Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

Apartament 4 camere str. Horea cartier Progresul bl.5 sc.A et.1 ap.1

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Anunțuri Anunțuri pe pagină: 20 50

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva
10
17

Apartament 3 camere, etaj 2, ultracentrlal Deva

Vând apartament 3 camere,62,3 mp plus balcon de 6,6 mp,etaj 2, zonă ultracentrală (LIDO).Compus din 2 dormitoare cu intrări separate,living, bucătărie,2 băi-o baie are geam,debara pentru depozitare,2 holuri.Centrală termică, geamuri termopan, parchet laminat,ușă metalică la intrare.Prețul este ușor negociabil.Se ...

1100 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
22

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal SU 50 mp + 2 balcoane incluse în spațiul locuibil ST 60 mp etaj 4 din 7 cu lift centrala termica aer condiționat.Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze + loc de parcare. Preț 68000 EUR.

1360 EUR/m2 | 50 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
28

Apartament 3 camere decomandat Deva

Apartament 3 camere decomandat 2 bai 2 balcoane Deva Marastiul Nou centrala termica termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare izolat exterior cu polistiren 10 cm. Se vinde complet mobilat și utilat exact ca în poze. Preț 84000 EUR.

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere etaj 3 Deva
1
18

Apartament 2 camere etaj 3 Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp + 6 m balconul, centrala termica noua, termopan parchet gresie faianta ușa metalica la intrare instalații electrice și sanitare noi. Merita văzut. Preț 67000 EUR

1196 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
1
24

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva zona piața centrala etaj 1,centrala termica, termopan, parchet, gresie, faianta, balcon inchis cu termopan, izolat exterior cu polistiren 10 cm, ușa metalica la intrare, boxă la subsol. Merita văzut. Preț 75000 EUR

2778 EUR/m2 | 27 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat Deva
7
29

Apartament 3 camere decomandat Deva

1239 EUR/m2 | 67 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
27

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat Deva b-dul Decebal modificat interior 2 balcoane incluse in spatiul locuibil etaj 4 din 7 cu lift -centrala termica -calorifere de aluminiu -aer condiționat -instalații electrice și sanitare noi Se vinde complet mobilat și utilat. Preț 68.000 EUR

1214 EUR/m2 | 56 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3camere
10
2

Apartament 3camere

Persoană fizică vând apartament 3camere decomandat,SL74 metri geamuri termopan, gaz 2 focuri,etaj 1din 4,gresie,faianță,,1 hol central,2 holuri spre baie și bucătărie,cămară încăpătoare. Baia cu geam.Zona liceul minier,ocupabil imediat.Debara încăpătoare la demisol.

1149 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Apartament DEVA|2camere|decomandat|42mp|et.3 cu lift|renovat|modern
10
17

APARTAMENT IN DEVA UTILAT MOBILAT | 57000euro NEGOCIABIL ETAJUL 3 DIN 10 exista posibilitatea achiziționării imobilului GOL LA 50 000 euro + BONUS! mobila de bucătărie! | IN FUNCTIE DE MOBILA SI ELECTROCASNICE DORITE SE STABILEȘTE UN PREȚ DE VÂNZARE ! SUPRAFAȚA totala 42 M.P. 2 camere cu balcon ...

1357 EUR/m2 | 42 m2

Bejan, Deva, Hunedoara

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere
10
6

Deva, de vanzare Apartament cu patru camere

Vând apartament cu patru camere, bucătărie, hol central, două băi , cămară, două balcoane, situat la etajul 2 din 4, foarte călduros întrucât toți pereții sunt în interiorul clădirii, are vedere în față și în spatele blocului. Apartamentul este dotat cu centrală termică proprie, ca îmbunătățiri are gresie, ...

970 EUR/m2 | 82 m2

Deva, Hunedoara

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat
9
19

Ap 3 cam gara 80mp ct term mob renovat

vand apart 3cam parter deva zona garii dec 80mp ct termop ac renovat modern mobilat totul nou izolat

Deva, Hunedoara

Apartament cu o camera
8
2

Apartament cu o camera

Apartamentul este in supratata totala de 45.,22 mp,etaj 3 din 7 in complex Primavera Residence,complet mobilat si utilat.

