 5 din 6, balcon, lift.

1310 EUR/m2 | 58 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere s-dec , zona Gojdu
8
32

Apartament 4 camere s-dec , zona Gojdu

... Apartament 4 camere s-dec zona Gojdu-Cernei , etaj intermediar, balcon, centrala termica, 76 mp, termopane, camara, parchet, gresie, faianta,baie cu geam, bloc de caramida.Ocupabil imediat! Pret 79.500 euro Tel.

1136 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Vând apartament cu 2 camere - zona Gojdu
5
13

Vând apartament cu 2 camere - zona Gojdu

Proprietar, vând apartament de 2 camere, cu suprafață utilă de 35 mp, etaj 3, cu vedere deschisă spre munte. Compartimentare eficientă - semidecomandat Balcon Geamuri termopan Izolație interioară Centrală termică proprie, instalată în 2021 Etaj 3 Bloc solid, bine întreținut Apartamentul ...

1286 EUR/m2 | 35 m2

Emanoil Gojdu, Deva, Hunedoara

Vând apartament 2 camere
10
2

Vând apartament 2 camere

Apartament cu 2 camere +balcon ,etajul 8 din 9,decomandat , complet mobilat si utilat.

1300 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere cu vedere spectaculoasă   Piața Centrală, Deva
5
3

Apartament 2 camere cu vedere spectaculoasă Piața Centrală, Deva

Persoana fizica propun spre vanzare o proprietate cu priveliste panoramica rară, situată în Deva Piața Centrală Apartamentul este decomandat, are 47 mp utili și este poziționat la etajul 8 din 9, într-un bloc cu lift si monitorizat video, oferind o priveliște panoramică deschisă asupra orașului, vizibilă ...

1085 EUR/m2 | 47 m2

Deva, Hunedoara

De vanzare ap.4 camere decomandate. Apartament care merita cumparat.

De vanzare ap.4 camere decomandat, vedere atat in fata cat si in spatele blocului, bloc 4 nivele, construit in 1984. Apartamentul are o suprafata f mare, zona buna, piata agroalimentara la distanta de 3 min de mers pe jos, etaj 2 din 4, izolat exterior, cu 2 bai, cea mare cu cada si geam, baia mica cu ...

1195 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Vînd garsonieră în orașul Deva 7

Vînd garsonieră în orașul Deva

vând garsonieră în orașul Deva str.M.Eminescu suprf. 29m2, decomandată,schimbat faianță baie,bucătărie, parchet laminat geamuri termopan,Ct. nouă, zugrăvit, modificări bucătărie și balcon.Inst. elect. cupru, instal.încălz. PPR..Totul nou..Preț 35000 EUR.. Tel .

1207 EUR/m2 | 29 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Proprietar, vand apartament 2 camere, decomandat, langa Astoria.
10
2

Vand apartament cu 2 camere, decomandat, situat la intersectia dintre Bd. Nicolae Balcescu si Mihai Eminescu, in primul bloc turn, langa Profi. Blocul este izolat termic. Apartamentul se afla la etajul 8 din 10, in bloc turn construit in 1981. Liftul este functional nonstop. Apartamentul are 49 m2, usa ...

1184 EUR/m2 | 49 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

Apartament spre vânzare - cartier Dorobanti - Deva (Hunedoara)
10

Disponibil spre vânzare apartament 4 camere in Deva, zona Dorobanti: Detalii imobil: - etaj 1 in bloc de 4 etaje - decomandat - doua bai - doua balcoane închise termopan unul cu amplă deschidere din salon iar celălalt cu amplă deschidere din dormitorul principal - usa metalica la intrare - uși interioare ...

1563 EUR/m2 | 80 m2

Deva, Hunedoara

Categorii

Județe

Hunedoara

Localități

Deva
Salvează căutarea