1747 EUR/m2 | 45 m2

Deva, Hunedoara

Ap. 2camere decom. Suprafața 55,35m2 et.1 zona progresului Deva
8
6

Persoană fizică, vând apartament 2 camere decomandat ,zona progresului Deva ,suprafața 55,35 m2 ,etaj.1 ,gresie și faianță in baie și bucătărie, geamuri termopan, centrală gaz , etc. Preț 85000 euro.

55 m2

Deva, Hunedoara

Vând sau Schimb apartament cu 3 camere,zona Kogălniceanu Deva
7
12

Vând apartament cu 3 camere,et.3 din 4,intrări separate, spațios și luminos, suprafață utilă 66 mp plus balcon mare,bloc de cărămidă.Poziție excelentă, Aleea Constructorilor, zonă liniștită cu multă verdeață, la doi pași de centru.Dotări: Centrală termică, parchet din lemn natural bine intreținut, ușă ...

986 EUR/m2 | 71 m2

Deva, Hunedoara

Garsonieră de vânzare G- ral Dragalina Petroșani
9
1

Garsonieră de vânzare G- ral Dragalina Petroșani

Garsonieră de vânzare zonă centrală, liniștită, Petroșani, în apropiere de Universitate, strada G- ral Dragalina, et. 4 4, acoperiș refăcut cu țiglă, fără probleme, exterior izolat, suprafață construită 35 mp, utilă 25 mp. Garsoniera e bine întreținută, compusă din cameră, bucătărie, baie, balcon închis ...

1280 EUR/m2 | 25 m2

Deva, Hunedoara

Vand ap 2 cam semidec cu 2 hol unul la int. si unul int.camere si baie Gojdu et3 Al. pacii,bal. 6m
4
5

va rog mesaj aici,cu nr dvs daca sunteti interesat ,apoi va resun eu.Vand ap 2 camere gojdu SEMIDECOMANDAT Cu 2 holuri unul la intrare si unul intre camere si baie,et3din 4(bloc cu acoperis) mobilat si utilat ,geamuri termopan inclusiv balconul de 6 m inchis cu geam termopan,aer conditionat,centrala ...

1157 EUR/m2 | 54 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vând schimb apartament 1

Vând schimb apartament

Vând apartament cu 2 camere, situat la et 1 din 4 ín Aeroport, str Aviatorilor, langa clubul pensionarilor. Apartamentul este decomandat, utilat și mobilat parțial, încălzire cu centrala, termopan inclusiv la balcon, are parchet din lemn Posibilitate de schimb cu garsoniera in București, Constanta..

426 EUR/m2 | 54 m2

Aeroport, Deva, Hunedoara

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie
13
10

Ap.3 camere b-dul 22 Decembrie

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap. cu 3 camere, decomandat, situat pe b-dul 22 Decembrie, etaj 1, vedere pe 2 părți. Ap.este foarte bine compartimentat fiind compus din hol acces, bucătărie cu spațiu depozitare (unde este amplasată centrala termică) și balcon cu cămară, debara, 2 băi, ...

1487 EUR/m2 | 76 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere parter cu balcon  Motilor
6
2

Ap.2 camere parter cu balcon Motilor

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu două camere semidecomandat, parter, situat pe aleea Moților partea dinspre case.Ap.(ST=42mp)dispune de balcon inchis cu termopan (cu vedere in fata), centrala termica pe gaz, gresie, faianță etc. Se vinde complet mobilat și utilat cu posibilitate ...

1297 EUR/m2 | 37 m2

Deva, Hunedoara

Ap.2 camere etj 2 Balcescu
12
1

Ap.2 camere etj 2 Balcescu

Agenția imobiliară Mimason va oferă la vânzare un ap.cu 2 camere, etaj 2 din 4, in bloc de cărămidă izolat termic exterior, zona Balcescu. Ap. este compus din hol cu debara, sufragerie cu balcon închis cu termopan, bucătărie, baie(cu geam), hol acces dormitor. Încălzirea se realizează cu ajutorul centralei ...

1396 EUR/m2 | 53 m2

Deva, Hunedoara

De vinzare
10
6

De vinzare

Apartament 46 metri patrati plus balcon,situat in Gojdu.2camere,bucătărie mare ,baie mare, renovat si modificat(mărit) tot,cu poze in fiecare faza a lucrarilor,totul de calitate cu cele mai bune materiale.Aleea Muncii, Bloc AB 18 ,ETAJ 4 situat pe mijloc,bloc acoperit,scara foarte curata si intretinuta.Pret ...

1565 EUR/m2 | 46 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat
11

Apartament 3 camere decomandat

- NU COLABOREZ CU AGENTII IMOBILIARE - Persoana fizica - vand apartament cu 3 camere decomandate, in Deva - zona Mihai Eminescu (str. Scarisoara), 73mp, renovat si intretinut. Apartamentul este format din: - Living spatios - Dormitor matrimonial - Dormitor - Bucatarie - Baie - Hol - Balcon inchis (impreuna ...

1027 EUR/m2 | 73 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandate
8

Apartament 2 camere decomandate

Apartament 2 camere decomandate, cartier Gojdu, etaj 7 din 9, centrala termica, geamuri termopan, suprafata utila 42 mp, lift, ocupabil imediat

1190 EUR/m2 | 42 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Ap. 2 camere decomandat, Bl. Decebal proprietar
8
6

Ap. 2 camere decomandat, Bl. Decebal proprietar

Apartament 2 camere decomandat, Bulevardul Decebal, modificat in living open space cu bucatarie, etajul 4 din 7, izolat pe interior, aer conditionat, centrala termica, geamuri si usi termopan, masini de spalat haine si vase, combina frigorifica. Se vinde mobilat, exact ca in fotografii. Modificarile ...

1193 EUR/m2 | 57 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Promovat
apartament de vanzare 2

apartament de vanzare

1282 EUR/m2 | 78 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

vand apartament
5
2

vand apartament

apartament de vânzare în Deva la etajul 4.Se vinde mobilat .

1143 EUR/m2 | 35 m2

Deva, Hunedoara

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura
8
12

apartament 3 camere s-dec ,zona Casa de Cultura

apartament 3 cam s-dec, zona Casa de Cultura, etaj intermediar, CT,AC, termopane, 65 mp+ 2 balcoane, baie cu geam, camara, debara, 2 holuri, bloc de caramida. Neamenajat! Ocupabil imediat! Pret 79.500 eur. Tel.

1169 EUR/m2 | 68 m2

Ultracentral, Deva, Hunedoara

Vand apartament trei camere
6
2

Vand apartament trei camere

Vand apartament trei camere decomandate, cu doua bai, beci, CT proprie, izolat termic, geamuri termopan.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

ap 4 cam,transformat din 3 cam

ap 4 cam,transformat din 3 cam

de vânzare,ap 4 cam,transformat din 3 cam,100 m2 construiți,Deva,Bld 22 Dec,Et1,bl11,living,3dormitoare,buc,debara,baie,cămară,2balcoane,vedere în două părți

1200 EUR/m2 | 90 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat ultracentral in Deva (schimb cu casa)
11

Vand Schimb apartament cu 3 camere, zona ultra centrala, B-dul Decebal, cu casa in Deva sau apartament cu garaj. Platesc diferenta de pret. Apartamentul este foarte spatios, decomandat, 3 camere, cu living si bucatarie foarte mari, 2 balcoane mari (fata si spate blocului) inchise cu geam termopan, ...

1294 EUR/m2 | 85 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere central (piață)
11

Apartament 2 camere central (piață)

Se vinde apartament la etajul 4 4 bloc cu acoperiș din țiglă. Se vinde mobilat si utilat.

1490 EUR/m2 | 49 m2

Piata, Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, etaj 2, Deva zona Carpați
5
1

Apartament 3 camere, etaj 2, Deva zona Carpați

Se vinde în Deva, zona Carpați, apartament cu 3 camere, decomandat, 2 băi ( baia mare cu geam), bucătărie, hol, balcon, boxă la subsol, amenajat modern - geamuri termopan, gresie, faianță, parchet, lavabil, uși noi, centrală termică, mobilat și utilat. Apartamentul este situată la etajul 2 din 4, cu ...

1349 EUR/m2 | 74 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 4 camere, semidecomandat, nemobilat, langa Piata Centrala din Deva
9

Apartament semidecomandat la etajul 4, nemobilat. Apartamentul este format din 2 dormitoare, o cameră trecere, sufragerie cu glasvant, bucătărie; are 2 balcoane închise ( la cameră și la bucătărie), 2 debarale și o baie. Este situat în imediata apropiere a pieței centrale din Deva.În apropiere este gara ...

22 EUR/m2 | 68 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva
10
1

Apartament 3 camere decomandat zonă deosebită,Deva

Proprietar vinde apartament , 3 camere spațioase ,decomandat,gresie , faianță,termopane , ușă metalică,parchet stejar,bloc izolat termic ,aier condiționat,detector de gaz, centrală termică în garanție,, instalații interioare schimbate ,mobilat ,utilat ,vedere pe două părți .Prețul este 73000 euro .Se ...

993 EUR/m2 | 73 m2

Astoria, Deva, Hunedoara

casa zona ultracentrala Deva
2
28

casa zona ultracentrala Deva

Casa c-tie caramida, anul c-tie 1968 zona E.Vacarescuzona linistita, , pe un singur nivel, se poata etaja, ( exista placa de beton)compusadin: 4 camere, bucatarie, baie, hol, beci, garaj ( zidit separat), su=100 mp, suprafata teren 235 mp, incalzire sobe de teracota, etc. Pret 170.000 eur neg Tel. ...

1700 EUR/m2 | 100 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere, ultracentral, renovat total, cu baie și bucătarie echipate complet
10
4

Vă ofer un apartament de 2 camere renovat complet în anul 2013, situat ultracentral la etajul 2 din 4 în bloc de cărămidă. Poziționarea în cartierul Progresul îi conferă atuurile unei locuințe de excepție, situată în apropierea tuturor obiectivelor relevante din localitate. În prețul de achiziție se ...

1750 EUR/m2 | 50 m2

Progresul, Deva, Hunedoara

Apartament 2camere
12
2

Apartament 2camere

Proprietar vând apartament 2 camere,situat pe Str.Aleea Pescarilor,etajul 2,decomandat în suprafață de 51.31 metri pătrați,având o boxă la demisol. Apartamentul este dotat cu geamuri termopan, balcon închis cu termopan, centrala, instalație din cupru, ușă metalică,gresie, faianță,parchet melaminat.Apartamentul ...

1471 EUR/m2 | 51 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Apartement 3 camere ultracentral
5
3

Apartement 3 camere ultracentral

Vând apartament ultracentral 3 camere decomandate, 2 băi, 70 m utili, recent renovat. Balcon 12 m închis cu termopan Apartamentul se vinde complet mobilat și utilat. Apartamentul are vedere în două părți și se află într-o zonă liniștită, M. Averescu.

1814 EUR/m2 | 70 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 3 camere, 66 mp + beci   Deva
9
1

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva

Apartament 3 camere, 66 mp + beci Deva, Str. Zarandului Detalii tehnice 66 mp utili 3 camere decomandate + 2 băi compartimentare ideală pentru locuit sau activități comerciale Bucătărie separată + balcon închis (spațiu suplimentar de birou depozitare) Hol generos zonă de recepție sau acces ...

1230 EUR/m2 | 66 m2

Piata Centrala, Deva, Hunedoara

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.
5
1

Ap.2 cam.decomandat. 39.000 euro minerului.

Apartament cu doua camere decomandat de vânzare 39.000 euro strada minerului bl.39 Necesita renovare.detalii doar la telefon

905 EUR/m2 | 42 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere + Garaj in Deva, zona Centrala, etajul 2
20
1

ID IMOBIL 976 Va propun spre vanzare apartament 2 camere in Deva, zona centrala. Detalii imobil: etaj 2 4 - boxa si garaj in bloc decomandat - suprafata utila a apartamentului =62 mp - suprafata boxa= 10 mp - suprafata garaj= 20 mp bucatarie spatioasă + cămară - debara 2 balcoane mari baia ...

1935 EUR/m2 | 62 m2

Emanoil+Gojdu, Deva, Hunedoara

vand apartament in Deva zona 0 fosta politie
1

vand apartament in Deva zona 0 fosta politie

Vând apartament cu 3 camere în Deva, Aleea Magnoliei, zona fostei Poliții, zona 0. Apartamentul a fost visul nostru și asta până să avem copilași. Problema sunt maimuțele noastre, care au ajuns la nivelul la care apartamentul nu le mai încape. Au nevoie de curte, copaci și libertate. Ce primiți: ...

1702 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

vând apartament
10
2

vând apartament

complect mobilat, balcon închis

1320 EUR/m2 | 50 m2

Gojdu, Deva, Hunedoara

Vand apartament 2 camere, zona Garii in spate la Grizzly Restaurant
6

Detalii generale: Suprafață utilă: 51 m . Compartimentare: 2 camere decomandate Bucătărie situată la intrarea în apartament Baie cu cadă Cămară pentru depozitare Hol generos, cred. Balcon închis cu geamuri termopan. Vedere: Apartamentul oferă un peisaj încântător către Dealul Cetății și Piața Mare. Confort ...

1529 EUR/m2 | 51 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vânzare

Apartament de vânzare

Vând apartament cu două camere,decomandat in Deva în zona Micro 15,situat la etajul 8 din 10,apartamentul necesită investiții,blocul este reabilitat termic,se schimbă și liftul

946 EUR/m2 | 37 m2

Micro 15, Deva, Hunedoara

Vand apartament
7
10

Vand apartament

Vând apartament, trei camere, bucătărie, baie, wc de serviciu, bucătărie, beci, CT proprie.

1032 EUR/m2 | 77 m2

Ceangaiască, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere decomandat Deva
8
20

Apartament 2 camere decomandat Deva

Apartament 2 camere decomandat 2 balcoane incluse in spatiul locuibil ST 62 mp Deva b-dul Decebal etaj 4 din 7 cu lift centrala termica termopan amenajat complet la cheie . Se vinde complet mobilat si utilat.pret 68000 Eur.

1097 EUR/m2 | 62 m2

Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere zona centrala Deva
4
32

Apartament 2 camere zona centrala Deva

Apartament 2 camere etaj 3 Deva zona centrala ST 51,45 mp +balcon 6 m, centrala termica noua, termopan, parchet gresie faianta ușa metalica la intrare, renovat complet. Preț 67000 EUR

1175 EUR/m2 | 57 m2

Deva, Hunedoara

Apartament de vanzare cu 2 camere, mobilat, Aleea Romanilor, Deva
8

Apartament de vanzare cu 2 camere, bucatarie, baie, hol, situat in Deva, Aleea Romanilor, zona linistita, etaj 2 din 4 cu o suprafata utila de 33 mp. Dotari: centrala termica proprie noua, geamuri termopan, usa metalica la intrare, blocul este izolat pe exterior, un apartament calduros cu facturi de ...

1424 EUR/m2 | 33 m2

Dacia, Deva, Hunedoara

Apartament 2 camere de vânzare in Deva

Apartament 2 camere de vânzare in Deva

Proprietar, vând apartament cu doua camere, semidecomandat, etaj 4 4 ,două balcoane, zona Pompieri,Deva.

1184 EUR/m2 | 49 m2

Deva, Hunedoara

Salvează căutarea